www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

2202 (1 Kayıtlı Ve 2201 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-01-2011, 21:48   #1
binarbasi
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
binarbasi is an unknown quantity at this point
Standart Ben drasc

Sayın site yoneticileri,

Ben Dr. Cemil binarbasi... Genel cerrahi asistanıyim. Dr tus moderatorlerindenim. Nam-i diğer drasc

Anladığım kadarıyla bu sitede çok meşhur olmuşum.

Benim kimliğim yukarıda acikca yazılıdır. İsteyen bana kolayca ulasip test edebilir. Kim oldugum konusundaki spekülasyonlar sanırım artık son bulur.

Yazdıklarımdan dolayı bir kasik suda fırtına koparmanıza gerek yok. Savcılığa suc duyurusunda bulunursunuz yeter. Arkasında duramayacağım bir yazım yok.

Ancak bizim kültürümüzde insanların arkasından bu denli şüphe uyandıran ama delilsiz ve desteksiz atıp tutmak yoktur, ayıptır.

Bir de benim yazımı kullanıp düşmanı olduğunuz dersanenin kurucusu hakkında mesnetsiz iddialar ortaya atmanızı da kınıyorum. Aramızdaki kavgaya benim yazımı alet etmeyin lütfen.

İçimden çok şey yazmak geliyor ama efendiliğimi korumak daha doğru geliyor. Niyetinizin samimi olmadığına inandığım için bu, ilk ve son yazım olacak burada. Soru soracaklar bana zaten ulaşabilirler.

Vaktinizi daha etik ve daha faydalı seylerde harcamanız dileğiyle.
binarbasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-01-2011, 22:07   #2
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 589
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

İşte stetuskop farkı bu! Mevlana gibi site ne olursan ol yine gel

Hoşgelmişsin sayın mod

Ama önyargılı gelmişsin siteye ona üzüldüm belki genelleme yapman yanlıştı. Niyetleri Allah bilir sen bilemezsin drasc ...

Benim sorum şu olacak geçen birgün daha doğrusu bir gece taşerektusa üye olmak istedim (taşerektus nedir gayet iyi öğrenmişsindir )facebook sayfasında mailimi kullanıcı adımı belirttim ve gayet medenice rica ettim!Ama aldığım cevap sayfadan atılmak oldu ...

Acaba rica etsem bunu o admin olacak adama sorarmısın neden taşerektusa üye olmam engelleniyor? Çok merak ediyorum nedir sizi bu kadar korkutan ve ürküten şey?
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:08   #3
adacaz
Normal Üye

adacaz is on a distinguished road

Alıntı:
binarbasi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın site yoneticileri,

Ben Dr. Cemil binarbasi... Genel cerrahi asistanıyim. Dr tus moderatorlerindenim. Nam-i diğer drasc

Anladığım kadarıyla bu sitede çok meşhur olmuşum.

Benim kimliğim yukarıda acikca yazılıdır. İsteyen bana kolayca ulasip test edebilir. Kim oldugum konusundaki spekülasyonlar sanırım artık son bulur.

Yazdıklarımdan dolayı bir kasik suda fırtına koparmanıza gerek yok. Savcılığa suc duyurusunda bulunursunuz yeter. Arkasında duramayacağım bir yazım yok.

Ancak bizim kültürümüzde insanların arkasından bu denli şüphe uyandıran ama delilsiz ve desteksiz atıp tutmak yoktur, ayıptır.

Bir de benim yazımı kullanıp düşmanı olduğunuz dersanenin kurucusu hakkında mesnetsiz iddialar ortaya atmanızı da kınıyorum. Aramızdaki kavgaya benim yazımı alet etmeyin lütfen.

İçimden çok şey yazmak geliyor ama efendiliğimi korumak daha doğru geliyor. Niyetinizin samimi olmadığına inandığım için bu, ilk ve son yazım olacak burada. Soru soracaklar bana zaten ulaşabilirler.

senin diğer moderatörlerde nfarkın nedir? GENEL MODERATÖR?

daha etik işler?
bak şu konuşana
etiğin dip noktasında olduğunu farketmiyor musun?

Kritik kulis boyutu

Nokta atış

drasc merkezde olan herşeyi biliyor

Konu adacaz tarafından (02-02-2011 Saat 20:18 ) değiştirilmiştir.
adacaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:10   #4
drblood
Popüler Üye

drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

Şahsen ben o dersane kurucusunu senden çok seviyorum drasc endişen olmasın

bizimkisi bir aşk hikayesi ...
Alt 01-01-2011, 22:13   #5
tuszede1
Popüler Üye

tuszede1 is on a distinguished road

iste stetuskop farkı biz burda dusunduklerimizi orda yazınca banlanıyoruz ama burda birsey olmuyor
AYRICA OZEL BİR KURUMUN sahibinin osymle ile sıkı dirsek teması oldugunu yazmısın , tepki alman niye bu kadar sasurttı anlayamadım.
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:14   #6
drblood
Popüler Üye

Alıntı:
binarbasi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Son cümlendeki kısmı keşke tüm taşerektuslular adına şöyle yazsaydın;

Vaktizi daha etik ve daha faydalı seylerde harcamaMız dileğiyle...
Alt 01-01-2011, 22:18   #7
drhipokrat
Normal Üye

drhipokrat is on a distinguished road

2011 in ilk gafı. cemil kardeş.. güzel insan , patronunun ÖSYM ile görüşmesinin neresi etik? eminim tustaki hipokrat sorusunu yanlış yapmuşsındır

bu kelimeyi bu kadar hor kullanmayalım. Hiç değilse kavram temiz kalsın
drhipokrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:22   #8
xserkanx
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 351
xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough

o zaman sizi bulmuşken kafamızı kurcalayanları saygı çerçevesinde soralım.çünkü son derece saygı sınırlarında yazmışsınız....cevap vermeme hakkınız tabi var...
1-yaptığınız moderatörlük karşılığında sponsorunuzdan ne gibi bir gelir elde ediyorsunuz
2-forumlarda dersane sekreterlerinin yazdığı söyleniyor doğru mu? drsevda dün yazdığı yazısını neden sildiniz fakat banlamadınız??? ve bu arkadaşın yakın kimliğini belli etmeden kim olduğunu tanıyormusunuz...
3-neden daima TTB yi kötüleyen yazılar yazıyorsunuz?bununla ilgili teziniz nedir?
4-etikten bahsetmişsiniz forumunuzda bazı başlıklarda asistanların fakültelerine geri dönmeleri ile ilgili kanun için kulis yapmaya çalışanlar var ama bir tane mod admin vs. yok...neden destek vermediniz istedikleri halde...
5-desteksiz atmak diyorsun.burada hakeretler yağdıran sizin kaynaklarla mahkeme başvuran kişi şunu diyor....arkadaş başka dersaneden muhattap almayın....isterseniz resim kaydıda var.....bu dersane davası değilse neden bu konuma sokuldu....ben dava açılmasın demiyorum ben bu forumda ayın 23 ünden beri dava açılmasını ben savunuyorum mesaj geçmişime bakarsın....ama 5 sorunun beşinin yanlış olduğunu düşünmüyorum...yinede insanların hak araması kutsaldır fakat bireysel hak arıyorum diyen biri neden birilerini arkasına almaya çalışıyor ve arkasına aldığıda sizin sponsorunuz özel bir kurum...bizimde yorumumuz bunun tus komisyonunun değiştirilmesi için baskı olarak yorumluyoruz ama nedense kişisel düşüncemizi söylememiz mma10 tarafından hakaretle cevap veriliyor
6-neden hekimlerin hakkını araken ortalığı yakıp yıkmasını istiyorsunuz...f5 yapmak sizce hak aramak mı? biz şu anda bu siteyi incelerseniz neti farklı gelen arkadaşların ösymden cevabını bekliyoruz.hukuğa da güveniyoruz.eğer ösymden cevap anahtar fotokopimizi alabilirsek elimizde bir kanıt olacak alamazsak nasıl mahkeme açılır ve alabiliriz diye tartışıyoruz....
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:29   #9
tuszede1
Popüler Üye

tuszede1 is on a distinguished road

Alıntı:
xserkanx´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
o zaman sizi bulmuşken kafamızı kurcalayanları saygı
4-etikten bahsetmişsiniz forumunuzda bazı başlıklarda asistanların fakültelerine geri dönmeleri ile ilgili kanun için kulis yapmaya çalışanlar var ama bir tane mod admin vs. yok...neden destek vermediniz istedikleri halde...
ve alabiliriz diye tartışıyoruz....
gercekten guzel sorular sormusun ozellikle 4 u sor , osym tusdaki yanlış sorular kadar hatta daha onemli sonucta arkadaslar direk daha onceden elde ettikelri hakları geri alacaklar.
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2011, 22:32   #10
xserkanx
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 351
xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough

Alıntı:
tuszede1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
gercekten guzel sorular sormusun ozellikle 4 u sor , osym tusdaki yanlış sorular kadar hatta daha onemli sonucta arkadaslar direk daha onceden elde ettikelri hakları geri alacaklar.
son derece saygılı yazmış sitemleri olmuş..demokratik hakkını kullanmış...cevap vermek zorunda değil fakat cevaplarsa seviniriz
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil