www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > STETUSKOP.COM FORUM > STEtusKOP.COM Forum Hakkında > Etkinlikler

4086 (1 Kayıtlı Ve 4085 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-20-2010, 13:01   #1
laracraft
Popüler Üye

laracraft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 523
laracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud of
Standart Babalar Günü :)

Canım babam,yerine kimseyi koyamadığımsın...

Canım babamın,tüm üyelerimizin babalarının ve baba olan tüm üyelerimizin babalar gününü kutlarım...
Allah onları başımızdan eksik etmesin
laracraft isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-20-2010, 15:16   #2
MikaelAykut
Popüler Üye

MikaelAykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 411
MikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of light

Amin
Alt 06-20-2010, 23:02   #3
lente
Popüler Üye

lente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 631
lente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond repute

lente isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 13:12   #4
laracraft
Popüler Üye

laracraft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 523
laracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud of

Teşekkürler Baba;

Kötüsüyle iyisiyle bu dünyada var olmama olanak sağladığın için... Sana kötü şeylerden bahsederken hep iyi bir noktasını bulup, iyimser olmayı gösterdiğin için... Çok kızdığım anda beni sakinleştirip ama diye başladığın cümleleri hep olumlu sonuçlandır...ıp hoşgörülü olmak budur işte dedirttiğin için. Beni egoistçe yetiştirmeyip insanları sevmeyi öğrettiğin aynı zamanda bana kendimi çok özel ve önemli hissettirdiğin için … Çocukluğumu, gençliğimi benimle yaşayıp baba olmanın ötesinde arkadaşım olduğun için... Sana yalan konuştuğum anda bunu anlayıp, bana doğruyu söylemem için ısrar ettiğin ve hata da olsa doğrunun değerini öğrettiğin için… Hatalar insanlar içindir mantığını gösterip, yaptığım hatalardan ders almamı ve yaşamıma kaldığım yerden devam etmemi sağladığın için... Bana eğlenmeyi öğrettiğin için... Özgürlüğümü yavaş yavaş verdiğin ama hep özgür olduğumu hissettirdiğin için... Bana içinde bulunduğum durumun sonuçlarının nasıl olacağını anlatıp tercih hakkını bana bıraktığın ve hiç bir zaman dikte etmediğin için... Sana saçma sapan birşey anlatırken dahi beni dinleyip kendimi iyi hissetmemi sağladığın ve hep benimle ilgilendiğini gösterdiğin için... Hayatın her safasında hep anlayışla davranıp, anlayış kavramının aslında ne önemli olduğunu gösterdiğin için… Her gece uyumadan önce beni öptüğün, ve sevginin ne değerli olduğunu gösterdiğin için... Arkadaşlarımla zaman geçirip benden ötede onlarlada bişiler paylaşıp, çevremi tanımama yardım ettiğin için... Başarılı olmanın aslında ne büyük bir zevk olduğunu gösterdiğin için... Hiç uyumak istemediğim zamanlarda, uyumak yerine balkonda benimle sohbet ettiğin ve güneşin doğuşunu izlediğin için... Alışveriş yaparken sana sorduğum soruları bence diye cevaplayarak seçimi bana bıraktığın ve seçimlerime saygı duyduğun için... Kendin halledebilirsin diyerek özgüvenimi sağladığın için... Mantığın düşünce bazında ne önemli olduğunu öğrettiğin için... Her alanda benimle hayatı paylaşmaktan hiç çekinmediğin, ve sonuna kadar bana güvendiğin için... Ve babacığım Herkesin bitti dediği gün sen yeniden başlatıp, nasıl başlatılacığını gösterdiğin için... Teşekkürler Baba 'Sen bir hayatsın baba, yaşadıkça güzelleşen ve güzelleştikçe tapılan ve vazgeçilmez olan...

alıntı

ve ne yaparsam yapayım hep arkamda olduğun için teşekkürler babacığım...
laracraft isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2010, 01:27   #5
psychiatrist
Aktif Üye

psychiatrist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
psychiatrist is on a distinguished road

baba adamlar walla..

Seçenekler
Stil