www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Sınavları > Önceki Sınavlar > 2010 Aralık TUS

1452 (0 Kayıtlı Ve 1452 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-13-2011, 16:29   #1
aerol
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 575
aerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really nice
Standart 2010-TUS Sonbahar dönemi yerleştirme sonuçları açıklandı

2010-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi: Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ
BASIN DUYURUSU
(13 Ocak 2011)

2010-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS)
Sonbahar Dönemi: Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

2010-TUS Sonbahar Dönemi yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 2745 kontenjanın bulunduğu yerleştirme işlemine 4620 aday başvurmuş, 2678 aday yerleşmiştir.
Yerleştirme sonuçları 13.01.2011 günü saat 14.00’ten itibaren ÖSYM'nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.
Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

2010-TUS Sonbahar Dönemi adaylarına duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI

2010-TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları
2010-TUS Sonbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçlarındaki En Küçük ve En Büyük Puanlar

DÜZELTME:

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 1431233 Göğüs Hastalıkları’na ait 1 adet yabancı uyruklu kontenjanı, 2010-TUS Sonbahar Dönemi Başvuru ve Tercih Kılavuzunda sehven 1431461 Göğüs Cerrahisi olarak yazılmıştır. Bu bilgi adayların tercih yaptığı “Tercih” alanında doğru şekliyle (1431233 Göğüs Hastalıkları) yer almış, yerleştirme 1431233 kodlu Göğüs Hastalıkları kontenjanına yapılmıştır.
.

Konu aerol tarafından (01-13-2011 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.
aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-13-2011, 20:46   #2
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 406
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Arkadaşlaaaaaar nasıl geldi sonuçlar???
Alt 01-13-2011, 21:08   #3
aerol
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 575
aerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really nice

sadece lente yi merak ediyorum
aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-13-2011, 22:04   #4
musculus
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 317
musculus is just really nicemusculus is just really nicemusculus is just really nicemusculus is just really nice

hayırlı olsun
musculus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-13-2011, 22:11   #5
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 550
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

Bugün güzel bir gün ...

Birlikte çalıştığımız zaman zaman sekteye uğrasa da beraber tus adına birşeyler yapmaya çalıştığım arkadaşların kazanma mutluluğuna şahit olmak onların mutluluk sesine ortak olmak gurur verici ve sevindiriciydi...

Psikiyatri, pediatri patoloji aile hekimliği vs henüz haber alamadığım diğer arkadaşlara bölümleri hayırlı olsun inşallah ömür boyu icra edecekleri bu bölümlerde her zaman mutluluğu ve başarıyı yakalarlar...

Ben şunu biliyorum ki sizlerin hastaları şanslı hastalar olacak...

Sizlerle çalışmak herşeye rağmen keyifliydi ve güzeldi...

Hepinize sevgiler saygılar
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-13-2011, 22:51   #6
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 550
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

ÖSYM'yi ayrıca kutluyorum...Tus tarihinde bu kadar erken sonuç açıklanması ya ilktir ya da 2.dir. Eminim ki üçüncüsü yok

4 gün gibi bir sürede sonuç açıklayan ösym'yi herkesin kutlaması gerekir...

Bu süreçte sanırım birilerinin ösym ile uğraşması etkili oldu diye düşünüyorum...Onlar uğraştıkça ösym işine baktı ve belki bu uğraşlara karşılık işi daha hızlı yaptı... Bundan sonraki süreç nasıl olur bilmiyorum ortada bir dava mevcut! Ösym savunmasına güveniyor, diğerleri O dersanenin koyduğu referanslara körü körüne dalmış şekilde...Yargı nasıl bir karar verir zaman gösterecek ama bunca yaşanmışlıkları tekrar etmek herkesi zedeleyecektir... Sınavda uğranılan haksızlığa yanlış mercilerde ve kişilerle hak arama hatası belki mağduriyetlerin ortadan kalkmamasına sebep olacak... Ne diyelim bu da herkese ders olur belki...

Tebrikler Ösym diğerleri senle uğraşmaya bakarken sen işine bakmışsın bu her halinden belli
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-14-2011, 00:07   #7
MikaelAykut
Popüler Üye

MikaelAykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 345
MikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of lightMikaelAykut is a glorious beacon of light

hepinize hayırlı olsun!
Alt 01-14-2011, 01:36   #8
xserkanx
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 312
xserkanx will become famous soon enoughxserkanx will become famous soon enough

bende en çok merak ettiğim lente ve adamımız mma10
xserkanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-14-2011, 02:16   #9
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 406
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Çok teşekkürler Fatih abi
Sen bizi bir arada tutup,çalışmaya zorladın hep:=)
Buradaki arkadaşlarımla ve seninle güzel vakit geçirdik.
Mutluyum
İstediğim bölüm ve istediğim şehirde olacağım.
Darısı diğer arkadaşlarımın başına...
Ve lenteeeeeeeeeeeemi ben de çok merak ediyorum
Alt 01-14-2011, 10:25   #10
laracraft
Popüler Üye

laracraft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 457
laracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud of

Kazanan bütün arkadaşları tebrik ediyorum
ama gruptaki arkadaşlarımı daha çok tebrik ediyorum,çünkü onlarla beraber bir süre de olsa ortak bir yolda devam ettik ve onların sevinci benim de sevincim oldu diliyorum ki her şey gönlünüzce olur
laracraft isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil