www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIBBİ PAYLAŞIM DÖKÜMAN DOSYALAR > Tıbbi Paylaşım Dökümanlar > Tıbbi İngilizce Kaynaklar

2113 (1 Kayıtlı Ve 2112 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-23-2012, 07:19   #1
doktorcem
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
doktorcem is an unknown quantity at this point
Standart tıbbi çeviri makale tercüme

Merhaba Arkadaslar,

Gecenlerde asistanlik bitirme tezim icin bi ceviri sirketi aradim, genelde turk doktor cevirisi dedikleri cevirilerden cok sikayaetler duydum. Sonunda www.tibbicevirici.com diye bi site ile karsilastim. Redaksiyon isini amerikali doktorlara yaptirdiklarini soyluyorlardi. http://www.tibbicevirici.com' e
biraz tereddut ederek makalemi yolladim.
Ama sunu soyleyebilirim ki gercekten cok profesyonel bi is cikardilar, son derece nazik, son derece kibardilar. Bu konuda cok bilgi kirliligi oldugunu ve herkesin cevirmen olmaya kalktigi bu gunlerde boyle kaliteli sirketlere cok ihtiyac var. Isin garibi onlarin 200 dolara yaptigi ise turkiyedeki ceviri sirketleri 1000 tl ile agizlarini aciyorlar, ben boyle firsatcilik gormedim. Ben de ingilizce biliyorum ve iyi ceviri ile kotu ceviriyi ayirt edebilirim ama daha kalitesiz ise daha cok para vermek isteyen varsa www.tibbicevirici.com dan baska biriyle calissin derim.

Hosckalin,

Cem
doktorcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
tıbbi çeviri makale tercüme

Seçenekler
Stil