www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > TUS Televizyonu

TUS Televizyonu tustelevizyonu hakkında görüş ve düşünceleriniz..kursiyerlerinin yorumları..dersler hakkında söylemek istedikleriniz..

2798 (2 Kayıtlı Ve 2796 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-11-2010, 01:58   #11
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 452
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

özellikle biyokimya yı anlatan hocam müthiş..cok rahat we işinde bence en iyilerden

Alt 01-11-2010, 02:00   #12
meethot
Popüler Üye

meethot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 510
meethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to behold

...bir de sitenin ana sayfasında; maxiTUS...44 gün joker tus kampı....diye birşey geçiyor..?..onun ne olduğunu bilen var mı acaba...??
Alt 01-17-2010, 22:31   #13
meethot
Popüler Üye

meethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to behold

...başka yorum yok mu...? stetuskop üyelerinden TUSTV' ye üye olanlar kimler acaba...?
Alt 01-25-2010, 21:02   #14
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 452
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

meethot hocam sanırım pediatri endokrine 2 wideo daha eklenmiş yanlış görmediysem incele istersen blki önceden wardır benim gözümden kaçmıştır
Alt 01-26-2010, 01:32   #15
meethot
Popüler Üye

ok...bakarım...
Alt 03-23-2010, 20:24   #16
Umbrella
Aktif Üye

Umbrella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 405
Umbrella will become famous soon enoughUmbrella will become famous soon enough

Ben 4 senedir mezunum ve son 4 tus cıddı olarak çalıştım.tabıı doğal olarak dersaneyede gıttım kampada kı ıkı defa,sonuçta bır yerlere geldık ama yeterlı olmadı.Tus tv ıle burada tanıştım.bır kere evden tusa hazırlanmak ınanılmaz cazıp gelmıştı ama ılkın terddutlu yaklaştım çunku bır yandan yenı evlılık hazırlıkları bır yandan da dersane masrafını kaldıramam dıyordum ki Umut beyın bu sıtede duyurduğu ucret uzerıne hıç tereddut etmedım.ılk defa kar gutmeyen sızın durumunuza ozel bır anlayış gordum başkalarının aksıne.ve ben taksıtımı aylardır odeyememe rağmen en kuçuk bır şey denmedı bıle zaten senet falan yok tıcarethane gıbı.çok teşekkurler ınşallah sayenızde pek çok kışı kazanır ve bu ışın aslında bır malıyet hesabı değil de ortak bir çalışma olduğunu gorur ınsanlar.teşekkurler Tus tv
Umbrella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-23-2010, 16:44   #17
DrReikiMan
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
DrReikiMan is an unknown quantity at this point

2010 Nisan Tus'unda TusTv kaç soru yakaladı merak ediyorum.
şu ana kadar sitede herhangi bir bilgi yok.
Diğer dersaneler harul-hurul referanslarını hatta kamp videolarını yeniliyor.TusTV de tık yok
DrReikiMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-23-2010, 19:40   #18
umutsari
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 389
umutsari will become famous soon enough

Alıntı:
DrReikiMan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
2010 Nisan Tus'unda TusTv kaç soru yakaladı merak ediyorum.
şu ana kadar sitede herhangi bir bilgi yok.
Diğer dersaneler harul-hurul referanslarını hatta kamp videolarını yeniliyor.TusTV de tık yok

sevgili meslektaşım
172 soru yakaladık. Videolar zaten herkese açık.. Örnek girersiniz anatomiye scanelus anterior 7 dakikada anlatmış, biyokimya slaytlarda hoca tek tek yakalamış, ben kadın doğumda yakalamışım.. bazıları indirekt..ama hemen hemen birebire yakın yakalanmış çok sayıda bilgi var..25 dakikada anlattığımız derslerde bu büyük başarı..
yarın cumartesi itibariyle biyokimya dersi nasıl çalışılır nasıl çalşıyoruz yayınlıyor olacağız.

arkadaşlarımızı ve kurumu reklam mecrası görmediğimizden yayınlamıyoruz soruları derslerde çözüyoruz.. kaç kişiye kazandırdık sorusuna gelince, reklamsız ve derinden bin kişiyi aşan tam zamanlı üyemiz var.. 2500 meslektaşımız ise bizi ücretsiz takip ediyor..

ilginize teşekkürler..ama ricam şudur ki biz yarış içinde değiliz, bize güvenen her meslektaşımıza 50 puan da olsa 70 puan da olsa kazandırma gayreti içindeyiz..

sevgiler
umutsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-23-2010, 22:35   #19
DrReikiMan
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
DrReikiMan is an unknown quantity at this point

172 soru yakalayısanız büyük başarı,
bin kişiyi aşkın ücretli üyeniz varsa bu da yüklü miktarda ciro demek.3000 di 1400 küsüre düşürmüşsünüz ücretleri.bir milyon liranın üstünde bir ciro.bu kadar para kazandıktan sonra tabi forum sitelerine reklam yapma ihtiyacınız yok.
enim anlamadığım başka bir konu ise;videolara girince kaç defa izlendiği yazıyor.en azı 60 küsür ortalama 100 defa izlenmiş.
demek 1000'i aşkın ücretli 2500 ücretsiz üyenizin baya çoğunluğu videoları izlememiş ilginç geldi..
DrReikiMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-23-2010, 23:08   #20
umutsari
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 389
umutsari will become famous soon enough

Alıntı:
DrReikiMan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
172 soru yakalayısanız büyük başarı,
bin kişiyi aşkın ücretli üyeniz varsa bu da yüklü miktarda ciro demek.3000 di 1400 küsüre düşürmüşsünüz ücretleri.bir milyon liranın üstünde bir ciro.bu kadar para kazandıktan sonra tabi forum sitelerine reklam yapma ihtiyacınız yok.
enim anlamadığım başka bir konu ise;videolara girince kaç defa izlendiği yazıyor.en azı 60 küsür ortalama 100 defa izlenmiş.
demek 1000'i aşkın ücretli 2500 ücretsiz üyenizin baya çoğunluğu videoları izlememiş ilginç geldi..

Doktor Bey

Rutin mantıkla söyledikleriniz çok doğru ancak ciro basit matematiksel hesaplarla yapılmıyor maalesef. Dahası ne şartlarda nasıl çalıştığımızı üyelerimiz iyi bilirler.

Video portale gelince, yazılım güncellemesi ve sistem yenilemesi yapmamız gerekiyor. Yakın zamanda bir kaç günlüğüne sistemi kapatıp yeniden revize edeceğiz. Bu revizyona uzundur yapmayı düşündüğümüz ders videoları, kolay erişim vesaire gibi şeyler de olacak.

Yine yakın zamanda farklı lansmanlarla Tustv'nin yeni yayın dönemi ilke ve gereklerini görmeye başlayacaksınız.

Merak eden arkadaşlarım için şunu söylemek isterim.Tustv büyük emeklerle ve tamamen insancıl düşüncelerle kurulmuş bir oluşum. Bu oluşumda maalesef soruşturma yemeyen meslektaşım ve hoca kalmadı. Ben kendim dahil olmak üzere fakültelerimizden soruşturma yedik, şükür bir sıkıntı oluşmadı. Ancak böylesi iyi niyetle kurulmuş bir işte bile, kim oldukları önemsiz ve hatta bizim için değersiz birtakım insanların neden bizimle uğraştığını anlayamadık.

Temel bilimlerde bir değil nerden baksanız on anatomi hocasına çekim yaptık,videolarını bile koyamadan geri çekmek zorunda kaldık. Bazı derslerimiz yetişmedi, moralimizin bozulduğu dönemler oldu. Bunlar samimi ve kurumun başında biri olarak benim yazdıklarım. Biz bir ticarethane değiliz çünkü, bunu bizimle olanlar bilir.

Hiçbir üyemizle senet sepet yapmadık mesela. Pek çok arkadaşımıza elimizden gelen her yardımı yaptık. Kimseye sataşmadık, kimseyle kavga etmedik.

Sorulara gelince videolarımızı izleyenler gerçekten kaç soru yakaladığımızı bilir,25 dakikada herşeyi anlatmaya çalışıyoruz. Ders notu olarak ta Tusdatadan, Tustime'dan ya da Tusem'den bir farkımız yok. Hepimiz aynı textbookları kullanıyoruz, biz üstüne üstlük bu dersanelerin notlarını da okuyoruz. O bakımdan işi hakkıyla yapan herkese sonsuz saygım var.

Ve fakat, tam bir yılı geride bıraktık. Çok şey yaşadık, çok şey öğrendik. Sizden ricam, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Benim derslerim olsun, başka arkadaşlarım olsun, tek amacımız "Ankara'dan dönüşte" biraz mutlu ettirebilmek arkadaşları.

Siz de bilirsiniz, forumun aktif bir üyesisiniz, belki de bir kurumdansınız, yergiler ve olumsuz eleştiriler yer bulur, dillendirilir ama teşekkürler ve olumlu görüşler bir tek size söylenir. Sağolsun, bizim üyelerimizden rahatsız olan sayısı çok azdır.

Üye sayımıza gelince, binin üstünde tam zamanlı üyeye sahibiz, bu konuda bize destek olan ilaç firmalarına teşekkür ediyorum. İmkanı olmayan arkadaşlarım çevrelerindeki tıbbi satış mümessilerinden Tustv üyeliğini talep edebilirler şu ana kadar yüzlerce meslektaşıma bu yönde Tustv VIP Üyelik kartları dağıtıldı. Sistemimize üye iseniz "Hediye Kodu ile Üyelik" linkinden giriş yapılabilirsiniz. Video izleme ve counter olayına gelince, basit bir hesap yapmanızı önerebilirim, alexa yada diğer verilerden de bunu alabilirsiniz. Günlük üye ziyaretçi girişimiz ortalama 220, sitede kalış ortalamamız 26 dakikadır.

Ciro ve diğer şeyler içinse , inşallah zamanı gelince, göğsümüzü gere gere vergimizi öderiz, memlekete de hayırlı bir iş yapmış oluruz. İlk yıl için, yapılan yatırımlar ve geri dönüşleri düşünüldüğünde bile şirketimiz çok şükür iyi kapatmıştır.

Bu samimi ifadelerimi, sitenin samimiyeti ve saklanacak birşeyimiz olmaması hissiyati ile kabul ediniz lütfen. Eksikliklerimiz vardır, farkında olduklarımız var,olmadıklarımız var lütfen bize bildiriniz.

Gerek telefonum gerekse arkadaşlarımın cep telefonları tustv.com sitemizde mevcuttur.

Herkese mutlu ve başarılı bir ömür dilerim,

Dr.Umut Sarı
Tustv Kurucu Ortağı
KadınHast.v.Doğ.Uzm.
umutsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil