www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Atama Duyuruları

1803 (0 Kayıtlı Ve 1803 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 03-31-2010, 11:45   #1
medihaber
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 349
medihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the rough
Standart Eş Durumu Mazeret Kurası

2010 yılı Nisan Ayı Eş Durumu Mazeret Kurası (Halen Görevde Olanlar İçin) için duyuru

Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, Bakanlığımızda Uzman Tabip, Tabip, Diş Tabibi ve Eczacı olarak görev yapan personel için 30 Nisan 2010 Cuma günü Eş Durumu Mazereti Kurası yapılacağı belirtildi.

Kura ile ilgili ilan metni için tıklayınız

medihaber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-26-2017, 08:35   #2
Kayıtsız Üye
Guest

13.DÖNEM DEVLET HİZMETİ YÜKÜMLÜLÜĞÜ KURASI UZMAN TABİP EŞ DURUMU SONUÇLARI
S.N. AD SOYAD BRANŞ MEZUN OLDUĞU KURUM MAZERETİ SONUÇ İL AÇIKLAMA
1 ADIGÜZEL DEMİREL BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI İZMİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; URLA ADLİYESİNDE HAKİM OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İZMİR
2 ADNAN MESUT DEDE GENEL CERRAHİ UZMANI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ISPARTA ÇEVRE VE ORMAN MÜD.DE 657'YE TABİ MÜHENDİS OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
3 AHMET SERT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI SELÇUK ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; SELÇUK ÜNİ.MERAM TIP FAK.ÇOCUK SAĞ.VE HAST.A.B.D.DA 15.06.2005'DEN BERİ ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL KONYA
4 AHMET FARUK YENER GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ;İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞT.VE ARŞ.HAST.DE 25.12.2003'DEN BERİ PATOLOJİ İHTİSASI YAPMAKTADIR. KABUL İSTANBUL
5 ALİ EKŞİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; SAMSUN VEZİRKÖPRÜ 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ 1 NOLU İSTASYONUNDA 4924 SAYILI KANUNA TABİ SÖZLEŞMELİ TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL SAMSUN
6 ALİ BORA ÜSTÜNSOY GENEL CERRAHİ UZMANI MERSİN ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE 15.11.2002 TARİHİNDEN BERİ ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
7 ALKAN ARPAÇAY KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; EGE ÜNİV.DE HEMŞİRE OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
8 ALPER AKSOY PLASTİK VE REKONSTRUKTİF CERRAHİ UZMANI MERSİN ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; BAĞKURLU RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
9 ANIL MURAT ÖZTÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; DÜZCE SAĞ.MÜD.TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİNDE TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
10 ARİF ALPER KIRKPANTUR NEFROLOJİ UZMANI HACETTEPE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GAZİ ÜNİ.TIP FAK.GÖĞÜS HAST.VE TBC.A.B.D.DA 09.11.2005'DEN BERİ ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
11 ARZU ERCAN KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI ULUDAĞ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ULUDAĞ ÜNİ.TIP FAK. KALP DAMAR CERRAHİSİ A.B.D.DE UZMAN OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL BURSA
12 ASUDE KARAMAN ADLİ TIP UZMANI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; BAĞKURLU RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
13 AYLİN AKSOY ÇOBAN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE S.S.K.LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
14 AYSUN KAYA MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYO. UZMANI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİN MİKROBİYOLOJİ A.B.D'DA 21.02.2005'DEN BERİ ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
15 AYŞE BAYRAM GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TÜBERKÜLOZ UZMANI ERCİYES ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ;ERCİYES ÜNİ.VETERİNER FAK.ZOOTEKNİ A.B.D.DA ÖĞR.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL KAYSERİ
16 AYTÜL DEMİRAĞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYO. UZMANI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GAZİ ÜNİ.TIP FAK. İÇ HAST. A.B.D.ROMATOLOJİ BİLİM DALINDA 24.08.2005'DEN BERİ YANDAL İHTİSASI YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
17 BANU DÖNER HALK SAĞLIĞI UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; İZMİR BUCA SEYFİ DEMİRSOY D.H DE NÖROLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR RED Kendisi eşinden kıdemli
18 BANU TAYLAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI AFYON KOCATEPE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; AFYONKARAHİSAR DEV.HAST.'DE GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL AFYONKARAHİSAR
19 BARIŞ DEMİRİZ GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; İSTANBUL B.KÖY DR.SADİ KONUK E.A.H.'DE 07.11.2002 TARİHİNDEN İTİBAREN İÇ HAST. ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
20 BEKİR KARAARSLAN ADLİ TIP UZMANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ;ONDOKUZMAYIS ÜNİ.DİŞ HEKİMLİĞİ FAK.DİŞ HAST.VE TED.A.B.D.DA ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL SAMSUN
21 BERATGÜL ÖZER NÖROLOJİ UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
22 BERRİN BERÇİK İNAL BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA UZMANI İSTANBUL HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; BAĞKURLU RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
23 BETÜL EKİZ İÇ HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ;İSTANBUL GÖZTEPE E.A.H.'DE 21.02.2003 TARİHİNDEN İTİBAREN İÇ HAST.ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İSTANBUL
24 BEYZA TOPALOĞLU RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ADNAN MENDERES ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; İZMİR B.ŞEHİR BELEDİYESİNDE 657 YE TABİ UZMAN TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Kendisi eşinden kıdemli
25 BURAK CANVER İÇ HASTALIKLARI UZMANI KIRIKKALE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; KIRIKKALE ÜNİ.TIP FAK. MİK.VE KLN.MİK.A.B.D.DA 07.11.2003'DEN BERİ ARŞ.GÖR OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
26 BÜLENT ÇAKMAK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI OSMANGAZİ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANKARA ONKOLOJİ E.A.H.DE 07/07/2006 TARİHİNDEN İTİBAREN RUH SAĞL. VE HAST. ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
27 BÜŞRA TEZCAN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI ANKARA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ANKARA ATATÜRK E.A.H.DE 16/08/2004 TARİHİNDEN İTİBAREN GENEL CERRAHİ ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTARDIR. KABUL ANKARA
28 CÜNEYT YÜKSEL NEFROLOJİ UZMANI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ANKARA ATATÜRK E.A.H.'DE NEFROLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
29 DEMET EĞLENOĞLU ALAYGUT ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI DOKUZ EYLÜL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; AFYON BOLVADİN H.İBRAHİM ÖZSOY D.H DE ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL AFYON
30 DERYA AYDIN ŞAHİN ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI GAZİANTEP ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GAZİANTEP ÇOCUK HAST.HAST.DE ÇOCUK SAĞ.VE HAST.UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL GAZİANTEP
31 DİLEK ERDÖNMEZ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI KOCAELİ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; DENİZ KUV.KOM.DENİZ ASTSUBAY MESLEK OK.(DERİNCE/KOCAELİ)MAKİNE BÖL.BŞK.'DA ÖĞR.YÜZBAŞI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL KOCAELİ
32 DİLVİN GÖKÇE NÖROLOJİ UZMANI İSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. YRD DOÇ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL ZONGULDAK
33 ELİF BİRTAŞ ATEŞOĞLU HEMATOLOJİ UZMANI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
34 ELİF YILMAZEL UÇAR GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TÜBERKÜLOZ UZMANI ATATÜRK ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ATATÜRK ÜNİ.TIP FAKÜLTESİNDE 07/11/2005 TARİHİNDEN İTİBAREN ARAŞ.GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ERZURUM
35 ELİF ZİYPAK ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI ATATÜRK ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; TOKAT NİKSAR D.H.DE ÜROLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Kendisi eşinden kıdemli
36 EMİNE KURT GÖĞÜS HASTALIKLARI VE TÜBERKÜLOZ UZMANI SELÇUK ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; MERSİN ÜNİV. TIP FAK.'DE 29/12/2006 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL MERSİN
37 ERGÜL ÖĞREDİK KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI İSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE E.A.H DE 23.02.2004 TARİHİNDEN İTİBAREN KBB ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL İSTANBUL
38 ERSAN TOMUŞ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI OSMANGAZİ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; OSMANGAZİ ÜNİ.TIP FAK. İÇ HAST.A.B.D.DA 23.05.2007 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ESKİŞEHİR
39 FATİH EKREN ÜROLOJİ UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; EGE ÜNİ.TIP FAK. GÖĞÜS HAS.VE TBC.A.B.D.DA 11.11.2002 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İZMİR
40 FATİH TONKAZ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI PAMUKKALE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; DENİZLİ İL EMNİYET MÜD.'DE TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
41 FATİH OĞUZ ÖNDER İÇ HASTALIKLARI UZMANI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANKARA FİZİK TEDAVİ E.A.H DE 05.01.2005 DEN İTİBAREN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL ANKARA
42 FATMA ŞENEL PATOLOJİ UZMANI İNÖNÜ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; PAMUKKALE ÜNİ.TIP FAK.'DE 03/03/2006 TARİHİNDEN İTİBAREN ROMATOLOJİ BRANŞINDA YANDAL ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL DENİZLİ
43 FEYZİ BOSTAN İÇ HASTALIKLARI UZMANI AKDENİZ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANTALYA ÇAKIRLAR İ.Ö.O.DA SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
44 FİGEN ATALAY HEMATOLOJİ UZMANI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
45 FÜSUN AYDOĞAN NÜKLEER TIP UZMANI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ANKARA HAYMANA DEV.HAST.DE GENEL CERRAHİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Ankara İli Nükleer Tıp Branşında A grubu il olduğundan
46 GAMZE AKI NÖROLOJİ UZMANI İNÖNÜ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; HAVA KUVVETLERİ KMT. MALATYA 7. ANAJET ÜS KOMUTLIĞINDA YÜZBAŞI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL KONYA
47 GÖKHAN LAFÇI KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI ANKARA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ANKARA ATATÜRK EĞT.VE ARŞ.HAST.DE 07.07.2006 TARİHİNDEN İTİBAREN ANESTEZİ VE REANİ.İHTİSASI YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
48 GÜLSEV YAVUZ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI OSMANGAZİ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ESKİŞEHİR ÜNİV.SAĞL.KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞKANLIĞINDA TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
49 GÜRDAL BİRDAL İÇ HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; İSTANBUL KADIKÖY AĞIZ VE DİŞ SAĞL. MERK.DE DİŞ TABİBİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
50 GÜZİDE BURÇA AYDIN ÇOCUK ONKOLOJİSİ UZMANI HACETTEPE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT E.A.H.DE KLİNİK ŞEFİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
51 HAKAN YİĞİTBAŞ GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ;HATAY KIRIKHAN DEV.HAST.DE GÖĞÜS HAST.VE TBC.UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL HATAY
52 HASAN ÖRGEN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI CUMHURİYET ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; CUMHURİYET ÜNİ.BİYOLOJİ BÖL.ZOOLOJİ A.B.D.DA ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL SİVAS
53 HASAN ATİLLA ÖZKAN HEMATOLOJİ UZMANI ULUDAĞ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ULUDAĞ ÜNİ.TIP FAK.PLASTİK VE REK.CER.A.B.D.DA 24.10.2005'DEN BERİ ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL BURSA
54 HÜSEYİN KADIOĞLU GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; DİYARBAKIR ÇINAR İLÇE HAST. DE UZMAN TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL DİYARBAKIR
55 HÜSEYİN KILINÇASLAN ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI İSTANBUL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GAZİANTEP ÇOCUK HAST.HAST.DE ÇOCUK RUH SAĞ. HAST.UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL GAZİANTEP
56 İLHAMİ YÜKSEL GASTROENTEROLOJİ UZMANI ANKARA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ADLİ TIP KURUMU ANKARA GRUP BAŞKANLIĞINDA UZMAN TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
57 İLKER KARABUĞA ÜROLOJİ UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; MALİYE BAKANLIĞI İZMİR MUHAKEMAT MÜD.DE HAZİE AVUKATI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
58 İNCİ VURAL RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL BAKIRKÖY ORD.PROF.DR.MAZHAR OSMAN RUH SAĞ.VE HAST.EĞT.ARŞ.HAST. EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
59 KUBİLAY UÇAR BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANI İZMİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; EGE ÜNİ.TIP FAK. 15/11/2001 TARİHİNDEN İTİBAREN NÖROLOJİ A.B.D.DE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
60 LEVENT AKMAN KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; DOKUZ EYLÜL ÜNİ.TIP FAK.İÇ HASTALIKLARI A.B.D.DE 19/06/2002 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
61 LEVENT ÖNCEL GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; MARDİN KIZILTEPE D.H DE UZMAN TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Kendisi eşinden kıdemli
62 LİDA BÜLBÜL ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL E.A.H.DE NEONATOLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İSTANBUL
63 MAHMUT GÖKÇE ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ÇUKUROVA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; CİZRE DEVLET HASTANESİNDE GÖZ HASTALIKLARI UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL ŞIRNAK
64 MEDENİ VOLKAN KIYAK PLASTİK VE REKONSTRUKTİF CERRAHİ UZMANI TRAKYA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ TRAKYA ÜNV.TIP FAK.KADIN HAST.VE DOĞUM ABD'DA 22.06.2005 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL EDİRNE
65 MEHMET SERT İÇ HASTALIKLARI UZMANI ZONGULDAK KARAELMAS ÜNV. TIP FAKÜLTESİ EŞİ;ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİ.ARŞ.VE UY.HAST.DE HEMŞİRE OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
66 MELTEM ERGÜN GASTROENTEROLOJİ UZMANI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI TUNCELİ 4. KOM.TUGAY KOMUTANLIĞINDA YARBAY OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
67 MELTEM VURAL ŞENYURT RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
68 MERT KUMBARACI ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; EGE ÜNİV.TIP FAK. PATALOJİ A.B.D.DE UZMAN OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İZMİR
69 MURAT AKBABA ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
70 MUSTAFA TÜRKOĞLU AİLE HEKİMLİĞİ UZMANI ADNAN MENDERES ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; AYDIN GERMENCİK KIZILCAPINAR İLKÖĞRETİM OK.DA ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
71 MÜCALP ALPAY NÜKLEER TIP UZMANI TRAKYA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
72 NİHAL DEMİREL NEONATOLOJİ UZMANI ANKARA DR.SAMİ ULUS ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞT.ARŞ.HASTANESİ EŞİ; GAZİ ÜNİ.TIP FAK. ADLİ TIP A.B.D.DA YARDIMCI DOÇENT OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
73 NİHAT ŞEN KARDİYOLOJİ UZMANI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ;ANKARA ÜNİ.TIP FAK.DERİ VE ZÜH.HAST.A.B.D.DA 28.10.2003'DEN İTİBAREN ARŞ.GÖR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
74 NURSEL MURATOĞLU ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ÇUKUROVA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ;DANIŞTAY'DA TETKİK HAKİMİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
75 NÜKET YILDIZ İSKENDER NÖROLOJİ UZMANI İSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; İSTANBUL SÜREYYA PAŞA GÖĞÜS HAST VE GÖĞ. CER. E.A.H DE 12.08.2004 DEN BERİ ASİSTAN OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR KABUL İSTANBUL
76 ÖMER SUHA VARDARELİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI UZMANI BAŞKENT ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT E.A.H.DE 05/11/2004 TARİHİNDEN İTİBAREN RUH SAĞL. VE HAST. ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
77 ÖZGE SARAÇLI RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ZONGULDAK KARAELMAS ÜNV. TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
78 ÖZGÜL KESKİN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
79 ÖZLEM YETİŞGEN ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI İSTANBUL KARTAL DR.LÜTFİ KIRDAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
80 RABİA BİLİCİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL BAKIRKÖY ORD.PROF.DR.MAZHAR OSMAN RUH SAĞ.VE HAST.EĞT.ARŞ.HAST. EŞİ; ERZURUM NUMUE HAST.DE NÖROLOJİ UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ERZURUM
81 RABİA KAHVECİ AİLE HEKİMLİĞİ UZMANI ANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; MERKEZ BANKASI İDARE MERKEZİNDE UZMAN OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. KABUL ANKARA
82 RAHİME RENDA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ANKARA DR.SAMİ ULUS ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞT.ARŞ.HASTANESİ EŞİ;ANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞT.VE ARŞ.HAST.DE 21.07.2003'DEN İTİBAREN K.B.B. ASİSTANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
83 RIZA KORAY TAHMİSCİOĞLU AİLE HEKİMLİĞİ UZMANI ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; ÇUKUROVA ÜNİV. TIP FAK. 02.01.2004 TARİHİNDEN İTİBAREN AİLE HEKİMLİĞİ ABD ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşinin kalan asistanlık süresi 6 aydan az
84 SAADET GÜLTEKİN IRGAT GÖZ HASTALIKLARI UZMANI OSMANGAZİ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; KÜTAHYA ÜNİ.MESLEK YÜKSEKOKULUNDA ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL KÜTAHYA
85 SADIK AÇIKEL KARDİYOLOJİ UZMANI BAŞKENT ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ;HACETTEPE ÜNİ.JEOLOJİ MÜHANDİSLİĞİ ANABİLİM DALI HİDROKLİMATOLOJİ DALINDA ARŞ.GÖR.OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. KABUL ANKARA
86 SEDAT BAŞ PLASTİK VE REKONSTRUKTİF CERRAHİ UZMANI TRAKYA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
87 SEMA YILDIZ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON UZMANI KARADENİZ ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; K.DENİZ TEK.ÜNİ.TIP FAK.İÇ HAST.A.B.D.TIBBİ ONKOLOJİ BİLİM DALINDA 24.04.2006'DEN BERİ YANDAL İHTİSASI YAPMAKTADIR. KABUL TRABZON
88 SERAP BAYDUR ŞAHİN İÇ HASTALIKLARI UZMANI EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; BATMAN D.H.DE D.H.Y.Lİ İÇ HASTALIKLARI UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. KABUL BATMAN
89 SERAP OFLAZ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İSTANBUL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; İST.ÜNİ.İST.TIP FAK.KARDİYOLOJİ A.B.D.DA DOÇ.DR.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İSTANBUL
90 SUAT AKTAŞ GENEL CERRAHİ UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL. BŞK. DA 657 YE TABİ MÜHENDİS KABUL İSTANBUL
91 TANER ÇELİKEL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI İSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; MALATYA DOĞANŞEHİR DEV.HAST.DE ÇOCUK SAĞ.VE HAST.UZMANI OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Kendisi eşinden kıdemli
92 TUBA CİMİLLİ ÖZTÜRK İLK VE ACİL YARDIM UZMANI MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ EŞİ; BAĞKURLU RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
93 TUNCAY BIÇAKÇI BİYOKİMYA VE KLİNİK BİYOKİMYA UZMANI ADNAN MENDERES ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ANKARA ATATÜRK EĞT.VE ARŞ.HAST.DE 20.11.2006'DEN BERİ AİLE HEKİMLİĞİ İHTİSASI YAPMAKTADIR. KABUL ANKARA
94 UMUT FAYDACI GENEL CERRAHİ UZMANI ANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ EŞİ; GAZİ ÜNİV. TIP FAK. 04/07/2005 TARİHİNDEN İTİBAREN ARAŞT. GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. KABUL ANKARA
95 ÜLKÜ KÜÇÜK PATOLOJİ UZMANI DOKUZ EYLÜL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; GEN.KUR.BŞK.ISPARTA ASKER HAST.DE TBP.ASTĞM.OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi Asteğmen
96 VEHBİ ERÇOLAK İÇ HASTALIKLARI UZMANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ÖZEL BİR ŞİRKETTE SSK'LI OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. RED Atama Nakil Yönetmeliğinin Değişik 21. Maddesine (24/06/2006 tarihli) göre stratejik personele (uzman ve pratisyen tabip) uygulanmaz.
97 YASEMİN KEMAL İÇ HASTALIKLARI UZMANI BAŞKENT ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; DİYARBAKIR DEV.HAST.DE K.B.B.HAST.UZMANI GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL DİYARBAKIR
98 YASİN TÜRKER KARDİYOLOJİ UZMANI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. TIP FAK AİLE HEKİMLİĞİ ANA BİLİMDALINDA 12.06.2007 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL ISPARTA
99 ZAFER ÖZMEN RADYODİAGNOSTİK UZMANI ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAK. 21/07/2003 TARİHİNDEN İTİBAREN ARŞ.GÖR. OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL SAMSUN
100 ZEHRA İLKE AKYILDIZ KARDİYOLOJİ UZMANI DOKUZ EYLÜL ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; EGE ÜNİ.TIP FAK.K.B.B.HAST.A.B.D.DA YARDIMCI DOÇENT OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. KABUL İZMİR
101 ZİHNİ AKTAŞ KARDİYOLOJİ UZMANI TRAKYA ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ EŞİ; EDİRNE TSM'DE TABİP OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR. RED Eşi unvan olarak alt durumda
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Tags
eş durumu, mazeret kurası

Seçenekler
Stil