www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > E-TUS

5512 (0 Kayıtlı Ve 5512 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 09-02-2009, 19:00   #21
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

Alıntı:
king42´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
***************=tusdata
stetuskop=tustelevizyonu

düşün artık yakamızdan.
bilip bilmeden yorum yapma istersen!

tusdatayla eşleştirdiğin site zaten sunucusundan alan adına kadar , moderatörlerinden çoğu üyesine kadar herşeyiyle tusdataya ait..

biz tustelevizyonundan sizlere kampanyaalar indirim sunuyoruz diye tustv ye mi ait oluyoruz !
diğer dersaneler de gelsin site üyelerimize kampanya indirim yapsın onların da reklamını yapalım..
buranın tarafsızlığına gölge düşürülmüsüne izin vermem bilesin!

ayrıca kimse önündeki klavyeyi kullanıp seni bi yerlere sokmuyor! beğenmezsen girmezsen 2x2= 4 bu kadar basit!

eleştiri yaparken de biraz mantık ve akılçerçevesinde olsun..daha 3.mesajında bunu söylüyorsan zaten senin yorumunda iyi niyet aramam!kimlerin piyonu olduğunu da bilemiyorum ayrıca!
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-02-2009, 19:09   #22
aygun_58
Popüler Üye

aygun_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 463
aygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to behold

helala olsun fatih abim begenmeyenler hic girmesin siteye kimseyi zorlamiyoruz,ayrica tustelevizyonada tsk ederiz onlarin sayesinde ben ders calisiyorum yurt disinda oldugum halde.ne bu siteye nede fatih abime laf soylettirmeyiz haberiniz olsun.begenmeyenler yolunuz acik olsun akadaslar allah yardimciniz olsun valla ne diyelim

Konu aygun_58 tarafından (09-02-2009 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir.
aygun_58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 20:30   #23
king42
Sadece Üye

king42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
king42 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bilip bilmeden yorum yapma istersen!

tusdatayla eşleştirdiğin site zaten sunucusundan alan adına kadar , moderatörlerinden çoğu üyesine kadar herşeyiyle tusdataya ait..

biz tustelevizyonundan sizlere kampanyaalar indirim sunuyoruz diye tustv ye mi ait oluyoruz !
diğer dersaneler de gelsin site üyelerimize kampanya indirim yapsın onların da reklamını yapalım..
buranın tarafsızlığına gölge düşürülmüsüne izin vermem bilesin!

ayrıca kimse önündeki klavyeyi kullanıp seni bi yerlere sokmuyor! beğenmezsen girmezsen 2x2= 4 bu kadar basit!

eleştiri yaparken de biraz mantık ve akılçerçevesinde olsun..daha 3.mesajında bunu söylüyorsan zaten senin yorumunda iyi niyet aramam!kimlerin piyonu
olduğunu da bilemiyorum ayrıca!
Stetuskop'un ana sayfasında tustelevizyonunun reklamı çıkmaya başladığından beri,bir şakşakcılıktır gidiyor bu sitede..Dile getirince de ,yok beğenmezsen gidersin ,yok 2x2 bilmemne,yok kimlerin piyonuymuşuz...reklam kampanyalarınıza laf eden herkes piyondur zaten..Hepiniz aynısınız,parayla tus dersanelerinin borazanını çalar,bizlerin umutlarından, prim yaparsınız.
king42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 20:43   #24
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

iyilik yap denize at senin gibi balıklar bilmezse halik bilir...
Alt 09-02-2009, 20:51   #25
aygun_58
Popüler Üye

aygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to beholdaygun_58 is a splendid one to behold

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
iyilik yap denize at senin gibi balıklar bilmezse halik bilir...
ellerine emegine saglik fatih abicim burda bulunan herkese faydan dokundu ama elmada kurt olmasada olmuyor artik ne yapacaz bu dunya boyledir canim curuk elma heryerde vardir yeterki biz kisiligimizi kaybetmeyelim
Alt 09-02-2009, 21:25   #26
king42
Sadece Üye

king42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
king42 is an unknown quantity at this point

Karşınızdakinin doktor olduğunu ve tıp fakultsini bitirdiğine göre iyi kötü bir zeka seviyesinde olduğunu lütfen unutmayın..

Siz sürekli stetuskop site kurucu-yöneticisi ile bir kaç dakika ara ile yazıyorsunuz,bari biraz zaman aralığı verinde aslında aynı kişi olduğunuz,değişik isimler altında yazdığınız anlaşılmasın..Ben e-tus dahil hiçbir dershanenin savunucusu değilim,olmam da ,ama sizler birilerinin reklamını yapmak adına e-tus u tusdata yı onu bunu yerden yere vurarak,bizlerin aklını çeldiğinizi sanıyorsanız kurtlu elmayı görmek için lütfen aynaya bakınız..
king42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 21:40   #27
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

evet king gerçekten süperzekasın aygün ile benimaynı kişi olduğumu nasıl da şıp diye anladın tebrik ediyorum seni
bu sitedeki tüm üyeler benim aslında biliyormuydun aramızda kalsın
Alt 09-02-2009, 21:42   #28
aygun_58
Popüler Üye

ya evet sasirdim valla gulmekden yazamdim birsey fatih abi yaa ne zman biz ayni kisi olduk yaa hic anlamdim valla bizim oyle takintilarimiz yok bazilari gibi diimi abicim
Alt 09-02-2009, 21:42   #29
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

drhouse'un facebookta dolaşan bir videosu geldi aklıma;
kadına soruyor inhalerin nasıl kullanılacağını biliyorsun dimi?
kadın cevaplıyor "aptal gibi mi görünüyorum?"
ardından yok tabi ki diyor drhouse, sonra bana nasıl kullandığını gösterirmisin diyor,
ve kadın aynen gösteriyor (bulursan izle bi yerlerden)
dr house'un o an yüzündeki ifadeyi aynen bende görebilirsin
Alt 09-02-2009, 21:44   #30
aygun_58
Popüler Üye

ben gordum bilee:0

Seçenekler
Stil