www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > E-TUS

2288 (0 Kayıtlı Ve 2288 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-21-2009, 12:27   #11
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

hekim mi arıyorlarmış
başvursam mı acaba

ekran karşısından birşeyler anlatarak(onca para alınarak) yapılan işler pek tutmaz gibi geliyor bana...

gerek deneme kalitesi gerek katılım memnuniyeti açısından çok şikayet olunulan bir kurum e-tus...
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-22-2009, 10:59   #12
superman
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
superman is on a distinguished road

Eğitimcilerimiz TUS formasyonuna son derece hakim,sınavları ve textbookları sürekli tarayıp çıkan ve çıkması muhtemel konuları tespit ederek sizin en kısa yoldan en fazla soru çözmeniz için tablet bilgiler üretip taktikler oluşturan,bununla da kalmayıp bilgi seviyenizi maksimuma çıkararak,sadece konuya hakim olanların çözebileceği zorluktaki sorularda da başarınızı artırabilecek,gerçek anlamda TUS deneyimli seçkin bir kadrodur.
Eğitim kadromuz ,bu kadar deneyimli ve iddialı olmalarına ve bu alanda oldukça itibar görüp teklifler almalarına rağmen ,ders anlatmak için şehir şehir dolaşmaya razı gelmedikleri için başka bir kurum yerine bizim sistemimizi tercih etmiş müstesna eğitimcilerden oluşmaktadır

demek ki bunların hepsi yalanmış
superman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-22-2009, 11:05   #13
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

yalandan kim ölmüş
Alt 07-26-2009, 00:17   #14
pedocu
Popüler Üye

pedocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 397
pedocu has a spectacular aura aboutpedocu has a spectacular aura aboutpedocu has a spectacular aura about

Alıntı:
superman´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğitimcilerimiz TUS formasyonuna son derece hakim,sınavları ve textbookları sürekli tarayıp çıkan ve çıkması muhtemel konuları tespit ederek sizin en kısa yoldan en fazla soru çözmeniz için tablet bilgiler üretip taktikler oluşturan,bununla da kalmayıp bilgi seviyenizi maksimuma çıkararak,sadece konuya hakim olanların çözebileceği zorluktaki sorularda da başarınızı artırabilecek,gerçek anlamda TUS deneyimli seçkin bir kadrodur.
Eğitim kadromuz ,bu kadar deneyimli ve iddialı olmalarına ve bu alanda oldukça itibar görüp teklifler almalarına rağmen ,ders anlatmak için şehir şehir dolaşmaya razı gelmedikleri için başka bir kurum yerine bizim sistemimizi tercih etmiş müstesna eğitimcilerden oluşmaktadır

demek ki bunların hepsi yalanmış
bunları kim söyledi; bana kimse böyle şeyler söylemedi ama başka alternatifim olmadığı için kaydoldum; verdiğim paraya harcadığım zamana yazıkmış ama kısmet napalım olan oldu artık
pedocu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-26-2009, 22:11   #15
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

neyse drtuba bir nevi tecrübe oldu senin için ve seni okuyanlar için..
iyi düşünüp karar vermek lazım sonuçta onca para veriliyor ve bu devirde para da kolay kazanılmıyor..
en iyi şekilde yine de faydalanabilmişsindir umarım...
Alt 07-26-2009, 23:39   #16
dr.casper
Aktif Üye

dr.casper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 360
dr.casper will become famous soon enoughdr.casper will become famous soon enough

kafam iyice karıştı bende kaydolmayı düşünüyordum ama...sonuç itibariyle herşey sende bitiyor diğerleri sadece destek motivasyon beynimde bir sürü soru işareti oluştu......
dr.casper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-14-2009, 10:54   #17
superman
Popüler Üye

superman is on a distinguished road

hiç tavsiye etmem
patoloji dersi vardı hoca anlatmaya başladı,iki satır okur sonra ıyyyyyyyy bu dersten nefret ediyorum ben ,yok şu dersi sevmiyorum yok bu konuyu neden komuşlar anlamıyorum deyip durdu , nasıl anlattı ne anlattı anlamadım. işte zaman geçirdik boşuna, benim cebim yandı başkaların cebi yanmasın .
superman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-18-2009, 18:41   #18
doct_kaan
Sadece Üye

doct_kaan is on a distinguished road

yollanan kitaplarla anlatılan derslerin hiç alaksı yok.kitapta olmayan bir sürü slayt konuluyor dersler esnasında ve tabii siz onları yazmakla geçiriyorsunuz saatlernizi.neden böyle bir şey yaparlar anlamam onca para ver sonra 3 4 ders sabredebil bu duruma.
doct_kaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-18-2009, 18:44   #19
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

ya bu e-tustan hiç mi memnun olan yok
Alt 09-02-2009, 14:20   #20
king42
Sadece Üye

king42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

king42 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bu e-tustan hiç mi memnun olan yok
***************=tusdata