www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Diğer Dersaneler > Hacettepe Tus

Hacettepe Tus Online tus eğitimi veren kurumların bir yenisi de Hacettepe Vakfı Tıp Eğitimi Sonrası Sınavlara Hazırlık Uzaktan Eğitim Programı ; görüşleriniz duyurularınız...

2999 (0 Kayıtlı Ve 2999 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 09-14-2009, 13:19   #1
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute
Standart online tus dersanesi;hacettepe tus

Hacettepe Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı Hacettepe Üniversitesi’nde verilmekte olan her düzeydeki eğitim-öğretim, araştırma ve hizmetlerin çağdaş düzeye ulaşması için desteklenmesi, bu suretle Hacettepe Üniversitesi ve ülke kalkınmasına katkıda bulunulması amacıyla 1998 yılında kurulmuştur.
Hacettepe Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı tarafından gerçekleştirilen eğitimler Hacettepe Üniversitesi öğretim görevlilerinin yanısıra çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve sektör profesyonelleri eğitmen olarak destek vermektedirler. Eğitimciler, kendi eğitim modüllerinde yoğun olarak beceri karmalı örnek vaka uygulamalarından ve bilgisayar destekli çalışmalardan yararlanmaktadırlar. Her eğitim döneminin sonunda katılımcılara uygulanan program ve eğitmen değerlendirme anketleri eğitim programlarının sürekli güncel ve ihtiyaca cevap verecek şekilde tutulmasında temel oluşturmaktadır.
http://www.hacettepevakfi.org/uzaktan/tus/
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil