www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > TUS Magazin

1564 (0 Kayıtlı Ve 1564 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 05-07-2009, 23:42   #41
bturkuaz
Popüler Üye

bturkuaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 685
bturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond reputebturkuaz has a reputation beyond repute

ne bileyim üzerinde özne yüklem dolaylı tümleç bulmaya çalışıyorsun gibi geldi bana
Güzellik Yüzde değil Yürekte Olmalı...
bturkuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-09-2009, 01:28   #42
ozeral
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
ozeral is an unknown quantity at this point
Thumbs up

Alıntı:
riboforin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu ne iğrençliktir bu ne hainlikdir bu ne biçim bir bakışdır.....aman allahım ya bir de utanmadan sitelerine koymuşlar...ben tüm meslektaşlarımı kendim de dahil olmak üzere böyle adamların beni tus sınavına hazırlamaları için para döktüğümden dolayı şiddetle kınıyorum....ben bu ülkede doktor sıfatını alabilmek için onca zorluklardan geçip de ailem de dahil bu zorluklara dayanan tus gbi bir engeli kendi başıma geçemeyeceğimi zannedip onların notlarını okuduğum için şiddetle kendime kızıyorum...
ben ve benim gibi tüm meslektaşlarım,dr adayı olan öğrenci arkadaşlarım yazık yazık ki bizi bu hale getiren adamlara prim vermeyelim artık..kimdir bunlar ya beni kafalayıp,çantada keklik zannedenler,benim paramı aç kurt gibi bekleyenler,zeka seviyeleri benim zekamın çeyreği bile etmeyenler......acayip sinirlendim hatalı sözler ettimse affola ama bu kayıtları izledikten sonra hala adı geçen kuruma ders almaya gidenler varmıdır????
ülkenin genel durumunun içinde biz doktorları tus hazırlama bahanesiyle yani en hassas olduğumuz noktada kullanmaktadırlar ...YAZIIIIIIIIIIIK YAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK TÜM BUNLARA ALET OLDUĞUMUZ İÇİN...

BİZİM GİBİ OKUMUŞ ZİHİNLERİ BU ÜLKEDE EN ÜST SEVİYELERDE AÇIK OLMASI GEREKEN BİZLER BÖYLE KULLANILIYORSAK MİLLETİMİ DÜŞÜNEMİYORUM BİLEEEEE....
AYNEN KATILIYORUM YAZIK GERÇEKTEN...
ozeral isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-29-2009, 00:31   #43
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

videoları unuttuk mu
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-19-2016, 15:37   #44
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
videoları unuttuk mu
Video derken????

Seçenekler
Stil