www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

1933 (0 Kayıtlı Ve 1933 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 04-05-2017, 06:46   #681
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Kayıtsız Üye´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık’ın hızını alamayıp “dava arkadaşları”nı da fişlediği ortaya çıktı.

Trakya Üniversitesi'nde bölüm başkanı iken eğitim verdiği öğrencileri, ardından da “AK Parti kadrolaşması” diyerek bürokratları fişleyen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Saltık'ın hızını alamayıp “dava arkadaşları”nı da fişlediği ortaya çıktı.*****

ŞUBE MENSUPLARINA AĞIR ELEŞTİRİLER*****
Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Üyesi kimliğiyle ADD İstanbul Şubesi'ni incelemeye alan ADD Onursal Başkanı Saltık'ın, hazırladığı dört sayfalık “gizli” ibareli raporda, şube mensuplarına ağır eleştiriler yönelttiği belirlendi. Raporunda öncelikle, ADD İstanbul şubesini önceden haber vermeden teftiş ettiğini anlatan Saltık, daha sonra da İstanbul ilçe şubelerinin temsilcileri ile bir araya geldiğini ve hepsinin de İstanbul şubesinden şikayetçi olduklarını belirlediğini ifade etti.

PAŞA ADD'YE COŞMUŞ*****
Raporda, daha sonra şu ifadelere yer verildi: “13 Mayıs 2002 günü saat 11.40'ta, önceden haber verilmeden, ADD İstanbul Merkez Şubesi'nin Galatasaray'daki bürosuna gidildi. Şube sekreteri Yadigar Dündar gelmediğinden, şifreli olan, eski ve harap görünümlü bilgisayardan yararlanılamadı. Şube binası son derece bakımsız, harap ve dökülen bir durumdadır. Bu durum üzüntü verici olup, İstanbul gibi dev bir kentin merkez şubesine yakışmamaktadır. Oysa, Aralık 2000'de, GYK olarak 1. Ordu Komutanı Sn. Org. Necdet Timur'u ziyaretimizde, -ki o zamanki ve şimdiki genel başkanımız ve genel yazmanımız da bulunmuşlardı- biz Marmara Bölgesi sorumlusu olarak söz alıp derneğin bina olarak boya vb. kapsamlı bir bakım ile bilgisayar dahil büro gereçleri donanımına gereksinim olduğunu belirterek desteklerini rica ettiğimizde, Sn. Komutan 'memnuniyetle' yanıtını vermişlerdi. Çıkışta da şube başkanı Bilge Bilgiç'i ayrıca uyararak, 1-2 gün içinde nelerin gerektiğini saptayarak bir çiçekle komutanı ziyaret ederek bu sorunu çözmelerini bir kez daha ısrarla anımsatmıştım. Aradan geçen 1.5 yılda bu ziyaret yapılmamış, komutan da emekli olmuştu.”*****
Prof. Ahmet Saltık tarihler, yerler belirterek İstanbul'da neler yapıldığını en ince detayına kadar anlatıyor.

HAYATI FİŞLEME*****
Ahmet Saltık'ın ADD nezdinde kullanılmak üzere hazırladığı bir başka fişleme de bürokratlarla ilgili. AK Parti iktidarının kadrolaştığı iddiasını bürokrasideki kimi isimler üzerinden açıklamaya çalışan Saltık'ın kadrolaşmaya örnek gösterdiği bazı isimler ise şöyle: Milli Eğitim Bakanı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şaban Şimşek (Bakan Hüseyin Çelik'in Van 100. Yıl Üniversitesi'nden okul arkadaşı.) / Ziraat Bankası Murahhas Azası Nur Zahit Keskin (Bankacı olma şartını taşımıyor.) / Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü İrfan Aycan (AK Parti Ankara Milletvekili Sait Yazıcıoğlu'nun A.Ü. İlahiyat Fakültesi dekanlığı yaptığı dönemdeki yardımcısı.) / ERDEMİR Başkanvekili Abdullah Şener (Başbakan Yrd. Abdüllatif Şener'in kardeşi) / TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman (Tayyip Erdoğan'ın yakın dostu) / Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdür Vekili Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu (Erdoğan'ın arkadaşı) / Kültür Bakanlığı Müsteşarı Mustafa İsen (İmam Hatip Lisesi çıkışlı) / Dış Ticaret Müsteşar Yardımcısı Ülker Güzel (Hasan Celal Güzel'in eşi) / Karayolları Genel Müdürlüğü'ne atatan Sabri Erbakan (kapatılan RP'nin Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın yeğeni) / AYCELL Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Topal (AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı) / AYCELL Denetim Kurulu Üyesi M. Nuri Karaman (FP Ankara milletvekili adayı) / Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'ne vekaleten atanan Nesrin Yılmazcan (AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Yılmazcan'ın eşi.) / Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdür Yardımcısı Kemal Güven Önder (63 yaşında. Ali Coşkun'un eşinin yeğeni.

http://www.tevhidhaber.com/add-fisle...ezi-60563h.htm

ADD'nin Onursal Başkanı Prof Saltık'ın 'sabıka dosyası' hayli kabarık çıktı. Çürükten askerlik yapmamış... Sahtecilikten hapis cezası almış... Öğrencilerini fişlemiş...
Vakit gazetesinde yer alan haber...
Trakya Üniversitesi'nde görevde bulunduğu sırada başörtüsü düşmanlığı yapan ve geçtiğimiz aylarda eşini terk ederek metresiyle birlikte yaşayan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Uzmanı ve Atatürkçü Düşünce Derneği Onursal Başkanı Prof. Ahmet Saltık'ın, 1977-78 yılında Elazığ'da görev yaparken evrakta sahtecilik yaptığı ve bu yüzden 3 ay hapis, 250 lira ağır para cezası ve 2 ay 15 gün memuriyetten uzaklaştırma cezası aldığı ortaya çıktı.

KEBAN'DA TABİBKEN SAHTECİLİK YAPMIŞ
Vakit'in elde ettiği belgeye göre, 1998'de Edirne Valiliği Emniyet Müdürlüğü'ne “Kemalist Düşünce” isimli dergi çıkarmak için başvuran Saltık'a, Basın Kanunu'nun 5. maddesinin 6. fıkrasındaki “Sahtecilik ve dolandırıcılık yapanlar yayıncılık yapamaz” hükmü hatırlatılarak, Saltık'ın Elazığ'ın Keban ilçesinde Sağlık Ocağı tabibi olarak görev yaptığı 1977-78 yılları arasında ilaç yolsuzluğu ve evrakta yaptığı sahtecilik suçunun 1985'te kesinleştiği ve bu yüzden derginin sahibi olamayacağı belirtiliyor.

3 AY HAPİS, 250 LİRA PARA VE 2 AY 15 GÜN MEMURİYETTEN MEN CEZASI
Edirne Emniyet Müdürlüğü'nün Atatürkçü Düşünce Şubesi'ne gönderdiği yazıda ayrıca, Saltık'ın yerine başkasının başvurarak dergiyi çıkarabileceği de belirtilirken, Edirne Valiliği'nin yaptığı araştırma sonucunda Saltık'ın 1985 yılında kesinleşen cezasının 3 ay hapis, 250 lira ağır para cezası ve 2 ay 15 gün memuriyetten uzaklaştırma cezası olduğu da hatırlatılıyor.

ÖĞRENCİSİNİ 11 DEFA FİŞLEMİŞ
Vakit'in elde ettiği belgeye göre, Trakya Üniversitesi'nde Profesör unvanıyla görev yapan halen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Uzmanı ADD Onursal Başkanı Prof. Dr. Ahmet Saltık, 14 Temmuz 1998'de üniversitenin Tıp Fakültesi Dekanlığı'na gönderdiği yazıda, başörtülü Sultan Keskin'le ilgili disiplin soruşturmasından haberdar edilmek istediğini belirtiyor. Başörtülü olduğu için disiplin soruşturmasına tabi tutulan Keskin'i fişleyen Saltık, dilekçesinde şöyle diyor: “Fakültemiz 6. sınıf öğrencilerinden Sultan Keskin'in türban takması hakkında düzenlenen tutanak 11. yazı olmaktadır. Bir adet tutanak yazımız ekindedir. Adı geçen hakkında gerekli disiplin soruşturmasının yapılarak sonuçtan bilgi verilmesi için gereğini bilginize sunarım. Saygılarımla. Prof. Dr. Ahmet Saltık, T.Ü. Tıp Fak. Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı.”

“VATANPERVERİM AMA ASKERLİK YAPMADIM!”
Sözkonusu iddialarla ilgili Vakit'in sorularına Saltık'tan itiraf gibi cevaplar geldi. Ülkesini seven birisi olduğunu, ancak askerlik yapmadığını itiraf eden Saltık, “Keban'da aldığım evrakta sahtekarlık cezası Yargıtay'da bozulmuştur. O yüzden sicilimden silinmiştir. Çürük olayında da gözümdeki problemden dolayı askerlik yapamadım, ancak daha sonra ABD'de gözümden ameliyat oldum. Sorun ortadan kalktı ve araç kullanabilecek düzeye geldim. Fişleme işine gelince... Ben rektörün talimatını uyguladım. Ben ülkesini seven bir insanım” dedi.

http://m.aktifhaber.com/bir-tek-adam...is-250787h.htm
Uludağ sözlükteki bilgi

sözde kemalist, atatürkçü; özde metres meraklısı halk sağlığı profesörü. artık geçmişte kalmaya mahkum darbeci, 'fişleme manyağı' bir kafaya sahiptir. add onursal başkanıdır. özgürlüklere zerre kadar tahammülü yoktur.
izzetbegovicolsayeterbuadigeye

Alt 04-06-2017, 07:01   #682
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
musdr´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Üç yıl önce ösym basın açıklamalarındaki farklılığı görüp ÖSYM Başkanı Ali Demir’in Çifte Standartları başlığını açmıştım ve çifte standartının değişmemesi ve açık uçlu sorular ile bizleri strese sokması üzerine bu başlığı açıyorum.. açık uçlu sorular sizi de strese sokuyormu sokmuyormu GÖRELİM!!!!

UYARI
SINAV SÜRESİ 30 DAKİKADIR. LÜTFEN YANINIZDA KALEM, ŞEKER VE SELPAK MENDİL DIŞINDA MATERYAL BULUNDURMAYINIZ. TUVALETE GİTMEK YASAKTIR

Sınava girecek adaylar:
dönemin ÖSYM Başkanı Sayın Prof.Dr. Ali Demir
dönemin ÖSYM Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Pekşen
dönemin ÖSYM Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ercan Öztemel
dönemin ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ensar Gül
dönemin ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi YÖK Başkanvekili Prof. Dr. Ömer Demir
dönemin ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi MEB temsilcisi Hüseyin Çalık
dönemin ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan
dönemin ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Petek Aşkar
dönemin ÖSYM Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr.Cengiz Erol
dönemin ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu
dönemin ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Reşat Kasap
" emanetiniz emanetimizdir" ali demir
konumunuzla ilgili aşağıda gördüğünüz açık uçlu soruları 30 dakika içinde klasik metodla cevaplayıp cevap kağıdını buraya bırakınız.

Eylül-2014’de yapılmış olan Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonrasında bazı medya organlarına da yansıyan haber ve iddialarla ilgili olarak;

SORU 1. 14.09.2014 tarihinde yapılan TUS ve DUS (Dişte Uzmanlık Sınavı)’a giren bir grup Doktor ve Diş Hekimi adına Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakana hitaben yazılan ve adeta ÖSYM Başkanlığını şikâyet ederek zan altında bırakan Basın Duyurusundan Bakanlığınızın bilgisi var mıdır? Varsa bu konuda şimdiye kadar Bakanlığınızca nasıl bir işlem yapılmış ve kimler hakkında ne gibi yaptırımlar uygulanmıştır?
ÖSYM BAŞKANI PRof.Dr. Ali Demir'in cevabı:
Prof. Dr. Ömer Pekşen (ÖSYM Başkan Yardımcısı) cevabı:
Prof. Dr. Ercan Öztemel (ÖSYM Başkan Yardımcısı) cevabı:
Prof. Dr. Ensar Gül (ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi) cevabı:
Prof. Dr. Ömer Demir (ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi YÖK Başkanvekili) cevabı:
Hüseyin Çalık (ÖSYM Yönetim Kurulu Üyesi MEB temsilcisi) cevabı:
Prof. Dr. Ünal Yarımağan (ÖSYM Başkanı) cevabı:
Prof. Dr. Petek Aşkar (ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi) cevabı:
Prof. Dr.Cengiz Erol (ÖSYM Yürütme Kurulu üyesi) cevabı:
Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu (ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi) cevabı:
Prof.Dr.Reşat Kasap (ÖSYM Yürütme Kurulu Üyesi) cevabı:

SORU 2. Anılan Basın Duyurusuna cevaben, ÖSYM Başkanlığının 16.09.2014 tarihli ve “Gazetelerde Yer Alan Asılsız İddialar” başlıklı Basın açıklamasında yer alan “Söz konusu ilan, ticari malzemesi giderek tükenen bir TUS Hazırlık Dershanesinin organizasyonu olup asla itibar edilmemelidir.” ibaresiyle kastedilen dershane hangisidir? Bu dershanenin kurucuları, yöneticileri ya da sahipleri kimlerdir?

SORU 3. Anılan dershanenin ticari sermayesinin tükendiği kanaatine nasıl varılmıştır? Anılan dershanenin sahibi olduğu ya da ilişkisi bulunduğu sosyal medya siteleri ya da platformları kimlere aittir ve aralarında ne tür ilişkiler söz konusudur?

SORU 4. ÖSYM Başkanlığınca yapılan Basın Açıklamasında “başkasının yerine sınava girdiği” tespit edilen dershane sahibi kimdir?

SORU 5. Anılan dershane sahibi hakkında başlatılan soruşturmanın zaman aşımı nedeniyle akim kaldığı iddiaları doğru mudur? Doğru ise söz konusu soruşturma; ne zaman, hangi gerekçelerle ve kimler tarafından başlatılmıştır? Soruşturmanın zaman aşımı nedeniyle sonuçsuz kalmasında kimlerin ihmali ya da baskısı olmuştur?

SORU 6. Anılan soruşturmanın sonuçsuz kalmasına yol açan sorumlular kimlerdir? Bu sorumlular hakkında Bakanlığınızca nasıl bir işlem yapılmış ya da yapılmaktadır?

SORU 7. Anılan konuya ilişkin Bakanlığınız görüşü nasıldır?

SORU 8. Anılan dersane yöneticilerini makamınızda, ÖSYM'de, randevulu randevusuz kabul ettiniz mi? Anılan dersane yöneticilerinin evine ve şirketine gittiniz mi, başka bir mekanda birlikte oldunuz mu? Olduysanız neden?

SORU 9. Anılan dersane yöneticileri ve forumları ÖSYM ve YÖK nezninde Yürütme kurulu üyeleri ve başkanvekilleri dahil bir çok kişi ile görüşüp baskı yaptığını ifade etmektedir. Size böyle bir baskı yapıldı mı?

SORU 10. Anılan dersane yöneticileri ve forumları ÖSYM ve YÖK'ün anılan dersaneyi muhatap aldığını bunun nedeninin maddi güçleri olduğunu ifade etmektedir. Siz hiç anılan dersaneyi muhatap aldınız mı?

SORU 11. Anılan dersane ile maddi-manevi bir ilişkiniz oldu mu?

Soru 12: Savcı Yücel ERKMAN mesela sorsa KPSS'deki kopya soruşturması kapsamında ÖSYM çalışanlarının bilgisayarını inceleyen bilirkişi, 2010'da yapılan ve yaklaşık 6 milyon adayın katıldığı 38 ayrı sınavda daha soruların önceden sızdırıldığını belirledi. Bu konudaki bilginiz nedir?

Soru 13: Savcı Yücel ERKMAN mesela sorsa ASUMAN ARANCA/ANKARA
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 2010 yılı KPSS sınavında soruların sızdırılmasına ilişkin yürüttüğü soruşturmada ifade veren eski ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan’a, savcılık sorgusunda “Fethullah Gülen organize suç örgütü yöneticisi konumundaki Mehmet Hanefi Sözen ile (Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği Genel Sekreteri) sınav öncesi makam odanızdaki telefondan 7 kez görüştüğünüz tespit edilmiştir. Sınav sorularını bu şahsa siz mi verdiniz?” diye soruldu. Yarımağan ise, savcının Gülen cemaatini organize suç örgütü olarak tanımladığı bu sorusuna, “Mehmet Hanefi Sözen isimli birini tanımıyorum. Sabit numara özel durumlarda kullanılan özel bir numara olabilir. Benim odamda da özel durumlarda kullanılan özel bir numara olabilir. Şu anda ben Mehmet Hanefi Sözen isimli kişiyi hatırlamıyorum. Ama geçmiş zamanda ilgisiz bir konuda beni aramış olabilir. Ben de dönüş yapmış olabilirim. Bu sınavla bu sorularla ilgili olarak bir görüşme asla yapmadım” yanıtını verdi.

Cemaat “organize suç örgütü”
2010 yılı KPSS sınavında soruların sızdırıldığı ilişkin soruşturma kapsamında önceki gün ifade veren dönemin ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan, soruşturma Savcısı Yücel Erkman’a verdiği ifadenin ardından tutuklanması istemiyle sevk edildiği mahkemece serbest bırakılmıştı. “Örgüte üye olmamak ile birlikte bilerek ve isteyerek yardım etmek, resmi belgede sahtecilik ve görevi kötüye kullanmak” ile suçlanan Yarımağan’a savcılık sorgusunda çok çarpıcı sorular sorulduğu anlaşıldı. Savcı Erkman tarafından kendisine yöneltilen bir çok soruya yanıt veren Yarımağan’a sorulan sorulardan birinde ise, Fethullah Gülen cemaati “organize suç örgütü” olarak tanımlandı.

Soruları siz mi verdiniz?
Savcı Erkman’ın Yarımağan’a yönelttiği sorulardan biri şöyle:
“Yurt dışına çıkış yapıp bir daha girişi bulunmayan, tahkikat çerçevesinde elde edilen deliller yönünden Fethullah Gülen organize suç örgütü yöneticisi konumunda bulunan Mehmet Hanefi Sözen isimli şahsın kullanmakta olduğu hat ile sizin makamınızca kullanılan Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığına ait olan sabit numara, karşılıklı olarak 31.05.2010-01.06.2010 tarihleri arasında toplamda 7 kez telefon irtibatına geçtiğiniz tespit edilmiştir. (59 saniye-36 saniye-22 saniye-36 saniye-25 saniye-97 saniye-49 saniye sıralı biçimde görüşmeleri ilk üç görüşme 31.05.2010 tarihinde 11:55 saat – 12:11 saat arası görüşme, sonraki dört görüşme 01.06.2010 tarihinde 12:25 saat – 19:08 saat arası görüşmeleri) Bu şahısla yedi kez (3 kez örgüt liderinin sizin kullandığınız sabit numarayı aradığı ve dört kez de sizin bu sabit numara ile örgüt liderini aradığınız) yukarıda belirtilen tarihlerde neden görüştünüz? 2010 KPSS sorularını Fethullah Gülen organize suç örgütü yöneticisi konumunda bulunan Mehmet Hanefi Sözen isimli şahsa siz mi verdiniz? Açıklayınız?”

Sorularla ilgili asla görüşmedim
Savcının bu sorusuna Yarımağan, şu yanıtı verdi: “Mehmet Hanefi Sözen isimli birini tanımıyorum. Sabit numara özel durumlarda kullanılan özel bir numara olabilir. Benim odamda da özel durumlarda kullanılan özel bir numara olabilir. Benim genelde kullandığım sekreterime bağlı telefonun numarası değişiktir. Şu anda ben Mehmet Hanefi Sözen isimli kişiyi hatırlamıyorum. Ama geçmiş zamanda ilgisiz bir konuda beni aramış olabilir. Ben de dönüş yapmış olabilirim. Ama dediğim gibi ilgisiz bir konuda olabilir. Bu sınavla bu sorularla ilgili olarak bir görüşme asla yapmadım. Benim Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği Genel Sekreteri Mehmet Hanefi Sözen’le telefon görüşmem ilgisiz bir konuda olabilir. Ben ÖSYM Başkanı olduğum için, ilgisiz bir konuda bana bir şey sormuş, danışmış olabilir”

Cemaat evlerine gittiniz mi?
Erkman daha sonra Yarımağan’a cemaati tanıyıp tanımadığını, şu sözlerle sordu:
“2010 KPSS’nin sızdırılması konusu ile ilgili olarak yapılan tahkikatta müşteki ifadeleri, bilgi sahibi ifadeleri ve şüpheli ifadeleri birlikte değerlendirildiğinde özellikle Maltepe dershaneleri ve 2010 KPSS’nin sızdırıldığı değerlendirilen Turgut Özal Düşünce ve Hamle Derneği’nin Fethullah Gülen cemaatine yakın olduğu ve bu cemaatin menfaati doğrultusunda faaliyet gösterdiği değerlendirilmektedir. Ayrıca 2010 KPSS ile ilgili olarak sınava giren 100 ve üzeri net yapan 3227 şüphelinin birliktelik yönünden incelendiğinde, özellikle MASAK raporlarına göre büyük bir şüpheli şahsın birlikte hareket ettikleri ve Fethulllah Gülen cemaatine yakın oldukları tespit edilmiştir. Bu yapının önemli yöneticisi pozisyonunda bulunan Mehmet Hanefi Sözen isimli şahısla bu sınav öncesi görüşmelerinize bağlı olarak, Fethullah Gülen isimli organize suç örgütü lideri olan şahsı tanıyor musunuz? Bağlantılarınızı açıklayınız? Bu şahsa ait olduğu kamuoyu tarafından bilinen kurum, yurt, dershane ve bunun gibi özel bir firma ile daha önceden bağlantıya geçtiniz mi? Bu şahsa ait olduğunu bildiğiniz bunun gibi kurumların isimleri nelerdir? Ayrıca kamuoyu tarafından cemaat evleri olarak bilinen ve bu şahsın da oluşumuna mesaj verdiği propaganda görüntülerinin ve konuşmalarının yayınlandığı sohbetlerinde açıkça söz ettiği cemaat evlerine gittiniz mi? Açıklayınız?”

Cemaat okullarını bilmiyorum
Yarımağan, bu soruya da şu yanıtı verdi:
“Fetulllah Gülen cemaatini herkesin duyduğu, bildiği kadar ben de biliyorum. Mehmet Hanefi Sözen isimli şahsı tanımıyorum. Bu cemaatle bağlantısını bilemem. Bu cemaatin okulları, yurtları, işyerleri vs. ile herhangi bir ilişkim olmamıştır. Benim Gülen cemaatine ait okullar konusunda bir bilgim yoktur. Hangi okulun hangi dershanenin cemaate ait olduğunu ben bilmem. Herhangi bir cemaat evine gitmedim. Gülen’in televizyonlara çıkıp tavsiyelerde bulunduğunu biliyorum ama devletin kılcal damarlarına sızılması, devletin kendi elemanları tarafından ele geçirilmesi gibi tavsiye ve telkinleri bilmiyordum” dedi.

Soruların bulunduğu CD 3 gün nerede tutuldu?
Savcı Erkman, Yarımağan’a ayrıca, sınav sorularının 25 Haziran tarihinde CD’ye yüklenmesine karşın matbaaya neden 3 gün sonra 28 Haziran tarihinde götürüldüğünü, bu 3 gün boyunca CD’nin nerede olduğunu sordu. Yarımağan da bu soruya, “3 Gün sonra götürülmesinden şüphelenilmesi normal. Kişi kötü niyetli ise yapacak bir şey yok. Eminim ki o 3 gün boyunca kasada muhafaza edilmiştir” yanıtını verdi. Yarımağan’ın, savcılıkla yaptığı yazışmalarda, içeriği itibariyle yanıltıcı bilgiler verildiği gerekçesiyle resmi belgede sahtecilik ile suçlandığı öğrenildi.

http://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/...tanimi-793601/

Başarılar dileriz
Alıntı:
tüm dersane sahipleri ve ortaklarının Uz.Dr.Sami Selçukbiricik?, Uz.Dr.Ahmet Çitoğlu?, Mustafa Çitoğlu?, Eftal Orhan? Murat Erkeçoğlu? ÖSYM başta adı geçenler olmak üzere personeli hts kayıtları ve telefon trafiği çıkarılmalı
Alıntı:
;46617´isimli üyeden Alıntı

Alıntı:
BAŞKA BİR TUS FORUMUNDAKİ YORUMU BURAYA AKTARAYIM

ÖSYM TUS DAVALARI HİÇ BİTMEYECEK!!!! Çünkü ;
Bu işten yararlanan ve yararlandırılan “organize menfaat çeteleri” nin sosyal medyada kanıtlı bağlantıları çökertilmedi
1- Sürekli yanlış TUS sorusu, iptal, soru açıklamama türü mahkemede %100 kaybedeceği kesin davalık durum oluşturarak her sınav sonrası kaosa neden olan ve devlet kurumu …….. ?
2- Her sınav sonrası hakkımızı arayan dersane ………. ?
3- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden hakkımızı arayan tus forum sitesi ………. ?
4- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden hakkımızı arayan avukatlar ………. ?
5- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden ÖSYM ‘ye dava açılmasını tek gündem yapan dersane ve tus forum sitesi ………. ?
6- ÖSYM’ye dava için dersane ve tus forum sitesi tarafından yönlendirildiğimiz avukat……. ?
7- Biyologların TUS’a girebilmesi davasında yönlendirildiğimiz avukat…. ?
8- Biyologların TUS’a girebilmesi davasında davacıların tüm dava masraflarını karşılayacağını açıklayan ve karşılayan dersane…… ?
9- Hürriyet- Milliyet vs gazetelerine verilen ÖSYM gazete ilanlarını fonlayan dersane…….?
10- ÖSYM-YÖK yetkilileri ile yakın hemşehrililik irtibatı olan dersane sahibi……?
11- 15 dakikada bir mahkemeyi aramak için “TUS TELEFON TİMİ” kuran Tus forumu …?
12- Mahkemeye baskı için “ORGANİZE OLUP MAHKEME BAŞKANINA GİTME“etkinliği yapan Tus forumu …?
13- Bilirkişilere baskı yapmak için “BİLİRKİŞİ İLE GÖRÜŞME GURUBU” oluşturan Tus forumu…?
14- ÖSYM Hukuk Müşavirliğine baskı için” TUS ÖSYM HUKUK TİMİ” oluşturan Tus forumu…?
15- Bahse konu Tus forum sitesini yüksek rakamlarla fonlayan dersane…….?
16- ÖSYM Başkanının avukatı…..?
17- Dersane sahibinin avukatları…..?
18- ÖSYM davalarında tus forumlarından yönlendirildiğimiz avukatlar… ?
19- Tüm bu ÖSYM avukatları aynı adresteki aynı hukuk bürosunun avukatı mı…..?
20- ÖSYM Başkanının avukatı, ÖSYM davalarının avukatları yakınlığı …..?
21- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile ÖSYM ve YÖK üyeleri arasında ticari ortaklık bağlantısı …. ?
22- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile dersane sahipleri arasında ticari ortaklık bağlantısı ……?
23- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar, ÖSYM ve YÖK üyeleri ve dersane sahipleri arasında ticari ortaklık bağlantısı …..?
24- Dersane sahibiyle ortaklık bağlantısı olan ÖSYM ve YÖK üyeleri…..?
25- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile ÖSYM ve YÖK üyeleri arasında kankalık bağlantısı …..?
26- Hukuk bürosunda çalışan avukatların dersane ve forum yönlendirmesiyle açtığı ÖSYM davaların sonucu……..?
27- ÖSYM’nin 7 Ocak 2011 tarihli Basın Duyurusunda bahsettiği “herkesi ÖSYM karşıtı faaliyete sevk eden menfaat grupları” ile yakın irtibatlı ÖSYM-YÖK üyeleri var mıdır?
28- Herkesi ÖSYM karşıtı faaliyete sevk eden menfaat gruplarının davetine icabet eden ÖSYM-YÖK üyeleri ……?
29- ÖSYM’nin 16.09.2014 tarihli Basın Duyurusunda “bir hazırlık dersanesinin forumlardaki organizasyonundan bahsedilmekte ve başkasının yerine sınava girdiği tespit edilen malum dershane sahibi olarak tanınan kişi” diye bahsettiği organize yapı ile çok yakın irtibatlı ÖSYM-YÖK üyeleri ……?
30- ÖSYM karşıtı faaliyetleri organize eden ve başkasının yerine sınava giren dersane sahiplerinin davetine icabet eden ÖSYM-YÖK üyeleri ……. ?

netice her sınav sonrası çok beklersiniz
Alıntı:
tususev´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

TUS'a asker damgası!
İLKER AKAGÜNGÖR/HABER MERKEZİ | 25 Nisan 2014 Cuma - 17:06
Tıpta Uzmanlık Sınavı'na GATA mezunu doktorlar damga vurdu. Açıklanan sonuçlara göre ilk 10'da 2013 yılında GATA'dan mezun olan 7 tabip teğmen yer aldı.

Yorum Yaz0
TUS'a asker damgası! Yeni mezun ve pratisyen doktorların ihtisas alanını seçtiği Tıpta Uzmanlık Sınavı'na (TUS) askerler damga vurdu. Yılda iki kez yapılan ve ÖSYM tarafından önceki gün açıklanan TUS İlkbahar Dönemi sınav sonuçlarına göre Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) mezunu 7 tabip teğmen ilk 10'a girerek büyük başarı elde etti. Açıklanan sonuçlara göre TUS Birincisi 2013 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu Dr. Hüseyin Kurtdemir oldu. Dr. Hüseyin Kurtdemir 8 bin 143 adayın girmiş olduğu sınavda hem Temel Bilimler hem de Klinik Bilimler'de birinciliğe imza attı.

Tabip teğmenler zirvede

GATA'dan derece ile mezun olan tabip teğmenlerin başarısı ise tıp dünyasında oldukça dikkat çekti. GATA 2013 dönem birincisi Tabip Teğmen Ömer Faruk Keskin TUS üçüncüsü, GATA 2013 dönem ikincisi Tabip Teğmen Yalçın Gurlaş TUS dördüncüsü, GATA 2013 dönem üçüncüsü Deniz Tabip Teğmen Mustafa Akaryıldız ile Tabip Teğmen Mustafa Koyun TUS altıncılığını paylaştı. GATA mezunu teğmen rütbesindeki doktorlar bunun dışında ilk 10'da 7,9, ve 10'uncu sıraları da elde etti. GATA 2013 dönem birincisi Tabip Teğmen Ömer Faruk Keskin'in GATA Kardiyoloji bölümünü tercih edeceği öğrenildi.

"Çok başarılı ve zeki öğrenci grubu"

TUS'a hazırlık konusunda 20 yıldır çalışan TUSDATA TUS Hazırlık Merkezi Ar-Ge Müdürü Yusuf Temrel, "8 yıl önce GATA benzer bir başarı yakalamıştı. GATA'nın tıp eğitimi oldukça iyi. Ama bu doktorlar üniversite sınavına girdikleri yılda da zaten yüksek puanlarla GATA'ya giren çok başarılı öğrencilerdi. GATA bu dönem çok başarılı ve zeki bir öğrenci grubuyla eski başarısını yakaladı. Şimdi branşlarını seçecekler. GATA kontenjanı biraz daha az ama doktorlar arasında göz, kardiyoloji, kulak-burun-boğaz branşları daha çok tercih ediliyor" dedi.
http://www.gazetevatan.com/tus-a-ask...631159-gundem/
çok zeki :)

Alıntı:
Başkasının Yerine TUS’a Giren DERSANE SAHİBİ ve ÖSYM’YE SALDIRAN TUS ŞEBEKESİ
GündemÖne ÇıkanlarTarafından Hipokrat Yeminli Dr - Şub 4, 2015 0 24

1
6
MHP Milletvekili Prof.Dr. Alim IŞIK, ÖSYM açıklamasında geçen TUS dersanesini ve başkasının yerine sınava girdiği iddia edilen dersane sahibini sordu.

Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonrasında bazı medya organlarına da yansıyan haber ve iddialarla ilgili olarak verilen önerge

03.02.2015

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA,

Aşağıda belirtilen sorularımın, Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI tarafından yazılı olarak cevaplandırılması için gereğini saygılarımla arz ederim.

Prof.Dr. Alim Işık
MHP Kütahya Milletvekili

Eylül-2014’de yapılmış olan Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) sonrasında bazı medya organlarına da yansıyan haber ve iddialarla ilgili olarak;

1. 14.09.2014 tarihinde yapılan TUS ve DUS (Dişte Uzmanlık Sınavı)’a giren bir grup Doktor ve Diş Hekimi adına Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakana hitaben yazılan ve adeta ÖSYM Başkanlığını şikayet ederek zan altında bırakan Basın Duyurusundan Bakanlığınızın bilgisi var mıdır? Varsa bu konuda şimdiye kadar Bakanlığınızca nasıl bir işlem yapılmış ve kimler hakkında ne gibi yaptırımlar uygulanmıştır?
2. Anılan Basın Duyurusuna cevaben, ÖSYM Başkanlığının 16.09.2014 tarihli ve “Gazetelerde Yer Alan Asılsız İddialar” başlıklı Basın açıklamasında yer alan “Söz konusu ilan, ticari malzemesi giderek tükenen bir TUS Hazırlık Dershanesinin organizasyonu olup asla itibar edilmemelidir.” ibaresiyle kastedilen dershane hangisidir? Bu dershanenin kurucuları, yöneticileri ya da sahipleri kimlerdir?
3. Anılan dershanenin ticari sermayesinin tükendiği kanaatine nasıl varılmıştır? Anılan dershanenin sahibi olduğu ya da ilişkisi bulunduğu sosyal medya siteleri ya da platformları kimlere aittir ve aralarında ne tür ilişkiler söz konusudur?
4. ÖSYM Başkanlığınca yapılan Basın Açıklamasında “başkasının yerine sınava girdiği” tespit edilen dershane sahibi kimdir?
5. Anılan dershane sahibi hakkında başlatılan soruşturmanın zaman aşımı nedeniyle akim kaldığı iddiaları doğru mudur? Doğru ise söz konusu soruşturma; ne zaman, hangi gerekçelerle ve kimler tarafından başlatılmıştır? Soruşturmanın zaman aşımı nedeniyle sonuçsuz kalmasında kimlerin ihmali ya da baskısı olmuştur?
6. Anılan soruşturmanın sonuçsuz kalmasına yol açan sorumlular kimlerdir? Bu sorumlular hakkında Bakanlığınızca nasıl bir işlem yapılmış ya da yapılmaktadır?
7. Anılan konuya ilişkin Bakanlığınız görüşü nasıldır?

http://www.memurlar.net/haber/499968/

——-

ÖSYM’YE ORGANİZE ŞEKİLDE SALDIRAN BU DERSANE VE DERSANE SAHİBİ KİMDİR? BU DERSANENİN İLİŞKİLİ OLDUĞU İNTERNET SİTELERİ VE SOSYAL MEDYA ADRESLERİNİ KİMLER YÖNETMEKTEDİR? BU ORGANİZE TUS ŞEBEKESİNİN BAŞINDA HANGİ İSİMLER YER ALMAKTADIR? ÖSYM’YE VE ALİ DEMİR’E NİÇİN SALDIRMAKTADIRLAR? ÖSYM’NİN SÜREKLİ BASIN AÇIKLAMASI İLE DOLAYLI OLARAK ELE ALDIĞI İSİM VERMEDEN ATIFTA BULUNDUĞU BU DERSANE HANGİSİDİR? VE BU DERSANE YÖNETİCİSİ KİMDİR?

TÜM BU SORULARIN CEVABI ORTAYA ÇIKARILIP KOMUOYU İLE ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE PAYLAŞILMALIDIR!
http://www.medunya.com/one-cikanlar/...n-tus-sebekesi
Alıntı:
Paralel yapının KPSS dershanelerine operasyon yapılacak
FETÖ'ye finansman sağlayan paralel yapının dersanelerine operasyon yapılacak
03 Ağustos 2016 09:21
Paralel yapının KPSS dershanelerine operasyon yapılacak

FETÖ terör örgütünün eğitim alanındaki bir çok kurumu kapatıldı. Bunlar arasında ilkokul, ortaokul, lise, yurt ve üniversiteler bulunuyor.

Memurlar.net olarak aldığımız bilgiye göre, sırada, FETÖ'ye finans desteği sağlayan kurumların başında KPSS dershaneleri bulunuyor.

Üniversite sınavlarına hazırlık dershanelerinden sonra en etkin kurumlar olarak adlandırılan bazı KPSS dershanelerinin, FETÖ'ye finansman desteğinde bulunduğu tespiti yapılmış durumda.

17-25 Aralık darbe soruşturması sonrasında, bazı KPSS dershane sahiplerinin sık sık cep telefonu numarası değişikliği yoluna giderek takipten kurtulma yollarına başvurduğu da ulaşılan bulgular arasında...

BASIN AÇIKLAMASI
(16.09.2014)

Gazetelerde Yer Alan Asılsız İddialar

Bugün bazı günlük gazetelere ilan vererek, 2014-TUS/DUS Sonbahar Dönemi sınavı ile ilgili asılsız iddialarla Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Sayın Başbakanımızı yanıltıcı mahiyette açık mektup yazan bir grup isim, ÖSYM'yi ağır suçlamalarla töhmet altında bırakacak ifadeler kullanmışlardır.

Son dört yıl içinde geliştirmiş olduğu sınav sistemi, güçlendirilmiş insan kaynağı ve günün koşullarında modernize edilmiş teknolojik altyapısı ile ÖSYM, yapmış olduğu her işlemi saniyesi saniyesine kontrol altına almış ve her saniyenin hesabını verebilecek duruma gelmiştir.

ÖSYM'nin sınavlarında sorduğu her bir soru farklı zamanlarda çok sayıda akademisyen tarafından titizlikle hazırlanmakta ve denetlenmektedir. Buna rağmen bazı sorular, ortaya çıkan ve çoğu zaman da esasa ilişkin olmayan ancak mutlak adalet bakımından gerekli olduğu düşünüldüğünden, sınav sonrasında adayların verdikleri cevapların analizi ve bilim kurullarının görüş ve tavsiyeleri ile ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından iptal edilmektedir. Ancak, sürekli değişerek gelişen ve tıp gibi son derece geniş bir alanda farklı yorum ve bakışlara dayanılarak çoğu zamanda umulmadık biçimde mahkemeler tarafından iptal edilen sorular da olmaktadır. Bu durumlar, ÖSYM tarafından adayları asla mağdur etmeyecek biçimde yönetilmektedir.

İlanda yer alan ve iddiadan ibaret gerçek dışı bazı hususlara incelendiğinde;

ÖSYM sınavlarına giren ve isteyen her aday, sınavda kendi kullandığı soru kitapçığını, cevap kağıdını ve kendisine ait cevap anahtarını inceleyebilmektedir,
ÖSYM hiç bir zaman adaylara, iddia edildiği gibi, "soruları ezberle" demez,
Veri tabanında değişiklik yaparak herhangi bir kişiye sağlanacak haksız bir kazanç, karşılığında ağır cezaları gerektirmektedir. Bu ve benzeri düzenlemeler 6114 sayılı Kanunda açıkça yer almıştır,
ÖSYM hiç bir adaya asla haksız kazanç temin etmez.

Söz konusu ilan, ticari malzemesi giderek tükenen bir TUS hazırlık dersanesinin organizasyonu olup asla itibar edilmemelidir. Toplam 39 ismin yer aldığı ve bu isimlerden de sadece 13'ünün 2014 yılında TUS/DUS sınavlarına girdiği halde “Tüm adaylar adına” açıklama yapıldığı iddiası tam karşılığı ile gerçek dışı ve gülünçtür. Mezkur dershanenin bu saldırılarını yönetmekle görevli olduğu sosyal medya paylaşımlarından anlaşılan, listede ismi bulunan, dershane idarecisi kişinin, bu deshaneye bir şekilde bağlı kişileri organize etmek suretiyle infial ve aynı zamanda reklam amaçlı böylesi bir girişimde bulunduğu açıktır. Kaldı ki, ÖSYM’nin oluşturduğu teknik altyapı sayesinde malum dershane sahibi olarak tanınan diğer bir kişinin de eski bir tarihte başkasının yerine sınava girdiği tespit edilmiş, ancak başlatılan soruşturma zaman aşımı dolayısıyla akim kalmıştır.

ÖSYM, sadece hak edene hak ettiğinin verilmesini gerçekleştirmek amacıyla sınav güvenliğinden taviz vermeksizin ölçme kalitesini korumaya yönelik faaliyetlerinden asla vazgeçmeyecek ve Türkiye için olabilecek en güvenilir sınav sistemini sürdürmeye devam edecektir.

Adaylara ve kamuyouna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Alıntı:
aerol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Avukat Burhan ÖZKAYA'dan gelen
İHTARNAMEDİR

İhtar Eden : Sami SELÇUKBİRİCİK
Vekili : Av. Burhan ÖZKAYA, adres başlıkta
Adres: Necatibey Caddesi No: 33/12 Kızılay ANKARA

Muhatap : -http://www.stetuskop.com/- internet sitesi yetkilisi

Açıklamalar :

Sayın Muhatap,
-http://www.stetuskop.com/- adlı internet sitesinde Bilgileri ÖSYM Görevlileri Verdi Başlığı ve http://www.stetuskop.com/bilgileri_oesym_goerevlileri_verdi-t4273/index.html?t=4273 linki ile müvekkilim Uz.Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK bakımından kişilik haklarını ihlal eden bir takım ifadelere yer verilmiştir. Şöyle ki aşağıda yer verdiğimiz yorumlarda;

“Mahkeme: Bilgileri ÖSYM görevlileri verdi
drasc: Bilgileri Sami Hoca 10 yıldır gidip geldiği ÖSYM deki tanıdıklarından aldı” şeklindeki organize yorumlarla, daha önce ÖSYM bünyesinde yaşanan kopya iddialarıyla müvekkilimi ilişkilendirmek istemektedirler. Söz konusu yorumların ortak hedefi sanki müvekkile ÖSYM yetkilileri tarafından soruların verildiği, böylece kopyacılık yapıldığıdır. Ancak yorumlarda ifade edilenin aksine, müvekkille ilgili ne bir mahkeme kararı ne de tek bir emare vardır
Müvekkil uzun yıllardır Tıpta Uzmanlık Sınavı’na Hazırlık sektöründe hizmet vermekte olup bugüne kadar hiçbir hukuksuz ve haksız eylemde bulunmamıştır.
Yıllar içerisinde kendisinin ve yönetim kurulu başkanı olduğu TUSDATA’nın sektörde yoğun gayret ve çalışmaları neticesinde sürekli olarak ileriye doğru mesafe kat etmelerini hazmedemeyen bir takım kişi ve kurumlar müvekkilin başarılarını gölgelemek için yukarıda yer verdiğimiz haksız isnatlarda bulunmaktadırlar. Bunlar ise kabulü mümkün olmayan iftiralardır.
Söz konusu ifadeler Türk Ceza Kanunu bakımından suç olup aynı zamanda müvekkillerin kişilik haklarına da zarar vermektedir.
5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’un 9. maddesi gereğince söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını, aksi halde diğer yasal yollara başvuracağımızı, ayrıca söz konusu hakaret içeren ifadeler nedeniyle de tüm ilgililer hakkında Cumhuriyet Savcılıklarında şikayet hakkımızı kullanacağımızı ihtaren bildirir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
İhtar Eden Vekili Av. Burhan ÖZKAYA

Alıntı:
drerk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
YARIN DAHA ZOR...

07 Ocak 2011

ÖSYM; bunca iletişim çabasına, gazete ilanlarına, TV haberlerine rağmen süreci devam ettiriyor. Süreç hepimizin gözleri önünde cereyan ediyor.
Hekimler; kendileri için çok önemli böylesi bir sınavda sebepsiz yere ve birilerinin galeyanına gelecek kadar basit ve zeka seviyesi düşük insanlar mıdır?
Bir dertleri vardı ve seslerini duyurmak istediler. “Derdini insanca anlatmak isteyen” bukişilerle görüşülüp sorunları dinlense ve kamuoyunun vicdanı rahatlatılsaydı daha şık olmaz mıydı?
Doktorların; haklarını aramak için çaba sarf etmelerini “kurum karşıtı faaliyet” olarak tanımlamak, devlet ciddiyetine yakışır mı?
“Sorun yok” deyip kestirmek, gerçekten sorun olmadığı anlamına mı gelir? Ateş olmayan yerden bu kadar çok duman çıkar mı? Her devlet kurumu halkına adalet ile hizmet için vardır. Despotizm, çağını çoktan kapamış olan ilkel bir yönetim şeklidir.

Uz. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK

TUSDATA A. Ş. Kurucusu ve
Yönetim Kurulu Başkanı
Artık olay yargıdadır. Yargıya intikal etmiş olan ve iptali istenen bazı sorular vardır. Yargı; soruların iptali yönünde karar verirse, ÖSYM ne diyecektir? Ve o zaman, tüm bu süreçleri nasıl telafi edecektir?
Ayrıcaaa…
Bu dünyanın öbür tarafı da var. Bizim; o gün, bu konu ile ilgili alnımız açık olacak. Allah biliyor ki, doğru olduğuna inandığımız şeyleri korkmadan yazdık ve söyledik. Haksız hiçbir fiile göz yummadığımız gibi haksızlığın hiçbir çeşidine de razı olmadık. Hiçbir gizli hesabımız da olmadı, olmayacak.
Bugün güç ve yetkiyi ellerinde tutanlar, gücün kendilerinde olmadığı o gün nasıl hesap vereceklerini de düşünmek zorundadırlar. O gün, bugünden daha zor olacak.

Uz. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK

ateş
samsa

etiğin dip noktasında olduğunu farketmiyor musun?

Kritik kulis boyutu

Nokta atış

drasc merkezde olan herşeyi biliyor

drsvc

dr.objektif

drrıza

bezgin şirin

mecburum

mecburum

sadece + bakanlığı?

+ uzmanlık kurulu ??

+ meclis

Samanyolu da tanıdıkları var

genl müdürü ve
Alıntı:
tipvetus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tusdata AŞ. Kurucusu ve Tusdata videolarında tıp öğrencilerinin nasıl fişlemesi gerektiğini şube sorumlularına öğreten Feyzedin Alpkıray *****paralel yapı üyesi olma nedeniyle KHK ile kamudan ihraç edildi.

tusdata fişleme eğitimi videosu

http://i.hizliresim.com/mEQ2O2.png

tusdata kurucusu ve genel müdürü *****Feyzeddin Alpkıray khk ile ihraç edilmiştir

http://www.ensonhaber.com/dosyalar/ihrac.pdf
Alıntı:
BAŞKA BİR TUS FORUMUNDAKİ YORUMU BURAYA AKTARAYIM

ÖSYM TUS DAVALARI HİÇ BİTMEYECEK!!!! Çünkü ;
Bu işten yararlanan ve yararlandırılan “organize menfaat çeteleri” nin sosyal medyada kanıtlı bağlantıları çökertilmedi
1- Sürekli yanlış TUS sorusu, iptal, soru açıklamama türü mahkemede %100 kaybedeceği kesin davalık durum oluşturarak her sınav sonrası kaosa neden olan ve devlet kurumu …….. ?
2- Her sınav sonrası hakkımızı arayan dersane ………. ?
3- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden hakkımızı arayan tus forum sitesi ………. ?
4- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden hakkımızı arayan avukatlar ………. ?
5- Her sınav sonrası hatalı sorular üzerinden ÖSYM ‘ye dava açılmasını tek gündem yapan dersane ve tus forum sitesi ………. ?
6- ÖSYM’ye dava için dersane ve tus forum sitesi tarafından yönlendirildiğimiz avukat……. ?
7- Biyologların TUS’a girebilmesi davasında yönlendirildiğimiz avukat…. ?
8- Biyologların TUS’a girebilmesi davasında davacıların tüm dava masraflarını karşılayacağını açıklayan ve karşılayan dersane…… ?
9- Hürriyet- Milliyet vs gazetelerine verilen ÖSYM gazete ilanlarını fonlayan dersane…….?
10- ÖSYM-YÖK yetkilileri ile yakın hemşehrililik irtibatı olan dersane sahibi……?
11- 15 dakikada bir mahkemeyi aramak için “TUS TELEFON TİMİ” kuran Tus forumu …?
12- Mahkemeye baskı için “ORGANİZE OLUP MAHKEME BAŞKANINA GİTME“etkinliği yapan Tus forumu …?
13- Bilirkişilere baskı yapmak için “BİLİRKİŞİ İLE GÖRÜŞME GURUBU” oluşturan Tus forumu…?
14- ÖSYM Hukuk Müşavirliğine baskı için” TUS ÖSYM HUKUK TİMİ” oluşturan Tus forumu…?
15- Bahse konu Tus forum sitesini yüksek rakamlarla fonlayan dersane…….?
16- ÖSYM Başkanının avukatı…..?
17- Dersane sahibinin avukatları…..?
18- ÖSYM davalarında tus forumlarından yönlendirildiğimiz avukatlar… ?
19- Tüm bu ÖSYM avukatları aynı adresteki aynı hukuk bürosunun avukatı mı…..?
20- ÖSYM Başkanının avukatı, ÖSYM davalarının avukatları yakınlığı …..?
21- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile ÖSYM ve YÖK üyeleri arasında ticari ortaklık bağlantısı …. ?
22- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile dersane sahipleri arasında ticari ortaklık bağlantısı ……?
23- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar, ÖSYM ve YÖK üyeleri ve dersane sahipleri arasında ticari ortaklık bağlantısı …..?
24- Dersane sahibiyle ortaklık bağlantısı olan ÖSYM ve YÖK üyeleri…..?
25- Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ile ÖSYM ve YÖK üyeleri arasında kankalık bağlantısı …..?
26- Hukuk bürosunda çalışan avukatların dersane ve forum yönlendirmesiyle açtığı ÖSYM davaların sonucu……..?
27- ÖSYM’nin 7 Ocak 2011 tarihli Basın Duyurusunda bahsettiği “herkesi ÖSYM karşıtı faaliyete sevk eden menfaat grupları” ile yakın irtibatlı ÖSYM-YÖK üyeleri var mıdır?
28- Herkesi ÖSYM karşıtı faaliyete sevk eden menfaat gruplarının davetine icabet eden ÖSYM-YÖK üyeleri ……?
29- ÖSYM’nin 16.09.2014 tarihli Basın Duyurusunda “bir hazırlık dersanesinin forumlardaki organizasyonundan bahsedilmekte ve başkasının yerine sınava girdiği tespit edilen malum dershane sahibi olarak tanınan kişi” diye bahsettiği organize yapı ile çok yakın irtibatlı ÖSYM-YÖK üyeleri ……?
30- ÖSYM karşıtı faaliyetleri organize eden ve başkasının yerine sınava giren dersane sahiplerinin davetine icabet eden ÖSYM-YÖK üyeleri ……. ?

netice her sınav sonrası çok beklersiniz

Alıntı:
Anşar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Uz. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK ile Eylül 2016 Dava Sürecindeki Son Durum, Fetö, Paralel Yapı ve Güncel Konular röportajı

Alıntı:
Tusdata AŞ. Kurucusu ve Tusdata videolarında tıp öğrencilerinin nasıl fişlemesi gerektiğini şube sorumlularına öğreten Feyzedin Alpkıray *****paralel yapı üyesi olma nedeniyle KHK ile kamudan ihraç edildi.

tusdata fişleme eğitimi videosu

http://i.hizliresim.com/mEQ2O2.png

tusdata kurucusu *****Feyzeddin Alpkıray khk ile ihraç edilmiştir

http://www.ensonhaber.com/dosyalar/ihrac.pdf
Atalay Demirci Harika Stand –Up show

Özel Asfa Ferda Koleji Tiyatro Kulübü’nün düzenlemiş olduğu ‘Atalay Demirci Stand –up Gösterisi’ 18 ekim Perşembe akşamı saat 20.00’da Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karaman’ın, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri’nin, kıymetli konukların,değerli velilerin,okulumuz idarecilerinin ve personelinin katılımıyla okulumuz konferans salonunda gerçekleşti. Katılan tüm konukların gülümseyerek ayrıldıkları başarılı gösterinin sonunda Asfa Ferda Koleji Genel Müdürü Mehmet Aldanmaz Atalay Demirci’ye teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirerek kendisine çiçek ve hediye takdiminde bulundu. Ardından protokol üyelerinin idarecilerimizin, tiyatro kulübü öğretmen ve öğrencilerin de katıldığı fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

Keyifli geçen bu güzel organizasyondan dolayı Asfa Ferda Koleji Genel Müdürü Mehmet Aldanmaz başta olmak üzere tüm idarecilerimize, Tiyatro kulübü başkanı R.Gülay Ünal’a ve kulüp öğrencilerine,emeklerinden dolayı Mehmet Bayazit ve tüm teknik ekibe çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca katılımlarıyla bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

http://www.asfaferda.k12.tr/5214/ata...-stand-up-show

Atalay DEMİRCİ ile Akşam Yemeği

http://www.asfaferda.k12.tr/6943/ata...e-aksam-yemegi

Yetenek Sizsiniz Türkiye 1.si Atalay DEMİR İle Akşam Yemeği

Atalay DEMİRCİ öğrencilerimizle yemekte buluştu. 1. Dönem okulumuzda velilerimize ve öğrencilerimize stant up gösterisi yapan Atalay DEMİRCİ bu kez okulumuzda öğrencilerimiz arasında düzenlediğimiz “Sahne Sende ” yarışmasında dereceye girenlere ödül olarak verilen Atalay DEMİRCİ ile yemekte birlikte olma sözü yerine getirilmiş oldu. Bizleri kırmayarak okulumuza gelen Atalay DEMİRCİ öğrencilerle sohbet etti ve bol bol hatıra fotoğraf çektirdi. Programda dereceye giren öğrenciler de hünerlerini sergilediler.

http://www.asfaferda.k12.tr/6603/ata...e-aksam-yemegi

Sahne Yıldızlarımız Belli Oldu

Öğrencilerimizin kabiliyetlerini ve ilgilerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlediğimiz “Sahne Sende” yarışmasının sonuçları belli oldu.

3 Mayıs Cuma günü okulumuz konferans salonunda düzenlenen yarışmada açılış konuşması yapan Okul Müdürümüz Şükrü Kanıbol, amaçlarının öğrencilerin hem eğlenmesini sağlamak hem de ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak olduğunu belirtti.

Birbirinden güzel gösterilerin sunulduğu, katılımcıların kıyasıya mücadele ettiği programda ilkokul 1A sınıfından Abdullah Kutlu Sayın birinci, 2A-B sınıfları İzci Kızlar Grubu ikinci, 3A sınıfından Melisa Yalçın ve Suden Taşdemir üçüncü olurken; ortaokulda ise 5A sınıfından Ömer Faruk Küçük ve 6C sınıfından Zeynep Sude Karaca birinci, 7A sınıfından “Formula Bir Grubu” ikinci, 7B sınıfından Alperen Mülayimoğlu üçüncü oldu. Öğrencilerimizi tebrik eden Okul Müdürümüz Şükrü Kanıbol, sürpriz ödül olarak dereceye giren öğrencilerimizin ünlü komedyen Atalay Demirci ile bir akşam yemeği yiyeceklerini belirtti

http://www.asfaferda.k12.tr/5664/sah...li-oldu-2?ha=1

Alıntı:
Kompilesi fetö şaibeli
sami selçukbiricik hocayı gogılladığında gogıl da çıkan öneriler hep paralel feto mesajı
http://i.imgsafe.org/7e26c9e4ca.png

sami selçukbiricik hoca cocuğu üzreinden bile şaibeli mesaj vermkte… ABD Clinton reklamı ile ne mesaj vermekte kime vermekte.
http://i.imgsafe.org/7e2f948833.png
http://i.imgsafe.org/7e31346653.png
İkna edici değil. ..Clinton'dan Atalay Demirciye bir bylock eksik

hala bu bağlantıları nedeniyle kayyum atanmadığına şükretsin. tusdataya kayyum atanmalı

Alıntı:

Dr. Rıza Eröksüz' e; bir dersane sahibinin yoğun baskı yaptığı ÖSYM Yetkilisi Kim???
Dr_samsa ya; maddi güç bu iletişimde rol oynadı mı?

**** ne demek?

MEcburum kim?

Drasc ye; bu tanıdıklara sınavdan önce de gidildi mi? Tanıdık isimler halen ÖSYM de çalışıyor mu?

Tum unsurlariyla sınav şebekesi
Alıntı:

Alıntı:
Sami selcukbiricik tusdata ilgimiz yok demiş ama yine tusdata yalanı. ..

Tum tusdata ekibini Yanına almış ... aynı sistemi buraya da kurun demiş

http://www.asfaferda.k12.tr/4308/asf...itim-her-zaman

Asfa Languages

Asfa Ankara Ferda Koleji öğretmenleri, yeni eğitim-öğretim yılına bir dizi etkinlik, seminer ve sunum programlarıyla hazırlandılar. ‘Eğitimin Yıldızı Ankara’da’ sloganıyla yola çıkan ve ‘Eğitim Her Zaman’ ilkesini hayata geçiren Asfa Ankara Ferda Koleji, Türkiye’de ilk defa, öğretmenleri için ‘Özel Eğitim Programı’ uyguladı. 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılına oldukça iddialı bir biçimde giriş yapan Asfa Ankara Ferda Kolejinde, 5 Eylül-17 Eylül 2011 tarihleri arasında, öğretmenlere özel eğitim programları uygulandı, seminerler verildi. Teknolojideki son gelişmelerin eğitim alanında kullanılmasından etkili sunum tekniklerine, yapılandırmacı eğitimdeki son gelişmelerden örnek ders sunumlarına kadar oldukça geniş bir yelpazede düzenlenen interaktif seminerler, öğretmenlerin iyi bir hazırlık dönemi geçirmelerini sağladı. ‘Öğretmenler için İnovasyon Programı’ Asfa Ferda Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Dr.Sami SELÇUKBİRİCİK’in açılış konuşması ile başladı. Dr. Sami SELÇUKBİRİCİK, yeni yapılanmaya ve yeni eğitim sistemlerine öğretmenlerimizin daha çabuk adapte olmaları ve derslerini daha verimli şekilde işlemeleri için böyle bir program hazırladıklarını söyledi. Yönetim Kurulu Başkanı SELÇUKBİRİCİK, yönetici ve öğretmen kadrosundaki başarılı olma isteği, arzusu ve azminin kendisine daha çok şevk verdiğini, eğitim kalitesinin en üst düzeye çıkması için, yıl boyunca düzenlenecek programlarda öğretmenlerle birlikte olacağını söyledi. Eğitim kadrosuna yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyen Dr.Sami SELÇUKBİRİCİK, Asfa Ankara Ferda Koleji’nin çok kısa bir süre sonra, Ankara’nın en başarılı ilk üç okulundan biri olacağını vurguladı. Asfa Ankara Ferda Koleji, kurumsal eğitim programında gerçekleştirilen sunumlar ve etkinlikler: Kurucu Temsilcisimiz Yasin ÇELENK yapmış olduğu konuşmada, öğretmenlere yeni yapılanma ve gelişim programı hakkında bilgi verdi. Genel Müdürümüz Mesut DOĞAN da öğretmenlere bir selamlama konuşması yaptı. Kurumsal Yapılanma Danışmanımız Feyzeddin ALPKIRAY, yeni internet sitesi, kurum içi form sitesi, internet güvenliği sosyal medyanın kullanımı, sunum hazırlama teknikleri ve toplam kalite yönetimleri hakkında iki gün süren seminerler verdi. Asfa Ankara Ferda Koleji Sınav Koçu NLP Eğitimcisi Eftal ORHAN, eğitim, öğretmen, öğrenci ve öğrenme üzerine son bilimsel gelişmeler ışığında, başarıyı arttıracak pratik uygulamalar konusunda bilgi verdi. Eftal ORHAN’ın sunumlarında, öğretmen kimdir, öğretmenin görevleri, beynimiz nasıl öğreniyor, etkili öğrenme teknikleri, öğrenme stratejileri, öğrenme ve anlam sorunları, konsantrasyon, kendini ve başkalarını motive etme başlıklı konular ele alındı. Genel Müdürümüz Mesut DOĞAN, yapmış olduğu sunumlarda, Asfa Ankara Ferda Kolejinin eğitim anlayışı hakkında bilgi verdi. Yapılandırmacı Eğitim Uygulamaları ve Yapılandırmacı Eğitimin daha aktif ve etken kullanılmasıyla ilgili sunumlar da yapan Mesut DOĞAN, Değerler Eğitimi Programıyla ilgili açıklamalar yaptı. Yönetim Kurulu Başkanımız Uzman Dr.Sami SELÇUKBİRİCİK, kendisine ayrılan bir günlük sunumda, Eğitimde İkna Stratejileri ve İkna Teknikleri hakkında örnek uygulamalar yaptı. Asfa Ankara Ferda Koleji eğitim kadrosunun aktif katılımıyla gerçekleşen uygulamalarda, gruplara ayrılan eğitimciler, kendilerine verilen cümlelere uygun karşılıklar buldular. Pediatri Uzmanı Dr. İbrahim Murat HİRFANOĞLU, pediatrideki son gelişmeler ve bu gelişmelerin çocuk eğitimine yansımaları hakkında oldukça etkileyici bir sunum yaptı. Literatürdeki son gelişmeleri yansıtan Uzman Dr. İbrahim Murat HİRFANOĞLU, anasınıfından lise son sınıfa kadar olan yaş gruplarının aile, çevre ve beslenme alışkanlıklarının çocukların eğitimine nasıl yansıdığı hakkında bilgiler verdi. Edebiyat Öğretmeni İdris TEKİNBAŞ sunumunda, yapılandırmacı eğitimde karşılaşılan zorlukları anlattı ve yapılandırmacı eğitimin daha etkin ve verimli hale getirilmesi için örnek ders sunumları yaptı. Öğretmenler, öğrenci rolünde katılımlarıyla gerçekleşen ders sunumları oldukça eğlenceli ve öğretici geçti. Örnek ders anlatımlarında öğretmenler tarafından canlandırmalar yapıldı. Problemli öğrenci davranışlarını yansıtan öğretmenlerimiz oldukça başarılı idi. Yeni öğretmenler adına konuşan Lise Görsel Sanatlar Öğretmeni Esra ELLİSEKİZ, öğrencilik yıllarından itibaren, neden öğretmen olmak istediğini anlattı. Fakülte yıllarda yaşadığı zorluklara ve güzelliklere de değinen Esra ELLİSEKİZ, Asfa Ankara Ferda Kolejine adım attığı andan itibaren herkesin kendisine yardımcı olduğunu, bir an önce öğrencilerinin karşısına geçip bilgi ve tecrübelerini sonuna kadar aktarma heyecanı taşıdığını söyledi. Kıdemli öğretmenler adına konuşan İlköğretim Müdür Yardımcısı Gülhan HALKÇI, Asfa Ankara Ferda Kolejinde üçüncü baharını yaşadığını söyledi. Köy okullarında başlayıp özel okullara uzanan öğretmenlik yıllarında yaşadığı birbirinden ilginç olayları aktaran Gülhan HALKÇI, öğretmen-öğrenci ve veli ilişkilerini bütün boyutlarıyla ele alan bir sunum yaptı. Eğitimlerin son gününde yapılan değerlendirme toplantısında, öğretmenlerin görüşleri alındı ve bundan sonra yapılacak eğitim programlarıyla ilgili öneriler tartışmaya açıldı. Genel Müdürümüz Mesut DOĞAN, oldukça başarılı geçen eğitim programlarının bundan sonraki günlerde, farklı ortamlarda devam etmesinin uygun olacağını söyledi.

Kompilesi fetö şaibeli
sami selçukbiricik hocayı gogılladığında gogıl da çıkan öneriler hep paralel feto mesajı
http://i.imgsafe.org/7e26c9e4ca.png

sami selçukbiricik hoca cocuğu üzreinden bile şaibeli mesaj vermkte… ABD Clinton reklamı ile ne mesaj vermekte kime vermekte.
http://i.imgsafe.org/7e2f948833.png
http://i.imgsafe.org/7e31346653.png[....png[/IMG]
İğrenç ilişkiler ağı cevapları bekliyoruz
Alt 04-06-2017, 19:33   #683
Kayıtsız Üye
Guest

DİRİLİŞ POSTASI
ANA SAYFA
BAŞ YAZI
TÜRKİYE
DÜNYA
YAZARLAR
LAFI UZATMADAN
GAZETE
MÜLÂKAT-RÖPORTAJ
FİKRİYAT
KÜLTÜR-SANAT
DİZİ YAZI
İNADINA İYİ HABER
VEKİL ÇELEBİ
ŞİMALİ KAFKAS
TURAN YILDIZI
ABONE OL
TEMSİLCİ OL
VİDEO
GALERİ
menu
Anzak Hüsnü şarabı fazla kaçırmış
Ramazan Yaşar
Anzak Hüsnü şarabı fazla kaçırmış

FACEBOOK TWITTER WHATSAPP
Sen milleti denize dökemezsin, ama bu kahraman millet seni de, Kılıçdaroğlu’nu da, CHP’ni de; iplerinizi, kumandanızı elinde tutan emperyalist, Türk ve İslam düşmanlarını sandığa gömer…

Mustafa Hüsnü Bozkurt…

Namı diğer ANZAK HÜSNÜ.

Elinize Hüsnü’nün bir fotoğrafını alın, diğer elinize de 1915’de dedelerimizi öldürmeye, Türkiye’mizi işgal etmeye gelen bir ANZAK askerinin fotoğrafını alın. Bakın bakalım. Hüsnü Türk askerine mi benziyor, düşman ANZAK askerine mi benziyor? Yarbay Mustafa Kemal’in askerine mi benziyor, düşman Generali Hamilton’un askerine mi benziyor?

Cevabı ben vermeyeceğim. Sadece deneyim. ANZAK Hüsnü’nün kim olduğunu anlayacaksınız…

CHP’nin Konya Milletvekili. Ancak aslen Çanakkale Ezineli. Yıllardır Konya’da yaşıyor, Konya’nın ekmeğini yiyor. Ama Konya’nın hiçbir değer yargısıyla yakınlığı yoktur...

Emperyalizmin, Türk ve Müslüman halkın değer yargılarını ifsat etmek için taşeronluk görevi verdiği dernek, vakıf ve kulüplerin Konya’daki ağababalarından birisidir. 1990’lı yıllarda Tenis ve Dağcılık Kulübü’nde bu oluşumların toplantılarında herkes rakı içerken, Hüsnü’nün her zaman kırımızı şarap isteyişini bilirim...

Erem Şentürk Bey, “Rakıyı fazla kaçırıp…” demiş. Erem Bey, Hüsnü CHP’nin “rakıcı” değil, “şarapçı” kanadındandır. Denize dökeceği halkın kulak, burun ve boğazına para için bakan bir monşerdir…

Katıldığı bir TV programında, “Diyelim ki, evet çıktı, kimse heveslenmesin…Ulan sizi İzmir’e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de, bütün emperyalistleri de yine İzmir’den denize dökeriz” hezeyanıyla aziz milletimize içindeki kin ve nefreti kusmuş…

Bak ANZAK Hüsnü, ülkeyi düşman işgalinden kurtarmak için Samsun’a çıkan, Ankara’da toplanan Anadolu halkı içinde senin gibi bir tek adam yoltu. Samsun’a çıkan, Sakarya’da düşmanı yenen, İzmir’de Yunan’ı denize dökenler; Hüsnü’nün bugün denize dökerim dediği kişilerle aynı düşünceye sahipti. Oysa Hüsnü’nün dedesi Kurtuluş Savaşı sırasında yan gelip yatmıştır.

Hadi dedesinin Çanakkale Zaferimize, babasının Kurtuluş Savaşımıza bir katkısı olmadı; 15 Temmuz darbesinde emperyalistler ve yerli işbirlikçileri Genelkurmay Başkanlığı’na, MİT Yerleşkesi’ne, Boğaz Köprüsü’ne, Emniyet Müdürlüğü’ne, Gölbaşı Özel Harekât Müdürlüğü’ne saldırdığında Hüsnü’den de bir katkı göremedik.

Hüsnü’nün mensubu olduğu Millet Meclisi’ne, darbeciler bomba yağdırırken Hüsnü neredeydi? Hüsnü o sırada darbenin başarılı olması için “totem” yapıyordu. Bilerek dua ediyordu demedim. Çünkü Hüsnü’nün duayla işi olmaz. Yöneticisi olduğu özel hastanede namaz kılan ve dua eden çalışanları “Burası cami değil. Bir daha namaz kıldığınızı görmeyeyim” diyen adam dua eder mi?

Tüm Türkiye ve Konya, Hüsnü’nün İzmir’de denize dökeceğim dediği emperyalizm darbesine karşı 24 saat meydanlardaydı. Siz hiç Hüsnü’yü bir meydanda, darbe ve darbecilere karşı iki kelime ettiğini duydunuz mu? Ama denize dökeceğiz dediği halk darbecilere, emperyalistlere karşı meydanlarda aylarca nöbet tuttu. O kahraman millet F-16’lara, tanklara karşı direnirken Hüsnü hangi fare deliğinde saklanıyordu acaba?

Yüreği yetiyorsa açıklasın. Darbeye karşı direnmek, emperyalizme karşı savaşmak, TV stüdyosunda CHP’lilere coşku vermeye benzemez.

Sen “Evet” diyenleri İzmir’de denize dökemezsin. Ama “Evet” diyenler seni, Kılıçdaroğlu ve Baykal’ı; İzmir’de denize dökerler. Anadolu’da toprağa, seçimde de sandığa gömerler. Yunan’ın Anadolu halkı karşısında yaşadıklarından hiç ibret almadınız mı? Sizin babalarınız Yunan’a özlem şarkıları bestelerken, bizim dedelerimiz onları denize dökmekle meşguldü.

Bizim dedelerimiz, senin dedelerini Çanakkale’de denize dökerken seni unutmuşlar! Ama torunlarının seni Konya’da Aslım Çöplüğü’ne gömeceğinden şüphen olmasın…

Şarap şişede durduğu gibi durmaz ANZAK HÜSNÜ. CHP olarak bir gün de milletin karşısına ayık çıkın. Bu dindar halk sarhoşa, ayyaşa, berduşa ülkenin yönetimini teslim etmez!

Diriliş Postası
Alt 04-08-2017, 07:33   #684
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
ÖSYM yi

sadece + bakanlığı?

+ uzmanlık kurulu ??

+ meclis

nasıl küçük görüşmeler???????

yoğun baskı

yargı??

Igranc
Alt 04-08-2017, 07:35   #685
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Kişiler hakkında ORGANİZE ŞEKİLDE bilgi toplamak suç mudur?
Kişilerle ilgili bilgiler ancak mevzuat tarafından izin verilen hallerde kayıt altına alınabilir. Hukuka aykırı olarak kişisel verilerin kaydedilmesi halinde faile altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilecektir (md. 135/1).
Yine kanunlarda özellikle suçlulukla mücadele bağlamında, suç ve suçluların ortaya çıkarılmasını sağlamak amacıyla izin verilen hallerde, kişinin ahlaki eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgilerin kayıt altına alınmasına izin verilebilir. Bu hallerin dışında kişilerin siyasi, felsefi veya dini görüşlerine, ırki kökenlerine; hukuka aykırı olarak ahlaki eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgilerin kişisel veri olarak kaydedilmesi suç oluşturmaktadır (md. 135/2).

FİŞLEME DOSYASI data daki dostumuz uzun süredir sessizdi... Oysa dosya hazırlığı içindeymiş. Teşekkür ediyoruz. YASALARA GÖRE ŞUBE SORUMLULULARI AKTİF OLARAK FİŞLEMEDE ROL ALIRKEN;; GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNİN BİR KISMI AKTİF İŞBİRLİĞİ İÇİNDE FİŞLEMEDE ROL OYNUYOR
AĞIR CEZADA İKİ ÖRNEK FİŞLEME
ÖRGÜT VE YASADIŞI FİŞLEME NASIL OLUYORLA İLGİLİ ÖRNEK HABER

Bir başka fişleme nasıl oluyor örnek haberi

GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ UYGULAMA PROSEDÜRLERİ (Şube Sorumlularına Özeldir)

A- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ PROJESİNİN AMACI;
1- Fakültelerdeki etkin, sosyal açıdan aktif, başarılı ve lider pozisyonundaki kişilere sosyal sorumluluk projelerimiz gereği tıp ve TUS eğitimi açısından katkıda bulunmak, onları kendi çevremizde tutmak, gerek kitaplarımızın tanıtımı, gerekse dershanemizin tanıtımında bunların doğal katkılarını almak
2- Sosyal sorumluluk gereği başarılı ve etkin öğrencileri desteklemek

B- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNİ NASIL SEÇECEĞİZ ?
3- Mevcut fakülte sınıf temsilcilerini toplayın, yoksa iyice ve dikkatlice araştırıp en aktif olan birini sınıf temsilcisi yapın. Toplantıda onlara “GENÇ KLİNİSYENLERKULÜBÜ PROJESİ VE PROSEDÜRLERİ okutturulacaktır.. Burada belirtilen özelliklerde kişileri tesbit etmelerini ve özelliklerine göre size detaylı bilgi vermelerini isteyin. Bazen bu kişiler kendilerine yakın kişilerin bu imkanlardan yararlanmasını istedikleri için doğru isimler önermeyebiliyorler, dikkatli olun. PROSEDÜR VEYA SÖZLEŞMEYİ KESİNLİKLE KİMSEYE VERMEYİNİZ.
4- Burada tespitleri yaparken ve üyeleri belirlerken temel kriterimiz Fakülte dereceleridir. Fakültenin sınıf başına öğrenci sayısına göre üye seçilmelidir:
· Sınıf mevcudu 60 kişiye kadar olan fakültelerde ilk 3 kişi
· Sınıf mevcudu 61 - 100 arası olan fakültelerde ilk 5 kişi
· Sınıf mevcudu 101 – 125 arası olan fakültelerde ilk 7 kişi
· Sınıf mevcudu 125 ve üzeri ilk 10 kişi seçilmelidir.
Size Genç Klinisyenler Kulübü sorulduğunda da söylemeniz gereken şey, bu kulübün seçilmiş bazı derecelerden oluştuğu ve tüm Türkiye’de aynı çalışmanın yapıldığıdır, o kadar.
5- Bunun dışında adını Genç Klinisyenler Kulübü Üyesi olarak nitelendirmeyeceğimiz. Ama bir anlamda “ÖZEL TEMSİLCİ” sayılabilecek aşağıdaki kişileri mutlaka aramızda tutmalıyız, bunlara verilecek hediyeler Genç Klinisyenler Kulübü Üyeleri ile aynı olmalıdır :
a. Amfi başkanı, gecen yılın amfi başkanı yıllık komitesi içerisinde yer alanlar,
b. Sınıftaki çeşitli kulüp ve dernek (bilim, dans, kültür,…vs) başkanları veya etkin temsilcileri
c. Sınıftaki TURKMSIC temsilcisi
d. Sınıfta kitap satın alımlarına öncülük eden kişiler,
e. Notları düzenli şekilde fotokopi çekilen fotokopi çekilmek üzere not tutan veya not fotokopilerini organize eden kişiler,
f. Her bir sosyal gruptan etkin ve diğerlerinin örnek alabileceği kişi
g. Birlikte hareket eden küçük gruplar içinden lider vasfı olan veya tercihine güvenilebilecek kişi,
http://video.mynet.com/drink2012/Tip-Fakultesi-ogrenci-temsilcileri-1/643530/
http://video.mynet.com/drink2012/Tip-Fakultesi-ogrenci-temsilcisi-2/643529/

6- Bu seçilen kişileri ayrıca aşağıdaki durumlara uygun olmasına da dikkat edilmelidir:
ü Kız ve erkek dengeli bir dağılım olmasına,
ü Her türlü yaşam tarzından dengeli bir dağılım olmasına
Hocaefendi Cemaati-Sol Kesim içinde sözü geçen fişlemeleri
Genç Klinisyenlere katılmadı sebebi: KOMİNİST
ü Alt sınıflarda seçerken numaralarına dikkat etmek suretiyle ileride staj guruplarına ayrıldıklarında farklı staj gruplarında yer almasına imkan sağlayacak bir dağılımda olmasına dikkat edilecek.

http://video.mynet.com/kingston23/tusdata-rezaleti-10-ogrenci-grubunun-liderini-aldi/1019726/
7- İsimler tesbit edilirken ne acele edin, ne de yavaştan alın. Sonucun en faydalı olması önemlidir. Olması gerektiğine inandığınız kişileri mutlaka ikna edin. Onun faydasına olan yönleri iyi açıklayın. “hocam, bu kulübe yoldan geçeni almıyoruz ki… sizin gibiler bu kulüpte olmazsa zaten kulüp amacına ulaşmaz, Tüm türkiyedeki iyiler burada olacak, biz tüm bu aktiviteleri sizin için düzenliyoruz, hem zaten bir müddet sonra bakarsınız istemezseniz zaten ayrılabilirsiniz.” deyin.
8- İsimler tesbit edilirken çok yönlü inceleyin, pek çok veriyi değerlendirin ve doru seçim yaptığınıza emin olun. sınıf temsilcilerine güveniyorsanız yeterince açık olun. Çünkü böyle bir şeyin duyulması ve kantinlerde fısıltısının dolaşması bile bizi olumsuz etkileyebilir ve “TUSDATA ayrımcılık yapıyor, bizim paramızla başkalarına imkan sağlıyor” dedikodusuna yol açar. Bu gerçekten çok elit bir çalışma bizim için.
9- Tesbit edilen bu üyelerle hemence sınıf sınıf toplantılar düzenleyip aşağıda belirtilen kitaplardan öncelikle birini hediye edin, diğerlerini gösterin, gerçekten ihtiyaç sahiplerinin kendisiyle özel olarak irtibat kurmalarını –ve bunun gizli kalacağını- söyleyin.
Genç Klinisyenlere Verilen Gizli ve Çok Gizli Görevler
10- Aynı toplantıda herkesin “GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ PROJESİ VE PROSEDÜRLERİ”ni okuyup altına el yazıları ile adlarını yazıp imzalamasını sağlayın. Bunun “kendi faydaları için ve tamamen gönüllü bir şey” olduğunu söyleyin. “Biz özel bir kurumuz, siz de özel insanlarsınız, sizi desteklemek, motive etmek ve katkıda bulunmak istiyoruz” deyin.
Tıp Öğrencileri Nasıl Fişleniyor? Özel Dosya
11- Seçtiğiniz üyelerin üyelik formlarını doldurmalarını sağlayıp liste halinde merkeze gönderin..
Tıp Öğrencileri Nasıl Fişleniyor? Özel Dosya

C- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNE NE VERECEĞİZ ?

12- Kulüp üyelerine ücretsiz verilecek kaynaklar diğer prosedürlerde yazmaktadır. Orada yazılanları söyleyebilirsiniz.

http://video.mynet.com/vulturel/TUSD...AN-11/1019696/
13- Kulüp üyeleri ileride dersaneye gelirlerse onlara özel imkanlar sunacağımızı söyleyin ancak bu imkanların şimdi belli olmadığını zaman içerisinde belirlenip duyurulacağını ve “onlara TUS’u kazandırmak için her şeyi cömertçe yapacağımızı” söyleyin.

http://www.dailymotion.com/video/xkdgf1_tus-dersaneleri_tech
D- GENÇ KİLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNDEN NE BEKLEYECEĞİZ ?

14- Genç Klinisyenler kulübü üyeleri sınıf temsilcilerimizden farklı olarak kimse tarafından bilinmeyecekler ve kendileri de kimseye ben Tusdata’nın kulübü üyesiyim demeyeceklerdir. Bunu deklare etmenin onlar için “beklemedikleri ve rahatsız edici anlamsız tepkilere yol açabileceğini” vurgulayabilirsiniz. “Kimseyi ürkütmenin anlamı yok” diyebilirsiniz.
http://www.dailymotion.com/video/xkw...yararlary_tech
15- Bu üyelerden ön planda neler isteyecegimiz de onlar için hazırlanan prosedürlerde yazmaktadır. Daha açık bir dille “bizden ne istiyorsunuz? Diye sorarlarsa “Burada ne yazıyorsa sizden onu yapmanızı isteyeceğiz, kitap okumanızı isteyeceğiz, TUS konusunda bilinçli olmanızı isteyeceğiz, internette mail gruplarını takip etmenizi ve paylaşımlardan yaralanmanızı isteyeceğiz, sizin için seçtiğimiz derse girmenizi isteyeceğiz ve burada birbirimizi gönüllü denetleyip seviyemizi daha yukarıya taşımaya çalışacağız. Her büyük kurum sosyal bazı sorumluluklar taşır ve her şeyi devletten beklememek gerekir, bizim gibi kurumların da ülkenin seviyesini yükseltmek için yapabilecekleri şeyler var.” diyebilirsiniz. “Sizin kazancınız ne olacak?” diye sorarlarsa “hem dost kazanacağız, hem de vicdanen iyilere katkıda bulunmuş olmanın keyfini yaşayacağız. Para nasıl olsa kazanılır, nasipse zaten geliyor.” Gibi cümleleri muhatabınızın durumuna göre söyleyebilirsiniz. Lütfen bu konuda yeterince samimi olunuz.

16- Genç Klinisyenler Kulübü üyeleri Tusdatanın kitaplarını tavsiye edecekler, önerecekler ve kendileri de kullanacaklardır. Her biri ile özel diyaloglar kurmak için çaba sarfedin, yakından tanışın, gelip gittiklerinde özel ilgi gösterin, dostça çay kahve söyleyin, arkadaşlarını getirirlerse arkadaşlarının yanında onore edin, başarısını ya da sosyal aktivitelerini dostça övün. İyi bir ilişki kurduktan sonra zaten uygun lisan ile her şeyi dostça söyleyebilirsiniz. Zaman içinde bu kişileri kitap almak için veya mesleki diğer konular için kendi istekleri ile TUSDATA’ya doğal yolla gelip gittikleri, ilgili ve sürekli kişiler oldukları için sizin de özel ilgi gösterdiğiniz için bu yolla doğal bir arkadaşlığın gelişmesi sağlanmalıdır.
17- Genç Klinisyenler Kulübü üyeleri dersaneye gitmek isteyenleri Tusdataya yönlendirecekler. Elbette zaman içinde ve doğal yolla…

http://www.dailymotion.com/video/xkenj5_tus-a-hazyrlyk-seti_tech#rel-page-13
18- Genç Klinisyenler Kulübü üyelerinden –gerektiğinde- fakültede Tusdata aleyhine bilinçli olarak oluşturulmak istenen olumsuz kamuoyu’na karşı doğru bildiklerini söylemesi istenerek katkı beklenebilir.
http://www.dailymotion.com/video/xkw...yararlary_tech
E- GENÇ KLİNİSYENLER KLÜBÜ TOPLANTILARI
19- Toplantılar öğrencilerin durumları da gözetilerek yapılacak, sınav zamanlarına, yoğun zamanlara denk gelmeyecek şekilde ama en geç ayda bir kez olacaktır.
20- İlk toplantılarda aşağıdaki sorulara cevap aranarak katılımları sağlanabilir:
a. Tıbbi kitap (verdiğimiz kitapları ve diğer ders kitaplarını) okuyorlar mı?
b. Mail grup aktivitelerine katılıyorlar mı?
c. Çağırdığımız derslere geliyorlar mı?
d. Dinledikleri ya da okudukları dersin TUS sorularına bakıyorlar mı?
e. Sınıflarında kitap alma eğilimleri nasıl ve nerden alıyorlar? Kitap alımlarına kim öncülük ediyor?
f. Kantinde, sınıflarda, gruplarda ve stajlarda TUS ve kurumlar ile ilgili, özel olarak bizimle ilgili neler konuşuluyor?
Vır Vır Vır En Geveze GKK Fişlemecisi...
21- Daha sonra her hafta bir sınıfın üyeleri ile cumartesi öğleden sonra bir araya gelinirse dengeli bir zamanlama yapılmış olur. Dönemine göre daha sık bir araya gelmek gerektiğinde daha erken çağrılar da yapılabilir.
22- Klüp üyelerini sınıf sınıf ayrı şekilde davet etmek gerekir.
23- Aktivite olarak; onları hocalarla görüştürmek, gerektiğinde o haftaki hocanın kitabını kendisinin imzalayıp hediye etmesini sağlamak, onları Asistan danışmanlar ile ya da varsa ilinizdeki derece yapmış eski kursiyerlerimizle görüştürmek, varsa fakültede çok sevilen kendi hocaları ile bizim mekanlarımızda buluşturup TUS konulu konuşmalar yapılmasını sağlamak… seçeneklerden bazıları olarak değerlendirilebilir.
Hocaların genç klinisyenler prosedürlerine bakışı:
24- Yapılacak toplantıların tümü öğrencilerin ders ve sınav tarihleri gözetilerek ve gerek şubat tatillerinde gerekse yaz tatillerinde olmayacak şekilde düzenlenecektir.
Bu prosedür 3 sayfa ve 24 maddeden oluşmuştur. 21 Mart 2009

KANITLAR

http://video.mynet.com/drink2012/Tip-Fakultesi-Fakulte-temsilcisi-nasil-seciliyor/643535/
http://video.mynet.com/vulturel/tusdata-rezaleti-15-sube-sorumlusu-genc-klinisyenl/1019708/
http://video.mynet.com/kingston23/tusdata-rezaleti-10-ogrenci-grubunun-liderini-aldi/1019726/

RAPORLAMAYI KİM İSTİYOR?

FİŞLEMEYİ KİMLER YAPIYOR?

KİM FİŞLİYOR? NERELERİ FİŞLİYOR?

TUSDATA AŞ

izmirden DİLEK eviren ablamız tüm ege bölgesinde çok aktif... eylemleri ege bölgesinde yoğunlaşıyor

hasekiden neşe ablamız

HANGİ BİLGİLERİNİZİ FİŞLİYORLAR

tc kimlik no , mail, telefon, ev adresi... nin yanına üyesi olduğunuz kulüp ve dernekler, din, mezhebiniz, siaysi görüşünüz, sosyal gurubunuz, gittiğiniz kurslar, mazaretleriniz, sınıfta sevilme durumunız, kimle kavgalı ve küssünüz, gelir durumunuz, babanızın iş durumu, gelir durumu, babanızın mesleği, sağlık durumunuz, akrabalarınızın sağlık durumu, sevgiliniz, eski sevgiliniz, yabancı, yerli, güleryüzlülük durumunuz, sempatiklik durumunuz, tatlı dil durumunuz, antipati durumunuz, sosyal görüşünüz, kaldığınız yurt fişleniyor

http://www.youtube.com/user/yaahooof.../0/EUh-gwuIysY

http://www.youtube.com/user/yaahooof.../3/XRqULEHsJQ8

http

1

gkk ruh hali analizleri

DİLEK EVİREN

GENÇ KLİNİSYENLERİN BELGELERİ OKUYUP ANLAYIP ELYAZILARI İLE İMZALAMA SAHNESİ

3. topalntıda özge nin kitap kurdu ve hırslı olduğu anlaşıldı.
çağrı domuz gribi idi. şimdi yatay geçişle gelmiş

bir vilayet ilk toplantı ile ikinci toplantı arasındaki fark

GENÇ KLİNİSYENLERİN EK GÖREVLERİ GENÇ KLİNİSYENLERE GİZLİ GÖREV::::::::

edirne

Tüm BUNLARIN KARŞILIĞI

GENÇ KLİNİSYENLERİN ÇOK GİZLİ GÖREVİ
SİZCE TUSEMİ MİLLİ EĞİTİME KİM ŞİKAYET ETTİ?

olayın varlığına/gerçekliğine bir kaç itiraf

http://video.mynet.com/drink2012/Tip-Fakultesi-Fakulte-temsilcisi-nasil-seciliyor/643535/
http://video.mynet.com/vulturel/tusdata-rezaleti-15-sube-sorumlusu-genc-klinisyenl/1019708/
Igranc
Alt 04-08-2017, 07:36   #686
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
ÖSYM'den Bilgi Sızması- Moderatörler

drasc

drasc

samsa

drsvc

Nasıl Yani

nasıl küçük görüşmeler???????

dr.objektif

hakimle görüşme

hacettepecerrah

drrıza

bezgin şirin

mecburum

mecburum

mecburum

ÖSYM yi

sadece + bakanlığı?

+ uzmanlık kurulu ??

+ meclis

hiç

ösym tus formatının aynısı deneme sınavı

Igranc
Alt 04-08-2017, 13:15   #687
Kayıtsız Üye
Guest

Sendikalar DEHAPın Yanında
Binin üzerinde sendika temsilcisi Emek, Barış ve Demokrasi Blokunu destekleyeceklerini açıkladı, emekçilerden, halktan, demokrasiden, insan haklarından, hukuk devletinden, halkların kardeşliğinden yana bir iktidar oluşumu için DEHAPa destek istedi.
İstanbul - BİA Haber Merkezi
07 Ekim 2002, Pazartesi 00:00
Binin üzerinde sendikacı ve sendika temsilcisi, Halkın Demokrasi Partisi (HADEP), Emeğin Partisi (EMEP) ve Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP)'nin Demokratik Halk Partisi (DEHAP) çatısı altında oluşturduğu, Emek, Barış ve Demokrasi Bloku'nu destekleyeceklerini açıkladı.
"Bugüne kadar gelen bütün hükümetler, emekçilerin taleplerine ve halkın demokratikleşme özlemine kulak tıkayarak Türkiye'nin çağdaş, demokratik bir ülke olmasını engellediler" denilen açıklamada, Uluslararası Para Fonu (IMF)) ve Dünya Bankası'nın politikaları da eleştirildi:

"Erken seçim yeni bir fırsat"

"Emekçilerin gelir düzeyi sürekli olarak gerilerken, insan hakları ihlalleri, anti-demokratik uygulamalar, baskılar devam etti; binlerce aydın, gazeteci, sendikacı, siyasi parti üyesi, düşünceleri nedeniyle cezaevlerine konuldu. IMF ve Dünya Bankası'nın dayatması sonucu uygulanan ekonomik politikalar nedeniyle işsizlik, yoksulluk sefalet çığ gibi büyüdü."

Açıklamada, "erken seçim emekçilerden, halktan, demokrasiden, insan haklarından, hukuk devletinden, halkların kardeşliğinden yana bir iktidar oluşumu için bir fırsat yarattı" denildi, Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu için destek istendi:

"Programına emekçilerin ve tüm ezilenlerin taleplerini alan Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu, iktidara ulaşmak için önemli bir adım olarak ortaya çıktı. Biz aşağıda imzası olan emek örgütlerinin yöneticileri olarak Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu'nu destekliyor, tüm emekçileri ve demokratik bir Türkiye özlemi içinde olan herkesi destek vermeye ve katkı sunmaya çağırıyoruz."

İmzacılar

"Emekçilere Çağrımızdır" başlığıyla yayımlanan açıklanın imzacıları şöyle:

Mustafa Avcı (Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu - KESK Genel Sekreteri), Güven Gerçek (KESK Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri), İhsan Avcı (KESK Mali Sekreteri), Günay Deniz (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Gülperi Çatak (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Gülçin İsbert (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Emirali Şimşek (Eğitim Bilim ve Kültür Emekçileri Sendikası - Eğitim-Sen Genel Sekreteri), Fevzi Ayber (Eğitim-Sen Eğitim Sekreteri), Elif Akgül (Eğitim-Sen Kadın Sekreteri), Ömer Buzludağ (Eğitim-Sen Denetleme Kurulu Üyesi), Mustafa Kol (Eğitim-Sen Denetleme Kurulu Üyesi), Gülabi Köseoğlu (Eğitim-Sen Merkez Disiplin Kurulu Üyesi), Halil Kara (Eğitim-Sen Adana Şube Başkanı), Haluk Tekin (Eğitim-Sen Adana Şube Sekreteri), İbrahim Bengül (Eğitim-Sen Adana Mali Sekreteri), Güven Boğa (Eğitim-Sen Adana Eğitim Basın Yayın Sekreteri), Ali Aslan (Eğitim-Sen Adana TİS Sekreteri), İzzet Karadağ (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Başkanı), Halime Ayık (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Engin Naci İldan (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Haydar Deniz (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Müslüm Atasoy (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Zöhre Taş (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Çerkez Aydemir (Eğitim-Sen Ağrı Şube Başkanı), M.Hanifi Bala (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Hanım Uçar (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), M.Yücel Canıtez (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Veli Yıldırım (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Engin Eroğul (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Musa Demir (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Hanife Kanar (Eğitim-Sen Amasya Şb. Bşk.), Bilal Alabuğa (Eğitim-Sen Amasya Şb.Sekr.), Kazım Koç (Eğitim-Sen Amasya Şb.Örg.Sekr.), S.Ali Akbaş (Eğitim-Sen Amasya Şb. Mali Sekr.), A.Osman Akça (Eğitim-Sen Amasya Şb. Eğit.Sekr.), İbrahim Yakın (Eğitim-Sen Amasya Suluova Tems.Bşk.), Emin Uzun (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Bşk.), Selami Ünay (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Y.K.Üyesi), Arafat Ögmen (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Y.K.Üyesi), Mehmet Saydam (Eğitim-Sen Amasya Merzifon S.Y.K.Üyesi), A.Murat Özhan (Eğitim-Sen Amasya Merzifon S.Y.K.Üyesi), İsmail Sağdıç (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb. Bşk.), Murat Kahraman (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb.Mali Sekr.), Erhan Sancı (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb.Örg.Sekr.), Hüseyin Coşkun (Eğitim-Sen Ankara 3 Nolu Şb.Örg.Sekr.), Songül Keşkek (Eğitim-Sen Ankara 3 Nolu Şb. Kadın Sekr.), Ethem Dalkıran (Eğitim-Sen Aydın Söke İlçe Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Galip Kamiloğlu (Eğitim-Sen Aydın Söke İlçe Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Ali Karayel (Eğitim-Sen Aydın İncirliova Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Ünal (Eğitim-Sen Aydın İncirliova Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Şuayip Alp (Eğitim-Sen Batman Şb. Bşk.), Fahrettin Balsak (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Aksın (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Selim Eminoğlu (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Türkan Karahan (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Murat Tuğrul (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Canan Yılmaz (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Handan Tufan (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Mahfuz Gündem (Eğitim-Sen Batman Şb.Disip.Kur.Üyesi), Şevket Kalındamar (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Yurtsever (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Abdurrahman Sav (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Songül İrençan (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Muzaffer Aydın (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Atik Kışın (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Şahap Bolkan (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Abdulgani Ceyhan (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Bşk.), Yılmaz Ballıoğlu (Eğitim-Sen Bitlis Şb.Denet.Kur.Üyesi), Maşallah Atik (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), İsmet Sözen (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Güneri (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), Teoman Yaşar (Eğitim-Sen Bitlis Şb.Disip.Kur.Üyesi), Hasan Özaydın (Eğitim-Sen Bursa Şb.Skr.), Günay Özkılıç (Eğitim-Sen Bursa Şb. Eğit.Sekr.), Muzaffer Dağtekin (Eğitim-Sen Çanakkale Şb. Bşk.), Halil Başaran (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Mali Sekr.), Reyhan Erdem (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Kadın Sekr.), Sevim Kırnıç (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Disip.Kur.Üyesi), İbrahim Metin (Eğitim-Sen Çorum Ortaköy Tems.Bşk.), Asker Akyol (Eğitim-Sen Çorum Sungurlu Şb. Bşk.), Abdullah Demirbaş (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Bşk.), İhsan Babaoğlu (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb Y.K.Üyesi), Zeyyat Ceylan (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Süleyman Yılmaz (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Akkaya (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Meryem Demir (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Nazıme Özmen (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Remzi Yaşar (Eğitim-Sen Diyarbakır Bismil Tems.), İkram Atabay (Eğitim Sen Diyarbakır Silvan Tems.), Bozan Kaya (Eğitim-Sen Diyarbakır Ergani Tems.), Mehmet Bozgeyik (Eğitim-Sen Gaziantep Şb. Bşk.), Mehmet Aksoy (Eğitim-Sen Gaziantep Şb Y.K.Üyesi), Abdullah Koç (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Bşk.), Mustafa Kahraman (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Osman Kızılbağır (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Muhsin Çiftçi (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Nazım Akgül (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Fazıl Alçın (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Coşkun Selçuk (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Temim Salmanoğlu (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Erkan Deniz (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Güvenç Karadaş (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Şaziye Köse (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nejdet Uygun (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Bşk.), Atilla Çelik (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Sıraç Tunç (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zabit Vurdu (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), M.Ekber Işık (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Sebir Yurtseven (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Sönmez (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hatice Karabay (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Naci Çelik (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ebru Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Yaşar Aydoğdu (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb.Denet.Kur.Üyesi), Bora Erdoğan (Eğitim-Sen İst 3 Nolu Şb.Disip.Kur.Üyesi), Mahmut Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 8 Nolu Şb. Şb. Y.K.Üyesi), Gıyasettin Yiğit (Eğitim-Sen İst. 8 Nolu Şb. Şb. Y.K.Üyesi), Musa Biçer (Eğitim-Sen İst .1 Nolu Şb. Bşk.), Mesut Bike (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Salih Ünay (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Burhan Ataş (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Işıl Ünal (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Korkmaz (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Bşk.), Hüseyin Sümrük (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Barış Akpolat (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Galip Kızıldamar (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nursel Eyi (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb.Denet.Kur.Üyesi), Dağıstan Birtek (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb.Disip.Kur.Üyesi), Hasan Toprak (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb. Bşk.), Turgut Yokuş (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Rıza Zeyrek (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hayri Mete (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb.Sek.), Dilek Türkat (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Belgin Aksoy (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Rıza Yıldız (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Disip.Kur.Üyesi), Sürmeli Bal (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Disip.Kur.Üyesi), Ayhan Ergün (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Denet.Kur.Üyesi), Cengiz Akfırat (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Ali Karaca (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems. Y.K.Üyesi), Tülin Mutlu (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems.Y.K.Üyesi), Hasan Kaya (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems. Y.K.Üyesi), Ömer Faruk Muradoğlu (Eğitim-Sen İzmir Foça Tems. Üyesi), Elif Çuhadar (Eğitim-Sen İzmir Menemen Tems. Y.K.Üyesi), Günay Kamiloğlu (Eğitim-Sen İzmir Menemen Tems.Y.K.Üyesi), Kamer Çelik (Eğitim-Sen İzmir 3 Nolu Şb. Bşk.), Muhammet Gülmez (Eğitim-Sen İzmir 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), İlhan Yıldız (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Hüseyin Çarboğa (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Sefer (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Kaya (Eğitim-Sen K.Maraş Şb.Bşk.), Hilmi Kızılağaç (Eğitim-Sen K.Maraş Şb. Y.K.Üyesi), Güldane Erdoğan (Eğitim-Sen K.Maraş Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Taştan (Eğitim-Sen Kars Şb. Bşk.), Ayhan Kurtulan (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Tuncer Uşar (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Oğuz Yantemur (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Şentürk Orhankazi (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Orhan Kaya (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Y.K.Üyesi), Safkan Arslan (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Tarık Zerman (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Osman Çolakoğlu (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Y.K.Üyesi), Rahime Demir (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), İlhami Şahbaz (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Agan Karaman (Eğitim-Sen Kocaeli İlçe Tems.), Yakup Ağış (Eğitim-Sen Kocaeli Karamürsel Tems. Üyesi), Orhan Tuğ (Eğitim-Sen Kocaeli Körfez Tems. Y.K.Üyesi), Salim Döğer (Eğitim-Sen Kocaeli Körfez Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Can Geçit (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Denet.Kur.Üyesi), Metin Temel (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Disip.Kur.Üyesi), Tarık Özkan (Eğitim-Sen Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Süheyla Derman (Eğitim-Sen Manisa Şb.Y.K.Üyesi), Cemal Demir (Eğitim-Sen Manisa Şb. Denet.Kur.Üyesi), A.Sait Sürül (Eğitim-Sen Manisa Soma Tems.), Emir Altıparmak (Eğitim-Sen Manisa Kula Tems.), Atilla Bingöl (Eğitim-Sen Manisa İlçe Tems.), Seyfettin Erkek (Eğitim-Sen Mardin Şb. Bşk.), Handan Sazan (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Kılıç (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Özlem Uçar (Eğitim-Sen Mardin Şb.Y.K.Üyesi), Enver Ete (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Damar (Eğitim-Sen Mardin Kızıltepe İlçe Tems.), Ayhan Afşar (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Muammer Gündeşoğlu (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Serpil Azazi Aslan (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Kasım Sığınç (Eğitim-Sen Muş Şb.Sekr.), Rahmi Çimçik (Eğitim-Sen Muş Şb. Bşk.), Seyfettin Ballı (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Altun (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Nimet Sezgin (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Taysin (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hifullah Yılmaz (Eğitim-Sen Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Hakim Yıldız (Eğitim-Sen Siirt İl Tems.), İbrahim Erdoğan (Eğitim-Sen Sivas Şb. Bşk.), İbrahim Kaçmazoğlu (Eğitim-Sen Sivas Şb.Y.K.Üyesi), Mustafa Akyol (Eğitim-Sen Sivas Şb. Y.K.Üyesi), Vahap Altıner (Eğitim-Sen Sivas Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Kutlu (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Bşk.), Hasan Kılıçoğlu (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Aygül Küçükbalaban (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cudi İmrek (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Ok (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sıtkı Dehşet (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Hançer (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Viranşehir Tems.), Ramazan Demirel (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Üyesi), Mazhar Aktaş (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Zülküf Özkal (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Belik (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Hacı Fırat (Eğitim-Sen Ş.Urfa Siverek Tems.), Ekrem Şahin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems.), Revşa Yıldız (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Sulhi Güneş (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Yetgin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Servet Bilici (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Keklik (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems.), Mustafa Yaşar (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems. Y.K.Üyesi), Ergün Kalkan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems.Y.K.Üyesi), Oğuz Şahin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems. Y.K.Üyesi), Mustafa Dedecan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Yunus Karatekin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Civan Demir (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb.Denet.Kur.Üyesi), Metin Gökdemir (Eğitim-Sen Ş.Urfa Disip.Kur.Üyesi), Yusuf Aslan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Nail Çetin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Şahin Yücel (Eğitim-Sen Tarsus Şb. Y.K.Üyesi), Murat Polat (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Bşk.), Mustafa Taşkale (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Zeki Erdoğan (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Süleyman Almak (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Avin (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Metin Çakır (Eğitim-Sen Van Şb. Bşk.), Hasan Umar (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Sabahattin Yıldızbaş (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), İlhan Angün (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Çiftçi (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Hilal Önen (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Şefik Tamer (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Şükran Öz (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası - SES Genel Sekr.), Olcay Kanlıbaş (SES Merkez Y.K.Üyesi), Yüksel Tekin (SES Merkez Y.K.Üyesi), Hakan Güleşe (SES Merkez Y.K.Üyesi), Selahattin Güvenç (SES Merkez Denet.Kur.Üyesi), Gönül Adıbelli (SES Adana Şb. Y.K.Üyesi), Ali İhsan Gündoğdu (SES Adıyaman İl Tems.), Mahmut Kılınç (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), Hasan Çokgüler (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), Medine Yapıcı (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), İsmail Karataş (SES Ağrı Şb. Bşk.), Harun Ürgen (SES Ağrı Şb. Y.K.Üyesi), Hülya Ateş Cengiz (SES Ağrı Şb. Y.K.Üyesi), Kazım Öncü (SES Amasya İl Tems.Bşk.), Deniz Topkan (SES Batman Şb. Bşk.), Faruk Demirtaş (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Sıddık Akın (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Yusuf Önen (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şehabettin Doğan (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şevket Kardaş (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Cevdet Cidacı (SES Batman Denet.Kur.Üyesi), Şükrü Onay (SES Batman Denet.Kur.Üyesi), Muharrem Aydınalp (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Ahmet Koç (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Ali Ayaz (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Çetin Erdolu (SES Bursa Şb. Bşk.), Nermin Kaya (SES Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Kazım Akalın (SES Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Ayşe Bekar (SES Balıkesir Şb.Y.K.Üyesi), Tamer Özcan (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Sami Buluttekin (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Erdinç Karapınar (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Münevver Özkan (SES Çanakkale Şb. Y.K.Üyesi), Şadin Balsak (SES Diyarbakır Şb. Bşk.), Raife Alkış (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Yücel Demir (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Bakır (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Celal Yoldaş (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Neriman Dinçkan (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Daşlık (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Heybet Yüce (SES Diyarbakır Denet.Kur.Üyesi), Himet Bahtiyar (SES Diyarbakır Disip.Kur.Üyesi), Zahide Tarhan (SES Elazığ İl Tems.), Yalçın Mutlu (SES Eskişehir Şb. Bşk.), Hıdır Akpınar (SES Erzincan İl Tems.), Sosin Satıcı (SES Erzincan Şb. Y.K.Üyesi), Ayten Çeri (SES G.Antep Şb. Y.K.Üyesi), Metin Demirer (SES Hakkari Şb. Bşk.), Nebi Karaman (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Ebiş (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Kurt (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Kemal Yalçın (SES Hatay Şb. Bşk.), Semra Basut (SES İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Rabia Tuncer (SES İst. Şişli Şb. Bşk.), Mevlüt Alacan (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Burhan Kurt (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Yasemin Yalçın (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Songül Beydilli (SES İst. Aksaray Şb. Bşk.), Selma Okkaoğlu (SES İst. Aksaray Şb. Y.K. Üyesi), Ufuk Sağlam (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Nurşen Dedeoğlu (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Aydın Erol (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), A.Rıza Özgür (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Doğan (SES İst. Bakırköy Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Dengiz (SES İst. Bakırköy Şb. Y.K.Üyesi), Mafire Polat (SES İst. Anadolu Yak.Şb. Y.K.Üyesi), Yüksel Özmen (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Vildan Akçakaya (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Nebi Şenol (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Fesih Çaruş (SES İzmir Konak İlçe Tems.), Ömer Eşki (SES K.Maraş İl Tems.), Orhan Karakaya (SES Kayseri Şb. Bşk.), Güner Kizir (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Murat Moralı (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Ümit Doğan (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Seyfettin Keleş (SES Konya Şb. Y.K.Üyesi), Erhan Dikmen (SES Kütahya Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Kaldık (SES Malatya Şb. Bşk.), Mazlum Kutlu (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mahperi Çam (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Türkan Kavloğan (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Gelseli Şahinligil (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Zeki Göçen (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Birol Aşık (SES Manisa Şb. Bşk.), Figen Pehlivan (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Edibe Saldıran (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Zeynel A.Kaplan (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Çılgın (SES Mardin Şb. Bşk.), Zekiye Taşkın (SES Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Faruk Bozyel (SES Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Minür Güzel (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Fatma Özer (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Ümit Babacan (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Zübeyde Akpınar (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Erdal Mert (SES Muş Şb. Bşk.), M.Sait Çağlayan (SES Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mazhar Yıldız (SES Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hacer Erdoğan (SES Sivas Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Çetin (SES Siirt Tems.), Selvihan Yıldız (SES Siirt İl Tems.), Ethem Şahin (SES Ş.Urfa Şb.Bşk.), Aydın Şirin (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Becermen (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Aynur Özak (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Küçükbalaban (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Leyla Avcı (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Evin (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Polatsoy (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Ali Fuat Kasman (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Hatice Şansal (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), İbrahim Kürek (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Ahmet Yapan (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), İrfan Yeşiltaş (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Mustafa Çay (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Ali Atlı (SES Tarsus İlçe Tems.), Sebahattin Çalıkoğlu (SES Trabzon Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Toprak (SES Tunceli Şb. Bşk.), Erkan Yıldırım (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Öner (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Ali Ekber Pamukçu (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Rıdvan Çiftçi (SES Van Şb. Bşk.), Hakime Turhan (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Yılmaz Berki (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Ayfer Dündar (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Güler (Tüm Belediye Memurları Sendikası - TÜM BEL-SEN Merkez Y.K. Üyesi), İzzettin Alpergin (TÜM BEL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Kemal Taştan (TÜM BEL-SEN Adıyaman İl Tems.), Hanifi Demir (TÜM BEL-SEN Ağrı İl Tems.), Cevdet Keleş (TÜM BEL-SEN Ankara 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Aydemir (TÜM BEL-SEN Ankara 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Satı Burunucu Çalı (TÜM BEL-SEN Ankara 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Meral Erdoğan (TÜM BEL-SEN Ankara 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Münir Alikoç (TÜM BEL-SEN Aydın Şb. Bşk.), Arif Ekiz (TÜM BEL-SEN Aydın Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Filiz (TÜM BEL-SEN Çorum Şb. Bşk.), Yusuf Şahinler (TÜM BEL-SEN G.Antep Şb. Bşk.), Bülent Şahin (TÜM BEL-SEN G.Antep Şb. Y.K.Üyesi), Lillo Çınar (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Bşk.), Nuran Zengin (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Alişan Özdemir (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Muhterem Özgen (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Erol (TÜM BEL-SEN İst 1 Nolu Şb.Sekreteri), Kadri Kılıcı (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Oğuz Zengin (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Galip Tobaoğlu (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Yıldız (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Fahrettin Ağdaş (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Güzel (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Atanur Çiftlik (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Selahattin Özşahin (TÜM BEL-SEN Kars İl Tems.), Atanur Gökbulak (TÜM BEL-SEN Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Kınık (TÜM BEL-SEN Malatya Şb. Bşk.), Hasan Kılınç (TÜM BEL-SEN Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Solmaz (TÜM BEL-SEN Mardin İl Tems.), Ali Rahman (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Bozan (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), İrfan Ergin (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Altun (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Demir (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Bşk.), Beşir Aksu (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Hakimoğlu (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Batur (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Munir (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Hacı Çetin (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Bşk.), Ömer Yazmacı (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Tifur (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), M.Sıraç Alkan (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Kılıç (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Tefeli (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Erol (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb.Y.K.Üyesi), Mustafa Sevincek (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mazlum Doğan (TÜM BEL-SEN Tunceli İl Tems.), Güler Ağ (TÜM BEL-SEN Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Garip Çılgın (TÜM BEL-SEN Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), M.Selim Bozyiğit (TÜM BEL-SEN Van Şb. Bşk.), Nizamettin Bazlan (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Gülcihan Şimşek (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Feridun Baransel (TÜM BEL-SEN Van Şb.Y.K.Üyesi), Hamdullah Uçkan (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Engin (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Nazif Yaşar (TÜM BEL-SEN Van Şb. Hakkari İl Tems.), Döndü Taka (Büro Emekçileri Sendikası - BES Genel Sekreteri), Murat Işık (BES Merkez Y.K.Üyesi), Selma Gürkan (BES Merkez Y.K.Üyesi), Leman Kiraz (BES Merkez Y.K.Üyesi), Ahmet Ersu Genç (BES Merkez Denet.Kur.Bşk.), İlknur Bilgen (BES Merkez Disip.Kur.Bşk.), Gaffar Güzağaç (BES Adana Şb. Bşk.), Mehmet Yılmaz (BES Ağrı İl Tems.), Yüksel Bavagir (BES Amasya İl Tems.), Kadir Kurt (BES Batman İl Tems.), Musa Begiç (BES Bingöl İl Tems.Bşk.), Murat Örümcü (BES Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Sevim Filiz (BES Çorum Şb. Bşk.), Sevda Şen (BES Çorum Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Yıldırım (BES Çorum Şb. Y.K.Üyesi), Serdar Savaşçı (BES Diyarbakır Şb. Bşk.), Ekrem Öncer (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Özel (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Eroğlu (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Akceviz (BES Diyarbakır Şb.Y.K.Üyesi), Murat Kaya (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Murat Uçak (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ceyhan (BES Hakkari Şb. Bşk.), Cahit Balıkesir (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Nazif Demirat (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), A.Kadir Adıyaman (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Enver Şimşek (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Fikret Arslan (BES İst. 1 Nolu Şb. Bşk.), Serap Salkaya (BES İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zeynep Çiçek (BES İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nurşen Yormaz (BES İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Nafi Maraş (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Turabi Muşlu (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Kara (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zeynep Çetin (BES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Zorer (BES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Kahraman Ayırkan (BES Kars İl Tems.), Murat Işık (BES Kars İl Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Hayati Mehmetoğlu (BES Kars İl Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Osman Nuri Son (BES Mardin İl Tems.), Gürsel Sığınır (BES Mersin Şb. Bşk.), Aynur Gönültaşı (BES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Metin Sevgin (BES Siirt İl Tems.), Sabri Özdemir (BES Siirt Tems.Başk.), M.Emin Sözen (BES Ş.Urfa Şb. Bşk.), Mehmet Polat (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ağırtmış (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Leyla Sezer (BES Ş.Urfa Şb.Y.K.Üyesi), Eyyüp Sabri Şansal (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nabi Şakar (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Selami Çiçek (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Fadıl Atlan (BES Ş.Urfa Denet.Kur.Üyesi), Serfiraz Barut (BES Ş.Urfa Disp.Kur.Üyesi), Suphi Koçan (BES Ş.Urfa Suruç Tems.), Mehmet Dündar (BES Ş.Urfa Siverek Tems.), Bozan Çelik (BES Ş.Urfa Halfeti Tems.), Özcan Ateş (BES Tunceli Şb. Bşk.), Mürvet Saltık (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Arzu Demirpençe (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Musa Kılınç (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ali Yollu (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Yasin Altınkaynak (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Meyan (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Hüsnü Karakaş (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Bayram Kızıl (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Abdulhaluk Durgaç (Haberleşme, İletişim, Basın Yayın Çalışanları Sendikası - HABER SEN Genel Sekr.), Hıdır Yavuz (HABER SEN Merkez Y.K.Üyesi), Ramazan Taş (HABER SEN Merkez Y.K.Üyesi), Ali Apaçık (HABER SEN Merkez Denet.Kur.Üyesi), Öztürk Tüm (Haber-Sen Merkez Disip.Kur.Üyesi), Bişar Polat (HABER SEN Ağrı İl Tems.), M.Sadık Ulusal (HABER SEN Ağrı İl Tems.), Ahmet Kılıç (HABER SEN Adana Şb. Bşk.), Halil İbrahim Fırat (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Halil Fırat (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Yasin Aytaç (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Bülent Sertkaya (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Satılmış Ayan (HABER SEN Amasya İl Tems.), Metin Yaşkın (HABER SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Fırat (HABER SEN Batman Şb.Tems.), Hamit Aker (HABER SEN Bitlis İl Tems.), M.Emin Güler (HABER SEN Diyarbakır Şb. Bşk.), Baki Işıktaş (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Elkaan (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), A.Galip Çodur (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Güçlü (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Aziz Sucu (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), İnci Kaya (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Murat Çelikdağ (HABER SEN Elazığ İl Tems.), Abidin Elçi (HABER SEN Elazığ İl Tems.), Necibe Günek (HABER SEN Hakkari İl Tems.), Ramis Gürsoy (HABER SEN İst. 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Yılbaşı (HABER SEN İzmir Şb. Bşk.), Hasan Ali Beytaş (HABER SEN İzmir Şb.Sekr.), Hasan Solmaz (HABER SEN İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Tuncay Karadeniz (HABER SEN İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Mulazım Korkmaz (HABER SEN Muş Şb. Bşk.), Bedih Özkan (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Alkan (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Özer (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Yalçın (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Niyazi Balcı (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hanifi Öncel (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Halil Akbaş (HABER SEN Ş.Urfa İl Tems.Bşk.), Ömer Yavuz (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Yusuf Demir (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ender (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Demirton (Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası - ESM Genel Merkez Y.K.Üyesi), İbrahim Akgün (ESM Merkez Denetleme Kurulu Üyesi), İlyas Turan (ESM Adana Şb. Bşk.), Fatma Polat (ESM Adana Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Sağlam (ESM Adana Şb. Y.K.Üyesi), Abdullah Dedeoğlu (ESM Amasya İl Tems.), Reşat Tavşancı (ESM Bursa Şb. Bşk.), Nevin Yılmaz (ESM Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Tutşi (ESM Diyarbakır Şb. Bşk.), A.Halim Bodakçı (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), İsmail Gökçen (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Gölçü (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Yüce (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Akgün (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Ser (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Recep Korkmaz (ESM Hakkari İl Tems.), Gürsel Ümitsever (ESM İst. Şb. Bşk.), Nurettin Şengül (ESM İst. Şb. Y.K.Üyesi), H.Cahit Beytaş (ESM İst. Şb. Y.K.Üyesi), Hasan İlhan (ESM Malatya İl Tems.), Ferbaha Fırat (ESM Mersin İl Tems.), Fahrettin Teker (ESM Muş İl Tems.), Mehmet Ateş (ESM Ş.Urfa Şb. Bşk.), Kemal Birgül (ESM Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Ser (ESM Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Kasun (ESM Tunceli İl Tems.), Ömer Işık (ESM Van Şb. Bşk.), Hasan Cin (ESM Van Şb. Y.K.Üyesi), Bedri Tekin (Enerji, Yol,Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Çalışanları Sendikası - YAPI YOL-SEN Genel Sekr.), Cemal Söylemez (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), İbrahim Ersoy (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Bahri Yıldırım (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Şefkat Aydın (YAPI YOL-SEN Genel Disip.Kur.Üyesi), Ramazan Demir (YAPI YOL-SEN Adıyaman İl Tems.), Selim Tırnak (YAPI YOL-SEN Ağrı İl Tems.), Nihat Bayram (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), İskender Akkuşçi (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Kayhan Özkul (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Erdoğan Polat (YAPI YOL-SEN Aydın Şb. Y.K.Üyesi), Edai Keleş (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Ertuğrul Tuncel (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Erdinç Kırova (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Adnan Çimen (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Uyguner (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Bşk.), M.Sait Turay (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Demircan (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Özçınar (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Dayan (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Fatma Kuyucu (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Tahsin Zerez (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Turan Yılmaz (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Metin Turan (YAPI YOL-SEN Elazığ Şube Y.K Üyesi), Mehmet Bozkurt (YAPI YOL-SEN Hakkari İl Tems.), Mehmet Ali Köseoğlu (YAPI YOL-SEN İst. Şb. Y.K.Üyesi), Murat Zülfikar (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Çelik (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Düzgün Eşiyok (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Halit Yıldıztekin (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Tems.Bşk.), Ayşe Küçük (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Emine Fedai (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Tangobay (YAPI YOL-SEN Tunceli İl Tems.), Metin Coşkun (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Veli Gökyıldız (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Korkmaz (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Şakir Akbaş (YAPI YOL-SEN Van Şb. Bşk.), İskender Akkuşcı (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Çeri (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Keskin (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Ali Kılıç (Tarım Ormancılık Hizmet Kolları Kamu Çalışanları Sendikası - Tarım Orkam-Sen Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Polattaş (Tarım Orkam-Sen Adıyaman İl Tems.), Cihan Gümüş (Tarım Orkam-Sen Bingöl İl Tems.), Hasan Atsız (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Bşk.), Orhan Kaya (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Behzat Güler (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Koçak (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Vahit Efetürk (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Şimşek (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb.Y.K.Üyesi), Naci Uzun (Tarım Orkam-Sen Kayseri İl Tems.), Hıdır Adıgüzel (Tarım Orkam-Sen Mardin İl Tems.), Mesut Kılınç (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb.Y.K.Üyesi), Alkan Arslan (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Bülent Taş (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Yavuz Şahin (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Özkan Yoğun (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa İl Tems.Bşk.), Metin Vuranok (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Yasemin Mirik (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Karakoyun (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems. Y.K. Üyesi), Nazif Çiftçi (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Demir (Tarım Orkam-Sen Tunceli İl Tems.), M.Şerif Kayalık (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Ferhat Fırat (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Nesrin Güler (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Seyhan Acar (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Ertaş (Tarım Orkam-Sen Van İl Tems.), Yusuf Kutlay (Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası - BTS Ağrı İl Tems.), Nazım Karahasan (BTS Ankara Şb. Y.K.Üyesi), M.Vecih Aydoğan (BTS Diyarbakır Şb. Bşk.), Sadık Uslu (BTS Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüsamettin Karaçelik (BTS Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ocak (BTS İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Murat Oral (BTS Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Berberoğlu (Diyanet ve Vakıf Emekçileri Sendikası - DİVES Kurucu Myk Üyesi), Sabri Topçu (Türkiye Motorlu Tasit Isçileri Sendikasi - TÜMTIS Genel Başkanı), Şükrü Günsili (TÜMTIS Genel Örg.Sekr.), Rıza Ballı (TÜMTIS Genel Mali Sekr.), Gürel Yılmaz (TÜMTIS Genel Eit.Sekr.), Recep Avcı (TÜMTIS Merkez Y.K.Üyesi), Davut Türkoğlu (TÜMTIS Bursa Şb. Bşk.), Özdemir Aslan (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Yaşar Dündar (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Erol Kazdal (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Özgür Günsili (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Özer (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Şahin (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Abuzer Aslan (TÜMTIS İs.Topkapı Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Öztürk (TÜMTIS Gaziantep Şb. Bşk.), Adem Şiltak (Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler Sendikası - BELEDİYE-İŞ Urfa Şb. Bşk.), Hasan Vural (BELEDİYE-İŞ İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Necati Kotan (BELEDİYE-İŞ İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Gülçiçek (BELEDİYE-İŞ İst.Beyoğlu Şb. Bşk.), Düzali Yalnız (BELEDİYE-İŞ İett Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Gültekin (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Bşk.), Cahit Kodak (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Alaattin Özmez (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Önen (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Kenan İzgi (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Zengin (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Halis Güneş (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Hatip Ayaydın (BELEDİYE-İŞ Mardin Kızıltepe Tems.), Ahmet Kavak (BELEDİYE-İŞ Nusaybin Tems.), Eyüp Atabay (BELEDİYE-İŞ Derik Tems.), Ramazan Yavuz (BELEDİYE-İŞ Mazıdağ Tems.), Alaattin İş (BELEDİYE-İŞ Midyat Tems.), Hayrettin Tornacı (BELEDİYE-İŞ Savur Tems.), Vezir Perişan (Belediye-İş Diyarbakır Şb. Bşk.), Tahir Keskin (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Adem Güzel (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Sait Demir (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Karakaş (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Halil Uluk (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Baki Yaman (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Halil Turgut (Türkiye Yol, Yapı, İnşaat İşçileri Sendikası - YOL-İŞ Mardin 1 Nolu Şb. Baş Tems.), Hıdır Altun (YOL-İŞ Mardin 1 Nolu Şb.Tems.), Aslan Başboğa (YOL-İŞ Mardin 2 Nolu Şb. Baş Tems.), Murat Üldeş (YOL-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Hüseyin İçten (YOL-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Bedri Kırmızıtoprak (YOL-İŞ Tunceli 1 Nolu İşyeri Tems.), A.Vahap Akça (Türkiye Orman İşçileri Sendikası - ORMAN-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Mehmet Fidan (Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası - SAĞLIK-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Nevaf Çokan (Çimento, Cam, Toprak ve Seramik Sanayii İşçileri Sendikası - KRİSTAL-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Ali Aksoy (Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası - TES-İŞ Mardin Tems.), Şeyhmus Eser (TES-İŞ Mardin Tems.), Faruk Bilge (Türkiye Orman-Toprak-Su-Tarım ve Tarım Sanayi İşçileri Sendikası - TARIM-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Adil Alaybeyoğlu (Türkiye Petrol, Kimya, Lastik İşçileri Sendikası - PETROL-İŞ Mersin Şb. Bşk.), Lütfi Tahir Yurttaş (PETROL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Nimetullah Sözen (PETROL-İŞ Batman Şb. Bşk.), Mehmet Aydın (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Celal Atalay (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Çelik (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Metin Demiralp (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Azizoğlu (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Kadir Evin (Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu - TÜRK-İŞ Tunceli İl Tems.), Kemal Akgül (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Bşk.), Ramazan Sakar (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Remzi Korkmaz (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Kaçar (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Murat Yakut (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Yusuf Sakyan (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Mustafa Çoban (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Cemal Sezgin (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Arslan Çağ (TES-İŞ Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Haşim Tığıl (TES-İŞ Dsi Tunceli İşyeri Tems.), Serdar Ekingen (Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu - DİSK Ağrı Bölge Sekreteri), Remzi Çalışkan (DİSK Genel Hizmet İşçileri Sendikası -GENEL-İŞ Urfa Şb. Bşk.), Ali Şahin (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ömer Yalçın (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Şerif Hekimoğlu (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Koyuncu (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Özgezer (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sadık Demir (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nebile Irmak (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Bşk.), Aziz Polat (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Eşref Yılan (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Veysi Elmas (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Yılmaz Aktaş (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Resul Karahan (GENEL-İŞ İst.4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cengiz Durmuş (GENEL-İŞ Bursa Şb. Bşk.), Mithat Fahkioğulları (GENEL-İŞ Mersin Şb. Bşk.), Osman Köse (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Recep Boğday (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Yavuz (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Hacı Keyfi (GENEL-İŞ Van Şb. Bşk.), Şükrü Kayran (GENEL-İŞ Van Şb.Y.K.Üyesi), Veysi Yiğit (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Haluk Avcı (GENEL-İŞ Van Şb.Y.K.Üyesi), İsmet Aslan (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Gülçine (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Hadi Çiftçi (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Ziya Yıldırım (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Yakup Uzun (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Ağılgat (GENEL-İŞ Batman Şb. Bşk.), Ahmet Şengül (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Akyol (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Ferman Eğüs (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Bayram (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Gitmez (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), A.Rahman Yıldız (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), M.Şirin İnançlı (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şafi Güncü (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Bayram Yıldırım (GENEL-İŞ Batman Şb. Disp. Kur. Üyesi), Mehmet Ayçiçek (GENEL-İŞ Batman Şb.Didp.Kur.Üyesi), Hasan Çiçek (GENEL-İŞ Tunceli Şb. Bşk.), Ahmet Özbudak (Türkiye Emekliler Sendikası - EMEKLİ-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Osman Nuri Şenol (EMEKLİ-SEN Kocaeli Şb. Bşk.), Servet Albudak (Türkiye Tütün Müskirat Gıda ve Yardımcı İşçileri Sendikası - TEK GIDA-İŞ Malatya Bölge Tis Sekr.), Dündar Kurt (TEK GIDA-İŞ Malatya Bölge Şb. Bşk.), Yusuf Artan (TEK GIDA-İŞ İş Malatya Bölge Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Ekin (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Bşk.), Abdullah Biçimli (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Rezak Katmaz (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Arif Akkaya (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Bşk.), Adil Kılıç (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Damar (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Doğru (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Musa Avyüzen (Türkiye Kundura Sanayii Deri Ve Deriden Yapılan Her Türlü Eşya (Saraciye) Yapımı Ve Debagat İşleri Kürkçülük Tutkal Sanayii Ve Bağırsak İşleme İşleri İşçileri Sendikası - DERİ-İŞ İst. Tuzla Şb.Sekr.), Cengiz İrin (DERİ-İŞ İst. Şb.Y.K.Üyesi), Burkay Orkay (DERİ-İŞ İst. Şb. Disip. Kur. Bşk.), İlhami Dosdoğru (DERİ-İŞ İst.Şb.Denet.Kur.Üyesi), Vural Koçak (Liman, Tersane Gemi Yapım-Onarım İşçileri Sendikası - LİMTER-İŞ İst.Şb. Y.K.Üyesi), Selçuk Göktaş (Birleşik Metal İşçileri Sendikası - BİRLEŞİK METAL-İŞ Bursa Şb. Bşk.), Mehmet Güler (BİRLEŞİK METAL-İŞ İst.Şb. Y.K.Üyesi), Gülay Koca (İnsan Hakları Derneği - İHD Urfa Şb. Bşk.), Ömer Kurt (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sait Çay (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nadile Şaşkın (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Necla Kürek (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sadık Güleç (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Babaoğlu (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Saffet Yılmaz (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), İsmail Teke (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Seyhat Şeker (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Ensar İlyasoğlu (İHD Çanakkale Şb. Y.K.Üyesi), Ayşe Batumlu (İHD Bursa Şb. Bşk.), Ümit Emek (İHD Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Sadullah Çağlar (İHD İskenderun Şb. Bşk.), M.Emin Ekin (İHD İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Cangir (İHD Mardin Şb. Bşk.), Yusuf Varışlı (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Hadi Serdar Kılıçarslan (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Ceylan (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Sabahat Oral (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), A.Vahap Bilen (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Altunkaynak (Türkiye Ziraatçiler Derneği Mardin İl Tems.), Erdal Kuzu (Türkiye Ziraatçiler Derneği Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Behçet Ayyıldız (Türkiye Ziraatçiler Derneği Kızıltepe Tems.), Ramazan Demircan (Zıraat Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.), Mehmet Kılıç (Makine Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.), Saadettin Amak (Elektrik Mühendisleri Odası Mardin Bşk.), Rıdvan Bulğak (İnşaat Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.) (BB/NK

Bu konuda duyarlılık bekliyoruz
Alt 04-08-2017, 13:16   #688
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Sendikalar DEHAPın Yanında
Binin üzerinde sendika temsilcisi Emek, Barış ve Demokrasi Blokunu destekleyeceklerini açıkladı, emekçilerden, halktan, demokrasiden, insan haklarından, hukuk devletinden, halkların kardeşliğinden yana bir iktidar oluşumu için DEHAPa destek istedi.
İstanbul - BİA Haber Merkezi
07 Ekim 2002, Pazartesi 00:00
Binin üzerinde sendikacı ve sendika temsilcisi, Halkın Demokrasi Partisi (HADEP), Emeğin Partisi (EMEP) ve Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP)'nin Demokratik Halk Partisi (DEHAP) çatısı altında oluşturduğu, Emek, Barış ve Demokrasi Bloku'nu destekleyeceklerini açıkladı.
"Bugüne kadar gelen bütün hükümetler, emekçilerin taleplerine ve halkın demokratikleşme özlemine kulak tıkayarak Türkiye'nin çağdaş, demokratik bir ülke olmasını engellediler" denilen açıklamada, Uluslararası Para Fonu (IMF)) ve Dünya Bankası'nın politikaları da eleştirildi:

"Erken seçim yeni bir fırsat"

"Emekçilerin gelir düzeyi sürekli olarak gerilerken, insan hakları ihlalleri, anti-demokratik uygulamalar, baskılar devam etti; binlerce aydın, gazeteci, sendikacı, siyasi parti üyesi, düşünceleri nedeniyle cezaevlerine konuldu. IMF ve Dünya Bankası'nın dayatması sonucu uygulanan ekonomik politikalar nedeniyle işsizlik, yoksulluk sefalet çığ gibi büyüdü."

Açıklamada, "erken seçim emekçilerden, halktan, demokrasiden, insan haklarından, hukuk devletinden, halkların kardeşliğinden yana bir iktidar oluşumu için bir fırsat yarattı" denildi, Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu için destek istendi:

"Programına emekçilerin ve tüm ezilenlerin taleplerini alan Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu, iktidara ulaşmak için önemli bir adım olarak ortaya çıktı. Biz aşağıda imzası olan emek örgütlerinin yöneticileri olarak Emek, Barış ve Demokrasi Bloğu'nu destekliyor, tüm emekçileri ve demokratik bir Türkiye özlemi içinde olan herkesi destek vermeye ve katkı sunmaya çağırıyoruz."

İmzacılar

"Emekçilere Çağrımızdır" başlığıyla yayımlanan açıklanın imzacıları şöyle:

Mustafa Avcı (Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu - KESK Genel Sekreteri), Güven Gerçek (KESK Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri), İhsan Avcı (KESK Mali Sekreteri), Günay Deniz (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Gülperi Çatak (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Gülçin İsbert (KESK Denetleme Kurulu Üyesi), Emirali Şimşek (Eğitim Bilim ve Kültür Emekçileri Sendikası - Eğitim-Sen Genel Sekreteri), Fevzi Ayber (Eğitim-Sen Eğitim Sekreteri), Elif Akgül (Eğitim-Sen Kadın Sekreteri), Ömer Buzludağ (Eğitim-Sen Denetleme Kurulu Üyesi), Mustafa Kol (Eğitim-Sen Denetleme Kurulu Üyesi), Gülabi Köseoğlu (Eğitim-Sen Merkez Disiplin Kurulu Üyesi), Halil Kara (Eğitim-Sen Adana Şube Başkanı), Haluk Tekin (Eğitim-Sen Adana Şube Sekreteri), İbrahim Bengül (Eğitim-Sen Adana Mali Sekreteri), Güven Boğa (Eğitim-Sen Adana Eğitim Basın Yayın Sekreteri), Ali Aslan (Eğitim-Sen Adana TİS Sekreteri), İzzet Karadağ (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Başkanı), Halime Ayık (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Engin Naci İldan (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Haydar Deniz (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Müslüm Atasoy (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Zöhre Taş (Eğitim-Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi), Çerkez Aydemir (Eğitim-Sen Ağrı Şube Başkanı), M.Hanifi Bala (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Hanım Uçar (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), M.Yücel Canıtez (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Veli Yıldırım (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Engin Eroğul (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Musa Demir (Eğitim-Sen Ağrı Şube Şb. Y.K.Üyesi), Hanife Kanar (Eğitim-Sen Amasya Şb. Bşk.), Bilal Alabuğa (Eğitim-Sen Amasya Şb.Sekr.), Kazım Koç (Eğitim-Sen Amasya Şb.Örg.Sekr.), S.Ali Akbaş (Eğitim-Sen Amasya Şb. Mali Sekr.), A.Osman Akça (Eğitim-Sen Amasya Şb. Eğit.Sekr.), İbrahim Yakın (Eğitim-Sen Amasya Suluova Tems.Bşk.), Emin Uzun (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Bşk.), Selami Ünay (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Y.K.Üyesi), Arafat Ögmen (Eğitim-Sen Amasya Taşova Tems.Y.K.Üyesi), Mehmet Saydam (Eğitim-Sen Amasya Merzifon S.Y.K.Üyesi), A.Murat Özhan (Eğitim-Sen Amasya Merzifon S.Y.K.Üyesi), İsmail Sağdıç (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb. Bşk.), Murat Kahraman (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb.Mali Sekr.), Erhan Sancı (Eğitim-Sen Ankara 1 Nolu Şb.Örg.Sekr.), Hüseyin Coşkun (Eğitim-Sen Ankara 3 Nolu Şb.Örg.Sekr.), Songül Keşkek (Eğitim-Sen Ankara 3 Nolu Şb. Kadın Sekr.), Ethem Dalkıran (Eğitim-Sen Aydın Söke İlçe Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Galip Kamiloğlu (Eğitim-Sen Aydın Söke İlçe Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Ali Karayel (Eğitim-Sen Aydın İncirliova Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Ünal (Eğitim-Sen Aydın İncirliova Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Şuayip Alp (Eğitim-Sen Batman Şb. Bşk.), Fahrettin Balsak (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Aksın (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Selim Eminoğlu (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Türkan Karahan (Eğitim-Sen Batman Şb. Y.K.Üyesi), Murat Tuğrul (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Canan Yılmaz (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Handan Tufan (Eğitim-Sen Batman Şb.Denet.Kur.Üyesi), Mahfuz Gündem (Eğitim-Sen Batman Şb.Disip.Kur.Üyesi), Şevket Kalındamar (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Yurtsever (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Abdurrahman Sav (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Songül İrençan (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Muzaffer Aydın (Eğitim-Sen Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Atik Kışın (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Şahap Bolkan (Eğitim-Sen Bingöl Şb.Y.K.Üyesi), Abdulgani Ceyhan (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Bşk.), Yılmaz Ballıoğlu (Eğitim-Sen Bitlis Şb.Denet.Kur.Üyesi), Maşallah Atik (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), İsmet Sözen (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Güneri (Eğitim-Sen Bitlis Şb. Y.K.Üyesi), Teoman Yaşar (Eğitim-Sen Bitlis Şb.Disip.Kur.Üyesi), Hasan Özaydın (Eğitim-Sen Bursa Şb.Skr.), Günay Özkılıç (Eğitim-Sen Bursa Şb. Eğit.Sekr.), Muzaffer Dağtekin (Eğitim-Sen Çanakkale Şb. Bşk.), Halil Başaran (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Mali Sekr.), Reyhan Erdem (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Kadın Sekr.), Sevim Kırnıç (Eğitim-Sen Çanakkale Şb.Disip.Kur.Üyesi), İbrahim Metin (Eğitim-Sen Çorum Ortaköy Tems.Bşk.), Asker Akyol (Eğitim-Sen Çorum Sungurlu Şb. Bşk.), Abdullah Demirbaş (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Bşk.), İhsan Babaoğlu (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb Y.K.Üyesi), Zeyyat Ceylan (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Süleyman Yılmaz (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Akkaya (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Meryem Demir (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Nazıme Özmen (Eğitim-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Remzi Yaşar (Eğitim-Sen Diyarbakır Bismil Tems.), İkram Atabay (Eğitim Sen Diyarbakır Silvan Tems.), Bozan Kaya (Eğitim-Sen Diyarbakır Ergani Tems.), Mehmet Bozgeyik (Eğitim-Sen Gaziantep Şb. Bşk.), Mehmet Aksoy (Eğitim-Sen Gaziantep Şb Y.K.Üyesi), Abdullah Koç (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Bşk.), Mustafa Kahraman (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Osman Kızılbağır (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Muhsin Çiftçi (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Nazım Akgül (Eğitim-Sen Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Fazıl Alçın (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Coşkun Selçuk (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Temim Salmanoğlu (Eğitim-Sen İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Erkan Deniz (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Güvenç Karadaş (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Şaziye Köse (Eğitim-Sen İstanbul 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nejdet Uygun (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Bşk.), Atilla Çelik (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Sıraç Tunç (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zabit Vurdu (Eğitim-Sen İstanbul 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), M.Ekber Işık (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Sebir Yurtseven (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Sönmez (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hatice Karabay (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Naci Çelik (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ebru Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Yaşar Aydoğdu (Eğitim-Sen İst. 3 Nolu Şb.Denet.Kur.Üyesi), Bora Erdoğan (Eğitim-Sen İst 3 Nolu Şb.Disip.Kur.Üyesi), Mahmut Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 8 Nolu Şb. Şb. Y.K.Üyesi), Gıyasettin Yiğit (Eğitim-Sen İst. 8 Nolu Şb. Şb. Y.K.Üyesi), Musa Biçer (Eğitim-Sen İst .1 Nolu Şb. Bşk.), Mesut Bike (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Salih Ünay (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Burhan Ataş (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Işıl Ünal (Eğitim-Sen İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Korkmaz (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Bşk.), Hüseyin Sümrük (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Barış Akpolat (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Galip Kızıldamar (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nursel Eyi (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Yıldırım (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb.Denet.Kur.Üyesi), Dağıstan Birtek (Eğitim-Sen İst. 4 Nolu Şb.Disip.Kur.Üyesi), Hasan Toprak (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb. Bşk.), Turgut Yokuş (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Rıza Zeyrek (Eğitim-Sen İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hayri Mete (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb.Sek.), Dilek Türkat (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Belgin Aksoy (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Rıza Yıldız (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Disip.Kur.Üyesi), Sürmeli Bal (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Disip.Kur.Üyesi), Ayhan Ergün (Eğitim-Sen İzmir 2 Nolu Şb. Denet.Kur.Üyesi), Cengiz Akfırat (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Ali Karaca (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems. Y.K.Üyesi), Tülin Mutlu (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems.Y.K.Üyesi), Hasan Kaya (Eğitim-Sen İzmir Dikili Tems. Y.K.Üyesi), Ömer Faruk Muradoğlu (Eğitim-Sen İzmir Foça Tems. Üyesi), Elif Çuhadar (Eğitim-Sen İzmir Menemen Tems. Y.K.Üyesi), Günay Kamiloğlu (Eğitim-Sen İzmir Menemen Tems.Y.K.Üyesi), Kamer Çelik (Eğitim-Sen İzmir 3 Nolu Şb. Bşk.), Muhammet Gülmez (Eğitim-Sen İzmir 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), İlhan Yıldız (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Hüseyin Çarboğa (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Sefer (Eğitim-Sen İzmir 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Kaya (Eğitim-Sen K.Maraş Şb.Bşk.), Hilmi Kızılağaç (Eğitim-Sen K.Maraş Şb. Y.K.Üyesi), Güldane Erdoğan (Eğitim-Sen K.Maraş Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Taştan (Eğitim-Sen Kars Şb. Bşk.), Ayhan Kurtulan (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Tuncer Uşar (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Oğuz Yantemur (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Şentürk Orhankazi (Eğitim-Sen Kars Şb. Y.K.Üyesi), Orhan Kaya (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Y.K.Üyesi), Safkan Arslan (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Tarık Zerman (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Osman Çolakoğlu (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Y.K.Üyesi), Rahime Demir (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), İlhami Şahbaz (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Agan Karaman (Eğitim-Sen Kocaeli İlçe Tems.), Yakup Ağış (Eğitim-Sen Kocaeli Karamürsel Tems. Üyesi), Orhan Tuğ (Eğitim-Sen Kocaeli Körfez Tems. Y.K.Üyesi), Salim Döğer (Eğitim-Sen Kocaeli Körfez Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Can Geçit (Eğitim-Sen Kocaeli Şb.Denet.Kur.Üyesi), Metin Temel (Eğitim-Sen Kocaeli Şb. Disip.Kur.Üyesi), Tarık Özkan (Eğitim-Sen Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Süheyla Derman (Eğitim-Sen Manisa Şb.Y.K.Üyesi), Cemal Demir (Eğitim-Sen Manisa Şb. Denet.Kur.Üyesi), A.Sait Sürül (Eğitim-Sen Manisa Soma Tems.), Emir Altıparmak (Eğitim-Sen Manisa Kula Tems.), Atilla Bingöl (Eğitim-Sen Manisa İlçe Tems.), Seyfettin Erkek (Eğitim-Sen Mardin Şb. Bşk.), Handan Sazan (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Kılıç (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Özlem Uçar (Eğitim-Sen Mardin Şb.Y.K.Üyesi), Enver Ete (Eğitim-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Damar (Eğitim-Sen Mardin Kızıltepe İlçe Tems.), Ayhan Afşar (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Muammer Gündeşoğlu (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Serpil Azazi Aslan (Eğitim-Sen Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Kasım Sığınç (Eğitim-Sen Muş Şb.Sekr.), Rahmi Çimçik (Eğitim-Sen Muş Şb. Bşk.), Seyfettin Ballı (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Altun (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Nimet Sezgin (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Taysin (Eğitim-Sen Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hifullah Yılmaz (Eğitim-Sen Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Hakim Yıldız (Eğitim-Sen Siirt İl Tems.), İbrahim Erdoğan (Eğitim-Sen Sivas Şb. Bşk.), İbrahim Kaçmazoğlu (Eğitim-Sen Sivas Şb.Y.K.Üyesi), Mustafa Akyol (Eğitim-Sen Sivas Şb. Y.K.Üyesi), Vahap Altıner (Eğitim-Sen Sivas Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Kutlu (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Bşk.), Hasan Kılıçoğlu (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Aygül Küçükbalaban (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cudi İmrek (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Ok (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sıtkı Dehşet (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Hançer (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Viranşehir Tems.), Ramazan Demirel (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Üyesi), Mazhar Aktaş (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Zülküf Özkal (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Belik (Eğitim-Sen Ş.Urfa Viranşehir Tems. Y.K.Üyesi), Hacı Fırat (Eğitim-Sen Ş.Urfa Siverek Tems.), Ekrem Şahin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems.), Revşa Yıldız (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Sulhi Güneş (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Yetgin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Servet Bilici (Eğitim-Sen Ş.Urfa Suruç Tems. Y.K.Üyesi), Mehmet Keklik (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems.), Mustafa Yaşar (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems. Y.K.Üyesi), Ergün Kalkan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems.Y.K.Üyesi), Oğuz Şahin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Birecik Tems. Y.K.Üyesi), Mustafa Dedecan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Yunus Karatekin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Civan Demir (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb.Denet.Kur.Üyesi), Metin Gökdemir (Eğitim-Sen Ş.Urfa Disip.Kur.Üyesi), Yusuf Aslan (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Nail Çetin (Eğitim-Sen Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Şahin Yücel (Eğitim-Sen Tarsus Şb. Y.K.Üyesi), Murat Polat (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Bşk.), Mustafa Taşkale (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Zeki Erdoğan (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Süleyman Almak (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Avin (Eğitim-Sen Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Metin Çakır (Eğitim-Sen Van Şb. Bşk.), Hasan Umar (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Sabahattin Yıldızbaş (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), İlhan Angün (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Çiftçi (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Hilal Önen (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Şefik Tamer (Eğitim-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Şükran Öz (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası - SES Genel Sekr.), Olcay Kanlıbaş (SES Merkez Y.K.Üyesi), Yüksel Tekin (SES Merkez Y.K.Üyesi), Hakan Güleşe (SES Merkez Y.K.Üyesi), Selahattin Güvenç (SES Merkez Denet.Kur.Üyesi), Gönül Adıbelli (SES Adana Şb. Y.K.Üyesi), Ali İhsan Gündoğdu (SES Adıyaman İl Tems.), Mahmut Kılınç (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), Hasan Çokgüler (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), Medine Yapıcı (SES Adıyaman İl Tems. Y.K.Üyesi), İsmail Karataş (SES Ağrı Şb. Bşk.), Harun Ürgen (SES Ağrı Şb. Y.K.Üyesi), Hülya Ateş Cengiz (SES Ağrı Şb. Y.K.Üyesi), Kazım Öncü (SES Amasya İl Tems.Bşk.), Deniz Topkan (SES Batman Şb. Bşk.), Faruk Demirtaş (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Sıddık Akın (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Yusuf Önen (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şehabettin Doğan (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şevket Kardaş (SES Batman Şb. Y.K.Üyesi), Cevdet Cidacı (SES Batman Denet.Kur.Üyesi), Şükrü Onay (SES Batman Denet.Kur.Üyesi), Muharrem Aydınalp (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Ahmet Koç (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Ali Ayaz (SES Bitlis İl Tems. Y.K.Üyesi), Çetin Erdolu (SES Bursa Şb. Bşk.), Nermin Kaya (SES Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Kazım Akalın (SES Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Ayşe Bekar (SES Balıkesir Şb.Y.K.Üyesi), Tamer Özcan (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Sami Buluttekin (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Erdinç Karapınar (SES Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Münevver Özkan (SES Çanakkale Şb. Y.K.Üyesi), Şadin Balsak (SES Diyarbakır Şb. Bşk.), Raife Alkış (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Yücel Demir (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Bakır (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Celal Yoldaş (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Neriman Dinçkan (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Daşlık (SES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Heybet Yüce (SES Diyarbakır Denet.Kur.Üyesi), Himet Bahtiyar (SES Diyarbakır Disip.Kur.Üyesi), Zahide Tarhan (SES Elazığ İl Tems.), Yalçın Mutlu (SES Eskişehir Şb. Bşk.), Hıdır Akpınar (SES Erzincan İl Tems.), Sosin Satıcı (SES Erzincan Şb. Y.K.Üyesi), Ayten Çeri (SES G.Antep Şb. Y.K.Üyesi), Metin Demirer (SES Hakkari Şb. Bşk.), Nebi Karaman (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Ebiş (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Kurt (SES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Kemal Yalçın (SES Hatay Şb. Bşk.), Semra Basut (SES İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Rabia Tuncer (SES İst. Şişli Şb. Bşk.), Mevlüt Alacan (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Burhan Kurt (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Yasemin Yalçın (SES İst. Şişli Şb. Y.K.Üyesi), Songül Beydilli (SES İst. Aksaray Şb. Bşk.), Selma Okkaoğlu (SES İst. Aksaray Şb. Y.K. Üyesi), Ufuk Sağlam (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Nurşen Dedeoğlu (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Aydın Erol (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), A.Rıza Özgür (SES İst. Aksaray Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Doğan (SES İst. Bakırköy Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Dengiz (SES İst. Bakırköy Şb. Y.K.Üyesi), Mafire Polat (SES İst. Anadolu Yak.Şb. Y.K.Üyesi), Yüksel Özmen (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Vildan Akçakaya (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Nebi Şenol (SES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Fesih Çaruş (SES İzmir Konak İlçe Tems.), Ömer Eşki (SES K.Maraş İl Tems.), Orhan Karakaya (SES Kayseri Şb. Bşk.), Güner Kizir (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Murat Moralı (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Ümit Doğan (SES Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Seyfettin Keleş (SES Konya Şb. Y.K.Üyesi), Erhan Dikmen (SES Kütahya Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Kaldık (SES Malatya Şb. Bşk.), Mazlum Kutlu (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mahperi Çam (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Türkan Kavloğan (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Gelseli Şahinligil (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Zeki Göçen (SES Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Birol Aşık (SES Manisa Şb. Bşk.), Figen Pehlivan (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Edibe Saldıran (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Zeynel A.Kaplan (SES Manisa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Çılgın (SES Mardin Şb. Bşk.), Zekiye Taşkın (SES Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Faruk Bozyel (SES Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Minür Güzel (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Fatma Özer (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Ümit Babacan (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Zübeyde Akpınar (SES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Erdal Mert (SES Muş Şb. Bşk.), M.Sait Çağlayan (SES Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mazhar Yıldız (SES Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hacer Erdoğan (SES Sivas Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Çetin (SES Siirt Tems.), Selvihan Yıldız (SES Siirt İl Tems.), Ethem Şahin (SES Ş.Urfa Şb.Bşk.), Aydın Şirin (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Becermen (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Aynur Özak (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Küçükbalaban (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Leyla Avcı (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hikmet Evin (SES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Polatsoy (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Ali Fuat Kasman (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), Hatice Şansal (SES Ş.Urfa Şb. Disip.Kur.Üyesi), İbrahim Kürek (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Ahmet Yapan (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), İrfan Yeşiltaş (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Mustafa Çay (SES Ş.Urfa Şb. Denet.Kur.Üyesi), Ali Atlı (SES Tarsus İlçe Tems.), Sebahattin Çalıkoğlu (SES Trabzon Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Toprak (SES Tunceli Şb. Bşk.), Erkan Yıldırım (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Öner (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Ali Ekber Pamukçu (SES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Rıdvan Çiftçi (SES Van Şb. Bşk.), Hakime Turhan (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Yılmaz Berki (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Ayfer Dündar (SES Van Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Güler (Tüm Belediye Memurları Sendikası - TÜM BEL-SEN Merkez Y.K. Üyesi), İzzettin Alpergin (TÜM BEL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Kemal Taştan (TÜM BEL-SEN Adıyaman İl Tems.), Hanifi Demir (TÜM BEL-SEN Ağrı İl Tems.), Cevdet Keleş (TÜM BEL-SEN Ankara 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Aydemir (TÜM BEL-SEN Ankara 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Satı Burunucu Çalı (TÜM BEL-SEN Ankara 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Meral Erdoğan (TÜM BEL-SEN Ankara 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Münir Alikoç (TÜM BEL-SEN Aydın Şb. Bşk.), Arif Ekiz (TÜM BEL-SEN Aydın Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Filiz (TÜM BEL-SEN Çorum Şb. Bşk.), Yusuf Şahinler (TÜM BEL-SEN G.Antep Şb. Bşk.), Bülent Şahin (TÜM BEL-SEN G.Antep Şb. Y.K.Üyesi), Lillo Çınar (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Bşk.), Nuran Zengin (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Alişan Özdemir (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Muhterem Özgen (TÜM BEL-SEN İst. 5 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Erol (TÜM BEL-SEN İst 1 Nolu Şb.Sekreteri), Kadri Kılıcı (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Oğuz Zengin (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Galip Tobaoğlu (TÜM BEL-SEN İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Yıldız (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Fahrettin Ağdaş (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Güzel (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Atanur Çiftlik (TÜM BEL-SEN İst. 3 Nolu Şb.Y.K.Üyesi), Selahattin Özşahin (TÜM BEL-SEN Kars İl Tems.), Atanur Gökbulak (TÜM BEL-SEN Kocaeli Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Kınık (TÜM BEL-SEN Malatya Şb. Bşk.), Hasan Kılınç (TÜM BEL-SEN Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Solmaz (TÜM BEL-SEN Mardin İl Tems.), Ali Rahman (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Bozan (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), İrfan Ergin (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Altun (TÜM BEL-SEN Mardin Tem.Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Demir (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Bşk.), Beşir Aksu (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Hakimoğlu (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Batur (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Munir (TÜM BEL-SEN Siirt Şb. Y.K.Üyesi), Hacı Çetin (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Bşk.), Ömer Yazmacı (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ramazan Tifur (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), M.Sıraç Alkan (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nihat Kılıç (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Tefeli (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Erol (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb.Y.K.Üyesi), Mustafa Sevincek (TÜM BEL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mazlum Doğan (TÜM BEL-SEN Tunceli İl Tems.), Güler Ağ (TÜM BEL-SEN Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Garip Çılgın (TÜM BEL-SEN Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), M.Selim Bozyiğit (TÜM BEL-SEN Van Şb. Bşk.), Nizamettin Bazlan (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Gülcihan Şimşek (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Feridun Baransel (TÜM BEL-SEN Van Şb.Y.K.Üyesi), Hamdullah Uçkan (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Engin (TÜM BEL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Nazif Yaşar (TÜM BEL-SEN Van Şb. Hakkari İl Tems.), Döndü Taka (Büro Emekçileri Sendikası - BES Genel Sekreteri), Murat Işık (BES Merkez Y.K.Üyesi), Selma Gürkan (BES Merkez Y.K.Üyesi), Leman Kiraz (BES Merkez Y.K.Üyesi), Ahmet Ersu Genç (BES Merkez Denet.Kur.Bşk.), İlknur Bilgen (BES Merkez Disip.Kur.Bşk.), Gaffar Güzağaç (BES Adana Şb. Bşk.), Mehmet Yılmaz (BES Ağrı İl Tems.), Yüksel Bavagir (BES Amasya İl Tems.), Kadir Kurt (BES Batman İl Tems.), Musa Begiç (BES Bingöl İl Tems.Bşk.), Murat Örümcü (BES Bingöl Şb. Y.K.Üyesi), Sevim Filiz (BES Çorum Şb. Bşk.), Sevda Şen (BES Çorum Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Yıldırım (BES Çorum Şb. Y.K.Üyesi), Serdar Savaşçı (BES Diyarbakır Şb. Bşk.), Ekrem Öncer (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Özel (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mesut Eroğlu (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Akceviz (BES Diyarbakır Şb.Y.K.Üyesi), Murat Kaya (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Murat Uçak (BES Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ceyhan (BES Hakkari Şb. Bşk.), Cahit Balıkesir (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Nazif Demirat (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), A.Kadir Adıyaman (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Enver Şimşek (BES Hakkari Şb. Y.K.Üyesi), Fikret Arslan (BES İst. 1 Nolu Şb. Bşk.), Serap Salkaya (BES İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zeynep Çiçek (BES İst. 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Nurşen Yormaz (BES İst. 3 Nolu Şb. Bşk.), Nafi Maraş (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Turabi Muşlu (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Kara (BES İst. 3 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Zeynep Çetin (BES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Zorer (BES İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Kahraman Ayırkan (BES Kars İl Tems.), Murat Işık (BES Kars İl Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Hayati Mehmetoğlu (BES Kars İl Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Osman Nuri Son (BES Mardin İl Tems.), Gürsel Sığınır (BES Mersin Şb. Bşk.), Aynur Gönültaşı (BES Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Metin Sevgin (BES Siirt İl Tems.), Sabri Özdemir (BES Siirt Tems.Başk.), M.Emin Sözen (BES Ş.Urfa Şb. Bşk.), Mehmet Polat (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ağırtmış (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Leyla Sezer (BES Ş.Urfa Şb.Y.K.Üyesi), Eyyüp Sabri Şansal (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nabi Şakar (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Selami Çiçek (BES Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Fadıl Atlan (BES Ş.Urfa Denet.Kur.Üyesi), Serfiraz Barut (BES Ş.Urfa Disp.Kur.Üyesi), Suphi Koçan (BES Ş.Urfa Suruç Tems.), Mehmet Dündar (BES Ş.Urfa Siverek Tems.), Bozan Çelik (BES Ş.Urfa Halfeti Tems.), Özcan Ateş (BES Tunceli Şb. Bşk.), Mürvet Saltık (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Arzu Demirpençe (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Musa Kılınç (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ali Yollu (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Yasin Altınkaynak (BES Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Meyan (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Hüsnü Karakaş (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Bayram Kızıl (BES Van Şb. Y.K.Üyesi), Abdulhaluk Durgaç (Haberleşme, İletişim, Basın Yayın Çalışanları Sendikası - HABER SEN Genel Sekr.), Hıdır Yavuz (HABER SEN Merkez Y.K.Üyesi), Ramazan Taş (HABER SEN Merkez Y.K.Üyesi), Ali Apaçık (HABER SEN Merkez Denet.Kur.Üyesi), Öztürk Tüm (Haber-Sen Merkez Disip.Kur.Üyesi), Bişar Polat (HABER SEN Ağrı İl Tems.), M.Sadık Ulusal (HABER SEN Ağrı İl Tems.), Ahmet Kılıç (HABER SEN Adana Şb. Bşk.), Halil İbrahim Fırat (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Halil Fırat (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Yasin Aytaç (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Bülent Sertkaya (HABER SEN Adana Şb. Y.K.Üyesi), Satılmış Ayan (HABER SEN Amasya İl Tems.), Metin Yaşkın (HABER SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Aziz Fırat (HABER SEN Batman Şb.Tems.), Hamit Aker (HABER SEN Bitlis İl Tems.), M.Emin Güler (HABER SEN Diyarbakır Şb. Bşk.), Baki Işıktaş (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Elkaan (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), A.Galip Çodur (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Güçlü (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Aziz Sucu (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), İnci Kaya (HABER SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Murat Çelikdağ (HABER SEN Elazığ İl Tems.), Abidin Elçi (HABER SEN Elazığ İl Tems.), Necibe Günek (HABER SEN Hakkari İl Tems.), Ramis Gürsoy (HABER SEN İst. 7 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Ali Yılbaşı (HABER SEN İzmir Şb. Bşk.), Hasan Ali Beytaş (HABER SEN İzmir Şb.Sekr.), Hasan Solmaz (HABER SEN İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Tuncay Karadeniz (HABER SEN İzmir Şb. Y.K.Üyesi), Mulazım Korkmaz (HABER SEN Muş Şb. Bşk.), Bedih Özkan (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Alkan (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Özer (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Yalçın (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Niyazi Balcı (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Hanifi Öncel (HABER SEN Muş Şb. Y.K.Üyesi), Halil Akbaş (HABER SEN Ş.Urfa İl Tems.Bşk.), Ömer Yavuz (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Yusuf Demir (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ender (HABER SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Demirton (Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası - ESM Genel Merkez Y.K.Üyesi), İbrahim Akgün (ESM Merkez Denetleme Kurulu Üyesi), İlyas Turan (ESM Adana Şb. Bşk.), Fatma Polat (ESM Adana Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Sağlam (ESM Adana Şb. Y.K.Üyesi), Abdullah Dedeoğlu (ESM Amasya İl Tems.), Reşat Tavşancı (ESM Bursa Şb. Bşk.), Nevin Yılmaz (ESM Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Tutşi (ESM Diyarbakır Şb. Bşk.), A.Halim Bodakçı (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), İsmail Gökçen (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Gölçü (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Sadrettin Yüce (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Muharrem Akgün (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Ser (ESM Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Recep Korkmaz (ESM Hakkari İl Tems.), Gürsel Ümitsever (ESM İst. Şb. Bşk.), Nurettin Şengül (ESM İst. Şb. Y.K.Üyesi), H.Cahit Beytaş (ESM İst. Şb. Y.K.Üyesi), Hasan İlhan (ESM Malatya İl Tems.), Ferbaha Fırat (ESM Mersin İl Tems.), Fahrettin Teker (ESM Muş İl Tems.), Mehmet Ateş (ESM Ş.Urfa Şb. Bşk.), Kemal Birgül (ESM Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Ser (ESM Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Kasun (ESM Tunceli İl Tems.), Ömer Işık (ESM Van Şb. Bşk.), Hasan Cin (ESM Van Şb. Y.K.Üyesi), Bedri Tekin (Enerji, Yol,Yapı, Altyapı, Tapu ve Kadastro Çalışanları Sendikası - YAPI YOL-SEN Genel Sekr.), Cemal Söylemez (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), İbrahim Ersoy (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Bahri Yıldırım (YAPI YOL-SEN Merkez Y.K.Üyesi), Şefkat Aydın (YAPI YOL-SEN Genel Disip.Kur.Üyesi), Ramazan Demir (YAPI YOL-SEN Adıyaman İl Tems.), Selim Tırnak (YAPI YOL-SEN Ağrı İl Tems.), Nihat Bayram (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), İskender Akkuşçi (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Kayhan Özkul (YAPI YOL-SEN Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Erdoğan Polat (YAPI YOL-SEN Aydın Şb. Y.K.Üyesi), Edai Keleş (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Ertuğrul Tuncel (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Erdinç Kırova (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Adnan Çimen (YAPI YOL-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Uyguner (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Bşk.), M.Sait Turay (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Demircan (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Özçınar (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Dayan (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Fatma Kuyucu (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Tahsin Zerez (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Turan Yılmaz (YAPI YOL-SEN Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Metin Turan (YAPI YOL-SEN Elazığ Şube Y.K Üyesi), Mehmet Bozkurt (YAPI YOL-SEN Hakkari İl Tems.), Mehmet Ali Köseoğlu (YAPI YOL-SEN İst. Şb. Y.K.Üyesi), Murat Zülfikar (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Çelik (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Düzgün Eşiyok (YAPI YOL-SEN Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Halit Yıldıztekin (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Tems.Bşk.), Ayşe Küçük (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Emine Fedai (YAPI YOL-SEN Ş.Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Tangobay (YAPI YOL-SEN Tunceli İl Tems.), Metin Coşkun (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Veli Gökyıldız (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Korkmaz (YAPI YOL-SEN Tunceli Tems. Şb. Y.K.Üyesi), Şakir Akbaş (YAPI YOL-SEN Van Şb. Bşk.), İskender Akkuşcı (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Çeri (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Kadri Keskin (YAPI YOL-SEN Van Şb. Y.K.Üyesi), Ali Kılıç (Tarım Ormancılık Hizmet Kolları Kamu Çalışanları Sendikası - Tarım Orkam-Sen Ankara Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Polattaş (Tarım Orkam-Sen Adıyaman İl Tems.), Cihan Gümüş (Tarım Orkam-Sen Bingöl İl Tems.), Hasan Atsız (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Bşk.), Orhan Kaya (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Behzat Güler (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Koçak (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Vahit Efetürk (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Şimşek (Tarım Orkam-Sen Diyarbakır Şb.Y.K.Üyesi), Naci Uzun (Tarım Orkam-Sen Kayseri İl Tems.), Hıdır Adıgüzel (Tarım Orkam-Sen Mardin İl Tems.), Mesut Kılınç (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb.Y.K.Üyesi), Alkan Arslan (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Bülent Taş (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Yavuz Şahin (Tarım Orkam-Sen Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Özkan Yoğun (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa İl Tems.Bşk.), Metin Vuranok (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Yasemin Mirik (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Şahin Karakoyun (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems. Y.K. Üyesi), Nazif Çiftçi (Tarım Orkam-Sen Ş.Urfa Tems.Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Demir (Tarım Orkam-Sen Tunceli İl Tems.), M.Şerif Kayalık (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Ferhat Fırat (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Nesrin Güler (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Seyhan Acar (Tarım Orkam-Sen Van Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Ertaş (Tarım Orkam-Sen Van İl Tems.), Yusuf Kutlay (Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası - BTS Ağrı İl Tems.), Nazım Karahasan (BTS Ankara Şb. Y.K.Üyesi), M.Vecih Aydoğan (BTS Diyarbakır Şb. Bşk.), Sadık Uslu (BTS Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüsamettin Karaçelik (BTS Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Ocak (BTS İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Murat Oral (BTS Malatya Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Berberoğlu (Diyanet ve Vakıf Emekçileri Sendikası - DİVES Kurucu Myk Üyesi), Sabri Topçu (Türkiye Motorlu Tasit Isçileri Sendikasi - TÜMTIS Genel Başkanı), Şükrü Günsili (TÜMTIS Genel Örg.Sekr.), Rıza Ballı (TÜMTIS Genel Mali Sekr.), Gürel Yılmaz (TÜMTIS Genel Eit.Sekr.), Recep Avcı (TÜMTIS Merkez Y.K.Üyesi), Davut Türkoğlu (TÜMTIS Bursa Şb. Bşk.), Özdemir Aslan (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Yaşar Dündar (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Erol Kazdal (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Özgür Günsili (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Özer (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Metin Şahin (TÜMTIS Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Abuzer Aslan (TÜMTIS İs.Topkapı Şb. Y.K.Üyesi), Kenan Öztürk (TÜMTIS Gaziantep Şb. Bşk.), Adem Şiltak (Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler Sendikası - BELEDİYE-İŞ Urfa Şb. Bşk.), Hasan Vural (BELEDİYE-İŞ İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Necati Kotan (BELEDİYE-İŞ İst. 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Hıdır Gülçiçek (BELEDİYE-İŞ İst.Beyoğlu Şb. Bşk.), Düzali Yalnız (BELEDİYE-İŞ İett Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Gültekin (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Bşk.), Cahit Kodak (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Alaattin Özmez (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Önen (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Kenan İzgi (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), İbrahim Zengin (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Halis Güneş (BELEDİYE-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Hatip Ayaydın (BELEDİYE-İŞ Mardin Kızıltepe Tems.), Ahmet Kavak (BELEDİYE-İŞ Nusaybin Tems.), Eyüp Atabay (BELEDİYE-İŞ Derik Tems.), Ramazan Yavuz (BELEDİYE-İŞ Mazıdağ Tems.), Alaattin İş (BELEDİYE-İŞ Midyat Tems.), Hayrettin Tornacı (BELEDİYE-İŞ Savur Tems.), Vezir Perişan (Belediye-İş Diyarbakır Şb. Bşk.), Tahir Keskin (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Adem Güzel (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), M.Sait Demir (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Karakaş (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Halil Uluk (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Baki Yaman (BELEDİYE-İŞ Diyarbakır Şb. Y.K.Üyesi), Halil Turgut (Türkiye Yol, Yapı, İnşaat İşçileri Sendikası - YOL-İŞ Mardin 1 Nolu Şb. Baş Tems.), Hıdır Altun (YOL-İŞ Mardin 1 Nolu Şb.Tems.), Aslan Başboğa (YOL-İŞ Mardin 2 Nolu Şb. Baş Tems.), Murat Üldeş (YOL-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Hüseyin İçten (YOL-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Bedri Kırmızıtoprak (YOL-İŞ Tunceli 1 Nolu İşyeri Tems.), A.Vahap Akça (Türkiye Orman İşçileri Sendikası - ORMAN-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Mehmet Fidan (Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası - SAĞLIK-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Nevaf Çokan (Çimento, Cam, Toprak ve Seramik Sanayii İşçileri Sendikası - KRİSTAL-İŞ Mardin Şb.Baş Tems.), Ali Aksoy (Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası - TES-İŞ Mardin Tems.), Şeyhmus Eser (TES-İŞ Mardin Tems.), Faruk Bilge (Türkiye Orman-Toprak-Su-Tarım ve Tarım Sanayi İşçileri Sendikası - TARIM-İŞ Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Adil Alaybeyoğlu (Türkiye Petrol, Kimya, Lastik İşçileri Sendikası - PETROL-İŞ Mersin Şb. Bşk.), Lütfi Tahir Yurttaş (PETROL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Nimetullah Sözen (PETROL-İŞ Batman Şb. Bşk.), Mehmet Aydın (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Celal Atalay (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Çelik (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Metin Demiralp (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Azizoğlu (PETROL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Kadir Evin (Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu - TÜRK-İŞ Tunceli İl Tems.), Kemal Akgül (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Bşk.), Ramazan Sakar (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Remzi Korkmaz (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Mehmet Kaçar (TES-İŞ Diyarbakır 2 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Murat Yakut (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Yusuf Sakyan (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Mustafa Çoban (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Cemal Sezgin (TES-İŞ Tunceli İşyeri Tems.), Arslan Çağ (TES-İŞ Tunceli Şb. Y.K.Üyesi), Haşim Tığıl (TES-İŞ Dsi Tunceli İşyeri Tems.), Serdar Ekingen (Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu - DİSK Ağrı Bölge Sekreteri), Remzi Çalışkan (DİSK Genel Hizmet İşçileri Sendikası -GENEL-İŞ Urfa Şb. Bşk.), Ali Şahin (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ömer Yalçın (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Şerif Hekimoğlu (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Mustafa Koyuncu (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Özgezer (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sadık Demir (DİSK GENEL-İŞ Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nebile Irmak (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Bşk.), Aziz Polat (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Eşref Yılan (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Veysi Elmas (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Yılmaz Aktaş (DİSK GENEL-İŞ Konut Şb. Y.K.Üyesi), Resul Karahan (GENEL-İŞ İst.4 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cengiz Durmuş (GENEL-İŞ Bursa Şb. Bşk.), Mithat Fahkioğulları (GENEL-İŞ Mersin Şb. Bşk.), Osman Köse (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Recep Boğday (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Yavuz (GENEL-İŞ Mersin Şb. Y.K.Üyesi), Hacı Keyfi (GENEL-İŞ Van Şb. Bşk.), Şükrü Kayran (GENEL-İŞ Van Şb.Y.K.Üyesi), Veysi Yiğit (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Haluk Avcı (GENEL-İŞ Van Şb.Y.K.Üyesi), İsmet Aslan (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Veysel Gülçine (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Hadi Çiftçi (Geneliş Van Şb. Y.K.Üyesi), Ziya Yıldırım (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Yakup Uzun (GENEL-İŞ Van Şb. Y.K.Üyesi), Medeni Ağılgat (GENEL-İŞ Batman Şb. Bşk.), Ahmet Şengül (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Hasan Akyol (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Ferman Eğüs (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şeyhmus Bayram (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Nurettin Gitmez (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), A.Rahman Yıldız (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), M.Şirin İnançlı (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Şafi Güncü (GENEL-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Bayram Yıldırım (GENEL-İŞ Batman Şb. Disp. Kur. Üyesi), Mehmet Ayçiçek (GENEL-İŞ Batman Şb.Didp.Kur.Üyesi), Hasan Çiçek (GENEL-İŞ Tunceli Şb. Bşk.), Ahmet Özbudak (Türkiye Emekliler Sendikası - EMEKLİ-SEN Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Osman Nuri Şenol (EMEKLİ-SEN Kocaeli Şb. Bşk.), Servet Albudak (Türkiye Tütün Müskirat Gıda ve Yardımcı İşçileri Sendikası - TEK GIDA-İŞ Malatya Bölge Tis Sekr.), Dündar Kurt (TEK GIDA-İŞ Malatya Bölge Şb. Bşk.), Yusuf Artan (TEK GIDA-İŞ İş Malatya Bölge Şb. Y.K.Üyesi), Mahmut Ekin (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Bşk.), Abdullah Biçimli (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Rezak Katmaz (TEK GIDA-İŞ Batman Şb. Y.K.Üyesi), Arif Akkaya (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Bşk.), Adil Kılıç (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Damar (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Doğru (TEK GIDA-İŞ Diyarbakır 1 Nolu Şb. Y.K.Üyesi), Musa Avyüzen (Türkiye Kundura Sanayii Deri Ve Deriden Yapılan Her Türlü Eşya (Saraciye) Yapımı Ve Debagat İşleri Kürkçülük Tutkal Sanayii Ve Bağırsak İşleme İşleri İşçileri Sendikası - DERİ-İŞ İst. Tuzla Şb.Sekr.), Cengiz İrin (DERİ-İŞ İst. Şb.Y.K.Üyesi), Burkay Orkay (DERİ-İŞ İst. Şb. Disip. Kur. Bşk.), İlhami Dosdoğru (DERİ-İŞ İst.Şb.Denet.Kur.Üyesi), Vural Koçak (Liman, Tersane Gemi Yapım-Onarım İşçileri Sendikası - LİMTER-İŞ İst.Şb. Y.K.Üyesi), Selçuk Göktaş (Birleşik Metal İşçileri Sendikası - BİRLEŞİK METAL-İŞ Bursa Şb. Bşk.), Mehmet Güler (BİRLEŞİK METAL-İŞ İst.Şb. Y.K.Üyesi), Gülay Koca (İnsan Hakları Derneği - İHD Urfa Şb. Bşk.), Ömer Kurt (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sait Çay (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Nadile Şaşkın (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Necla Kürek (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Sadık Güleç (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Cemal Babaoğlu (İHD Urfa Şb. Y.K.Üyesi), Saffet Yılmaz (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), İsmail Teke (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Seyhat Şeker (İHD Balıkesir Şb. Y.K.Üyesi), Ensar İlyasoğlu (İHD Çanakkale Şb. Y.K.Üyesi), Ayşe Batumlu (İHD Bursa Şb. Bşk.), Ümit Emek (İHD Bursa Şb. Y.K.Üyesi), Sadullah Çağlar (İHD İskenderun Şb. Bşk.), M.Emin Ekin (İHD İskenderun Şb. Y.K.Üyesi), Hüseyin Cangir (İHD Mardin Şb. Bşk.), Yusuf Varışlı (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Hadi Serdar Kılıçarslan (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Ahmet Ceylan (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Sabahat Oral (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), A.Vahap Bilen (İHD Mardin Şb. Y.K.Üyesi), M.Ali Altunkaynak (Türkiye Ziraatçiler Derneği Mardin İl Tems.), Erdal Kuzu (Türkiye Ziraatçiler Derneği Mardin Şb. Y.K.Üyesi), Behçet Ayyıldız (Türkiye Ziraatçiler Derneği Kızıltepe Tems.), Ramazan Demircan (Zıraat Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.), Mehmet Kılıç (Makine Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.), Saadettin Amak (Elektrik Mühendisleri Odası Mardin Bşk.), Rıdvan Bulğak (İnşaat Mühendisleri Odası Mardin İl Tems.) (BB/NK

Bu konuda duyarlılık bekliyoruz
Çok beklersiniz
Alt 05-01-2017, 09:35   #689
Kayıtsız Üye
Guest

FETÖ'cü polis listelerinin şifreleri
Henüz adı açıklanmayan FETÖ üst yöneticisinden elde edilen kırmızı, sarı ve mavi renkli isim listelerindeki tanımlamalar ne anlama geliyor?
01 Mayıs 2017 08:15
FETÖ'cü polis listelerinin şifreleri

Milliyet Gazetesinden Tolga Şardan'ın aktardığı bilgilere göre:

Kamuoyuna yansıdığı şekliyle, listelerde yer alan polislerin öncelikle A, B, C, D, E, F ve G harfleriyle başlıklandırıldıkları görülmüştü. Yapılan incelemelerde bu harflerin anlamları şöyle çözüldü:

A: Koşulsuz hizmet hareketine bağlı olanlar. FETÖ'nün istediği talepleri yerine getiren, verdiği talimatları harfiyen uygulayan polisler. Koşulsuz "bizden" denilenler.

B: FETÖ'nün her talebini veya talimatını koşulsuz yerine getirmeyen polisler. Örneğin, himmet verip dergi veya gazete abonesi olan ancak katalog evliliği yapmayanlar ya da Bank Asya'dan işlem yapmayanlar gibi. Koşullu "bizden"ler.

C: "Bizdendi" veya "zararsız" olarak tanımlananlar. 17/25 Aralık süreci sonrasında kendi isteğiyle FETÖ'yü bırakanların tamamı. Ancak, cemaatin bilgisi kapsamında "sen bizden ayrıl bizden haber bekle" denilen kişiler de bu grupta. (NOT: Kanımca, en tehlikeli olan grup. Özellikle daha sonra görev verilmesi düşünülen grupta yer alanlar. Bir bölümü cemaatin "uyuyan eleman" olarak kullanmayı planladığı polisler.)

D: "Hizmet hareketini bilir ve zararsız" olarak tanımlanan polisler. Cemaat tarafından bir şekilde hareket içinden dışlanmış, yine de cemaatin tavır ve hareket tarzını bilen polisler bu grupta. Cemaatin zeki ve düşman olarak gördüğü bazı eski mensupları olan polisler burada sınıflandırılmış.

E: Ehlibeyt ve ehlidünya olarak Alevi ve Sunni biçiminde ayrılan polisler.

F: Menfi düşman grubunda yeralan polisler. Hiçbir zaman cemaat içinde olmamış,

Milliyet
Alt 05-02-2017, 07:28   #690
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
Kişiler hakkında ORGANİZE ŞEKİLDE bilgi toplamak suç mudur?
Kişilerle ilgili bilgiler ancak mevzuat tarafından izin verilen hallerde kayıt altına alınabilir. Hukuka aykırı olarak kişisel verilerin kaydedilmesi halinde faile altı aydan üç yıla kadar hapis cezası verilecektir (md. 135/1).
Yine kanunlarda özellikle suçlulukla mücadele bağlamında, suç ve suçluların ortaya çıkarılmasını sağlamak amacıyla izin verilen hallerde, kişinin ahlaki eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgilerin kayıt altına alınmasına izin verilebilir. Bu hallerin dışında kişilerin siyasi, felsefi veya dini görüşlerine, ırki kökenlerine; hukuka aykırı olarak ahlaki eğilimlerine, cinsel yaşamlarına, sağlık durumlarına veya sendikal bağlantılarına ilişkin bilgilerin kişisel veri olarak kaydedilmesi suç oluşturmaktadır (md. 135/2).

FİŞLEME DOSYASI data daki dostumuz uzun süredir sessizdi... Oysa dosya hazırlığı içindeymiş. Teşekkür ediyoruz. YASALARA GÖRE ŞUBE SORUMLULULARI AKTİF OLARAK FİŞLEMEDE ROL ALIRKEN;; GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNİN BİR KISMI AKTİF İŞBİRLİĞİ İÇİNDE FİŞLEMEDE ROL OYNUYOR

RAPORLAMAYI KİM İSTİYOR? Uz.Dr.Sami SELÇUKBİRİCİK Tusdata TUS Dersanesi AŞ Genel Müdürü

FİŞLEMEYİ KİMLER YAPIYOR? GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNİN BİR KISMI , tus dersanesi şube sorumluları ve Bazı hocalar

KİM FİŞLİYOR? NERELERİ FİŞLİYOR?

TUSDATA AŞ

Tusdata izmir şubesi sorumlusu DİLEK Eviren ablamız tüm Ege bölgesinde çok aktif... eylemleri ege bölgesinde yoğunlaşıyor Ege dokuz eylül, celal bayar, adnan menderes

tusdata haseki şubesinden neşe ablamız

http://www.youtube.com/user/yaahooof.../0/EUh-gwuIysY

http

1

gkk ruh hali analizleri

DİLEK EVİREN

GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ UYGULAMA PROSEDÜRLERİ (Şube Sorumlularına Özeldir)

A- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ PROJESİNİN AMACI;
1- Fakültelerdeki etkin, sosyal açıdan aktif, başarılı ve lider pozisyonundaki kişilere sosyal sorumluluk projelerimiz gereği tıp ve TUS eğitimi açısından katkıda bulunmak, onları kendi çevremizde tutmak, gerek kitaplarımızın tanıtımı, gerekse dershanemizin tanıtımında bunların doğal katkılarını almak
2- Sosyal sorumluluk gereği başarılı ve etkin öğrencileri desteklemek

B- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNİ NASIL SEÇECEĞİZ ?
3- Mevcut fakülte sınıf temsilcilerini toplayın, yoksa iyice ve dikkatlice araştırıp en aktif olan birini sınıf temsilcisi yapın. Toplantıda onlara “GENÇ KLİNİSYENLERKULÜBÜ PROJESİ VE PROSEDÜRLERİ okutturulacaktır.. Burada belirtilen özelliklerde kişileri tesbit etmelerini ve özelliklerine göre size detaylı bilgi vermelerini isteyin. Bazen bu kişiler kendilerine yakın kişilerin bu imkanlardan yararlanmasını istedikleri için doğru isimler önermeyebiliyorler, dikkatli olun. PROSEDÜR VEYA SÖZLEŞMEYİ KESİNLİKLE KİMSEYE VERMEYİNİZ.
4- Burada tespitleri yaparken ve üyeleri belirlerken temel kriterimiz Fakülte dereceleridir. Fakültenin sınıf başına öğrenci sayısına göre üye seçilmelidir:
· Sınıf mevcudu 60 kişiye kadar olan fakültelerde ilk 3 kişi
· Sınıf mevcudu 61 - 100 arası olan fakültelerde ilk 5 kişi
· Sınıf mevcudu 101 – 125 arası olan fakültelerde ilk 7 kişi
· Sınıf mevcudu 125 ve üzeri ilk 10 kişi seçilmelidir.
Size Genç Klinisyenler Kulübü sorulduğunda da söylemeniz gereken şey, bu kulübün seçilmiş bazı derecelerden oluştuğu ve tüm Türkiye’de aynı çalışmanın yapıldığıdır, o kadar.
5- Bunun dışında adını Genç Klinisyenler Kulübü Üyesi olarak nitelendirmeyeceğimiz. Ama bir anlamda “ÖZEL TEMSİLCİ” sayılabilecek aşağıdaki kişileri mutlaka aramızda tutmalıyız, bunlara verilecek hediyeler Genç Klinisyenler Kulübü Üyeleri ile aynı olmalıdır :
a. Amfi başkanı, gecen yılın amfi başkanı yıllık komitesi içerisinde yer alanlar,
b. Sınıftaki çeşitli kulüp ve dernek (bilim, dans, kültür,…vs) başkanları veya etkin temsilcileri
c. Sınıftaki TURKMSIC temsilcisi
d. Sınıfta kitap satın alımlarına öncülük eden kişiler,
e. Notları düzenli şekilde fotokopi çekilen fotokopi çekilmek üzere not tutan veya not fotokopilerini organize eden kişiler,
f. Her bir sosyal gruptan etkin ve diğerlerinin örnek alabileceği kişi
g. Birlikte hareket eden küçük gruplar içinden lider vasfı olan veya tercihine güvenilebilecek kişi,

6- Bu seçilen kişileri ayrıca aşağıdaki durumlara uygun olmasına da dikkat edilmelidir:
ü Kız ve erkek dengeli bir dağılım olmasına,
ü Her türlü yaşam tarzından dengeli bir dağılım olmasına
Hocaefendi Cemaati-Sol Kesim içinde sözü geçen fişlemeleri
Genç Klinisyenlere katılmadı sebebi: KOMİNİST
ü Alt sınıflarda seçerken numaralarına dikkat etmek suretiyle ileride staj guruplarına ayrıldıklarında farklı staj gruplarında yer almasına imkan sağlayacak bir dağılımda olmasına dikkat edilecek.
http://www.dailymotion.com/video/xke...h#.UcZ-1NjcMkQ

http://www.dailymotion.com/video/xtd...h#.UcZ-RNjcMkQ

7- İsimler tesbit edilirken ne acele edin, ne de yavaştan alın. Sonucun en faydalı olması önemlidir. Olması gerektiğine inandığınız kişileri mutlaka ikna edin. Onun faydasına olan yönleri iyi açıklayın. “hocam, bu kulübe yoldan geçeni almıyoruz ki… sizin gibiler bu kulüpte olmazsa zaten kulüp amacına ulaşmaz, Tüm türkiyedeki iyiler burada olacak, biz tüm bu aktiviteleri sizin için düzenliyoruz, hem zaten bir müddet sonra bakarsınız istemezseniz zaten ayrılabilirsiniz.” deyin.
8- İsimler tesbit edilirken çok yönlü inceleyin, pek çok veriyi değerlendirin ve doru seçim yaptığınıza emin olun. sınıf temsilcilerine güveniyorsanız yeterince açık olun. Çünkü böyle bir şeyin duyulması ve kantinlerde fısıltısının dolaşması bile bizi olumsuz etkileyebilir ve “TUSDATA ayrımcılık yapıyor, bizim paramızla başkalarına imkan sağlıyor” dedikodusuna yol açar. Bu gerçekten çok elit bir çalışma bizim için.
9- Tesbit edilen bu üyelerle hemence sınıf sınıf toplantılar düzenleyip aşağıda belirtilen kitaplardan öncelikle birini hediye edin, diğerlerini gösterin, gerçekten ihtiyaç sahiplerinin kendisiyle özel olarak irtibat kurmalarını –ve bunun gizli kalacağını- söyleyin.
Genç Klinisyenlere Verilen Gizli ve Çok Gizli Görevler
10- Aynı toplantıda herkesin “GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ PROJESİ VE PROSEDÜRLERİ”ni okuyup altına el yazıları ile adlarını yazıp imzalamasını sağlayın. Bunun “kendi faydaları için ve tamamen gönüllü bir şey” olduğunu söyleyin. “Biz özel bir kurumuz, siz de özel insanlarsınız, sizi desteklemek, motive etmek ve katkıda bulunmak istiyoruz” deyin.

11- Seçtiğiniz üyelerin üyelik formlarını doldurmalarını sağlayıp liste halinde merkeze gönderin..

C- GENÇ KLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNE NE VERECEĞİZ ?

12- Kulüp üyelerine ücretsiz verilecek kaynaklar diğer prosedürlerde yazmaktadır. Orada yazılanları söyleyebilirsiniz.

13- Kulüp üyeleri ileride dersaneye gelirlerse onlara özel imkanlar sunacağımızı söyleyin ancak bu imkanların şimdi belli olmadığını zaman içerisinde belirlenip duyurulacağını ve “onlara TUS’u kazandırmak için her şeyi cömertçe yapacağımızı” söyleyin.

http://www.dailymotion.com/video/xkdgf1_tus-dersaneleri_tech

D- GENÇ KİLİNİSYENLER KULÜBÜ ÜYELERİNDEN NE BEKLEYECEĞİZ ?

14- Genç Klinisyenler kulübü üyeleri sınıf temsilcilerimizden farklı olarak kimse tarafından bilinmeyecekler ve kendileri de kimseye ben Tusdata’nın kulübü üyesiyim demeyeceklerdir. Bunu deklare etmenin onlar için “beklemedikleri ve rahatsız edici anlamsız tepkilere yol açabileceğini” vurgulayabilirsiniz. “Kimseyi ürkütmenin anlamı yok” diyebilirsiniz.

15- Bu üyelerden ön planda neler isteyecegimiz de onlar için hazırlanan prosedürlerde yazmaktadır. Daha açık bir dille “bizden ne istiyorsunuz? Diye sorarlarsa “Burada ne yazıyorsa sizden onu yapmanızı isteyeceğiz, kitap okumanızı isteyeceğiz, TUS konusunda bilinçli olmanızı isteyeceğiz, internette mail gruplarını takip etmenizi ve paylaşımlardan yaralanmanızı isteyeceğiz, sizin için seçtiğimiz derse girmenizi isteyeceğiz ve burada birbirimizi gönüllü denetleyip seviyemizi daha yukarıya taşımaya çalışacağız. Her büyük kurum sosyal bazı sorumluluklar taşır ve her şeyi devletten beklememek gerekir, bizim gibi kurumların da ülkenin seviyesini yükseltmek için yapabilecekleri şeyler var.” diyebilirsiniz. “Sizin kazancınız ne olacak?” diye sorarlarsa “hem dost kazanacağız, hem de vicdanen iyilere katkıda bulunmuş olmanın keyfini yaşayacağız. Para nasıl olsa kazanılır, nasipse zaten geliyor.” Gibi cümleleri muhatabınızın durumuna göre söyleyebilirsiniz. Lütfen bu konuda yeterince samimi olunuz.

16- Genç Klinisyenler Kulübü üyeleri Tusdatanın kitaplarını tavsiye edecekler, önerecekler ve kendileri de kullanacaklardır. Her biri ile özel diyaloglar kurmak için çaba sarfedin, yakından tanışın, gelip gittiklerinde özel ilgi gösterin, dostça çay kahve söyleyin, arkadaşlarını getirirlerse arkadaşlarının yanında onore edin, başarısını ya da sosyal aktivitelerini dostça övün. İyi bir ilişki kurduktan sonra zaten uygun lisan ile her şeyi dostça söyleyebilirsiniz. Zaman içinde bu kişileri kitap almak için veya mesleki diğer konular için kendi istekleri ile TUSDATA’ya doğal yolla gelip gittikleri, ilgili ve sürekli kişiler oldukları için sizin de özel ilgi gösterdiğiniz için bu yolla doğal bir arkadaşlığın gelişmesi sağlanmalıdır.
17- Genç Klinisyenler Kulübü üyeleri dersaneye gitmek isteyenleri Tusdataya yönlendirecekler. Elbette zaman içinde ve doğal yolla…

http://www.dailymotion.com/video/xkenj5_tus-a-hazyrlyk-seti_tech#rel-page-13
18- Genç Klinisyenler Kulübü üyelerinden –gerektiğinde- fakültede Tusdata aleyhine bilinçli olarak oluşturulmak istenen olumsuz kamuoyu’na karşı doğru bildiklerini söylemesi istenerek katkı beklenebilir.

E- GENÇ KLİNİSYENLER KLÜBÜ TOPLANTILARI
19- Toplantılar öğrencilerin durumları da gözetilerek yapılacak, sınav zamanlarına, yoğun zamanlara denk gelmeyecek şekilde ama en geç ayda bir kez olacaktır.
20- İlk toplantılarda aşağıdaki sorulara cevap aranarak katılımları sağlanabilir:
a. Tıbbi kitap (verdiğimiz kitapları ve diğer ders kitaplarını) okuyorlar mı?
b. Mail grup aktivitelerine katılıyorlar mı?
c. Çağırdığımız derslere geliyorlar mı?
d. Dinledikleri ya da okudukları dersin TUS sorularına bakıyorlar mı?
e. Sınıflarında kitap alma eğilimleri nasıl ve nerden alıyorlar? Kitap alımlarına kim öncülük ediyor?
f. Kantinde, sınıflarda, gruplarda ve stajlarda TUS ve kurumlar ile ilgili, özel olarak bizimle ilgili neler konuşuluyor?
Vır Vır Vır En Geveze GKK Fişlemecisi...
21- Daha sonra her hafta bir sınıfın üyeleri ile cumartesi öğleden sonra bir araya gelinirse dengeli bir zamanlama yapılmış olur. Dönemine göre daha sık bir araya gelmek gerektiğinde daha erken çağrılar da yapılabilir.
22- Klüp üyelerini sınıf sınıf ayrı şekilde davet etmek gerekir.
23- Aktivite olarak; onları hocalarla görüştürmek, gerektiğinde o haftaki hocanın kitabını kendisinin imzalayıp hediye etmesini sağlamak, onları Asistan danışmanlar ile ya da varsa ilinizdeki derece yapmış eski kursiyerlerimizle görüştürmek, varsa fakültede çok sevilen kendi hocaları ile bizim mekanlarımızda buluşturup TUS konulu konuşmalar yapılmasını sağlamak… seçeneklerden bazıları olarak değerlendirilebilir.
https://
24- Yapılacak toplantıların tümü öğrencilerin ders ve sınav tarihleri gözetilerek ve gerek şubat tatillerinde gerekse yaz tatillerinde olmayacak şekilde düzenlenecektir.
Bu prosedür 3 sayfa ve 24 maddeden oluşmuştur. 21 Mart 2009

GENÇ KLİNİSYENLERİN BELGELERİ OKUYUP ANLAYIP ELYAZILARI İLE İMZALAMA SAHNESİ

3. topalntıda özge nin kitap kurdu ve hırslı olduğu anlaşıldı.
çağrı domuz gribi idi. şimdi yatay geçişle gelmiş

bir vilayet ilk toplantı ile ikinci toplantı arasındaki fark

Tüm BUNLARIN KARŞILIĞI

Devam ediyormu yoksa bitti mi

Seçenekler
Stil