www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri

2910 (0 Kayıtlı Ve 2910 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 05-12-2017, 23:03   #1
drenes
Aktif Üye

Tecrübe Puanı: 0
drenes is an unknown quantity at this point
Standart İntörn Hekim Mevzuatı İmza Kampanyası

Tıp Öğrencileri Ve Değerli Hekim Arkadaşlar,

İntörn eğitiminin acilen revize edilmesi adına bir imza kampanyası başlattım. Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak imzalayınız. Elinizden geldiğince bu gönderiyi paylaşınız çünkü sağlık hizmetinin daha kaliteli sunulması adına intörn eğitimi ivedi bir şekilde düzeltilmeye ihtiyaç duyuyor.

Yüzlerce defa kan şekeri ölçen, tansiyon bakan, sonda takan bir intörn hekimden ziyade, hasta takibi, ilaç öğrenimi ve tedavi protokolü öğreniminin daha bol olduğu bir intörn eğitim sistemine kavuşabilmek için sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum.

Bu dert hepimizin!

Bu nedenle tıp öğrencisi, doktor olsun olmasın çevrenizdeki herkese bu gönderiyi ulaştırın, WhatsApp üzerinden yakınlarınızı bilgilendirin. Unutmayın biz bir adım atmazsak bu eğitim sistemi değişmeyecek.

Yardımlarınız ile bu konuda çalışmalar yapmanın zamanı geldi artık.

https://www.change.org/p/sa%C4%9Fl%C...t%C4%B1-yapmak
drenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-13-2017, 06:57   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Dewtekliyorum
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Alt 05-19-2017, 07:58   #3
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
drenes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tıp Öğrencileri Ve Değerli Hekim Arkadaşlar,

İntörn eğitiminin acilen revize edilmesi adına bir imza kampanyası başlattım. Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak imzalayınız. Elinizden geldiğince bu gönderiyi paylaşınız çünkü sağlık hizmetinin daha kaliteli sunulması adına intörn eğitimi ivedi bir şekilde düzeltilmeye ihtiyaç duyuyor.

Yüzlerce defa kan şekeri ölçen, tansiyon bakan, sonda takan bir intörn hekimden ziyade, hasta takibi, ilaç öğrenimi ve tedavi protokolü öğreniminin daha bol olduğu bir intörn eğitim sistemine kavuşabilmek için sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum.

Bu dert hepimizin!

Bu nedenle tıp öğrencisi, doktor olsun olmasın çevrenizdeki herkese bu gönderiyi ulaştırın, WhatsApp üzerinden yakınlarınızı bilgilendirin. Unutmayın biz bir adım atmazsak bu eğitim sistemi değişmeyecek.

Yardımlarınız ile bu konuda çalışmalar yapmanın zamanı geldi artık.

https://www.change.org/p/sa%C4%9Fl%C...t%C4%B1-yapmak
Imza
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil