www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri

1558 (0 Kayıtlı Ve 1558 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 03-19-2017, 09:58   #1
kardelen03
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
kardelen03 is an unknown quantity at this point
Standart Akıp Küpü Programında Tıp Fakültesi öğrencisi rekor kırdı

Vuslat TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Akıp Küpü Programına katılan Tıp Fakültesi öğrencisi Yasemin Yıldırım yarışmada en yüksek puana ulaştı. Soruların çoğunu doğru cevaplandırarak 620 TL para ödülünün de sahibi oldu. Yarışmaya katıldığı için mutlu olduğunu belirten Yıldırım şunları kaydetti, “Yarışmaya katıldığım için çok mutluyum. Güzel vakit geçirdim. Herkesinde katılmasını tavsiye ederim. Bu parayla gezeceğiz, kitap alacağım. Sorular çok zor değildi ama insan burada heyecanlanabiliyor, o yüzden de yanlış cevap verebiliyor. Diğer yarışmacı arkadaşlarda iyiydi, ben kazanacağımı zannetmiyordum. Ama yinede kazandım benim için çok iyi oldu.” “YARIŞMANIN REKORUNU KIRDI” Programın sunucusu Erdal Meray yarışmacısının çok pratik cevaplar verdiğini söyledi ve şunları aktardı, “Yasemin hanım çok iyi bir yarışmacıydı, hem bilgi dağarcığı çok geniş hem de çok pratik cevaplar veriyordu. Doğrusunu söylemek gerekirse öbür yarışmacılar çok yüksek puanlar alınca Yasemin hanıma pek ihtimal verilmemişti ama daha ilk sorudan itibaren takır takır cevaplar verince rekoru da kırmış oldu. 620 puan yaptı bu da şimdiye kadar yapılan en yüksek puan oldu.” Vuslat Habe

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>http://www.vuslathaber.com/ozel-habe...di-h22243.html

Vuslat Haber
kardelen03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-30-2017, 21:38   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Tebrikler
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil