www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > STETUSKOP.COM FORUM > STEtusKOP.COM Forum Hakkında > Forum Duyuruları

1115 (0 Kayıtlı Ve 1115 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 12-25-2010, 04:13   #1
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute
Standart Tüm site sakinlerimizden rica

Öncelikli olarak tüm gün boyunca sitemize olan erişim probleminiz dolayısıyla sizlerden özür dileriz. Bizden kaynaklanmayan bu duruma sebebiyet verenlere kendi hakkımızı ve onlarca üyemizin hakkını da helal etmiyoruz!

Malum hepinizin bildiği dersane sitemizi kapatmaya yönelik girişimde bulunmuştur. Türk Bilişim Kanunu eksiksiz madde madde okumalarını ve anlamalarını tavsiye ediyorum...Kanunda herşey açık ve nettir! Türkiyenin bütün mahkemeleri kendilerine açıktır...Yeter ki kanunsuz davranışlarda ve kendilerince birtakım uyanıklıklarda bulunulmasın.

Bir sorunu olan aşağıdaki iletişim kısımlarından bizlerle iletişime geçebilir.

Değerli üyelerimizden ricamız; sitemizi zor durumda bırakacak içerik paylaşmamaya özen göstermeridir. Elbet eleştireceğiz konuşacağız tartışacağız ama hem bilişim kanunu hem de basın yayın kanununa uygun bir dille ve şekille.

Yeniden birlikte olmanın mutluluğu ile hepinize selamlar saygılar.
STETUSKOP.COM Yönetim
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-25-2010, 17:06   #2
selin kbk
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
selin kbk is on a distinguished road

hocam teşekkür ederiz
Sitemizden uzak durun
özgürce yazılan sitelere bulaşmak yerine az olsun kendinizi özgürleştirmeye çalışın...kral atıp tutuyor soytarıları da alkışlıyor
selin kbk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-25-2010, 17:37   #3
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 547
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

Abi sen canını sıkma bir stetuskop gider, hani giderse kapanırsa 10 stetuskop açılır ...

kendilerini akıllı sananların ancak böyle pisliklere kafası çalışır ...!

Ama biz yine de dikkat edelim tabi ki eleştirilerimizde ve mesajlarda siteyi zor durumda bırakmayalım...

Ben özellikle çok dikkat ediyorum
Ben Lafımı Ortaya Koyarım, İsteyen Gelir Alır, İstemeyen Bırakır Kaçar
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-26-2010, 02:11   #4
dr.psycho
Sadece Üye

dr.psycho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
dr.psycho is an unknown quantity at this point

Alıntı:
drblood´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi sen canını sıkma bir stetuskop gider, hani giderse kapanırsa 10 stetuskop açılır ...

kendilerini akıllı sananların ancak böyle pisliklere kafası çalışır ...!

Ama biz yine de dikkat edelim tabi ki eleştirilerimizde ve mesajlarda siteyi zor durumda bırakmayalım...

Ben özellikle çok dikkat ediyorum
Ben Lafımı Ortaya Koyarım, İsteyen Gelir Alır, İstemeyen Bırakır Kaçar

aynen hocam katılıyorum

Seçenekler
Stil