www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

3113 (1 Kayıtlı Ve 3112 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-24-2009, 01:51   #11
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

bu tusiyer çok para etmez ama
70 puan ve üstü alabilecekleri açık artırmayla satacaklarmış
ben de alsam iyi olur aslında sitenin reklamını yaparım
istanbul müzayede salonunu takip edeyim
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-24-2009, 01:53   #12
tuszede
Popüler Üye

tuszede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 632
tuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond reputetuszede has a reputation beyond repute

Alıntı:
steTUSkop´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu tusiyer çok para etmez ama
70 puan ve üstü alabilecekleri açık artırmayla satacaklarmış
ben de alsam iyi olur aslında sitenin reklamını yaparım
istanbul müzayede salonunu takip edeyim
hayrola fatih hocam yeni bi oytun vakasıyla mı karşı karşıyayız
Alt 06-24-2009, 01:57   #13
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

oytuna benim param yetmez hem o zaten piyasa malı oldu artık kimin aldığı kimin sattığı belli değil onu sami alsın

böle çok reklamı olmamış, tumerin eylül 2009 tusiyerlerinden yeni yetmelerden, cevher kıvamında birilerini arıyom ben
Alt 06-24-2009, 22:46   #14
fuchsia
Popüler Üye

fuchsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 542
fuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to behold

valla fatıh bızım donemde var suan son denemeden 180 yapan arkadas onu ayarla
ama senden once tusdata kendısıne burslu transfer ettı onu
fuchsia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2009, 21:36   #15
dr_fbd
Popüler Üye

dr_fbd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 453
dr_fbd has a spectacular aura aboutdr_fbd has a spectacular aura about

ben de eve bi telaş sırf bu sayfada bu konuyu açmaya geldim tumer kursiyeriyDİM bugün tatil dönüşü yeni öğrendim satıldığını acayip sinirlerim bozuldu biz tumere kampanyayla yazılmıştık temel+klinik+tus kampı sadece temeli almıştım gerisi yalan oldu tusdata tus kampını vermiyomuş ayrıca eylüle kadarki derslere girerseniz girin girmezseniz umrumda değil havasındaymış giden derslerde cabası...o kadar sinirlerim bozuk ki onları Allaha havale ediyorum..sami selçukbiricik'in o muhteşem insafına kaldık o adama 1kuruş bile vermek istemediğimden tümere gidip peşin kaydoldum olan bu..hayırlısı Allahım hayırlısı..
dr_fbd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2009, 21:41   #16
meethot
Popüler Üye

meethot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 509
meethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to behold

..işte ...adamların yapmaya çalıştığı da bu....''' hıııııı...!!! demek siz başka dersaneye yazılırsınız haaa....biz size yapacağımızı biliriz....bi 6 ayınız yansın da görün siz, bize rakip olmayı....''' havasındalar galiba..?!?!?! ...Allah yardımcınız olsun!...hiçbirşey olmaz, hiç etkilenmezsiniz inşllh...! belki daha da hırs yapar, daha iyi çalışırsınız, belli mi olur...?!?!? inşllh....
Alt 06-25-2009, 21:46   #17
drjuice
Popüler Üye

drjuice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 554
drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future

Alıntı:
dr_fbd´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de eve bi telaş sırf bu sayfada bu konuyu açmaya geldim tumer kursiyeriyDİM bugün tatil dönüşü yeni öğrendim satıldığını acayip sinirlerim bozuldu biz tumere kampanyayla yazılmıştık temel+klinik+tus kampı sadece temeli almıştım gerisi yalan oldu tusdata tus kampını vermiyomuş ayrıca eylüle kadarki derslere girerseniz girin girmezseniz umrumda değil havasındaymış giden derslerde cabası...o kadar sinirlerim bozuk ki onları Allaha havale ediyorum..sami selçukbiricik'in o muhteşem insafına kaldık o adama 1kuruş bile vermek istemediğimden tümere gidip peşin kaydoldum olan bu..hayırlısı Allahım hayırlısı..
Allah sabır versin ve inşallah bu olay sizin şevkinizi kırmasın,azminizi daha da arttırsın
drjuice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-25-2009, 23:37   #18
fuchsia
Popüler Üye

fuchsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 542
fuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to behold

hala tumer hocaları gelıo aksamları bızım derslere tekrarı bıtırcekler sanırım..
kamp olayındada tusdataya gıdebılıoruz bız tumere yazılanlar bıdaha sor ıstersen drfbd ankaradakıne katılıorum ben
fuchsia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-26-2009, 01:01   #19
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

Fazla para azdırır, az para gezdirir...

Seçenekler
Stil