www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

3386 (2 Kayıtlı Ve 3384 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 02-22-2011, 22:46   #1
etitus
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
etitus is an unknown quantity at this point
Standart tusdata kayıt iptali

tusdatan kayıdımı iptal etmk istiorum. yenikaydoldum bazı derslee girdimm amaşimdi dersaneye gitmeyi istemiyorm. her haftasonu dolu dolu geçiyor ve çok sıkıcı .1 ay oldu bunaldım. kendi kendine çalışmamakkabus gibi.bazı seetler imzaladım ve kaydımı iptal edip senetlerimi vrsinler diye dilekçe yazdım kabul etmediler.bazı arkadaşlarm notere gitmemi bazısı avukata vermemi,bazısı da milli eitime git dedi.. sizce neyapmalıyım.budurumla başa çıkanlar yazabilrmi.
etitus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-22-2011, 23:50   #2
tuszede1
Popüler Üye

tuszede1 is on a distinguished road

edilmek zorunda ama iptal yapmamak icin ellerinden geleni yapacaklardır
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-23-2011, 22:54   #3
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 595
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

Alıntı:
etitus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tusdatan kayıdımı iptal etmk istiorum. yenikaydoldum bazı derslee girdimm amaşimdi dersaneye gitmeyi istemiyorm. her haftasonu dolu dolu geçiyor ve çok sıkıcı .1 ay oldu bunaldım. kendi kendine çalışmamakkabus gibi.bazı seetler imzaladım ve kaydımı iptal edip senetlerimi vrsinler diye dilekçe yazdım kabul etmediler.bazı arkadaşlarm notere gitmemi bazısı avukata vermemi,bazısı da milli eitime git dedi.. sizce neyapmalıyım.budurumla başa çıkanlar yazabilrmi.
O dersaneye ben kayıt olsam ve bu bana yapılmış olsaydı emin ol o senetleri ayağıma getirirlerdi! ki yapabileceklerimi düşündüklerinde ...

Herkesin yapabilecek çok şeyleri vardır sadece düşünmek yeter
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-24-2011, 01:38   #4
tuszede1
Popüler Üye

tuszede1 is on a distinguished road

Bir soru mebe bağlı bir dersane var mı
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil