www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri > 5.Sınıf

2648 (0 Kayıtlı Ve 2648 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 09-14-2014, 11:58   #1
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Çukurova tıp dönem 5 grup listesi ve stajlar

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
DÖNEM V ÖĞRENCİ GRUP LİSTESİ
25.08.2014



S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 1-GRUP
1. 2007111127 BARADAR KARIMLI
2. 2008111015 AYDIN GÖRKEM ÖZDEMİR
3. 2008111017 AYŞE SENA GÜLOĞLU
4. 2008111029 BURAKCAN KARA
5. 2008111034 CELAL KÖKİPEK
6. 2008111039 ÇAĞRI ERDOĞAN
7. 2008111087 HATİCE SAADET GÖK
8. 2009111005 AHMET ÇATALDEĞİRMEN








S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 2-GRUP
9. 2009111009 AHMET ÖZKOCABAŞ
10. 2009111010 AHMET FURKAN KABACIK
11. 2009111018 ALİHAN CABİROĞLU
12. 2009111045 CEM İDRİSOĞLU
13. 2009111049 ÇİSEL ÖZALP
14. 2009111050 DENİZ AKIN
15. 2009111072 ERMAN AKDEMİR
16. 2009111118 İBRAHİM UTKU ÖZTÜRK








S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 3-GRUP
17. 2009111143 MERVE ÖZTOPRAK
18. 2009111159 NAHİT TOPALOĞLU
19. 2009111177 SATUK BUĞRA YAPICI
20. 2009111183 SILA EYDEMİR
21. 2009111200 UMUT AYCAN GÜRSOY
22. 2009111216 ZEYNEP FINDIKLI
23. 2009111224 ONUR ACILAR
24. 2009111601 MİNE HÜRYAŞAR




S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 4-GRUP
25. 2009111603 KAMİL ÖZKALOĞLU
26. 2010111001 VEYSİ AÇAN
27. 2010111002 MEHMET KAĞAN AÇIKGÖZOĞLU
28. 2010111004 SELİN ADATEPE
29. 2010111005 ONUR AĞCABAY
30. 2010111006 AYSEL AHRAZOĞLU
31. 2010111008 CEREN AKCAN
32. 2010111009 İLHAN ASUDE AKÇA







S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 5-GRUP
33. 2010111010 İSMAİL AKÇAY
34. 2010111011 MÜRÜVET AKÇAY
35. 2010111012 YUSUF AKGÜN
36. 2010111013 MELİHA AKÖREN
37. 2010111014 YASİN ALAYBEYOĞLU
38. 2010111015 HALİL İBRAHİM ALICI
39. 2010111016 BARIŞ ALTUN







S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 6-GRUP
40. 2010111017 EMRE ANDIZOĞLU
41. 2010111018 ÖNDER ARIKAN
42. 2010111021 FADİME EZGİ ASLAN
43. 2010111022 MUSTAFA AŞCI
44. 2010111023 GÖZDE ATASEVER
45. 2010111024 YÜCEL ATEŞ
46. 2010111025 HASAN FURKAN AVCI
47. 2010111026 ŞULE AYAS





S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 7-GRUP
48. 2010111027 AZER FIRAT AYAZ
49. 2010111028 BURÇİN AYGÜN
50. 2010111029 HATİCE BABAOĞLAN
51. 2010111030 AHMET UYGUR BALIK
52. 2010111031 BURAK CEMİL BALIK
53. 2010111032 KEMAL CAN BALIKÇI
54. 2010111033 TOLGA BALIKÇI





S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 8-GRUP
55. 2010111034 BUKET BARIŞ
56. 2010111036 AHMET BASUTÇU
57. 2010111038 KARDELEN BİLGİLİ
58. 2010111040 KAHRAMAN BİNGÖL
59. 2010111041 EZGİ BOĞA
60. 2010111042 SEYİT ALİ BOLAT
61. 2010111044 CEYLAN BOZKUŞ
62. 2010111045 HASANCAN CENGİZ






S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 9-GRUP
63. 2010111046 GÖKHAN CİCİN
64. 2010111047 BUĞRA BERKAY CİHANGİR
65. 2010111049 YAKUP COŞKUN
66. 2010111051 ÜMİT CAN ÇANKAL
67. 2010111052 AYŞENUR ÇAVUŞOĞLU
68. 2010111054 BARIŞ ÇELİK
69. 2010111056 SEDA ÇIRA
70.





2010111077 İBRAHİM ECE
S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 10-GRUP
71. 2010111058 DİLAN ÇİÇEK
72. 2010111059 MERİÇ ÇİL
73. 2010111060 PINAR ÇİRİT
74. 2010111061 BERFİN ÇİRKİN
75. 2010111062 EMRE ÇÖLÜOĞLU
76. 2010111063 ERDİ ÇAĞRI DAĞDELEN
77. 2010111064 SERAP MUTLU DAĞLI
78. 2010111066 AHMET DEMİR












S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 11-GRUP
79. 2010111067 İBRAHİM DEMİR
80. 2010111069 MERVE DEMİR
81. 2010111070 BUKET DEMİRCİOĞLU
82. 2010111072 MURAT DEVRİM
83. 2010111074 ŞÜKRÜ DOĞAN
84. 2010111076 GÜLŞEN DÖNMEZ









S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 12-GRUP
85. 2010111079 SİNAN ELİK
86. 2010111081 GÖZDE ERMİŞ
87. 2010111082 EECEM NAZ ERTÜK
88. 2010111083 İKRAM ESEN
89. 2010111084 YASEMİN EVLENDİ
90. 2010111085 NEJLA FINDIK
91. 2010111086 İSMAİL CANER GENÇ
92. 2010111087 GÖKÇE GEZGİN










S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 13-GRUP
93. 2010111088 ERHAN GÖK
94. 2010111089 SEFA ARMAĞAN GÖKÇELİ
95. 2010111090 HAFİZA GÖKÇE GÖKDENİZ
96. 2010111091 MUSTAFA SALMAN GÖKOĞLU
97. 2010111092 HASAN GÖZEN
98. 2010111094 KÜBRA GÖZÜBÜYÜK
99. 2010111168 GAMZE SEVAL ŞAHİN




S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 14-GRUP
100. 2010111095 AYŞENUR GÜL
101. 2010111097 ENES SÜLEYMAN GÜN
102. 2010111100 MESUT GÜRBÜZ
103. 2010111101 EZGİ GÜVEL
104. 2010111103 EMRE ONUR GÜVEN
105. 2010111104 VOLKAN GÜVEN
106. 2010111105 HURİYE GÜVENÇ
107. 2010111106 BEGÜM GÜZEL






S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 15-GRUP
108. 2010111107 SÖZDAR GÜZEL
109. 2010111108 NİHAN HACİOĞLU
110. 2010111109 ÖMER FARUK ILDIZ
111. 2010111111 FATİH KAHVECİ
112. 2010111112 ÖMER FARUK KANDİLCİK
113. 2010111114 ŞÜKRÜ KARA
114. 2010111115 FATMA EZGİ KARACA






S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 16-GRUP
115. 2010111117 RUKİYE ESRA KARAKUŞ
116. 2010111120 TUFAN AGAH KARTUM
117. 2010111122 HATİCE KAZANASMAZ
118. 2010111123 FADİME KESKİN
119. 2010111124 MEHMET BEŞİR KILINÇ
120. 2010111125 YUSUF KIRVAR
121. 2010111128 İREM KOCABAŞ
122. 2010111129 ÖZGÜR KOCAER





S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 17-GRUP
123. 2010111131 ABDULKERİM KOZAN
124. 2010111135 MERVE KULTAN
125. 2010111138 SİBEL MEMİLİ
126. 2010111139 FATMANUR MERAL
127. 2010111143 CEBRAİL OĞUZ
128. 2010111144 MELİS OKŞAŞOĞLU
129. 2010111159 NECMİYE İREM SEHLİKOĞLU









S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 18-GRUP
130. 2010111147 NAZİME BENSU ÖNENTAŞÇI
131. 2010111149 HAKAN ÖZ
132. 2010111150 DİLAN ÖZATLAN
133. 2010111151 SEMİHA GÖKÇE ÖZBEK
134. 2010111154 GÖKHAN MERT ÖZYURT
135. 2010111155 SERHAT PAKSOY
136. 2010111156 UMUR ANIL PEHLİVAN
137. 2010111157 MERVE SANCIOĞLU






S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 19-GRUP
138. 2010111158 EKİN SAY
139. 2010111160 ÖZCAN SEVİM
140. 2010111161 DUYGU SEVİNER
141. 2010111162 MUSTAFA SİVRİ
142. 2010111163 EMİŞ SILA SOLAK
143. 2010111164 MEHMET SUNA
144. 2010111166 AHMET SÜSENBÜK








S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 20-GRUP
145. 2010111169 ALİ KAAN ŞANAL
146. 2010111170 AHMET SERHAT ŞEKER
147. 2010111172 ABDULKADİR TANRIKULU
148. 2010111175 EMRE TARTICI
149. 2010111178 ERDAL TATLIDİL
150. 2010111179 BİLGE TEKİN
151. 2010111182 EZGİ TOPAL
152. 2010111183 AYŞE TOR








S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 21-GRUP
153. 2010111184 ESRA TOR
154. 2010111185 ABDURRAHİM TÖRE
155. 2010111186 RAMAZAN TURHAN
156. 2010111189 SAİT UÇAR
157. 2010111191 SAMİ UYAR
158. 2010111192 NAGİHAN UZUN
159. 2010111194 İBRAHİM ÜNALAN







S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 22-GRUP
160. 2010111196 MERVE YAĞBASAN
161. 2010111174 SEZAİ TARHAN
162. 2010111197 MEHMET YAKAN
163. 2010111198 FATMA SEMİNAY YALÇIN
164. 2010111199 SİNEM YALÇIN
165. 2010111200 SELMA YAPICI
166. 2010111201 CAN YAZİRLIOĞLU
167. 2010111203 İSRANUR YENEN





S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 23-GRUP
168. 2010111204 ABDULLAH YILDIRIM
169. 2010111205 ELİF YILDIRIM
170. 2010111207 NESLİŞAH YILDIRIM
171. 2010111208 SULTAN CEREN YILDIRIM
172. 2010111209 ECE YILMAZ
173. 2010111210 MUSTAFA YILMAZ
174. 2010111214 ALİ İHSAN YÜCEL







S:NO FAK.NO: ADI SOYADI 24-GRUP
175. 2010111501 EMİNE BURCU BALCI
176. 2010111502 SEDAT BIÇAKÇI
177. 2010111504 İLKNUR MUTLUER
178. 2010111505 SAİD AKTAŞ
179. 2010111512 ELİF GÜNGÖRDÜ

180. 2010111508 GÖKHAN AKTÜRK

181. 2010111509 GİZEM İNCE

182. 2010111510 TUĞBA ALİŞİR







2014-2015 EĞİTİM YILI Dönem V EK öğrenci listesi

2009111184 Sibel AKBAYRAK 20
xElektif-B :01-12 Eylül (Sonrası 1 hafta ara)
xKardiyoloji :22 Eylül - 17 Ekim
xEnfeksiyon :20 Ekim-07 Kasım
xNöroloji :10-28 Kasım
xDermatoloji :01-19 Aralık
xKBB :220Aralık 2014-09 Ocak 2015
xFarmakoloji :26-30 Ocak 2014
GÖZ HASTALIKLARI STAJINI ERASMUSTA ALACAK

2009111157 Müslüm AKKILIÇ 18
Göz Hastalıkları : 15-26 Eylül 2014
Beyin ve Sin.Cer. : 29 Eylül – 17 Ekim
Adli Tıp : 20-31 Ekim
Üroloji : 03-14 Kasım
FTR : 17-28 Kasım
Göğüs Hastalıkları : 1-12 Aralık
Farmakoloji :15-19 Aralık
İleri Yaşam Dest. :22-26 Aralık
Elektif –A :29 Aralık 2014-02 Ocak 2015
Çocuk Cer. Ve Ortopedi Stajlarını Erasmusta Alacak






2007111059 İlker ARTUK 1
Enfeksiyon :22 Eylül – 17 Ekim 2014
Adli Tıp :20-31 Ekim
Göz Hastalıkları : 03-14 Kasım
Beyin ve Sin.Cer. : 17-28 Kasım
Üroloji : 01-12 Aralık
Çocuk Cerrahisi : 15-26 Aralık
Elektif-B :29 Aralık 2014 -09 Ocak 2015
İleri Yaşam Dest. :26-30 Ocak
Elektif –A :02-06 Şubat
Farmakoloji :09-13 Şubat



2009111090 Fulya Burçin CESUR 12
Göğüs Hast : BU STAJI ERASMUSTA ALACAK
Ortopedi :01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Beyin ve Sin.Cer. : 29 Eylül – 17 Ekim
Göz Hastalıkları : :20-31 Ekim
Üroloji : 03-14 Kasım
Çocuk Cerrahisi : :17-28 Kasım
Plastik : 01-12 Aralık
Elektif-B : 15-26 Aralık



2009111215 Zeynep ÇİLEK 23
KBB :1-19 Eylül
Kardiyoloji :22 Eylül-17 Ekim
Ortopedi : 20-31 Ekim
FTR : 03-14 Kasım
Elektif-B : 17-28 Kasım
İleri Yaşam Dest. : 01-05 Aralık
Elektif –A :08-12 Aralık
Farmakoloji :15-19 Aralık
GÖĞÜS STAJI ERASMUSTA ALACAK



2009111168 Onur Utku DEMİR 18
Kardiyoloji :22 Eylül 17 Ekim
Enfeksiyon :20 Ekim 07 Kasım
KBB :10-28 Kasım
Dermatoloji :01-19 Aralık
Nöroloji :22 Aralık 2014-09 Ocak 2015
Elektif-B : 26-Ocak-06 Şubat
Farmakoloji :09-13 Şubat



2009111116 İbrahim EKŞİ 14
Nöroloji :01-19 Eylül
Elektif –A :22-26 Eylül
Elektif-B : 29 Eylül-17 Ekim
Üroloji : 20-31 Ekim
Çocuk Cerrahisi : 03-14 Kasım
Plastik : 17-28 Kasım
Göz Hastalıkları : 01-12 Aralık
Beyin Cerrahi :15 -26 Aralık
Adli Tıp :29 Aralık 2014-09 Ocak 2015



2009111101 Hakan GELİNCİK 13
Nöroloji :22 Eylül – 17 Ekim
Üroloji : 20-31 Ekim
Çocuk Cerrahisi : 03-14 Kasım
Plastik : 17-28 Kasım
Göz Hastalıkları : 01-12 Aralık
Beyin ve Sin.Cer. :15-26 Aralık
Elektif-B : 29 Aralık 2014-09 Ocak02015
Farmakoloji :26-30 Ocak
İleri Yaşam Dest. : 02-06 Şubat
Elektif –A :09-13 Şubat



2009111198 Uğurtan ERGÜN
Göz Hastalıkları : 15-26 Eylül 2014
Beyin ve Sin.Cer. : 29 Eylül – 17 Ekim
Adli Tıp : 20-31 Ekim
Üroloji : 03-14 Kasım
FTR : 17-28 Kasım
Göğüs Hastalıkları : 1-12 Aralık
Farmakoloji :15-19 Aralık
İleri Yaşam Dest. :22-26 Aralık
Elektif –A :29 Aralık 2014-02 Ocak 2015
Çocuk Cer. Ve Ortopedi Stajlarını Erasmusta Alacak


2009111056 Ece Sevim GÜNAY 8
Ortopedi :01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Adli Tıp : 29 Eylül – 17 Ekim
Göz :20-31 Ekim
Beyin ve Sin.Cer. : 03-14 Kasım
Plastik : 17-28 Kasım
Üroloji : 01-12 Aralık
Çocuk Cerrahisi : 15-26 Aralık
Elektif-B :29 Aralık 2014-09 Ocak 2015
GÖĞÜS STAJI ERASMUSTA


2009111066 Emre HALLAÇOĞLU 9
Enfeksiyon :22 Eylül-17 Ekim
Ortopedi : 20-31 Ekim
FTR : 03-14 Kasım
Göğüs Hastalıkları :
Üroloji :
Çocuk Cerrahisi :
Elektif-B :
KBB :



2009111128 Kısmet IŞIK 15
Beyin ve Sin.Cer. :29 Eylül-17 Ekim
Plastik : 20-31 Ekim
Üroloji : 03-14 Kasım
Çocuk Cerrahisi : 17-28 Kasım
Ortopedi :01-12 Aralık
FTR : 15-26 Aralık
Adli Tıp :29 Aralık 2014-09 Ocak 2015
Elektif-B : 26 Ocak-06 Şubat



2009111507 Özge İPEK 24
Elektif -A : ELEKTİF (A) VE (B) Yİ ERASMUSTA ALACAK
Elektif -B : “”” “””
KBB :01-19 Eylül
Kardiyoloji :22 Eylül-17 Ekim
Enfeksiyon :20 Ekim-07 Kasım
Dermatoloji :10-28 Kasım
Farmakoloji :01-05 Aralık
İleri Yaşam Dest. : 08-12 Aralık




2009111203 Volkan GÖRGÜLÜ 22
Kardiyoloji :01-19 Eylül
Enfeksiyon :22 Eylül-17 Ekim
KBB :20 Ekim-07 Kasım
Nöroloji :10-28 Kasım
Dermatoloji :01-19 Aralık
Elektif -A :22-26 Aralık
Elektif -B :29 Aralık 2014 – 09 Ocak 2015


2009111019 Altan KARAKILÇIK 5
Adli Tıp :
Göz Hastalıkları :
Beyin ve Sin.Cer. :
Üroloji :
Çocuk Cerrahisi :
Ortopedi :
FTR :
Elektif-B :
Göğüs Hastalıkları :


2009111002 Abdullah KÖÇEROĞLU 4
Göğüs Hastalıkları :29 Eylül – 17 Ekim
Göz Hastalıkları : 20-31 Ekim
Beyin ve Sin.Cer. : 03-14 Kasım
Elektif-B : 17-28 Kasım
Üroloji : 01-12 Aralık
Çocuk Cerrahisi : 15-26 Aralık
Plastik : 29 Aralık 2014-09 Ocak 2015
Ortopedi : 26 Ocak -06 Şubat
FTR : 09-20 Şubat



2009111043 Cahit Sefer UÇAR 7
Enfeksiyon :22 Eylül-17 Ekim
Göz :20-31 Ekim
Elektif-A :03-07 Kasım
Nöroloji :20-28 Kasım
Dermatoloji :01-19 Aralık
K.B.B. :22 Aralık 2014-09 Ocak 2015
Kardiyoloji :26 Ocak-13 Şubat

2009111162 Nazlı Ece ÜNAL
KBB : Bu stajı Erasmusta alacak
Beyin ve Sin.Cer. : Bu stajı Erasmusta alacak

Deri ve Zührevi Hast. :,1-19 Eylül
Nöroloji :22 Eylül – 17 Ekim
İleri Yaşam Dest. :20 – 24 Ekim
Elektif –A :27-31 Ekim
Göz Hastalıkları : 03-14 Kasım
Adli Tıp : 17-28 Kasım
Elektif-B : 01-12 Aralık






2008111197 Türkan Gözde YALÇIN 21
Elektif -A : Bu stajı Erasmusta alacak
Elektif -B : Bu stajı Erasmusta alacak

KBB :01-19 Eylül
Kardiyoloji :22 Eylül – 17 Ekim
Enfeksiyon :20 Ekim-07 Kasım
Dermatoloji :10-28 Kasım
Farmakoloji :01-05 Aralık
İleri Yaşam Dest. : 08-12 Aralık


2009111205 Yahya Selçuk AYDEDE 22
Göz Hastalıkları : 01-12 Eylül
Beyin ve Sin.Cer. : 15-26 Eylül
Adli Tıp : 29 Eylül-17 Ekim
Üroloji : 20 – 31 Ekim
Çocuk Cerrahisi : 03-14 Kasım
Plastik : 17-28 Kasım
Ortopedi :TEKRAR 01-12 Aralık
KBB :TEKRAR 22 Aralık 2014-09 Ocak 2015



2009111013 Ahmet Rıdvan BİLGİÇ 15
Göğüs Hastalıkları :01-12 Eylül 2014

2009111079 Fatma Betül APAK 13
Ortopedi :01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Göğüs Hastalıkları :29 Eylül – 17 Ekim


2009111137 Mehmet Fatih ASLANKAN 13
Ortopedi :01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Göğüs Hastalıkları :29 Eylül – 17 Ekim

2009111139 Mert BÜYÜKİKİZ 13
Ortopedi :01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Göğüs Hastalıkları :29 Eylül – 17 Ekim



2009111112 Hülya GENCAY 3
Kardiyoloji :01-19 Eylül
Enfeksiyon : 22 Eylül-17 Ekim
KBB : 20 Ekim – 07 Kasım
İleri Yaşam Desteği :TEKRAR ????????
2007111002 Ahmet Burak URFALIOĞLU 4
Kardiyoloji :01-19 Eylül
Enfeksiyon : 22 Eylül-17 Ekim
KBB : 20 Ekim – 07 Kasım


2007111116 Umut KUDRET 4
Kardiyoloji :01-19 Eylül
Enfeksiyon : 22 Eylül-17 Ekim
KBB : 20 Ekim – 07 Kasım

2009111175 Sabriye BİLGİÇ 5
Kardiyoloji :01-19 Eylül
Enfeksiyon : 22 Eylül-17 Ekim
KBB : 20 Ekim – 07 Kasım


2007111086 Mustafa GÖBÜT
Ortopedi : 01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Göğüs Hastalıkları : 29 Eylül-17 Ekim
Göz Hastalıkları : 20 – 31 Ekim
Beyin ve Sin.Cer. : 03-14 Kasım
Adli Tıp : 17-28 Kasım
Üroloji : 01-12 Aralık
Çocuk Cerrahisi : 15-26 Aralık
Plastik : 29 Aralık 2014-09 Ocak 2015

2008111104 Mehmet Akif HABACI
Ortopedi : 01-12 Eylül
FTR : 15-26 Eylül
Göğüs Hastalıkları : 29 Eylül-17 Ekim
Göz Hastalıkları : 20 – 31 Ekim
Beyin ve Sin.Cer. : 03-14 Kasım
Adli Tıp : 17-28 Kasım
Üroloji : 01-12 Aralık
Çocuk Cerrahisi : 15-26 Aralık
Plastik : 29 Aralık 2014-09 Ocak 2015





2005111111 Tayfur CURA 4.Grup
Kulak Burun Boğaz :01-19 Eylül
Kardıyoloji :22 Eylül-17 Ekim
Enfeksiyon Hast :20 Ekim-07 Kasım
Dermatoloji :10-28 Kasım
Elektif –A :01-05 Aralık
Ara Tatil :08-12 Aralık
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

     

Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Çukurova tıp dönem 4 grup listesi ve stajlar tususev 4.Sınıf 1 09-14-2014 11:56
46. Dönem DHY uzman isim listesi tususev Atama Duyuruları 2 07-25-2012 00:06
44 dönem dhy pratisyen tebligat listesi tususev Atama Duyuruları 0 05-11-2012 10:16
44. dönem uzman tebligat listesi tususev Atama Duyuruları 2 05-11-2012 10:13
43. Dönem DHY Uzman Listesi tususev Atama Duyuruları 2 02-08-2012 11:01


Şu Anki Saat: 21:12


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.
www.stetuskop.com