www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > TUS Dersaneleri > Dersaneler Hakkında Genel

4057 (1 Kayıtlı Ve 4056 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 07-01-2011, 23:59   #1
tuszede1
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tuszede1 is on a distinguished road
Standart nedir bu DUYUM alma sevdası...

o kadar tantana oldu osymden duyumlar kesildi ama halen biz deik yonetmelik de 3 seneden bes seneye cikti muhafiyet deniyor. Anlamıyorum yanı uzmanlık kurulunda sende ders analatan hocaların arkadaşları vardır. sende duyarsın mesala bende biliyordum ne var yani... Halen duyumuz var soru da alıyoruz imaları mı pes diyorummm.. uzmanlık kurulunda herkesin tanıdığı var , kendinizi kandırmayın.. VE İNSANLARIN PSKOLOJİLERİYLE OYNAMAYI BIRAKIN LÜTFEN eğer zerre kadar Allah korkunuz, kul hakkı inancınız varsa
tuszede1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-31-2016, 21:07   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Dedikoduyu seviyoruz
Alt 11-30-2016, 19:54   #3
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
kayıtsız üye´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
dedikoduyu seviyoruz

+ 1
Alt 09-23-2017, 08:47   #4
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
tuszede1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
o kadar tantana oldu osymden duyumlar kesildi ama halen biz deik yonetmelik de 3 seneden bes seneye cikti muhafiyet deniyor. Anlamıyorum yanı uzmanlık kurulunda sende ders analatan hocaların arkadaşları vardır. sende duyarsın mesala bende biliyordum ne var yani... Halen duyumuz var soru da alıyoruz imaları mı pes diyorummm.. uzmanlık kurulunda herkesin tanıdığı var , kendinizi kandırmayın.. VE İNSANLARIN PSKOLOJİLERİYLE OYNAMAYI BIRAKIN LÜTFEN eğer zerre kadar Allah korkunuz, kul hakkı inancınız varsa
Konu nedir

Seçenekler
Stil