www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > STETUSKOP.COM FORUM > STEtusKOP.COM Forum Hakkında > Forum Duyuruları

2161 (2 Kayıtlı Ve 2159 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 03-31-2009, 10:21   #1
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute
Post Eylül 2009 Özel TUS Çalışma Grubu

Değerli Arkadaşlar,
Kasım 2008 de oluşturduğumuz özel TUS çalışma grubunu tekrardan revize ediyoruz.
Eylül 2009 TUS Hazırlık Grubumuz çalışma programına 1 Nisan itibariyle başlayacaktır... Bu çalışma grubuna Nisan ayı boyunca katılımları kabul etmeyi düşünüyoruz. Sonradan katılan arkadaşlar haliyle yetişmek açısından biraz daha hızlı çalışmak durumunda kalacaklar.Eylül 2009 TUS grubuna intörn ve mezun arkadaşlar katılabilir.
Ayrıca şu an 5.sınıfta olan arkadaşlarımız için de ayrı bir program uygulanacaktır yine bu programın ilk etaptaki süresi Eylül 2009 TUS'a kadar planlanıp ardından tekrar programlarıyla devam edecektir.5.sınıftaki tıp öğrencisi arkadaşlarımız da TUS 5 Programına katılabilirler.
Gruplardan tam verimi alabilmek ve uyum sağlamak için katılım aşamasında aramış olduğumuz birtakım şartlar mevcuttur;

1.Dersaneye gitmeyen arkadaşları gruba kabul ediyoruz.Bunun sebebi ise dersaneye giden arkadaşların zaten uymak zorunda olduğu mevcut bir programlarının olmasıdır.

2.Önceki grubumuzda olduğu gibi şahsi programını uygulayıp motivasyon amaçlı aramızda bu sefer katılım düşünmüyoruz.Hem gruptakilerin hem de bizlerin tam motivasyonu için bu eski uygulamayı kaldırmış bulunuyoruz.

3.Grup üyelerinden tam bir geri bildirim istiyoruz, haftalık çalışma konuları verildiğinde haftanın sonunda çalışılıp çalışılmadığı hakkında grup üyelerinin her birinden sitemizdeki kendilerine özel başlıklarda geri bildirim zorunludur.Bunu sürekli aksatan üyelerimiz çalışma grubundan ihraç edilecektir.

4.Çalışma gruplarına özel ders notları, hazırlık soruları ses kayıtları yine kendilerine özel başlıklarda yayınlanacaktır.

5.Bu çalışma gruplarına katılım ve devamlılık tamamiyle ücretsizdir.Maddi anlamda sizlerden hiçbir karşılık beklenmediği ve talep de edilmeyeceğini belirtmek istiyorum(Bazı meslektaşlarımızın yaptığından bir farkımız olsun).

6.Sizlerin yararına uygulama aşamasında yine bazı duyuru ve eklemelerimiz olduğu takdirde siteden yayınlanacaktır.

7.Tıp dışı branşlar da Özel TUS Hazırlık grubumuza başvurabilirler..

4.sınıf tıp öğrencisi arkadaşlarımız için şu an bir çalışma grubu mevcut olmayıp onlara önerimiz zaten 4.sınıf döneminde textbook kaynaklarından tıbbi bilgileri öğrenmeleridir.Bu da bir nevi TUS hazırlık sürecine kendilerini başlatmış olacağı kanısındayım.

Çalışma grubuna katılmak isteyen ve eski grup üyelerinden devam etmek isteyen 5.sınıf, 6.sınıf(intörn) ve mezun arkadaşlarımız isimlerini bu başlık altına yazdırsınlar lütfen...30 Nisan 2009 son katılım tarihidir.

Saygılar...

güncelleme 30 Nisan 2009;

Özel TUS Grubu için başvurularımız sona ermiştir..Beklediğimden çok çok fazla başvuru ve ilgi oldu tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ...
Özel TUS 5.Sınıf,
Özel İntörn,
Özel TUS Mezun
Özel Tıpdışı Branş

olmak üzere 4 ayrı kategoride toplamda 50 üyemize bu hizmeti bu dönem sunacağım ...
Herkes için diliyorum ki çok güzel sonuçlar çıkaracağız...

Bundan sonra gruba katılım dahil etmicem tek istisna yine gruptakilerden birinin referansıyla yada benim tanıdığım kişiler 15 Mayıs'a kadar grubumuza dahil olabilecek... 15 Mayıs sonrası hiçbir şekilde gruba katılım olmayacaktır...

Nisan 2010 TUS için ÖZEL TUS Grubu başvurularımız yine 4 kategoride 1 -30 Eylül tarihleri arasında olacaktır, bunun da müjdesini vereyim
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-01-2009, 12:56   #2
dr_mehtap
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
dr_mehtap is an unknown quantity at this point

merhaba ben dr_mehtap,
çalışma grubuna dahil olmak istiyorum
dr_mehtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 18:38   #3
dr_talia
Normal Üye

dr_talia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dr_talia is an unknown quantity at this point

bende dahil olmak istiyorum.
dr_talia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 23:49   #4
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

başvuru yapan arkadaşlara özel mesaj gönderildi..
Alt 04-02-2009, 12:22   #5
funny
Aktif Üye

funny is on a distinguished road

Ben de katılmak istiyorum.
funny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 21:31   #6
forever
Sadece Üye

forever is an unknown quantity at this point

ben de katılmak istiyorum
forever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 21:51   #7
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

katılmak isteyen yeni arkadaşlara da özel mesaj gönderilmiştir.
Alt 04-03-2009, 19:55   #8
ftmnr
Hedef Eylül 2010

ftmnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 429
ftmnr will become famous soon enoughftmnr will become famous soon enough

bi kez daha deneyebilr miyim?
ftmnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 21:34   #9
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

konuyla ilgili özel mesaj yazdım ftmnr ..
Alt 04-03-2009, 22:50   #10
prisca
Hedef Eylül 2010

prisca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 420
prisca has a spectacular aura aboutprisca has a spectacular aura aboutprisca has a spectacular aura aboutprisca has a spectacular aura aboutprisca has a spectacular aura about

bende :( dönem beşim
prisca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil