www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tustime

Tustime TUSTIME hakkındaki görüş ve duyurular

865 (0 Kayıtlı Ve 865 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 04-22-2014, 23:10   #1
number13
Sadece Üye

number13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0
number13 is an unknown quantity at this point
Standart Tustime, Bireysel ve Kitlesel Başarıda Fark Atıyor...

Tustime Kursiyerlerinin Nisan 2014 Tus Sonuçları Ulaşmaya Başladı...
Ayrıntılar için; www.tustime.com
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  liste_2014_3.jpg
Görüntüleme: 277
Büyüklüğü:  21,1 KB (Kilobyte)  
number13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-25-2014, 15:13   #2
number13
Sadece Üye

Standart Nisan 2014 Tus 4. Tus'a Hazırlanacaklara Önemli Tavsiyeler

http://vimeo.com/92858871
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  nisan-tus-4.jpg
Görüntüleme: 88
Büyüklüğü:  11,9 KB (Kilobyte)  
Alt 04-28-2014, 18:17   #3
number13
Sadece Üye

Standart Nisan 2014 Tus 4. Ertan Nurlu

2011 Hacettepe tıp fakültesi mezunuyum. 6,5 aydır nisan 2014 tus sınavına hazırlanıyorum. Tus’a hazırlanan pek çok arkadaş gibi benimde zorluklarım oldu. Bunlardan en büyüğü motivasyon eksikliği. Sınava yakın nerdeyse hiçbir soruyu yapamayacak hissi oluşturuyor. Tusa girecek arkadaşları ben 2 gruba ayırıyorum. Eylül tus’una hazırlananlar, Nisan tus’una hazırlananlar. Eylül tus’una hazırlanacak arkadaşlar yeni mezun olmuş oluyorlar, onların yeni bir motivasyonu, enerjileri oluyor. İnternlik boyunca bi şekilde deşarj oluyorlar. Tus sınavına hazırlık sürecini bırakmadan hazırlanmak daha kolay oluyor. Ancak nisan tuşuna hazırlanacak arkadaşlar bi kaç sefer tus’a girmiş, çalıştığı yerden istifa etmiş daha yıpranmış arkadaşlar oluyor. Nisan tus’una hazırlanacak arkadaşların daha fazla motivasyona ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum. Tustime ve kaynakları benim için çok faydalı oldu. Benim favorim İnfotus serisi. İnfotus serisi kesinlikle bilgilerin çok net ve akılda kalıcı bir şekilde kullanılmış tablolar ve şekillerden oluşan çok avantajlı bir kaynak. Tus için gayet net. Çok fazla ayrıntıya kaçmadan hazırlanmış kitaplar, zaman kaybolmadan, fazla tekrar yaparak sınava hazırlıyor. Tabi En önemli usta aslında hocalarımız. Hocalarımızın kalitelerini hazırladıkları yayınlardan rahatlıkla anlabiliyoruz. Ayrıca Online eğitim programına evden katılmanız büyük bir avantaj. Tustime Deneme sınavları da çok önemli. Deneme sınav sonucunda eksiklerimizi görebiliyoruz. Tus’a hazırlanacak arkadaşlara deneme sınavlarına katılmalarını ve soruların açıklamalarını okumalarını öneririm. Sınav yaklaştıkça motivasyon eksikliği ve bu yarıştan vazgeçme yada günlük çalışma saatlerinde azalma oluyor. Kesinlikle arkadaşlara bu hataya düşmemelerini öneriyorum. Sınav gününe kadar tekrar etmeye çalışsınlar. Tus’da dershanelerin önemi büyük. Dershane size bir fırsat sunuyor, değerlendirmek size kalmış. Sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Tustime’a da her şey için çok teşekkür ederim.

Seçenekler
Stil