www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Genel Mesleki Konular

870 (0 Kayıtlı Ve 870 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 12-30-2009, 02:16   #1
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 406
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice
Exclamation Plastik Cerrah mı KBB mi?

__Arkadaşlar sizden doktor tavsiyesi istiyorum. Ablamın burnunda bilateral deviasyon var . Aynı zamanda burnu dış görünüm olarak sağa doğru yamuk duruyor. Ve yine septuma komşu zigomatikleri de çok şişkin.
__İşin özü şudur ki bizim ciddi bir deviasyon ameliyatına ihtiyacımız var ama aynı zamanda işin içine söylediğim nedenlerden ötürü estetik de girecek.
Şu an doktor tercihi yapamıyoruz. Acaba tercihimiz PLASTİK CERRAHİ UZMANI mı olmalı yoksa KBB UZMANI mı?
__Ve yine Ankara'da ya da İzmir'de tavsiye edeciğiniz uzmanlar varsa lütfen benimle paylaşın...

Alt 12-30-2009, 22:36   #2
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 406
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Fikri olan yok mu..? :(
Alt 12-31-2009, 09:15   #3
laracraft
Popüler Üye

laracraft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 457
laracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud oflaracraft has much to be proud of

canım bence burun op.u konusunda çok deneyimi olan bi hekim seçmen gerekiyor.kbb ve plastik cer. ortak op.da yapabilirler..
ama hekim ismi konusunda bi fikrim yok o yüzden bi şey yazamamıştım..
şimdiden geçmiş olsun..septum deviasyonu estetik haricinde ciddi sıkıntılar yapıyor gerçekten..acil şifalar dilerim
laracraft isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-31-2009, 22:26   #4
piyanosaksafon
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 375
piyanosaksafon will become famous soon enough

maddi gücünüz varsa bir operasyona hem plastikçi hem kbb ci girebilir..eğer zigomatikler de işin içindeyse plastik tabii ki..sadece sepptum deseydin kbb derdim..geçmiş olsun..
Alt 01-01-2010, 00:08   #5
34nisan10
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
34nisan10 is on a distinguished road

daha çok burunla ilgilenen kbb cileri öneririm.
34nisan10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2010, 18:42   #6
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 550
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

tabi ki KBB
İstanbul TIP(çapa) da bir hoca var önerebileceğim elemmire ama Ankara ve İzmir malesef...
Çapadaki hocayla da ilginç bir anımız var zaten ;
stajda odasında bize yine deviasyonları anlatıyordu ama o sıra ben hocayı inceliyorum iyice çünkü biçok başarıya imza atmış bi isim profesör ve daha da genç yaşta...
neyse uygulama bitti ve hoca sorusu olan var mı dedi; ben de evet hocam dedim;"acaba sizde de hafif deviasyon mı var hocam" diye sordum ve evet hocanın da hafif deviasyonu vardı o da gülümseyerek evet var ama hiçbi şekilde rahatsız etmiyor dedi
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2010, 19:41   #7
doktorbyc
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
doktorbyc is on a distinguished road

KTÜ KBB daha tecrübelidir diye düşünmekteyim
doktorbyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-28-2016, 22:20   #8
Kayıtsız Üye
Guest

Kbb