www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > TUS Dersaneleri > Tusdata

7067 (1 Kayıtlı Ve 7066 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 10-31-2020, 08:36   #1
berkcan
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
berkcan is on a distinguished road
Standart Tusdata Online Eğitim Uygulaması

ŞikayetVarArama
Giriş Yap / Üye Ol
Tüm Markalar Tüm Markalar
Tüm Şikayetler Tüm Şikayetler
Şirketler için Kurumsal Üyelik
Marka Girişi
Tüm Şikayetler
Tusdata Logo
Şikayetin Durumu:
İlgili merciye ulaştırıldı.

Tusdata Online Eğitim Uygulaması Sürekli Hata Veriyor
YağmurYağmur1 gün önce Şu anda 1 kişi, seninle birlikte Tusdata şikayetlerini okuyor.
Gün içerisinde yoğun saatlerde olduğumuz için olduğunu sanmıştım ancak sürekli olarak video yüklenme sorunu yaşıyorum. Özellikle 1 haftadır videolar arası geçiş yapmak 10 dakika sürüyor veya hiç açılmıyor. Sınav yapmadaki başarısızlıkları burda da görülüyor. Derslerin kalitesine bir şey demiyorum ama bu dersleri bize ulaştırma konusundaki başarısızlıkları fazlasıyla ortada. Videoları 7. Günü 8. Güne bağlayan sabah kaldırıyoruz deseler de 6. Günün gecesinde kaldırıyorlar. Ve tuş çalışmanın saati olmaz ama aradığımda asla ulaşamıyorum.

Bilgiye erişimimizi gizlilik adı altında kısıtlayıp sürekli bizi strese sokuyorlar. Eğitimi dışında kayıt yaptırdığıma pişmanım gerçekten. Bu kadar iyi bir eğitime rağmen iyiliklerini bu kadar tavırlarıyla gölgeleyen başka bir kurum görmedim daha önce.
https://www.sikayetvar.com/tusdata/t...i-hata-veriyor
berkcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
eğitim, online, tusdata, tusdata online eğitim uygulaması, uygulaması

Seçenekler
Stil