www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri

4779 (2 Kayıtlı Ve 4777 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 09-30-2011, 17:45   #1
dr.namevcud
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
dr.namevcud is an unknown quantity at this point
Standart TUSEM vs TUSDATA

Merhabalar.Çıldırmak üzere olduğumu bildirerek başlamak istiyorum yazıma bu sebeple her türlü fikre,öneriye ve yol göstermeye ihtiyacım var.
Uludağ dördüncü sınıf öğrencisiyim malumunuz olduğu üzere artık dershane konusunda bir karar vermek zorundayım.İki dershanede kampanyalarla karşımıza çıktılar ki okampanyalardan da bahsetmek istiyorum çünkü karar vermemi güçleştiren şeyler içermekteler.

Tusdata diyor ki gel kardeşim taksitli fiyatımız 8250 bizim sana optimum serisi 1000 lira hediye çeki ve vaka kampı vereyim.Beşinci sınıfta iki dönem gel,altıncı sınıfta bi döneme sıkıştıracağız programı bir dönem gelmeyeceksin (malum bizim fakültenin intörnlüğü dillere destan olduğundan sebep.)

Tusem de diyor ki bak kardeşim benden sana 7000 lira tus kampı ve vaka kampı dahil bir kurs ücreti.Beşinci sınıfta iki dönem geleceksin burası datadan farklı değil ama altı da iki dönem boyunca geleceksin ben sana dönem seçme şansı tanımıyorum.Dolayısıyla beşinci ve altıncı sınıfta nöbete yahut sınv vaktine denk gelen bir ders olursa bunu hiç görememe ihtimalim var buna da şöyle bir savunma getiriyor,senin burnunun dibine offline merkezi açıyorum kaçırırsan oradan dinlersin.

Sizce ben ne yapmalıyım ya hu meydey meydey sos sos
dr.namevcud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil