www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri > 4.Sınıf

891 (0 Kayıtlı Ve 891 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 09-14-2014, 12:38   #1
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.200
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Gaü 4.sınıf öğrenci rotasyon grup listesi

GAÜ 4.SINIF ÖĞRENCİ ROTASYON GRUP LİSTESİ

T.C.
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TÜRKÇE TIP)
2014-2015 EĞİTİM YILI
4.SINIF ÖĞRENCİ ROTASYON GRUP LİSTESİ

Öğrencinin Soyadı Adı Öğrencinin Soyadı Adı Öğrencinin Soyadı Adı
GRUP 1 19 ELİBOL EBRU GRUP 4
1 AGABILMEZ ÖMER DOGAN 20 FIRAT ARZU 1 ÖZMAYA FETULLAH
2 AKALIN MAHSUN 21 GEÇILI DEMET 2 ÖZMEN AYŞE ELİF
3 AKEL HAKAN 22 GENÇ ONUR 3 ÖZTÜTO BURCU
4 AKTAS GÜL NIHAN 23 GÖKTAS MUHAMMET 4 PALAZ SERIFE NUR
5 AKTEKIN ALPER 24 GÖNÇ K. BÜSRA (FARABİ GİDEN) 5 POLAT TANSU MUAZZEZ
6 AKYOL YIGIT 25 GÜMÜS AYSE 6 SAKAR YASEMIN
7 AKYÜREK MEHMET 26 GÜMÜŞOLUK BILGIN 7 SARIKAYA SAFAK
8 AL ALI FURKAN 27 GÜNAR BERKIN 8 SARI NESIBE
9 AL QURAN MOHAMMAD 28 GÜNGÖR ENES ÖMER 9 SOLMAZ SERHAT
10 ALAK HASAN 29 GÜVEN BÜSRA 10 SOYLU MELIKSAH
11 ALTINKAYNAK CİHAN 30 HARPUTLU YAGMUR 11 SUBAŞI MERVE
12 ALTUN EMRAH 31 HARTLAP MEHMET 12 SULANÇ BEGÜM
13 ASCI ABDULLAH 32 HASANOGLU SUMEYYE 13 SÜLÜ ÇAGAN SEZIN
14 ASLAN DOGAN 33 HASÖZHAN AYÇA 14 SAHINOGLU DEFNE
15 ASLAN MURAT 34 HOROZ ÖZGE 15 TAMER ZEYNEP
16 ATAY HÜSAMEDDIN 35 KAPUKAYA ENES ERDI 16 TEKİNYILDIZ MERVE
17 AYAZ IZZET 36 ÜK ECE (FARBİ GİDEN) 17 TEPE ÇAGDAS OZAN
18 AYGÜN EZGI 37 YAYLA ALİ(FARABİ GİDEN) 18 TOKYAY SALIHA
19 AYHAN SALIH 19 TOPUZ NURGÜL
20 AYTUG MEHMET EMIN 20 TOSUN SEFA KORAY
21 AYYILDIZ BÜSRA GRUP 3 21 TUM SEMA
22 BAG FATMA 1 KARAALI EFE 22 TUNGAY GÜLÇIN
23 BALKAYA ÖYKÜ 2 KARABACAK ADIL 23 TUT DUYGU
24 BARAN REHA 3 KARABULUT ÜMMÜHAN EBRU 24 TÜMKAYA HAYDAR
25 BEBEK ESRA 4 KARAMAN MUHAMMED EMIRHAN 25 YAHSI MERVE
26 BEDIR MEHMET AKIF 5 KARDAS GIZEM 26 YANAR İLDENİZ
27 BENLI YUSUF 6 KAYA ABDULLAH 27 YAVUZ UGUR
28 BIÇEN EMRE 7 KAYA TOLGA 28 YILDIRIM MEHMET FATIH
29 BİLBAY HAYRETTİN(FARABİ GİDEN) 8 KAYHAN TUGHAN 29 YILDIRIM NAİM
30 BOZKURT HATICE KÜBRA 9 KERSE HÜRÜ 30 YILMAZ BETÜL
31 BOZKURT SUNA 10 KILIÇ MEHMET SELİM 31 YILMAZ MEHMET
32 CANPOLAT ERDEM 11 KILIÇ SELCEN 32 YILMAZ NIHAL
33 CEYLAN BETÜL 12 KISSA TUGBA NERGIZ 33 YOUSSEF AMINNAWABI S.
34 ÇALI MUSTAFA 13 KIZILTAV EMRE 34 YÜRÜK MEHMET CAN
35 ÇELIKBAG SERHAT 14 KOÇ ERCAN
36 ÇETIN DAVUT 15 KOÇ SÜMEYYE
16 KÖKSALDI SEHER
GRUP 2 17 KUSDOGAN NUREVSAN
1 ÇIÇEK FURKAN CUMA 18 KUTLUAY ISMET GAMZE
2 ÇİFTEL DİLAN 19 KUZU SEZER
3 ÇIFTLER HÜSEYIN 20 KÜÇÜK AHMET
4 ÇICGA BAKI 21 KÜTÜK ALI
5 ÇIMEN ÖKKES 22 LEBLEBICI KÜBRA
6 ÇÖÇELLI DILAN 23 MASTAOGLU EMIR DOÇ.DR.BÜNYAMİN KISACIK
7 DEGER MUHAMMED 24 MATKAP OKAN 4.SINIF KOORDİNATÖRÜ
8 DEMIR HAMZA 25 MODA MEHMET
9 DEMIRCI SEYMA 26 MUSTAFA NUREL GYURSEL
10 DEMIRDÖGEN KÜBRA 27 NAVRUZ ABDULLAH
11 DOGAN HATICE KÜBRA 28 NURLU HATICE KÜBRA
12 DURAN MEHMET CAN 29 OKATAR SEVGİ
13 DURUKAN EFSUN 30 ONUR MUHAMMED TALHA
14 EGE EGEMEN 31 ÖLBECI ÖZCAN
15 ERDEM MEHMET 32 ÖNDER MUSTAFA
16 ERDOGAN MELTEM 33 ÖZASLAN SEYMA
17 ERTEN FATMA 34 ÖZDEMIR LATIFE
18 EVRENSEL AZIZE 35 ÖZKAYA MERVE




T.C.
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE TIP)
2014-2015 EĞİTİM YILI
4.SINIF ÖĞRENCİ ROTASYON GRUP LİSTESİ

Öğrencinin Soyadı Adı Öğrencinin Soyadı Adı
GRUP 1 GRUP 3
1 ABDO SHARMIN 1 KARAGÖL GIZEM
2 AHMADOU ABDULLAH 2 KARAKOÇ SELIN
3 AKKUS EZGI 3 KOÇ GÜNES
4 ALALAM HAIDER NIHAD IZADDIN 4 MAHAJNA ASMA
5 ALIDRIS ABDULRAHMAN 5 MANALA KHAZNA
6 ARBAG HÜSEYIN CAN 6 MARACHI AYLA
7 ARSLAN NURSIME 7 MENTES ÖZGE
8 BAKLA HARUN 8 METIN MEHMET FATIH
9 BARAN HAMDULLAH 9 NANAA AHMAD
10 BAYDAR PINAR 10 NOOR RASHID HUSSEIN(ERASMUS GD)
11 ALOMAR MOHAMMAD 11 OLADAPO BABAJIDE EMMANUEL



GRUP 2 GRUP 4
1 DEMIR SERIFE 1 ÖZDEMIR HATICE EBRU
2 DEMIREL MUSTAFA ABDULLAH 2 SAHBAZ EZGI
3 DINÇ VELAT 3 SAYBASILI DAMLA
4 EREN BESRA 4 SEBAHI ABDULLATIF
5 ERINMEZ MEHMET 5 TASKIN BÜSRA
6 GEÇIOGLU SELCAN 6 TELLI EZGI
7 GÜVEL MINE 7 TOPAL FATIH MUHAMMED
8 HENGIRMEN MEHMET ALPER 8 TOPÇU ZEKI
9 HORUZ ISMAIL 9 ÜSTÜL EMRE
10 KARACA ABDULLAH 10 YAKUPLAR NIHAL







DOÇ.DR.BÜNYAMİN KISACIK
4.SINIF KOORDİNATÖRÜ
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

     

Alt 10-21-2019, 03:19   #2
StevIcople
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Source Of Canadian Viagra StevFame

What Is Keflex For Propecia Neck Pain 100 mg levitra Ou Priligy Viagra
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Çukurova tıp dönem 5 grup listesi ve stajlar tususev 5.Sınıf 4 10-04-2019 10:50
GAÜ 5. sınıf Listesi tususev 5.Sınıf 0 09-14-2014 12:37
Pamukkale tıp dönem ıv grup listesi (2014-2015) tususev 4.Sınıf 0 09-14-2014 12:11
Çukurova tıp dönem 4 grup listesi ve stajlar tususev 4.Sınıf 1 09-14-2014 11:56
Adnan Menderes Ün. Tıp Öğrenci Danışman Hoca Listesi musculus Tıp Fakülteleri 0 06-10-2011 23:04


Şu Anki Saat: 14:45


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.
www.stetuskop.com