www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MEDICAL E-BOOKS / E-KİTAPLAR > E-Books / E-Kitaplar > Dahili Bilimler E-Books

2319 (0 Kayıtlı Ve 2319 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 06-23-2019, 09:09   #16
Kayıtsız Üye
Guest

Alıntı:
drenes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar,

Veee beklenen kitap çıktı!

Hekimlerin ve tıp fakültesi öğrencilerinin başucu kaynağı olmaya aday ”Hekimliğe İlk Adım” kitabımız mükemmel yazar kadrosunun çalışmalarıyla tamamlandı. Bu kitapla amacımız hekim adaylarına meslekte karşılaşabilecekleri en önemli konularda bilgi sunmak, onları mesleğe hazırlamak. Bu eserle mesleğe dair sorularınıza yanıt bulacak ve daha donanımlı olarak göreve başlayabileceksiniz. Kitabımızı naçizane imzalı olarak satın almak için enesbasak42@hotmail.com buraya mesaj atabilirsiniz.

Kitabımızda Yer Alan Bölümler Şöyle

–Acil Ve Poliklinik Hastalıklarına Yönelik Tanı Ve Tedavi Rehberi
–TUS rehberi
–Kura İşlemleri, Atama ve Mecburi Hizmet
–Doktorluk Görev Şekilleri
–Bilimsel Makale Yazımı
–Malpraktis

Yazılarıyla Kitabımıza Destek Olan Değerli Doktorlar

–Prof. Dr. Hüseyin ÇAKSEN
–Prof. Dr. Şakir TEKİN
–Doç. Dr. Erdinç NAYIR
–Dr. Murat YAZICI
–Dr. Bilal BAL
–Dr. Cihad SÖNMEZ
–Dr. İdris KEKLİK
–Dr. İdris SÖNMEZ
–Dr. Mehmet AYCIL

*İsim sıralaması kıdem, akabinde alfabetik olarak yapılmıştır.

Selamlarımla

Dr. Enes BAŞAK
D. Dr. Erdinç Nayır
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları’ndan uzmanlığını aldı ve şu anda Mersin Ünversitesi Tıbbi Onkoloji BD’da görev almaktadır. Hekimlere yönelik birçok forum sitesinin kurulmasında, yönetilmesinde görev aldı. *************************.com'da moderatörlük yaptı. Şu an *************************.com’un köşe yazarıdır. Köşe yazıları birçok platformda yer bulmaktadır. Hekimlere yönelik oluşturulan sosyal medya platformlarında moderatörlük yaptı. Socialdoctors.com'da koordinatördü. Facebook’ta sağlık alanında etkin paylaşımlar için Medikal Paylaşım ve Doktorlar sayfasını kurdu. Sosyal medyada sağlık alanında ilklere imza attı, şu anda birçok hekime ve sağlık alanındaki özel kuruluşlara sosyal medya danışmanı olarak hizmet vermektedir. Yazmayı, üretmeyi, seyahat etmeyi ve mesleğini çok sever…

başarılı
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil