www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri > 3.Sınıf

2996 (2 Kayıtlı Ve 2994 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-30-2011, 20:54   #1
timeistus
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 414
timeistus will become famous soon enough
Standart Dönem 3 TUS Seminerleri

TÜRKİYE genelinde Dönem3 öğrencilerine yönelik "TUS ve Tanıtım Seminerlerimiz" devam ediyor.
TUSTIME olarak, ilkini 16 Mart Çarşamba akşamı Ankarada Hacettepe Türkçe ve İngilizce - Ankara Üniversitesi - Fatih Üniversitesi öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz seminerimize ilgi büyük oldu.
22 Mart Salı akşamı İzmir'de; Ege - Dokuz Eylül - Adnan Menderes - Celal Bayar Üniversiteleri Tıp Fakültesi Dönem 3 seminerlerimiz de AKM Salonunda gerçekleşti.
Ardından 24 Mart Perşembe akşamı ise yine Ankara'da ve bu sefer de Gazi - Gata - Ufuk - Başkent Üniversiteleri Tıp Fakültelerinden arkadaşlarımızın yoğun katılımı ile TUS ve Tanıtım seminerlerimiz devam etti.
Mart ayının son semineri ise 31 Mart Perşembe günü Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Binasında gerçekleşti. Dönem-3 arkadaşlarımızın tamamına yakınının katıldığı, Bilgilendirme ve Tanıtım Seminerimizin sonrasında talep eden katılımcılara bireysel olarak da rehberlik verildi.
Nisan ayının ilk Dönem 3 Semineri Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile gerçekleştirildi. Kadıköy Şubemizde yapılan TUS ve TUSTIME TANITIM SEMENERİMİZ'de Dönem 3 arkadaşlarımız hem TUS hakkında merak ettikleri tüm sorulara cevap aldılar, hemde TUSTIME'yi yakından tanıma imkanı buldular.
28 Nisan Perşembe Günü 12:00’de Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem 3 ve 4 öğrencilerine yönelik seminerimiz Fakülte Konferans Salonunda gerçekleşti. 250 ‘ye yakın katılımla salon tıklım tıklım doldu. TUSTIME'a ilgi büyüktü.
TUSTIME Eğitim Kurumları Kurucuları ve Genel Müdürü'nün yanısıra eğitmenlerimizin, danışmanlarımızın ve Türkiye derecelerimizin de tecrübeleririni paylaştığı organizasyonlarımızın her biri yaklaşık 2'şer saat sürdü.
TUS ve TUSTIME hakkında merak edilen tüm soruların cevaplanmaya çalışıldığı seminerlerimize katılan tüm dönem 3 arkadaşlarımıza ve organizasyonumuza büyük katkı sağlayan fakülte temsilcilerimize teşekkür ederiz...
Seminer fotoğrafları için tıklayınız >>>

http://tustime.com/index.php/tus-reh...tm-seminerleri

TUSTIME

TUSTIME facebook sayfamızdan günlük sorular ve spot bilgiler hizmetinizde
timeistus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil