www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Diğer Dersaneler

3087 (0 Kayıtlı Ve 3087 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 02-19-2010, 07:47   #1
cisplatin
Popüler Üye

cisplatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 383
cisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to behold
Standart 49 tl'ye tus

Daha önce tus hazırlığında böyle bir seçenek varmıydı bilmiyorum... bugün google'da gözüme çarptı.
açıkcası internet sitelerindende ayrıntılı bilgiye ulaşamadım,hangi kurumun hizmeti tam olarak anlayamadım. bilgisi olanlar varsa paylaşmalarını isterim...
özetle ey stetuskop ahalisi; tus hazırlığında böyle bir seçenekte var bilginiz olsun.özellikle periferde görev yapan meslektaşlar için çok ideal bir seçenek...

Kod:
Sayin cisplatinin anlayisina siginarak;
Kimligi acik sekilde ortaya konulmamis kisi veya kurumlarin internet uzerinden parasal kazanclarinin guvenilir bulunmamasi, basligin ticari getiri amacli reklam unsuru icermesi, soz edilen sitenin kisilerin mail telefon adres gibi kisisel bilgilerine artniyetli ulasim amacli olabilecegi hususu sebebiyle STETUSKOP.COM yonetimi bu duyuruyu uygun gormemistir.Olayi acikliga kavusturma amacli ilgili siteden yayin talebi yapilmistir.Dogrulugu ispatlandigi takdirde kisi yada kurumun duyurusu reklam sozlesmesi sartlari dogrultusunda kabul edilecektir.
SAYGILAR
cisplatin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-20-2010, 13:12   #2
cisplatin
Popüler Üye

cisplatin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 383
cisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to beholdcisplatin is a splendid one to behold

istemedende olsa bu kurumun (tus gönüllüleri vakfı?) ve hizmetlerinin reklamını yapmış bulundum. saflığıma verin...
hizmetlerinin legal olmama ihtimalleri varmış( diğer tus kurumlarının materyallerinin izinsiz çoğaltılması gibi)
yakında yasal ya da korsan olduğu ortaya çıkar...
bekleyip görelim daha nelerle karşılaşacağız bu tus piyasasında
cisplatin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-21-2010, 22:45   #3
drblood
Popüler Üye

drblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 556
drblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond reputedrblood has a reputation beyond repute

başlığı görünce ilk aklıma ne geldi biliyon mu cisplatin, dedim acaba anadolujet tusa giren hekimlere bi kampanya mı yaptı herşey dahil uçuşlar 49 tl mi
tam o formatta bi başlık olmuş

baktım da açıkcası çok inandırıcı gelmedi bana..fason uydurma siteler üzerinden 49 tl gibi komik bi rakama saatlerce ders vs hem de HD kalite

hem ayrıca maksat 49 tl ye çok cüz-i bi para kazanmak olsa gittigidiyor.com sahibinden.com gibi sitelere neden ilan verilmemiş acaba??? eğer ki maksat satış yapmak ise!!!
bu işte pis kokular var dikkatli olun...
drblood isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-21-2010, 23:27   #4
drhakan66
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
drhakan66 is on a distinguished road

1)sitelerinde DVD dediği dökümanın logosu pctools'un programlarındaki l0go ile aynı.
2)animasyon şeklinde ders ve tus sorusu diyor,animasyon yapmayı biliyorlar da kendilerine has bir logo yapamamışlar mı
3)full HD ders deniyor.full HD 1080p görüntünün bir saati mkv formatı ile riplenmiş hali bile en az 5 GB yer kaplar.ona bir DVD bile yetmez.
4)ayrıca bu kadar emek harcanmış bir döküman bu fiyata gelmez.
5) tr.cc uzantılı web adresi genelde amatör kişilerin aldığı site adresleridir.Profösyonel kişiler genelde com yada net uzantılı site alırlar.siteyi satın alan kişi yada kuruluşların info bilgileri de domain sorgulama ile bulunur.

telefon ve ev adreslerinizi veriyorsunuz,ne olduğu belli değil.birileri bir de TC numaranızı öğrenirse adınıza kredi kartı bile çıkarabilir.sizin haberiniz olmaz.sonra da eve haciz memurları gelir.

Konu drhakan66 tarafından (02-21-2010 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.
drhakan66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil