www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri > 3.Sınıf

4878 (1 Kayıtlı Ve 4877 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 09-27-2014, 08:53   #1
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi 3. SINIF PROGRAMI

3. SINIF PROGRAM REHBERİ

301 Üçüncü Sınıfta Ders Sayıları ve AKTS Kredileri
302 Üçüncü Sınıfta Rotasyon Tarihleri
303 Üçüncü Sınıfta Rotasyon Grupları 24/09/2014 tarihinde güncellenmiştir.
304 Kliniğe Giriş Staj Kurulunda Not Payları1
305 Kliniğe Giriş Staj Kurulunda Hedefler
306 Kliniğe Giriş Staj Kurulunda Haftalık Ders Programları 10/09/2014 tarihinde güncellenmiştir.
307 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda Klinik Staj Tarihleri
308 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda Not Payları
309 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda Hedefler
310 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda Yapılandırılmış Stajlar
311 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda I. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
312 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda II. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
313 Kalp Göğüs Hastalıkları Staj Kurulunda III. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
314 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda Klinik Staj Tarihleri
315 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda Not Payları
316 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda Hedefler
Genel Cerrahi Staj Uygulama Karnesi
317 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda Yapılandırılmış Stajlar
318 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda I. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
319 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda II. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
320 Gastrointestinal Hastalıkları Staj Kurulunda III. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
321 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda Klinik Staj Tarihleri
322 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda Not Payları
323 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda Hedefleri
324 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda Yapılandırılmış Stajlar
325 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda I. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
326 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda II. Blok Haftalık Ders Programları (23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
327 Kan Lenf İmmun Sistem Hastalıkları Staj Kurulunda III. Blok Haftalık Ders Programları
(23.09.2014 tarihinde güncellenmiştir.)
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

     

Alt 09-27-2014, 08:53   #2
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 3. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN GİRİŞ BLOĞU VE I.BLOK STAJ ROTASYON GRUPLARI KLİNİĞE GİRİŞ STAJ KURULU
(01.09.2014-26.09.2014)
(GİRİŞ BLOĞU) GASTROİNTESTİNAL HASTALIKLAR STAJ KURULU
(29.09.2014-26.12.2014) KALP-GÖĞÜS HASTALIKLARI STAJ KURULU
(29.09.2014-26.12.2014) KAN LEN İMMUN SİSTEM HASTALIKLARI STAJ KURULU
(29.09.2014-26.12.2014) A GRUBU B GRUBU C GRUBU A GRUBU B GRUBU C GRUBU GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER 101001015 Mete Han KAHRAMAN 121001043 Avni ÖNCÜ 121001096 Melis UÇAR A-I 111001014 Uğur ÜLGEN B-I 121001043 Avni ÖNCÜ C-I 021001004 Uğur BAHAR 091001042 Murat HAYTA 121001045 Büşra ŞAHİN 121001097 Esra EKİCİ 111001030 Selman ŞAHİN 121001045 Büşra ŞAHİN 081001006 Muhammet UÇAR 101001104 Muzaffer Aytaç ÖZKAN 121001046 Seren TÜRKMEN 121001098 Erencan KIRMIZITAŞ 111001038 Hüseyin ŞATIROĞLU 121001046 Seren TÜRKMEN 121001096 Melis UÇAR 111001004 Hilal KARAKUŞ 121001047 Duygu İÇER 121001099 Berfin AKTAŞ 111001057 Çağıl AYDIN 121001047 Duygu İÇER 121001097 Esra EKİCİ 111001005 Oğuz ŞANLIER 121001048 Hülya ADIGÜZEL 121001100 İzgü ELPEZE 091001042 Murat HAYTA 121001048 Hülya ADIGÜZEL 121001098 Erencan KIRMIZITAŞ 111001040 Ayşe ASLAN 121001049 Ali ERDEM 121001102 Hasan Semih DOĞAN 101001104 Muzaffer Aytaç ÖZKAN 121001049 Ali ERDEM 121001099 Berfin AKTAŞ 111001070 Burcu TÜNE 121001050 Burak DUMAN 121001103 Asena Aslı TAŞPINAR 111001004 Hilal KARAKUŞ 121001050 Burak DUMAN 121001100 İzgü ELPEZE 111001076 Can DÜLGEROĞLU 121001051 Mehmet Akif ERBAŞ 121001104 Hüseyin Cemre ÖZCAN 111001005 Oğuz ŞANLIER 121001051 Mehmet Akif ERBAŞ 121001102 Hasan Semih DOĞAN 111001101 Esranur AKÇAKAYA 121001052 Beyza Berna ÖNAL 121001105 Ahmet DOĞAN 111001040 Ayşe ASLAN 121001052 Beyza Berna ÖNAL 121001103 Asena Aslı TAŞPINAR 111001140 Irmak Ege SİRKECİ 121001054 Ahmet Cahit ÇALIŞKAN 121001106 Esra Nur KAPLAN A-II 111001070 Burcu TÜNE 121001054 Ahmet Cahit ÇALIŞKAN C-II 121001104 Hüseyin Cemre ÖZCAN 111001141 Alisherjon SATTOROV 121001055 Yusuf ÜRKER 121001107 Naciye Kübra DEMİRCİ 111001076 Can DÜLGEROĞLU 121001055 Yusuf ÜRKER 121001105 Ahmet DOĞAN 121001001 Mehmet KİRİŞ 121001056 Kübra Nur DOĞAN 121001108 Elif İŞCAN 111001101 Esranur AKÇAKAYA 121001056 Kübra Nur DOĞAN 121001106 Esra Nur KAPLAN 121001002 Merve YILGÖR 121001057 Buket ER 121001109 Sevgi KURNAZ 111001140 Irmak Ege SİRKECİ 121001057 Buket ER 121001107 Naciye Kübra DEMİRCİ 121001003 Mustafa ÇOŞKUN 121001059 Osman Emre EDİRNELİOĞLU 121001110 İlknur KILIÇ 111001141 Alisherjon SATTOROV B-II 121001059 Osman Emre EDİRNELİOĞLU 121001108 Elif İŞCAN 121001004 Onur KANTAR 121001061 Abdulkadir DEMİR 121001111 Onur ARICAN 121001001 Mehmet KİRİŞ 121001061 Abdulkadir DEMİR 121001110 İlknur KILIÇ 121001006 İrem KUTER 121001062 Merve PALA 121001112 Fatma Duygu GÜRLER 121001002 Merve YILGÖR 121001062 Merve PALA 121001111 Onur ARICAN 121001007 Sabiha Hazal GÜNDÜZ 121001063 Reha DANA 121001113 Erdal İLHAN 121001003 Mustafa ÇOŞKUN 121001063 Reha DANA 121001112 Fatma Duygu GÜRLER 121001008 Eda FİNDOS 121001064 Gizem ESEN 121001114 Tuğçe AK 121001004 Onur KANTAR 121001064 Gizem ESEN 121001113 Erdal İLHAN 121001009 Azime Şeyma AYDEMİR 121001065 Seval DANIŞKAN 121001115 Selin AZGIN A-III 121001006 İrem KUTER 121001065 Seval DANIŞKAN C-III 121001109 Sevgi KURNAZ 121001010 İbrahim ÇOĞAL 121001066 Aylin AKIN 121001116 Çağrı BAYIRLI 121001007 Sabiha Hazal GÜNDÜZ 121001066 Aylin AKIN 121001114 Tuğçe AK 121001012 Yılmaz KARATAŞ 121001068 Sezer Seda KARAGÖL 121001117 Ebru CEYLAN 121001008 Eda FİNDOS 121001068 Sezer Seda KARAGÖL 121001115 Selin AZGIN 121001013 Yasemi SARIÇİÇEK 121001069 Mehmet İrşad KURAÇ 121001119 Enes DURAN 121001009 Azime Şeyma AYDEMİR 121001069 Mehmet İrşad KURAÇ 121001116 Çağrı BAYIRLI 121001014 Doğukan KAYAÖZ 121001070 Ekin Su ERTÜRK 121001120 Tuncer KARPUZ 121001010 İbrahim ÇOĞAL 121001070 Ekin Su ERTÜRK 121001117 Ebru CEYLAN 121001015 Ümran ÇİÇEK 121001071 Kübra ALPARSLAN 121001121 Zeynep Nihan AKAY 121001012 Yılmaz KARATAŞ 121001071 Kübra ALPARSLAN 121001119 Enes DURAN 121001016 Emre KOÇ 121001072 Fulya ÖZDER 121001122 Yusuf KARABALIK 121001013 Yasemi SARIÇİÇEK 141001205 Kevser AYYILDIZ 121001120 Tuncer KARPUZ 121001018 Selin AKYÜZ 121001073 İbrahim TAŞ 121001123 Furkan KAYRAN 121001014 Doğukan KAYAÖZ 121001072 Fulya ÖZDER 121001121 Zeynep Nihan AKAY 121001019 İzgü BAŞBEKLEYEN 121001074 Veli DÖNDER 121001124 Begüm Buse ERİŞ 121001015 Ümran ÇİÇEK B-III 121001073 İbrahim TAŞ C-IV 121001122 Yusuf KARABALIK 121001020 Soner SÖZER 121001075 Sezen KAYA 121001125 Leyla HAFIZOĞLU A-IV 121001016 Emre KOÇ 121001074 Veli DÖNDER 121001123 Furkan KAYRAN 121001021 Mert KARAMAN 121001076 Fatma Zehra KURNUÇ 121001126 Aylin BAĞCI 121001018 Selin AKYÜZ 121001075 Sezen KAYA 121001124 Begüm Buse ERİŞ 121001022 Rabia GÖNÜLTAŞ 121001077 Doğancan GÜNEŞ 121001127 Emine Elifcan ÖRSLER 121001019 İzgü BAŞBEKLEYEN 121001076 Fatma Zehra KURNUÇ 121001125 Leyla HAFIZOĞLU 121001024 Gonca ÜLKÜ 121001078 Ali Ekrem ASLAN 121001128 Sevinç ÇETİN 121001020 Soner SÖZER 121001077 Doğancan GÜNEŞ 121001126 Aylin BAĞCI 121001025 Hatice Eylem KÖMÜRCÜLER 121001079 İlkiz Alper İZLER 121001129 Ezgi BARANSEL 121001021 Mert KARAMAN 121001078 Ali Ekrem ASLAN 121001127 Emine Elifcan ÖRSLER 121001026 Taner ÇETİNKAYA 121001080 Sinem Süeda İNAN 121001130 Sefkan KARA 121001022 Rabia GÖNÜLTAŞ 121001079 İlkiz Alper İZLER 121001128 Sevinç ÇETİN 121001027 Gencal YILMAZ 121001081 Merve ÇETİN 121001132 Davut Barış ÇİÇEK 121001024 Gonca ÜLKÜ 121001080 Sinem Süeda İNAN 121001129 Ezgi BARANSEL 121001028 Sergen Talat GÖKTEPE 121001083 Bedirhan Bozkurt ÇİMEN 121001134 Mehmet Nuri DAVUK 121001025 Hatice Eylem KÖMÜRCÜLER 121001081 Merve ÇETİN C-V 121001130 Sefkan KARA 121001029 Muhammed Raşid DOĞANÇ 121001085 Bahadır ÇAKIR 121001135 Arif ERDOĞAN 121001026 Taner ÇETİNKAYA 121001083 Bedirhan Bozkurt ÇİMEN 121001132 Davut Barış ÇİÇEK 121001031 Oğuz KARACA 121001086 Betül ASLAN 121001136 Emre YILDIRIM A-V 121001027 Gencal YILMAZ 121001085 Bahadır ÇAKIR 121001134 Mehmet Nuri DAVUK 121001033 Selahaddin AYDEMİR 121001087 Mehmet Gökalp KARASU 121001137 Bilal KULAK 121001028 Sergen Talat GÖKTEPE 121001086 Betül ASLAN 121001135 Arif ERDOĞAN 121001034 Aydın YAPAR 121001088 Özgün ERİNCİN 121001138 Mete YAŞAR 121001029 Muhammed Raşid DOĞANÇ B-IV 121001087 Mehmet Gökalp KARASU 121001136 Emre YILDIRIM 121001036 Sıddıka Didar TEKİR 121001089 Akile ŞİMŞEK 121001139 Dilara ÇAĞDAŞ 121001031 Oğuz KARACA 121001088 Özgün ERİNCİN 121001137 Bilal KULAK 121001037 Evrim CAVILDAK 121001090 Hasan Arif YAĞCI 121001140 Berk AYBEK 121001033 Selahaddin AYDEMİR 121001089 Akile ŞİMŞEK 121001138 Mete YAŞAR 121001038 Aylin KAYA 121001091 Candan ÇOLPAN 121001141 Hatice TÖP 121001034 Aydın YAPAR 121001090 Hasan Arif YAĞCI 121001139 Dilara ÇAĞDAŞ 121001039 Emel Ecem BARAN 121001092 Zuhal YILDIZ 121001142 Begüm YAMAN 121001036 Sıddıka Didar TEKİR 121001091 Candan ÇOLPAN C-VI 121001140 Berk AYBEK 121001040 İbrahim GÜNEY 121001093 Sevgi GÖKCÜOĞLU 121001143 Özge DEĞERLİ 121001037 Evrim CAVILDAK 121001092 Zuhal YILDIZ 121001141 Hatice TÖP 121001041 Mücella ALDEMİR 121001094 Kadir Güven AYGEN 121001144 Mehmet YARMA A-VI 121001038 Aylin KAYA 121001093 Sevgi GÖKCÜOĞLU 121001142 Begüm YAMAN 121001042 Hande KAYA 121001095 Ayşegül UYGUR 121001149 Muhsin Adow MOHAMED 121001039 Emel Ecem BARAN 121001094 Kadir Güven AYGEN 121001143 Özge DEĞERLİ 141001178 Tutku DEMİR 141001182 Emre ÖZ 141001186 Simge Nur KURT 121001040 İbrahim GÜNEY 121001095 Ayşegül UYGUR 121001144 Mehmet YARMA 141001181 Mert ÇELİK 141001185 Fatma KARSAVURDAN 141001193 Sueda AK 121001041 Mücella ALDEMİR 141001182 Emre ÖZ 121001149 Muhsin Adow MOHAMED 141001199 Ekin MERİÇ 141001192 Fulya Ece YÜCEAKTAŞ

121001042 Hande KAYA 141001185 Fatma KARSAVURDAN 141001186 Simge Nur KURT 141001204 Mustafa DEVELİ 141001178 Tutku DEMİR 141001204 Mustafa DEVELİ 141001193 Sueda AK 111001014 Uğur ÜLGEN 141001181 Mert ÇELİK 141001192 Fulya Ece YÜCEAKTAŞ 141001205 Kevser AYYILDIZ 141001199 Ekin MERİÇ
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-27-2014, 08:54   #3
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 3. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN II.BLOK STAJ ROTASYON GRUPLARI KALP-GÖĞÜS HASTALIKLARI STAJ KURULU
(05.01.2015-27.03.2015) KAN-LENF-İMMÜN SİSTEM HASTALIKLARI STAJ KURULU
(05.01.2015-27.03.2015) GASTROİNTESTİNAL HASTALIKLAR STAJ KURULU
(05.01.2015-27.03.2015) A GRUBU B GRUBU C GRUBU ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER A-I 081001006 Muhammet UÇAR B-I 121001043 Avni ÖNCÜ C-I 121001096 Melis UÇAR 101001015 Mete Han KAHRAMAN 121001045 Büşra ŞAHİN 121001097 Esra EKİCİ 111001030 Selman ŞAHİN 121001046 Seren TÜRKMEN 121001098 Erencan KIRMIZITAŞ 091001042 Murat HAYTA 121001047 Duygu İÇER 121001099 Berfin AKTAŞ 101001104 Muzaffer Aytaç ÖZKAN 121001048 Hülya ADIGÜZEL 121001100 İzgü ELPEZE 111001004 Hilal KARAKUŞ 121001049 Ali ERDEM 121001102 Hasan Semih DOĞAN 111001005 Oğuz ŞANLIER 121001050 Burak DUMAN 121001103 Asena Aslı TAŞPINAR 111001040 Ayşe ASLAN 121001051 Mehmet Akif ERBAŞ 121001104 Hüseyin Cemre ÖZCAN 111001070 Burcu TÜNE 121001052 Beyza Berna ÖNAL C-II 121001105 Ahmet DOĞAN 111001076 Can DÜLGEROĞLU B-II 121001054 Ahmet Cahit ÇALIŞKAN 121001106 Esra Nur KAPLAN 111001101 Esranur AKÇAKAYA 121001055 Yusuf ÜRKER 121001107 Naciye Kübra DEMİRCİ 111001140 Irmak Ege SİRKECİ 121001056 Kübra Nur DOĞAN 121001108 Elif İŞCAN A-II 111001141 Alisherjon SATTOROV 121001057 Buket ER 121001110 İlknur KILIÇ 121001001 Mehmet KİRİŞ 121001059 Osman Emre EDİRNELİOĞLU 121001111 Onur ARICAN 121001002 Merve YILGÖR 121001061 Abdulkadir DEMİR 121001112 Fatma Duygu GÜRLER 121001003 Mustafa ÇOŞKUN 121001062 Merve PALA 121001113 Erdal İLHAN 121001004 Onur KANTAR 121001063 Reha DANA C-III 121001109 Sevgi KURNAZ 121001006 İrem KUTER 121001064 Gizem ESEN 121001114 Tuğçe AK 121001007 Sabiha Hazal GÜNDÜZ B-III 121001065 Seval DANIŞKAN 121001115 Selin AZGIN 121001008 Eda FİNDOS 121001066 Aylin AKIN 121001116 Çağrı BAYIRLI 121001009 Azime Şeyma AYDEMİR 121001068 Sezer Seda KARAGÖL 121001117 Ebru CEYLAN 121001010 İbrahim ÇOĞAL 121001069 Mehmet İrşad KURAÇ 121001119 Enes DURAN 121001012 Yılmaz KARATAŞ 121001070 Ekin Su ERTÜRK 121001120 Tuncer KARPUZ 121001013 Yasemi SARIÇİÇEK 121001071 Kübra ALPARSLAN C-IV 121001121 Zeynep Nihan AKAY A-III 121001014 Doğukan KAYAÖZ 141001205 Kevser AYYILDIZ 121001122 Yusuf KARABALIK 121001015 Ümran ÇİÇEK 121001072 Fulya ÖZDER 121001123 Furkan KAYRAN 121001016 Emre KOÇ 121001073 İbrahim TAŞ 121001124 Begüm Buse ERİŞ 121001018 Selin AKYÜZ B-IV 121001074 Veli DÖNDER 121001125 Leyla HAFIZOĞLU 121001019 İzgü BAŞBEKLEYEN 121001075 Sezen KAYA 121001126 Aylin BAĞCI 121001020 Soner SÖZER 121001076 Fatma Zehra KURNUÇ 121001127 Emine Elifcan ÖRSLER 121001021 Mert KARAMAN 121001077 Doğancan GÜNEŞ C-V 121001128 Sevinç ÇETİN 121001022 Rabia GÖNÜLTAŞ 121001078 Ali Ekrem ASLAN 121001129 Ezgi BARANSEL 121001024 Gonca ÜLKÜ 121001079 İlkiz Alper İZLER 121001130 Sefkan KARA 121001025 Hatice Eylem KÖMÜRCÜLER 121001080 Sinem Süeda İNAN 121001132 Davut Barış ÇİÇEK 121001026 Taner ÇETİNKAYA 121001081 Merve ÇETİN 121001134 Mehmet Nuri DAVUK 121001027 Gencal YILMAZ B-V 121001083 Bedirhan Bozkurt ÇİMEN 121001135 Arif ERDOĞAN A-IV 121001028 Sergen Talat GÖKTEPE 121001085 Bahadır ÇAKIR 121001136 Emre YILDIRIM 121001029 Muhammed Raşid DOĞANÇ 121001086 Betül ASLAN C-VI 121001137 Bilal KULAK 121001031 Oğuz KARACA 121001087 Mehmet Gökalp KARASU 121001138 Mete YAŞAR 121001033 Selahaddin AYDEMİR 121001088 Özgün ERİNCİN 121001139 Dilara ÇAĞDAŞ 121001034 Aydın YAPAR 121001089 Akile ŞİMŞEK 121001140 Berk AYBEK 121001036 Sıddıka Didar TEKİR 121001090 Hasan Arif YAĞCI 121001141 Hatice TÖP 121001037 Evrim CAVILDAK 121001091 Candan ÇOLPAN 121001142 Begüm YAMAN 121001038 Aylin KAYA B-VI 121001092 Zuhal YILDIZ 121001143 Özge DEĞERLİ 121001039 Emel Ecem BARAN 121001093 Sevgi GÖKCÜOĞLU 121001144 Mehmet YARMA 121001040 İbrahim GÜNEY 121001094 Kadir Güven AYGEN 121001149 Muhsin Adow MOHAMED 121001041 Mücella ALDEMİR 121001095 Ayşegül UYGUR 141001186 Simge Nur KURT 121001042 Hande KAYA 141001182 Emre ÖZ 141001193 Sueda AK 141001178 Tutku DEMİR 141001185 Fatma KARSAVURDAN 141001192 Fulya Ece YÜCEAKTAŞ 141001181 Mert ÇELİK 141001204 Mustafa DEVELİ 141001199 Ekin MERİÇ
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-27-2014, 08:54   #4
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 3. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN II.BLOK STAJ ROTASYON GRUPLARI KAN-LENF-İMMÜN SİSTEM HASTALIKLARI STAJ KURULU
(30.03.2015-19.06.2015) GASTROİNTESTİNAL HASTALIKLAR STAJ KURULU
(30.03.2015-19.06.2015) KALP-GÖĞÜS HASTALIKLARI STAJ KURULU
(30.03.2015-19.06.2015) A GRUBU B GRUBU C GRUBU ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER ALT GRUPLAR GRUPTAKİ ÖĞRENCİLER A-I 101001015 Mete Han KAHRAMAN B-I 121001043 Avni ÖNCÜ C-I 121001096 Melis UÇAR 111001030 Selman ŞAHİN 121001045 Büşra ŞAHİN 121001097 Esra EKİCİ 091001042 Murat HAYTA 121001046 Seren TÜRKMEN 121001098 Erencan KIRMIZITAŞ 101001104 Muzaffer Aytaç ÖZKAN 121001047 Duygu İÇER 121001099 Berfin AKTAŞ 111001004 Hilal KARAKUŞ 121001048 Hülya ADIGÜZEL 121001100 İzgü ELPEZE 111001005 Oğuz ŞANLIER 121001049 Ali ERDEM 121001102 Hasan Semih DOĞAN 111001040 Ayşe ASLAN 121001050 Burak DUMAN 121001103 Asena Aslı TAŞPINAR 111001070 Burcu TÜNE 121001051 Mehmet Akif ERBAŞ 121001104 Hüseyin Cemre ÖZCAN A-II 111001076 Can DÜLGEROĞLU B-II 121001052 Beyza Berna ÖNAL 121001105 Ahmet DOĞAN 111001101 Esranur AKÇAKAYA 121001054 Ahmet Cahit ÇALIŞKAN 121001106 Esra Nur KAPLAN 111001140 Irmak Ege SİRKECİ 121001055 Yusuf ÜRKER 121001107 Naciye Kübra DEMİRCİ 111001141 Alisherjon SATTOROV 121001056 Kübra Nur DOĞAN 121001108 Elif İŞCAN 121001001 Mehmet KİRİŞ 121001057 Buket ER C-II 121001110 İlknur KILIÇ 121001002 Merve YILGÖR 121001059 Osman Emre EDİRNELİOĞLU 121001111 Onur ARICAN 121001003 Mustafa ÇOŞKUN 121001061 Abdulkadir DEMİR 121001112 Fatma Duygu GÜRLER 121001004 Onur KANTAR 121001062 Merve PALA 121001113 Erdal İLHAN A-III 121001006 İrem KUTER B-III 121001063 Reha DANA 121001109 Sevgi KURNAZ 121001007 Sabiha Hazal GÜNDÜZ 121001064 Gizem ESEN 121001114 Tuğçe AK 121001008 Eda FİNDOS 121001065 Seval DANIŞKAN 121001115 Selin AZGIN 121001009 Azime Şeyma AYDEMİR 121001066 Aylin AKIN 121001116 Çağrı BAYIRLI 121001010 İbrahim ÇOĞAL 121001068 Sezer Seda KARAGÖL 121001117 Ebru CEYLAN 121001012 Yılmaz KARATAŞ 121001069 Mehmet İrşad KURAÇ 121001119 Enes DURAN 121001013 Yasemi SARIÇİÇEK 121001070 Ekin Su ERTÜRK 121001120 Tuncer KARPUZ 121001014 Doğukan KAYAÖZ 121001071 Kübra ALPARSLAN C-III 121001121 Zeynep Nihan AKAY A-IV 121001015 Ümran ÇİÇEK B-IV 141001205 Kevser AYYILDIZ 121001122 Yusuf KARABALIK 121001016 Emre KOÇ 121001072 Fulya ÖZDER 121001123 Furkan KAYRAN 121001018 Selin AKYÜZ 121001073 İbrahim TAŞ 121001124 Begüm Buse ERİŞ 121001019 İzgü BAŞBEKLEYEN 121001074 Veli DÖNDER 121001125 Leyla HAFIZOĞLU 121001020 Soner SÖZER 121001075 Sezen KAYA 121001126 Aylin BAĞCI 121001021 Mert KARAMAN 121001076 Fatma Zehra KURNUÇ 121001127 Emine Elifcan ÖRSLER 121001022 Rabia GÖNÜLTAŞ 121001077 Doğancan GÜNEŞ 121001128 Sevinç ÇETİN 121001024 Gonca ÜLKÜ 121001078 Ali Ekrem ASLAN 121001129 Ezgi BARANSEL A-V 121001025 Hatice Eylem KÖMÜRCÜLER B-V 121001079 İlkiz Alper İZLER 121001130 Sefkan KARA 121001026 Taner ÇETİNKAYA 121001080 Sinem Süeda İNAN 121001132 Davut Barış ÇİÇEK 121001027 Gencal YILMAZ 121001081 Merve ÇETİN C-IV 121001134 Mehmet Nuri DAVUK 121001028 Sergen Talat GÖKTEPE 121001083 Bedirhan Bozkurt ÇİMEN 121001135 Arif ERDOĞAN 121001029 Muhammed Raşid DOĞANÇ 121001085 Bahadır ÇAKIR 121001136 Emre YILDIRIM 121001031 Oğuz KARACA 121001086 Betül ASLAN 121001137 Bilal KULAK 121001033 Selahaddin AYDEMİR 121001087 Mehmet Gökalp KARASU 121001138 Mete YAŞAR 121001034 Aydın YAPAR B-VI 121001088 Özgün ERİNCİN 121001139 Dilara ÇAĞDAŞ 121001036 Sıddıka Didar TEKİR 121001089 Akile ŞİMŞEK 121001140 Berk AYBEK A-VI 121001037 Evrim CAVILDAK 121001090 Hasan Arif YAĞCI 121001141 Hatice TÖP 121001038 Aylin KAYA 121001091 Candan ÇOLPAN 121001142 Begüm YAMAN 121001039 Emel Ecem BARAN 121001092 Zuhal YILDIZ 121001143 Özge DEĞERLİ 121001040 İbrahim GÜNEY 121001093 Sevgi GÖKCÜOĞLU 121001144 Mehmet YARMA 121001041 Mücella ALDEMİR 121001094 Kadir Güven AYGEN 121001149 Muhsin Adow MOHAMED 121001042 Hande KAYA 121001095 Ayşegül UYGUR 141001186 Simge Nur KURT 141001178 Tutku DEMİR 141001182 Emre ÖZ 141001193 Sueda AK 141001181 Mert ÇELİK 141001185 Fatma KARSAVURDAN 141001192 Fulya Ece YÜCEAKTAŞ 141001199 Ekin MERİÇ 141001204 Mustafa DEVELİ 51 49 50 !! Listeler, Dekanlıkça gerekli görülürse gruplarda değişiklik yapılarak güncellenebilir. Güncellenmiş grup listeleri fakülte ilan panosunda ve internet web sayfasında ilan edilir.
* Staj tekrarı yapacak
** 5806 sayılı öğrenci affı ile ilgili kanuna göre intibak eden öğrenci
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-27-2014, 08:55   #5
tususev
Popüler Üye
 
Üyelik tarihi: 13.12.10
Mesajlar: 3.170
Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
3. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KLİNİĞE GİRİŞ STAJ KURULU UYGULAMA SINAVINA GİRECEĞİ ANABİLİM DALLARI 1 091001042 Murat HAYTA ÇOCUK HASTALIKLARI 2 101001015 Mete Han KAHRAMAN ÇOCUK HASTALIKLARI 3 101001104 Muzaffer Aytaç ÖZKAN GASTROENTOROLOJİ 4 111001004 Hilal KARAKUŞ DERMATOLOJİ 5 111001005 Oğuz ŞANLIER GASTROENTOROLOJİ 6 111001014 Uğur ÜLGEN NÖROLOJİ 7 111001040 Ayşe ASLAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 8 111001070 Burcu TÜNE ÇOCUK HASTALIKLARI 9 111001076 Can DÜLGEROĞLU KARDİYOLOJİ 10 111001101 Esranur AKÇAKAYA ÇOCUK HASTALIKLARI 11 111001140 Irmak Ege SİRKECİ GÖĞÜS HASTALIKLARI 12 111001141 Alisherjon SATTOROV DERMATOLOJİ 13 121001001 Mehmet KİRİŞ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 14 121001002 Merve YILGÖR KARDİYOLOJİ 15 121001003 Mustafa ÇOŞKUN ÇOCUK HASTALIKLARI 16 121001004 Onur KANTAR DERMATOLOJİ 17 121001006 İrem KUTER ÜROLOJİ 18 121001007 Sabiha Hazal GÜNDÜZ NÖROLOJİ 19 121001008 Eda FİNDOS GÖĞÜS HASTALIKLARI 20 121001009 Azime Şeyma AYDEMİR GÖĞÜS HASTALIKLARI 21 121001010 İbrahim ÇOĞAL KARDİYOLOJİ 22 121001012 Yılmaz KARATAŞ NÖROLOJİ 23 121001013 Yasemi SARIÇİÇEK GÖĞÜS HASTALIKLARI 24 121001014 Doğukan KAYAÖZ ÇOCUK HASTALIKLARI 25 121001015 Ümran ÇİÇEK GASTROENTOROLOJİ 26 121001016 Emre KOÇ ÜROLOJİ 27 121001018 Selin AKYÜZ KBB 28 121001019 İzgü BAŞBEKLEYEN ÜROLOJİ 29 121001020 Soner SÖZER KBB 30 121001021 Mert KARAMAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 31 121001022 Rabia GÖNÜLTAŞ KBB 32 121001024 Gonca ÜLKÜ NÖROLOJİ 33 121001025 Hatice Eylem KÖMÜRCÜLER DERMATOLOJİ 34 121001026 Taner ÇETİNKAYA ÜROLOJİ 35 121001027 Gencal YILMAZ GÖĞÜS HASTALIKLARI 36 121001028 Sergen Talat GÖKTEPE ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 37 121001029 Muhammed Raşid DOĞANÇ ÜROLOJİ 38 121001031 Oğuz KARACA KBB 39 121001033 Selahaddin AYDEMİR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 40 121001034 Aydın YAPAR GÖĞÜS HASTALIKLARI 41 121001036 Sıddıka Didar TEKİR ÇOCUK HASTALIKLARI 42 121001037 Evrim CAVILDAK DERMATOLOJİ 43 121001038 Aylin KAYA ÇOCUK HASTALIKLARI 44 121001039 Emel Ecem BARAN GASTROENTOROLOJİ 45 121001040 İbrahim GÜNEY ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 46 121001041 Mücella ALDEMİR KBB 47 121001042 Hande KAYA KBB 48 121001043 Avni ÖNCÜ NÖROLOJİ 49 121001045 Büşra ŞAHİN GASTROENTOROLOJİ 50 121001046 Seren TÜRKMEN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 51 121001047 Duygu İÇER GÖĞÜS HASTALIKLARI 52 121001048 Hülya ADIGÜZEL GASTROENTOROLOJİ 53 121001049 Ali ERDEM NÖROLOJİ 54 121001050 Burak DUMAN KARDİYOLOJİ 55 121001051 Mehmet Akif ERBAŞ GASTROENTOROLOJİ 56 121001052 Beyza Berna ÖNAL DERMATOLOJİ 57 121001054 Ahmet Cahit ÇALIŞKAN NÖROLOJİ 58 121001055 Yusuf ÜRKER ÜROLOJİ 59 121001056 Kübra Nur DOĞAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 60 121001057 Buket ER KBB 61 121001059 Osman Emre EDİRNELİOĞLU ÇOCUK HASTALIKLARI 62 121001061 Abdulkadir DEMİR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 63 121001062 Merve PALA ÜROLOJİ 64 121001063 Reha DANA NÖROLOJİ 65 121001064 Gizem ESEN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 66 121001065 Seval DANIŞKAN DERMATOLOJİ 67 121001066 Aylin AKIN ÜROLOJİ 68 121001068 Sezer Seda KARAGÖL KARDİYOLOJİ 69 121001069 Mehmet İrşad KURAÇ GASTROENTOROLOJİ 70 121001070 Ekin Su ERTÜRK GASTROENTOROLOJİ 71 121001071 Kübra ALPARSLAN KARDİYOLOJİ 72 121001072 Fulya ÖZDER DERMATOLOJİ 73 121001073 İbrahim TAŞ KARDİYOLOJİ 74 121001074 Veli DÖNDER GASTROENTOROLOJİ 75 121001075 Sezen KAYA GASTROENTOROLOJİ 76 121001076 Fatma Zehra KURNUÇ GASTROENTOROLOJİ 77 121001077 Doğancan GÜNEŞ DERMATOLOJİ 78 121001078 Ali Ekrem ASLAN ÇOCUK HASTALIKLARI 79 121001079 İlkiz Alper İZLER ÜROLOJİ 80 121001080 Sinem Süeda İNAN DERMATOLOJİ 81 121001081 Merve ÇETİN KBB 82 121001083 Bedirhan Bozkurt ÇİMEN KARDİYOLOJİ 83 121001085 Bahadır ÇAKIR GÖĞÜS HASTALIKLARI 84 121001086 Betül ASLAN NÖROLOJİ 85 121001087 Mehmet Gökalp KARASU KBB 86 121001088 Özgün ERİNCİN GÖĞÜS HASTALIKLARI 87 121001089 Akile ŞİMŞEK DERMATOLOJİ 88 121001090 Hasan Arif YAĞCI ÇOCUK HASTALIKLARI 89 121001091 Candan ÇOLPAN KBB 90 121001092 Zuhal YILDIZ KBB 91 121001093 Sevgi GÖKCÜOĞLU KARDİYOLOJİ 92 121001094 Kadir Güven AYGEN ÇOCUK HASTALIKLARI 93 121001095 Ayşegül UYGUR GASTROENTOROLOJİ 94 121001096 Melis UÇAR ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 95 121001097 Esra EKİCİ GÖĞÜS HASTALIKLARI 96 121001098 Erencan KIRMIZITAŞ GASTROENTOROLOJİ 97 121001099 Berfin AKTAŞ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 98 121001100 İzgü ELPEZE GÖĞÜS HASTALIKLARI 99 121001102 Hasan Semih DOĞAN GÖĞÜS HASTALIKLARI 100 121001103 Asena Aslı TAŞPINAR KBB 101 121001104 Hüseyin Cemre ÖZCAN ÇOCUK HASTALIKLARI 102 121001105 Ahmet DOĞAN GASTROENTOROLOJİ 103 121001106 Esra Nur KAPLAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 104 121001107 Naciye Kübra DEMİRCİ ÇOCUK HASTALIKLARI 105 121001108 Elif İŞCAN GÖĞÜS HASTALIKLARI 106 121001109 Sevgi KURNAZ ÜROLOJİ 107 121001110 İlknur KILIÇ DERMATOLOJİ 108 121001111 Onur ARICAN DERMATOLOJİ 109 121001112 Fatma Duygu GÜRLER KARDİYOLOJİ 110 121001113 Erdal İLHAN GÖĞÜS HASTALIKLARI 111 121001114 Tuğçe AK ÜROLOJİ 112 121001115 Selin AZGIN ÇOCUK HASTALIKLARI 113 121001116 Çağrı BAYIRLI GASTROENTOROLOJİ 114 121001117 Ebru CEYLAN KARDİYOLOJİ 115 121001119 Enes DURAN ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 116 121001120 Tuncer KARPUZ GÖĞÜS HASTALIKLARI 117 121001121 Zeynep Nihan AKAY ÇOCUK HASTALIKLARI 118 121001122 Yusuf KARABALIK NÖROLOJİ 119 121001123 Furkan KAYRAN NÖROLOJİ 120 121001124 Begüm Buse ERİŞ NÖROLOJİ 121 121001125 Leyla HAFIZOĞLU NÖROLOJİ 122 121001126 Aylin BAĞCI GÖĞÜS HASTALIKLARI 123 121001127 Emine Elifcan ÖRSLER ÜROLOJİ 124 121001128 Sevinç ÇETİN NÖROLOJİ 125 121001129 Ezgi BARANSEL KBB 126 121001130 Sefkan KARA GASTROENTOROLOJİ 127 121001132 Davut Barış ÇİÇEK ÜROLOJİ 128 121001134 Mehmet Nuri DAVUK KARDİYOLOJİ 129 121001135 Arif ERDOĞAN ÜROLOJİ 130 121001136 Emre YILDIRIM KBB 131 121001137 Bilal KULAK KARDİYOLOJİ 132 121001138 Mete YAŞAR KARDİYOLOJİ 133 121001139 Dilara ÇAĞDAŞ ÜROLOJİ 134 121001140 Berk AYBEK NÖROLOJİ 135 121001141 Hatice TÖP KARDİYOLOJİ 136 121001142 Begüm YAMAN KARDİYOLOJİ 137 121001143 Özge DEĞERLİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 138 121001144 Mehmet YARMA ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 139 121001149 Muhsin Adow MOHAMED DERMATOLOJİ 140 141001178 Tutku DEMİR DERMATOLOJİ 141 141001181 Mert ÇELİK NÖROLOJİ 142 141001182 Emre ÖZ GÖĞÜS HASTALIKLARI 143 141001185 Fatma KARSAVURAN DERMATOLOJİ 144 141001186 Simge Nur KURT KBB 145 141001192 Fulya Ece YÜCEAKTAŞ KBB 146 141001193 Sueda AK KARDİYOLOJİ 147 141001199 Ekin MERİÇ DERMATOLOJİ 148 141001204 Mustafa DEVELİ ÜROLOJİ 149 141001205 Kevser AYYILDIZ KARDİYOLOJİ
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may post replies
You may not post attachments
You may edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fak. aerol TIP Öğrenci Kulüpleri 1 11-30-2017 20:23
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp 2. SINIF PROGRAMI tususev 2.Sınıf 3 09-27-2014 08:51
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp 1. SINIF PROGRAMI tususev 1.Sınıf 8 09-27-2014 08:48
Adnan Menderes Tıp Dekanı Prof. Dr. Abdulvahit Yükselen tususev Tıp Fakülteleri 0 04-05-2012 20:37
Adnan Menderes Ün. Tıp Öğrenci Danışman Hoca Listesi musculus Tıp Fakülteleri 0 06-10-2011 23:04


Şu Anki Saat: 08:45


Powered by vBulletin
Copyright © 2000-2009 Jelsoft Enterprises Limited.
www.stetuskop.com