www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Akademik / Mesleki Gruplar > Yardımcı Sağlık Personelleri

7995 (2 Kayıtlı Ve 7993 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 12-22-2011, 20:02   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Sivas Yıldızelide Genç sağlık görevlisi banyoda ölü bulundu

- Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde, sağlık evi lojmanında tek başına kalan 19 yaşındaki sağlık görevlisi banyoda ölü bulundu.
Yaklaşık 1 ay önce ilçeye bağlı Çöte köyünde işe başlayan ve sağlık evinin lojmanında tek başına kalan A.K. (19), köye mobil sağlık hizmeti için gelen sağlık ekipleri tarafından kaldığı lojmanın banyosunda ölü bulundu. İl Sağlık Müdürü Bahattin İlter de olay yerine gelerek incelemelerde bulunurken, Yıldızeli Devlet Hastanesi morguna kaldırılan gencin cenazesi otopsi için Sivas'a gönderildi.
Gencin ölüm haberini alıp Yıldızeli Devlet Hastanesi'ne akın eden yakınları fenalık geçirirken, olayla ilgili açıklama yapan Çöte Köyü Muhtarı Hüseyin Aydemir, "Köyde aşı yapmak için sağlıkçılar bana telefon etti. Ben de sağlık memurunu aramalarını söyledim. Onlar da sağlık memuruna ulaşamadıklarını söyledi. Ben köyden birkaç kişi gönderdim, kapı kilitliydi. Sağlıkçılar geldi, kapıyı açtı. Muayenehaneden lojmana girdiler, daha sonra cesedini buldular" dedi.
A.K.'nin cenazesinin yapılacak otopsinin ardından ilçenin Sandal köyünde toprağa verileceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı
http://www.memurlar.net/haber/213253/
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
dentdus, dus, dusart, dusdata, dusem, dusportal, dustime

Seçenekler
Stil