www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > Tus Rehberi > Motivasyon - Danışmanlık

Motivasyon - Danışmanlık Site içinde üye arkadaşlarla ortak yürüteceğiniz çalışma programları yada takip ettiğiniz kendi programlarınız... Başarı için olmazsa olmazlar, püf noktalar, hazırlık önerileri ...

4614 (1 Kayıtlı Ve 4613 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-09-2009, 23:16   #11
fuchsia
Popüler Üye

fuchsia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 578
fuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to beholdfuchsia is a splendid one to behold

hadi bakalım kolay gelsin
fuchsia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-10-2009, 13:19   #12
CaGLaR
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
CaGLaR is an unknown quantity at this point

altını çizerim...ilk okuyuşumda açık pembe renkli tükenmez kalemle altını çizerek okurum dikkatlice...2. okuyuşumda sarı fosforlu kalemle üzerini çizerim..böylece pembe sarı karışımı dikkat çekici bi hale geliyor önemli yerler..tekrar ederken bi bakışta dikkatini çekiyor önemli yerler..verimli oluyor benim adıma...3-4 senedir böyle calısıyorum zaten..okul derslerine de böyle calısıyordum...yazarak calısmaya gelince..ben beceremiyorum..derste not tutmayı hele hic beceremiyorum.....
CaGLaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 16:31   #13
deneme
Normal Üye

deneme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 439
deneme will become famous soon enoughdeneme will become famous soon enough

altını çizerim sağa sola üste alta nerde boşluk bulursam kelime düzeyinde not alırım, genelde ilk tekrarda açık fosforlu kalem ikinci tekrarda daha koyu fosforlularla altlarını çizerim.
deneme isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 17:09   #14
dr_fbd
Popüler Üye

dr_fbd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 488
dr_fbd has a spectacular aura aboutdr_fbd has a spectacular aura about

.kitabın altını çizerim mutlaka...
...altını çizmekle kalmam heryerine küçük notlar alırım...
...küçük notlar almakla da kalmam,kitabı boyama kitabına çeviririm...
...mutlaka yazarak çalışırım...
...ama bazen abarttığımı ve herşeyi yazdığımı düşünürüm...
.yazmadan çalışmayı deniyorum şu anda çünkü yazarak gerçekten çok vakit kaybı oluyo ama bilmiyorum hangisi doğru hangisi yanlış...
dr_fbd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 17:52   #15
meethot
Popüler Üye

meethot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 545
meethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to behold

...bence en güzeli derste hocayı dinlerken tutulan notu, evde kitabı da okuyarak kaçırdığın ve önemli olan yerleri de ekleyerek destekleyip...kendine ait notlar olması...insanın işini çok kolaylaştırıyor..du...öğrenciyken...
Alt 06-10-2009, 18:31   #16
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 486
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

ilk çizer sonra tedawiler we tanıları yeşil,pronozlu komplikasyonlu kısımları turuncu,en önemli denilen yerleri kırmızı ile boyarım
Alt 06-10-2009, 18:39   #17
lente
Popüler Üye

lente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 645
lente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond repute

Alıntı:
meethot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
...bence en güzeli derste hocayı dinlerken tutulan notu, evde kitabı da okuyarak kaçırdığın ve önemli olan yerleri de ekleyerek destekleyip...kendine ait notlar olması...insanın işini çok kolaylaştırıyor..du...öğrenciyken...

eveettt... ben de aynen böyle yapıyodum..
ondan kalma bi alışkanlık var ama şimdi de tus kitaplarında sürekli eksik yerleri doldurmaya çalışıyorum...

lente isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 18:40   #18
jose28
Hedef Eylül 2010

jose28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 486
jose28 has a spectacular aura aboutjose28 has a spectacular aura about

derste hocayı dinlemek yerne gözünün içine baka bak gözü acık uyumak daha güzel şiddetle tawsiye ederim
Alt 06-10-2009, 18:43   #19
lente
Popüler Üye

lente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 645
lente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond repute

onun tadı da başka tabi jose

ama zaten artık bizim için geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye

lente isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2009, 19:03   #20
leylak
Aktif Üye

leylak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 444
leylak has a spectacular aura aboutleylak has a spectacular aura aboutleylak has a spectacular aura about

kitapları resmen boyama kitabı gibi kullanırım.özet tutmaya gelince hiç beceremem hep zaman kaybı gibi gelmiştir bana...bir de hızlı okumayı becerebilsem tamam bu iş ama ahhhh.....

Seçenekler
Stil