www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusdata

2184 (0 Kayıtlı Ve 2184 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 08-02-2012, 23:02   #491
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road

Askerî casusluk davası karara bağlandı. 56 sanıklı davada mahkeme yeterli delil elde edilemediği gerekçesiyle 'askerî casusluk ' suçlamalarından tüm sanıklar hakkında beraat kararı verdi. Ancak mahkeme, 'devletin gizliliğine ilişkin belgeleri ele geçirme, örgüt üyeliği, verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme' suçlarından 46 bazı sanığa ceza yağdırdı.

Aralarında Ergenekon kapsamında devam eden Poyrazköy davası ve Balyoz davasında yargılanan Muvazzaf ve emekli askerler ile TÜBİTAK görevlilerinin de olduğu 'Askeri casusluk davası' karara bağlandı. 4'ü tutuklu 56 sanıklı davada mahkeme yeterli delil elde edilemediği gerekçesiyle 'askeri casusluk ' suçlamalarından tüm sanıklar hakkında beraat kararı verirken 'Devletin gizliliğine ilişkin belgeleri ele geçirme, örgüt üyeliği, verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme, haberleşmenin gizliliğini ihlal, örgüte bilerek isteyerek yardım' suçlarından ceza verdi. 10 sanık hakkında tüm suçlardan beraat kararı verilirken 46 sanık değişik oranlarda hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme 'Devletin gizliliğine ilişkin belgeleri ele geçirme, örgüt üyeliği verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme, haberleşmenin gizliliğini ihlal, örgüte yardım' suçlarından sanıklar Albay İbrahim Sezer'e 15 yıl 8 ay 15 gün, Yarbay Mehmet Seyfettin Alevcan 15 yıl 6 ay, Albay Tamer Zorlubaş'a 7 yıl 4 ay, Binbaşı Zeki Mesten 11 yıl 3 ay, Tübitak Daire Başkanı Yücel Çipli 14 Yıl, Deniz Mehmet Irak 7 yıl 6 ay, Mehmet Emrah Küçükakça 7 yıl 6 ay, hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme ayrıca Balyoz davasının sanığı Tümamiral Şafak Yürekli'ye 'Örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek' suçlamasıyla 2 yıl 7 ay hapis cezası verdi.
Özel yetkili İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya aralarında emekli Albay İbrahim Sezer'in de olduğu 4 tutuklu sanık ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı. Muvazzaf ve emekli askerler ile TÜBİTAK görevlilerinin yaklaşık 15 aydır yargılandığı askeri casusluk davasında sanıklara son sözleri soruldu. Sanıklardan emekli Albay İbrahim Sezer, suçsuz olduğunu belirterek 2 yıla yakın süredir haksız yere tutuklu olduğunu ve suçlamaları reddettiğini söyledi. Tutuksuz sanık TÜBİTAK görevlisi Yücel Çipli, hakkındaki iddialarla ilgili somut deliller olmadığını ifade ederek, beraatını talep etti. Mahkeme heyeti verdiği 3 saatlik aradan sonra kararını açıkladı. Kararı okumadan önce bir açıklama yapan mahkeme başkanı Metin Özçelik sanık ve avukatların savunmalarında zaman zaman mahkemeye yönelik ithamlarda bulunduklarını belirtti. Mahkeme Başkanı Metin Özçelik, "Kapsamı itibari ile zor dosyalardan biriydi. Üye hakimlerimizde benim kadar çalıştı. Mahkeme olarak Türk milleti adına anayasa ve yasaların verdiği yetki ile yargılama yaptık. Takdir hakkını iyi niyetle kullandık ve bir karar oluşturduk. TCK 326 ve 327 (devletin güvenliğine ilişkin belgeler ve açıklanması yasak belgeleri temin etmek) gibi maddelerde Türk hukuk tarihinde ilk kez karar verildi. Bu yönde istifade edeceğimiz eski bir karar yoktu." Diyerek kararı okumaya başladı.
Kararda, sanıkların devletin gizliliğine ilişkin belgeleri elde ettiklerini ancak bunu casusluk amacıyla kullandıkları yönünde delil elde edilemediğini açıkladı. Bu gerekçe ile 'Askeri casusluk' suçlamalarından tüm sanıkların beraatına karar verildi. Sanıklara 'Devletin gizliliğine ilişkin belgeleri elde etmek' suçundan verilen cezada Türk hukuk tarihinde bir ilk oldu. Askeri casusluk davasında Türkiye'de ilk kez devletin güvenliğine ilişkin belgeleri ve açıklanması yasak belgeleri temin etmek suçlarından ceza verildi. İddianamenin bir numaralı sanığı emekli Albay İbrahim Sezer, 'örgütü üyeliği' suçundan 2 yıl 6 ay, 'özel hayatın gizliliğini ihlal' suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün, 'haberleşme gizliliğini ihlal' suçundan 1 yıl 6 ay 22 gün, 'kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme' suçundan 2 yıl 6 ay, 'devletin güvenliğine ilişkin belgeleri temin etmek' suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası aldı. Sezer toplamda 15 yıl 8 ay hapis ve 'kişisel verileri hukuka aykırı olarak kaydetmek' suçundan 3 bin TL adli para cezası ile cezalandırıldı. Tutuksuz sanık Tuğamiral Şafak Yürekli, 'örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek' suçundan 1 yıl 4 ay 20 gün ve 'yasaklanan bilgileri temin etmek' suçundan 1 yıl 3 ay olmak üzere toplam 2 yıl 7 ay 20 gün hapis cezası aldı.TÜBİTAK Güvenlik Daire Başkanı Yücel Çipli de, 'örgüt üyeliği', 'kişisel verileri hukuka aykırı kaydetme', 'devletin güvenliğine ilişkin belgeleri temin etmek ve açıklanması yasak belgeleri temin etmek' suçlarından toplam 14yıl hapis cezasına çarptırıldı. TÜBİTAK yöneticilerinden Merdan Metin, 'örgüt üyesi olmak ve devletin güvenliğine ilişkin belgeleri kullanmak' suçlarından 6 yıl 8 ay hapisle cezalandırıldı. Davanın iki kadın subayına da ceza verildi. Yüzbaşı Yekdane Ebru Ercüment'e, 'örgüt üyeliği', 'özel hayatın gizliliğini ihlal', 'kişisel verileri hukuka aykırı kaydetme ve ele geçirme' suçlarından 9 yıl 2 ay hapis cezası verildi. Sanık Yüzbaşı Ebru Bozkurt ise 'örgüt üyeliği' ve 'açıklanması yasak belgeleri temin etmek' suçlarından 5 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı http://zaman.com.tr/haber.do?haberno...a-15-yil-hapis
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-05-2012, 13:58   #492
tususev
Popüler Üye

Suriye'de ele geçirilen istihbarat merkezlerinden çıkan belgeler, Baas rejiminin, Doğu Alman tarzı bir muhbir düzeni kurduğunu gösteriyor. Şehirlerinin sevilen sayılan ve asla tahmin edilemeyecek birçok isminin de uzun zamandır rejime muhbirlik yaptığını öğrenen Suriyeliler, akrabaların, en yakın arkadaşların birbirini ihbar ettiği gerçeğiyle yüzleştiler.

Suriyeli muhaliflerin, ele geçirdikleri istihbarat merkezlerinden kurtardıkları ihbar ve fişleme belgeleri, Baas rejimi altında yaşamanın Suriyelilerce neden artık tahammül edilemeyecek bir şey olduğunu da ortaya koydu. Suriyeli muhaliflerin yanmaktan ve yok edilmekten kurtardığı belgeler, Esed ailesinin iktidarını korumak için oluşturduğu Doğu Alman tarzı karanlık muhbir ve takip düzenini gözler önüne serdi. Ülkedeki erkek nüfusunun en az üçte birinin, doğrudan ya da dolaylı muhbirlik yaptığı iddia ediliyordu. Ancak, El Bab şehrindeki muhaberat merkezini ele geçiren muhalifler, binada ele geçirdikleri belgeleri okuduklarında rejimin ihbar mekanizmasının düşünebileceklerinden bile daha kötü olduğunu gördü. Şehrin sevilen sayılan ve asla tahmin edilemeyecek birçok isminin de uzun zamandır rejime çalıştığını öğrendi. Akrabaların, en yakın arkadaşların birbirini ihbar ettiği gerçeğiyle yüzleşti. Muhalifler, on yıllardır duydukları güvenin, en yakın arkadaşları ve hatta akrabalarınca bile biraz para ve etki karşılığında satıldığını görmelerini, "insanı bitirici" olarak nitelendiriyor.
El Cezire televizyonunun yayınladığı habere göre çoğunluğu el yazması fişlemelerde, Halep'in 30 kilometre kuzeydoğusundaki 150 bin nüfuslu El-Bab şehrinin 'sakıncalı' vatandaşların bilgileri ve onlara karşı takınılacak tutumlara ilişkin görüşler yer alıyor. Belgelerin bir kısmını onları yakıp yıkmaya çalışan öfkeli muhaliflerin elinden kurtaran El-Bab eşrafından eczacı Osman Alosman da, defalarca sorgulandığı bu istihbarat merkezine düşmesine neden olan muhbirleri merak etmiş en çok. 19 Temmuz günü El-Bab'daki istihbarat binasını ele geçirdiklerinde ise Osman binaya giderek kurtarabildiği kadar belge ve bilgiyi yakılıp yıkılmaktan kurtarmaya çalışmış. Bu belgeleri okuduğunda ise şok üstüne şok yaşamış. Öncelikle Suriye devlet televizyonu SANA'da çalışırken 1980'li yıllarda aniden ortadan kaybolan ve o günden sonra hakkında hiçbir bilgi alamadıkları kuzeni Hüseyin Osman Raşid'in "Müslüman Kardeşler sempatizanı olabileceği şüphesiyle infaz edildiğine" ilişkin belgeyi görmüş. Şaşkınlığı, geçtiğimiz mart ayında Halep'te yaptıkları bir toplantıya ilişkin ihbar notunu görünce daha da artmış. Sadece 5 kişiydiler toplantıda ve hepsi çok yakın arkadaştı. Sadece bu 5 kişiden biri ihbarı yapan kişi olabilirdi. Kendisi hakkındaki bir başka ihbar notunu hazırlayan muhbirin yakın arkadaş olduğu akrabası Muhammed olduğunu görmek de bir kez daha şok etmiş onu. Osman Alosman, El Cezire'ye yaptığı açıklamada, "Belgeleri kurtarmaya çalışmamın sebebi rejimin nasıl çalıştığını görme isteğiydi. Kim ihbar ediyor kim rapor hazırlıyordu. Bu benim ülkemin tarihinin hikâyesi." diyor.
Rejim kendi adamlarını bile gözetlemiş El Bab'dan çıkan istihbarat notları, Suriye rejiminin muhbir düzeninden kimsenin kurtulamadığını da gösteriyor. Şam'daki güvenlik başkanından gelen "çok gizli" ibareli bir talimatta, El Bab'daki Baas partisi yetkilileri, subaylar, dini liderler ve milletvekillerinin de takip edilerek haklarında yılda dört kez Şam'a bilgi notu geçilmesi emri verilmiş. Talimatta, söz konusu kişilerin, "Baas partisinin prensiplerine bağlılığı, olumsuz davranışları, gizli ziyaretleri." gibi bilgilerin de not edilmesi de isteniyor. "Komşunun komşuyu ihbar ettiği bir toplum nasıl düzelir" sorusuna ise Osman Alosman, "Bunun cevabını ben de bilmiyorum. Ama her toplumda iyiler gibi kötüler de var. Ne yapılabilir ki" cevabını veriyor ve gülerek ekliyor: "Bütün bu baskı, bu kontrol...Buna rağmen başardık." DIŞ HABERLER SERVİSİ http://zaman.com.tr/haber.do?haberno...abanin-muhbiri
Alt 08-09-2012, 14:45   #493
tususev
Popüler Üye

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde yükseklisans sınavında kabul edilecekler listesi verildiği iddialarının ardından ortaya çıkan bir belge Halka İlişkiler Tezli Yüksek Lisans mülakatına girecek öğrencilerin fişlendiğini ortaya koydu.

(Cnnturk.com) -- Marmara Ünivesitesi İletişim Fakültesi Dekanı Yusuf Devran jüriye yüksek lisans sınavında okula kabul edilecek öğrenciler için bir liste verdiği ve bunu kabul etmeyen öğretim görevlisi Doç. Dr. Gözde Yılmaz'ı tehdit ettiği ve fiziksel şiddette bulunduğu iddialarıyla gündeme gelmişti. Suç duyurusunda bulunması üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı, Doç. Yılmaz'a çağrılı koruma tahsis etmişti.
İddialar sürerken ortaya bir belge çıktı. "Sosyal Bilimler Enstitüsü / Halkla İlişkiler / Tezli Yüksek Lisans 2012-2013 Mülakata Girecek Öğrenci Listesi"nde bazı öğrencilerin başlarında kısaltma notlar alınarak fişlendiği görüldü. Kısaltmaların çoğunun fakültede eğitim veren hocaların isim ve soyadlarından oluştuğu ve o öğrencilerin bu hocalara yakın olduğunun vurgulandığı belirtiliyor. Bu öğrencilerin belirtilen hocalara yakınlıkları nedeniyle fişlendikleri gözler önüne seriliyor.
Bazı öğrenciler için de "P" kısaltması kullanılmış. P, kısaltmasının "PKK" anlamına geldiği ve bu öğrencilerin "terörist" olarak fişlendiği görülüyor.
Bu sene Halkla İlişkiler Yüksek Lisans programına başvuran, ancak fişlendiği için kabul edilmediği iddia edilen öğrencilerden Azad Bedirhan'da listede adı P'yle fişlenen öğrenciler arasında yer alıyor.
Bianet'e konuşan öğrenci Azad Bedirhan, "Dört senelik lisans eğitimim boyunca hiçbir soruşturmaya ya da disiplin cezasına tabi tutulmadım. Not ortalamam 3.65 ama ismim Azad. Bu yüzden Yusuf Devran tarafından fişlendim" diyor.
Marmara Üniversitesi öğretim üyeleri, Yusuf Devran'ın hedef gösterme, öğrenciler arasında ayrımcılık yapma, sözlü ve fiziksel şiddette bulunma gibi uygulamalarının daha önce de yaşandığını söylüyor.
Bianet'e konuşan öğrenci Azad Bedirhan, "Hem yazılı hem sözlü mülakatta tüm soruları doğru cevapladığımı düşünüyorum. Sonuçlar verilen tarihten bir hafta sonra açıklandı ve notlarımız sisteme girilmemişti. Sadece başarılı ya da başarısız ibareleri vardı. Neye göre başarılı, neye göre başarısız?" diyor.
Azad, yaşananları şöyle anlatıyor:
"Yusuf Devran benim nasıl biri olduğumu, kimlerle takıldığımı bazı öğretim üyelerine, ülkücü düşünceye sahip arkadaşlarıma sormuş.
"Ben dört senelik öğrenim hayatım boyunca ne bir soruşturmaya tabi tutuldum, ne de bir disiplin cezasına. Ama sırf ismimden, Kürt kimliğinden dolayı Yusuf Devran beni fişledi."
Azad, şimdi İdare Mahkemesi'nde iptal davası açacak ve Devran hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacak. Umudu, davanın lehine sonuçlanması ve yüksek lisans eğitimini planladığı şekilde tamamlamak.
Uraz: Soruşturmalarla yıldırmaya çalışıyorlar
Yine Bianet'e konuşan Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Eğitim-Sen işyeri temsilcisi Dr. Uraz Aydın da Devran'ın bu tarz uygulamalarının daha önce de yaşandığını söylüyor.
Geçen sene Yusuf Devran ilk göreve geldiğinde, Marmara Eğitim-Sen e-posta grubuna yazdığı yönetime ilişkin eleştirel bir mesajdan dolayı Aydın hakkında da iki soruşturma açılmış.
Aydın, bu gerilimin geçen sene üniversitede çıkan bir çatışmada kafasından yaralanan bir öğrenciyi hastaneye götürmesiyle başladığını, KCK'den tutuklu bir öğrencinin cezaevine sınav yapmaya giden bir araştırma görevlisi aracılığıyla kendisine selam göndermesi üzerine devam ettiğini anlatıyor.
E-postadan dolayı açılan soruşturmada Aydın'ın "ayrımcılık suçu" işlediği iddia ediliyor. Aydın, "Hakkımdaki soruşturma okul içinde ceza almam ve eğer burada suçlu bulunursam bunun savcılığa intikal etmesi yani dışarıda yargılanmama yönelik tasarlanmıştı. Bana ayrımcılıktan soruşturma açılıyorken, öğrenci alımlarında açık bir ayrımcılığın uygulanması, buna göz yummayan bir öğretim üyesinin teröristleri kollamakla ithaf edilmesi çok trajik" diyor ve ekliyor:
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden Doç. Dr. Gözde Yılmaz, yazılı bir basın açıklamasıyla dekan Yusuf Devran'ın uygulamalarını ve yaşadıklarını ayrıntılı bir şekilde anlattı. Uygulamalara karşın gereğinin yapılması için yetkili makamları göreve davet etmişti.
Ülkücü öğrencilerden açıklama geldi
Haberlerde adı geçen Marmara İletişim'in ülkücü gençleri sessizliklerini bozarak bir basın açıklaması yaptı. Açıklama Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden bu yıl mezun olan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Kadir Ensar Ejder tarafından yayınladı. Açıklamada Doç. Dr. Gözde Yılmaz'ın kendisini tehdit ettiğini ve kapısında nöbet tuttuğunu söylediği ülkücü öğrencilerin adını açıklaması istendi.
Dekan Devran açıklamayla olanları yalanladı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Yusuf Devran ise, avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklama yaparak Gözde Yılmaz'a koruma verilmesine rağmen tüm iddiaları reddetti.
Açıklamada şöyle denildi:
“Gazetenizde yer verilen M.Ü. İletişim Fakültesi ile ilgili haber tek taraflı mesnetsiz itham ve iddialar dayanmaktadır. Haberde adı geçen öğretim elemanı tarafından ifade edilen lisansüstü sınavlar, fakülteler tarafından değil, ilgili enstitü kurulları tarafından belirlenen üçer kişilik komisyonlar tarafından uygulanmaktadır. Bu sürece tarafımızca müdahalede bulunulması akademik teşkilat yapısı ve ilgili mevzuat çerçevesinde söz konusu değildir. Haberde yer alan ithamlar ve iddialar mesnetsizdir. Lisans düzeyinde eğitim çalışmalarını yürüten fakültemizin ve şahsımın asılsız iddialarla hedef gösterilerek anlamsız tartışmalar içine çekilmek istenmesine üzüntüyle karşılamaktayız. Bir hafta önce de fakültemizle ilgili başka bir haber gündeme getirilmiş; ancak bir gün sonra bu haberin de asılsız olduğu belgeleriyle ortaya çıkmıştır. Yasal haklarımızı kullanmakla birlikte kamuoyunun asılsız iddialarla yanıltılmaması adına bu açıklamayı yapmaktayız.” memurlar.net
Alt 08-09-2012, 18:37   #494
tususev
Popüler Üye

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesindeki 'torpil' iddialarına Dekan Prof. Dr. Yusuf Devran belgeli cevap verdi. Buna göre, dekanın sınavlara torpil karıştırdığını ileri süren Öğretim Üyesi Doç Dr. Gözde Yılmaz'ın asıl kendisinin aynı yola başvurduğu ve sınavı provoke ettiği belirlendi. Yılmaz'ın yüksek lisans sınavını kazandırmak istediklerinin bazılarının istihbaratçı olduğu iddialar arasında.
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Devran, öğretim üyesi Doç. Dr. Gözde Yılmaz'ın kendisi hakkında ortaya attığı torpil, fişleme ve tehdit iddialarıne belgelerle cevap verdi. Prof. Dr. Devran, Yılmaz'ın torpil karıştırıldığını iddia ettiği doktora ve yüksek lisans sınavlarının sonuçlarını ve tutanaklarını yayımladı. Buna göre, dekanın sınavlara torpil karıştırdığını ileri süren Gözde Yılmaz'ın asıl kendisinin aynı yola başvurduğu ve sınavı provoke ettiği belirlendi.
BEĞENMEDİĞİNE SIFIRI BASTI
Prof. Dr. Devran "Doç. Dr. Gözde Yılmaz, sınavda başarılı olmak istemediklerine sıfır verdi. İstediklerinin alınmasına itiraz gelince sınavın provoke etmek istedi. Jüri üyeleri Prof. Dr. Mahmut İhsan Özgen ve Yrd. Doç. Dr. Emel Poyraz olayı tutanakla Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne bildirdi. Sınav değerlendirmesi enstitü müdürü Prof. Dr. Gürbüz Gökçen'in nezaretinde ve ofisinde yapıldı. Odanın kapısında güvenlik bulunuyordu. Bu ortamda dayatma yapamayan Gözde Yılmaz sınav sonuçlarını imzalamıştır. Kim nasıl bir dayatma içine girmiştir ki, Gözde Yılmaz böyle bir işe girişmiştir. Dekan Prof. Dr. Devran, Bugüne kadar fakülteye istediklerini sokanlar bunu yapamadıkları için feryat ediyor. Ortaya attıkları belge değil. Çünkü imzam yok. Asılsız iddialarda bulunan Öğretim Üyesi Doç Dr. Gözde Yılmaz'ın sınav tarihinde kendi listesini dayattığı bunu başaramayınca da kavga çıkardığı resmi belgelerle sabittir. Söz konusu olaya ilişkin tutanaklara bakıldığında bütün gerçekler gün yüzüne çıkmaktadır. Yani bir fişleme veya dayatmadan söz edilecekse bunu yapan fakülte yönetimi değil, öğretim Üyesi Doç. Dr. Gözde Yılmaz'ın bizzat kendisidir ve bu da belgelerle sabittir. Medyanın haber yaparken kendisine sunulan ve belge olduğunu iddia edilen evraklara dikkatli bakması ve iftira ve asılsız iddialarla gündem oluşturmaya çalışanlara alet olmaması gerekir."
ÖZGEN: İDDİALAR HAYAL ÜRÜNÜ
Doç. Dr. Gözde Yılmaz hakkında sınavın ardından soruşturma açıldı. Belgeler enstitü üzerinden rektörlüğe gönderildi. Yılmaz'ın yüksek lisans sınavını kazandırmak istediklerinin bazılarının istihbaratçı olduğu iddialar arasında. Jüri başkanı Prof. Dr. Mahmut İhsan Özgen de şunları söyledi: "Bunlar aslı astarı olmayan iddialar. Dekanı yıpratmak amaçlı yapılmış bir hareket var. Güvenlik görevlisi nezaretinde bir gün sonra enstitüde sınav yapıldı. 35 senelik öğretim üyesiyim. 83'ten beri iletişim fakültesindeyim. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Gözde Yılmaz'ın baskı yapıldığı iddiaları tamamen hayal ürünü."

İŞTE TUTANAKTA YER ALAN İFADELER
"20 Haziran 2012 tarihinde yapılan Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora programlarına alınacak öğrencilerin girdikleri sınavların neticelerini değerlendirmek ve görüşmek üzere biz jüri üyeleri 26 Haziran 2012 Salı günü toplantı yapmak amacıyla bir araya gelmek istedik. Jüri üyelerinden Doç. Dr. Gözde YILMAZ dışındaki iki jüri üyesi Prof. Dr. Mahmut İhsan ÖZGEN ve Yrd. Doç. Dr. Emel POYRAZ toplantıya iştirak etmişlerdir. Doç. Dr. Gözde YILMAZ toplantıya müteaddit defalar çağrılmasına rağmen (mesaj ile, telefon ile) katılmamıştır. Bunun üzerine Yrd. Doç. Dr. Emel Güler YILMAZ ve eşi Yrd. Doç. Dr. Yalçın YILMAZ'dan rica ederek Doç. Dr. Gözde YILMAZ'ın toplantıya gelmesi gece saat 11.00 sularında ancak sağlanabilmiştir.
26 Haziran 2012 tarihinde Yüksek Lisans ve doktora programlarına giriş sınavı sonuçlarını değerlendirmek üzere nihai listelerin oluşturulması için jüri üyeleri bir araya geldi. Önce doktora sınav listesi üzerinde konuşulup mutabakata varıldı. Beş adayın bu sınavı kazandığı konusunda oybirliğiyle mutabakata varılarak gerekli resmi evrak imzaya açılarak bütün jüri üyeleri tarafından imzalanmıştır.
İmza dosyası içerisindeki bu resmi evrak Jüri Başkanı Prof. Dr. Mahmut İhsan ÖZGEN'in masasının üzerine konularak bölüm başkanlığı odasındaki diğer bir masada Yüksek lisans listeleri üzerinde çalışılmaya başlandı. Doç.Dr. Gözde YILMAZ çok sert bir şekilde, öfkeyle bir öğretim üyesine yakışmayacak şekilde kendi hazırlamış olduğu kişisel tercihlerinden oluşan bir listeyi jüriye baskı yaparak dayatmak istedi. Jüri ortak bir tutum ve görüş sağlayamadı. Bunun üzerine Doç. Dr. Gözde YILMAZ sinirle bağırarak birden ayağa kalkarak gecenin 23.20'sinde hırsla bağırmak suretiyle Prof.Dr. M. İhsan ÖZGEN'in masası üzerindeki oybirliğiyle imzalanmış bulunan ve imza dosyası içinde muhafaza edilen doktora imza listesini ve belgelerini hışımla parçalayarak çantasına koyarak odadan çıktı gitti. Aynı anda gürültüler üzerine odaya giren Dekanımız ve Dekan yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Ali BÜYÜKASLAN ve Araştırma görevlisi M. Akif ALBAYRAK da bu duruma tanık olmuşlardır.
Biz diğer jüri üyeleri Prof.Dr. M. İhsan ÖZGEN ve Yrd. Doç.Dr. Emel POYRAZ meydana gelen bu hadisenin şaşkınlığı içerisinde durumun enstitüye bildirilmesi amacıyla işbu TUTANAĞI kaleme aldık. Bunun üzerine Dekan Prof.Dr. Yusuf DEVRAN 23.30'u biraz geçe Enstitü müdürü Prof.Dr. Gürbüz GÖKÇEN ile bir telefon görüşmesi yaparak, sınav evrakının mevcut jüri üyelerinin yazılı ve sözlü notlarını değerlendirerek bir liste halinde kapalı zarfla enstitüye göndermeleri gerektiğini söyleyip konunun enstitüye intikalinin sağlanmasını belirtmiştir. 26.06.2012 Pof. Dr. Mahmut ÖZGEN Yrd. Doç.Dr. Emel POYRAZ
http://www.memurlar.net/haber/269388/
Alt 08-10-2012, 11:18   #495
dafura
Aktif Üye

dafura is an unknown quantity at this point

burda konu sanırım dersanenin öğrencileri fişlemesi idi.
dafura isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 23:11   #496
gnctrkcelli
Sadece Üye

gnctrkcelli is an unknown quantity at this point

Alıntı:
dafura´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
burda konu sanırım dersanenin öğrencileri fişlemesi idi.
sonuçta hepsi insan haklarına aykırı uygulamalar
gnctrkcelli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2012, 10:58   #497
dafura
Aktif Üye

Alıntı:
gnctrkcelli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sonuçta hepsi insan haklarına aykırı uygulamalar
sadece insan haklarına mı hocam yasya aykırı, buradan dersanenin nasıl fişlediğini bir savcı görse kamu davası açar. Dersane benim babamın mesleğimden tutda, populerliğime , dindarlığına, karakter özelliğime varıncaya kadar fişlemiş. Ben şahsen bu bilgilerin sadece dersanede kaldığına da inanmıyorum kimbilir kimlerin eline geçiyor
Alt 08-11-2012, 13:52   #498
gnctrkcelli
Sadece Üye

gnctrkcelli is an unknown quantity at this point

Alıntı:
dafura´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sadece insan haklarına mı hocam yasya aykırı, buradan dersanenin nasıl fişlediğini bir savcı görse kamu davası açar. Dersane benim babamın mesleğimden tutda, populerliğime , dindarlığına, karakter özelliğime varıncaya kadar fişlemiş. Ben şahsen bu bilgilerin sadece dersanede kaldığına da inanmıyorum kimbilir kimlerin eline geçiyor
ilça firmaların verilebilir mi?verilebilir
gnctrkcelli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2012, 16:26   #499
dafura
Aktif Üye

dafura´isimli üyeden Alıntı
Alıntı:
gnctrkcelli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilça firmaların verilebilir mi?verilebilir
hocam ne kadar iyi niyetlisiniz ne yapsın ilaç firmaları kimblir kimler
Alt 09-14-2012, 08:54   #500
Kayıtsız Üye
Guest

Tıp 1 sınıf dersleri el yazısı
Tıp 1 sınıf dersleri okuma
Tıp 1 sınıf dersleri soruları
Tıp 1 sınıf dersleri soruları
Tıp 1 sınıf tıp kitapları
Tıp 2 sınıf dersleri okuma
Tıp Tıp 2 sınıf dersleri soruları
Tıp 2 sınıf tıp kitapları
Tıp 3 sınıf dersleri okuma
Tıp 3 sınıf dersleri soruları
Tıp 3 sınıf tıp kitapları
Tıp anatomi ders notları 9.sınıf hemşirelik
Tıp anatomi ders notları fizik tedavi
Tıp anatomi ders notları pdf hemşirelik
Tıp Ankara tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
Tıp Ankara tıp fakültesi 2 sınıf dersleri
Tıp Ankara tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Tıp Atatürk üniversitesi Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Tıp biyofizik ders notları
Cerrahpaşa tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
cerrahpaşa tıp fakültesi ders notları
Doku ve Hareket Sistemi I PDÖ
Dokuz Eylül üniversitesi Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Dolaşım ve Solunum Sistemi Ders Kurulu
Ege üniversitesi Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Endokrin Sistem Ders Kurulu
Endokrin ve Üreme Sistemleri
Erciyes Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Gastro-İntestinal Sistem Ders Kurulu
Gazi tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
Gazi tıp fakültesi 2 sınıf dersleri
Gazi üniversitesi tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
GenitoüÜriner Sistem Ders Kurulu
hacettepe tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
hacettepe tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
hacettepe tıp fakültesi 2 sınıf dersleri
hacettepe tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
hacettepe üniversitesi tıp ders notları
hacettepe üniversitesi tıp fakültesi dersleri
hacettepe üniversitesi tıp fakültesi ders notları
Hastalıkların Biyolojik Temelleri
hematopoetik Sistem Ders Kurulu
Hemopoetik, Dolaşım ve Solunum Sistemleri
Hücrenin Moleküler Yapısı ve Genetik PDÖ
İnönü Tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
İstanbul Tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
Kas İskelet Sistemi Ders Kurulu
Klinik Bilimlere Giriş Ders Kurulu
Merkezi Sinir Sistemi ve Duyu Organları
Nörolojik Sistem Ders Kurulu
Sindirim ve Boşaltım Sistemi
Temel Bilimlere Giriş I PDÖ
tıp 1 sınıf
tıp 1 sınıf ders notları
tıp 1 sınıf ders programı
tıp 1. sınıf ders notları
tıp 1. sınıf dersleri
tıp 2 sınıf
tıp 2 sınıf ders notları
tıp 2 sınıf ders programı
tıp 2 sınıf dersleri
tıp 2. sınıf dersleri
tıp 3 sınıf
tıp 3 sınıf ders notları
tıp 3. sınıf dersleri
tıp fakültesi 1 sınıf ders notları
tıp fakültesi 1 sınıf ders notları
tıp fakültesi 1 sınıf ders notu
tıp fakültesi 1 sınıf ders programı
tıp fakültesi 1 sınıf ders programı
tıp fakültesi 1 sınıf dersleri
tıp fakültesi 1. sınıf ders kitapları
tıp fakültesi 1. sınıf ders notları pdf
tıp fakültesi 1. sınıf ders notları pdf
tıp fakültesi 1. sınıf dersleri
tıp fakültesi 1. sınıf dersleri nelerdir
tıp fakültesi 1. sınıf dersleri video
TIP FAKÜLTESİ 1.2.3.SINIF DERS KURULLARI
Tıp Fakültesi 1.Sınıf Ders Programı
Tıp Fakültesi 1.ve 2. Mesleki Beceri Programı
tıp fakültesi 2 sınıf ders notları
tıp fakültesi 2 sınıf ders programı
tıp fakültesi 2 sınıf dersleri
tıp fakültesi 3 sınıf ders notları
tıp fakültesi 3 sınıf ders programı
tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
tıp fakültesi anatomi ders notları pdf
tıp fakültesi bölümleri
tıp fakültesi ders notları
tıp fakültesi ders notları 1 sınıf
tıp fakültesi ders notları 1 sınıf biyofizik
tıp fakültesi ders notları pdf
Tıp Fakültesi Ders Program
tıp fakültesi dersleri
tıp fakültesi dersleri nelerdir
tıp fakültesi dönem 1 ders notları
tıp fakültesi dönem 1 final soruları
tıp fakültesi dönem 1 komite soruları
tıp fakültesi dönem 2 ders notları
tıp fakültesi dönem 2 final soruları
tıp fakültesi dönem 2 komite soruları
tıp fakültesi dönem 3 ders notları
tıp fakültesi dönem 3 final soruları
tıp fakültesi dönem 3 komite soruları
tıp fakültesi nasıl kazanılır
tıp fakültesi puanları
tıp fakültesinde okutulan dersler
Trakya Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Uludağ Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
uludağ üniversitesi tıp fakültesi ders notları
anatomi ders notları
tıp ders notları ppt
tıp dersleri
tıp ders notları anatomi
tıp ders notları pdf
hacettepe tıp ders notları
adli tıp ders notları
tıp ders programı
tıp dersleri 1. sınıf
tıp dersleri nelerdir
tıp ders notları
diş hekimliği dersleri
tıp bölümü dersleri
tıp dergileri
tıp fakültesi dersleri
tıp dersleri video
tıp dersleri video ile ilgili aramalar
tıp dersleri nelerdir
tıp dersleri 1. sınıf
tıp fakültesi dersleri
tıp dersleri zor mu
acil tıp dersleri
diş hekimliği dersleri
tıp ders notları
tıp dergileri
tıp fakültesi 1. sınıf dersleri nelerdir
tıp 1 sınıf ders notları
tıp 2 sınıf dersleri
1 sınıf tıp kitapları
birinci sınıf tıp dersleri
Dönem I,II,III Öğrencilerinin Dikkatine!..Dönem I Türkçe Grup Öğrencilerinin Dikkatine!..
Dönem I Öğrencilerinin Dikkatine!.. Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine!..İntern ve Stajyer Doktorların Dikkatine!..Dönem III Öğrencilerinin Dikkatine!..
Tıp Fakültesi 2015-2016 Öğretim Yılı Açılışı, Emekli Öğretim Üyelerine Şükran Plaketi Takdimi ve Beyaz Önlük Giyme Töreni 1 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 17:00'de Üniversitemiz Merkez Kampüsü Amfi Tiyatroda yapılacaktır.
Tüm Öğretim Üyelerimiz ve Fakültemiz Öğrencileri davetlidir.
Tıp Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine!..
İntern ve Stajyer Doktorların Dikkatine!..
Dönem III Öğrencilerinin Dikkatine!..
Fakültemize 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Kayıt Yaptıran (Yeni Kayıt) Öğrencilerimizin Dikkatine!..
Dönem IV Öğrencilerinin Dikkatine!..
Yabancı Uyruklu Uzmanlık Öğrencilerimizin Dikkatine!..
2015-2016 Öğretim Yılı Dönem V Stajları ve Kodları
Ankara Gazi Başkent Ufuk Kırıkkale Uludağ Trakya Atatürk Cumhuriyet Fırat Dicle Mersin Çukurova Pamukkale Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem III Komite Final Bütünleme Sınavı Türkçe Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı TIP FAKÜLTESİ 1.2.3.SINIF DERS KURULLARI
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem II Dönem III Bütünleme Sınavı İngilizce Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı Bütünleme Sınavı Türkçe Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem II Bütünleme Sınavı İngilizce Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı
Dönem II Öğrencilerinin Dikkatine!..(Bütünleme Teorik ve Pratik Sınavı)
İyi Hekimlik Uygulamalarının Bütünleme Sınavları Hk.)
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem I Dönem II Dönem III Final Sınavı Türkçe Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem I Dönem II Dönem III Final Sınavı İngilizce Soru Kitapçığı - Cevap Anahtarı
Dönem III Öğrencilerinin Dikkatine!..(İyi Hekimlik Uygulamalarının Bütünleme Sınavları Hk.)
14 Nisan 2016 TUS ilkbahar dönemi soru ve cevaplar Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (İlkbahar Dönemi) 2016-TUS İlkbahar Dönemi. 2016-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) İlkbahar
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015-2016 Dönem I Genel Sınavı Soru Kitapçığı (18 Haziran 2015) - Cevap Anahtarı
Hacettepe University Faculty of Medicine 2015-2016 Phase I General Examination (June 18 th,2015) - Cevap Anahtarı
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem I II III 2015-2016 Hastalıkların Biyolojik Temeli Ders Kurulu Kurul Sonu Sınavı (15 Haziran 2015)
Hacettepe University Faculty of Medicine Phase II 2015-2016 Biological Bais of Diseases Subject Committee Examination (June 15,2015)
14 Nisan 2016 TUS ilkbahar dönemi soru ve cevaplar Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (İlkbahar Dönemi) 2016-TUS İlkbahar Dönemi. 2016-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) İlkbahar Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem III 2015-2016 Halk Sağlığı Tıp Tarihi ve Etik Adli Tıp Biyoistatistik Ders Kurulu Kurul Sonu Sınavı (14 Haziran 2015)
Hacettepe University Faculty of Medicine Phase III 2015-2016 Public Health Forensic Medicine Medical History and Ethics Biostatistics Committee Examination (June 14,2015) 2015-2016 Ders Yılı İntern Oryantasyon Kursu
2015-2016 Dönem VI Oryantasyon Programı (İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Yunus Müftü Konferans Salonu, 26 Haziran 2015 Salı ) tıp fakültesi dönem 1 ders notları
TIP FAKÜLTESİ 1.2.3.SINIF DERS KURULLARI
Tıp Fakültesi 1.Sınıf Ders Programı
Tıp Fakültesi 2.Sınıf Ders Programı
Tıp Fakültesi 3.Sınıf Ders Programı
Tıp Fakültesi 1.ve 2. Mesleki Beceri Programı
Gastro-İntestinal Sistem Ders Kurulu
Klinik Bilimlere Giriş Ders Kurulu
Dolaşım ve Solunum Sistemi Ders Kurulu
hematopoetik Sistem Ders Kurulu
Endokrin Sistem Ders Kurulu
GenitoÜriner Sistem Ders Kurulu
Nörolojik Sistem Ders Kurulu
Kas İskelet Sistemi Ders Kurulu
Temel Bilimlere Giriş I PDÖ
Hücrenin Moleküler Yapısı ve Genetik PDÖ
Doku ve Hareket Sistemi I PDÖ
Hemopoetik, Dolaşım ve Solunum Sistemleri
Sindirim ve Boşaltım Sistemi
Merkezi Sinir Sistemi ve Duyu Organları
Endokrin ve Üreme Sistemleri
Hastalıkların Biyolojik Temelleri
Gazi tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Cerrahpaşa tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
İstanbul Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Ege Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Dokuz Eylül Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
İnönü Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Uludağ Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Trakya Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri
Erciyes Tıp fakültesi 3 sınıf dersleri

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Hacettepe Üniversitesi Kastamonu Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Çorum Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Erzurum Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İzmir Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kars Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kayseri Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Konya Mevlana Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Konya Mevlana Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Malatya İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Mersin Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Muğla Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Türkistan Ahmet Yesevi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri Haberleri Dersleri Etkinlikleri Toplantıları Seminerleri Doktorları Hocaları Sunumları itirafları Dersi PPT özet notları fotokopileri anfileri

Konu Kayıtsız Üye tarafından (10-13-2015 Saat 08:43 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler
Stil