www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Tıp Yıllıkları, Arkadaşını Bul

4916 (0 Kayıtlı Ve 4916 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-14-2014, 19:48   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde mezuniyet töreni

2013-2014 eğitim-öğretim yılı mezuniyet törenleri gerçekleştirilen Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi mezuniyet töreni ile devam etti.

29 May?s 2014, 15:35

2013-2014 eğitim-öğretim yılı mezuniyet törenleri gerçekleştirilen Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi mezuniyet töreni ile devam etti.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar ve ünivesite akademik-idari personellerinin katılımıyla gerçekleştirilen ve 140 Ebe ve Hemşirenin mezun olduğu törene;Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam, Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu, protokol üyeleri, davetliler ve öğrenci velileri katıldılar.

Tören programının ilk bölümünde Fakülte birincisi Burçin Atamer mezun arkadaşları adına bir konuşma yaparak okul yaş kütüğüne plaket çaktı.

Ardından Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edip Özer, yaptığı konuşmasında mezun olan öğrencilerini tebrik ederek; “ Dört yıl önce başladığım Dekanlık görevimle birlikte burada eğitim görmeye başlayan öğrencilerimle bende mezun oluyorum. Ekibimle geldim. Ekibimle gidiyorum. Görev sürecim boyunca birlikte olduğum çalışma arkadaşlarıma, öğrencilerime ve Piraziz halkına çok teşekkür ediyorum. Ben Piraziz’i çok sevdim. Okulumu, öğrencilerimi çok sevdim. Ayrılmak çok zor. Sayın Rektörüme de görev sürecim boyunca verdiği destek ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Mezun olan öğrencilerimiz mezun olduktan sonra da okullarıyla, hocalarıyla ilişkilerini kesmesinler. Hepsini tek tek tebrik ediyorum. En kutsal mesleklerden olan Ebelik ve Hemşireliği seçtikleri için 4 yıl önce verdikleri kararlarından dolayı da onları kutluyorum bundan sonraki hayatlarınızda başarılar diliyorum. Her şey için teşekkürler” diye konuştu.

Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam’da yaptığı konuşmasında; Fakülte ve üniversite yönetimine Piraziz’de eğitim ve yükseköğrenime yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek, mezun olan öğrencileri kutladı.

Rektör Attar ise yaptığı konuşmasında; “Mezun olan tüm evlatlarımı kutlarken, dün Espiye’de bugün de burada okul birincilerinin kız öğrenciler olması, bir rol model olarak gördüğüm şahsımı çok mutlu etti. Onları da hassaten kutluyorum.

Sözlerime başlarken Piraziz’de bu Fakültemizin hayata geçmesi için bu binanın yapımına vesile olan Rahmetli Ahmet Özdemir’i ve daha acısı çok taze olan Soma maden faciasında kaybettiğimiz insanları da rahmetle anıyorum.

Piraziz’de hayata geçen okulumuzu merkeze alma planlarımızı bu yıl hayata geçiremedik. Staj eğitimleri dolayısıyla eğitimlerinin çoğunu Ordu ve Giresun’da geçiren öğrencilerimizin zorluklarını biliyoruz. Mezun olan öğrencilerimiz bundan faydalanamadı ama bundan sonra gelen öğrencilerimiz için müjdem olsun; merkezde içinde Tıp Fakültesi, Hastanesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi birimlerimizin de olacağı Sağlık kampüsümüzün temelini önümüzdeki yıl atacağız. Artık çok daha iyi imkanlarla eğitiminize devam edebileceksiniz.

Onların okuması için her türlü fedakarlığa katlanan, çocuğum okusun diye birçok zorluklara sine geren velilerimizi de saygıyla selamlıyorum. Özellikle annelerini bir kadın, anne ve Rektör olarak tebrik ediyorum. Biliyorum ki onların emekleri çok fazladır. Bu vesile ile ailevi ve sağlık nedenleri dolayısıyla aramızdan ayrılacak olan Sayın Dekanımız Prof. Dr. Edip Özer hocamızı da uğurluyoruz. Onun bu fakültenin ve sizlerin gelişiminde emeği çok fazladır. Kendisi çok sevdiğim ve çok değer verdiğim nazik bir kişiliktir. Biliyorum ki sizlerde onu çok sevdiniz ve ayrılmak çok zor. Kendisine bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Mezun olan sevgili evlatlarımı ve ailelerini de tek tek kutluyor ve bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Attar’ın konuşmasının ardından topluca mezuniyet andının içilmesinin ardından Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam tarafından, Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edip Özer’e plaket takdim edildi.

Program; okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne ödüllerinin verilmesinin ardından okul bahçesinde mezuniyet belgelerinin verilmesi ve kep fırlatma töreni ile sona erdi.

Kaynak : GiresunGazete.net
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-15-2017, 06:47   #2
Kayıtsız Üye
Guest

Sağlık bilimleri fakültesi ve giresun piraziz 😁
  Konuyu düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla

Tags
mezuniyet töreni, piraziz, sağlık bilimleri fakültesi

Seçenekler
Stil