www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tusem & Yestus

1117 (0 Kayıtlı Ve 1117 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 02-26-2010, 13:11   #11
elemmire
Popüler Üye

elemmire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 403
elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

TUSEM vaka kampına katıldım bu dönem. Çok iyiydi.
TUS KAMPI'na da katılacağım.

Alt 02-26-2010, 13:12   #12
elemmire
Popüler Üye

elemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really niceelemmire is just really nice

Alıntı:
huriyeserdar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar diğer dershanler hakkında yorumlarınız tatmin edici ama tustime hakkında gerceğe yakın youm lütfen daha acık olalım
Ölyleyse bu cümlelerini TUSEM başlığında değil. TUSTIME başlığı altında yaz.
Nasıl bir forum kullanıcısısın böyle!
Alt 04-22-2010, 14:42   #13
drriza
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
drriza is on a distinguished road

bu dönem ücret nedir
drriza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-19-2010, 11:08   #14
serenity
Banned

serenity is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar tusem hakkında gerçekten yeterli yorum göremiyorum ...
serenity isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 03:17   #15
drmrkynk
Sadece Üye

drmrkynk is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar tusemin kursiyeriyim hala..hocaları hakkında hemen yorum yapayım
edirne için tabi..farmaya atilla hoca geliyo hakkaten iyi
biyokimyaya hakan hoca geliyo..ondan da memnunum
anatomi zaten süper..selman hoca ve eray hoca geliyo..selman hocanın üstüne tanımam ama
fizyoya vedat hoca geliyo..psikopatın teki..duvara yumruk vurup duruyo ama su gibi anlatıyo
mikrop bahri hoca...cem yılmaza taş çıkarır) severek ders dinliyorum
patoya genç bi hoca geliyo ama davut hoca gibi değil:S orta halli
g.cerrahi keşşaf hoca geldi..soru merkezli anlatıyo ama levent kodal kadar canlı kanlı değil
kadın doğuma mehmet asova geliyo...çok güzel anlatıyo
pediatride hakan hoca çok iyi..fatih hoca da psikopat iyi anatıyo
küçük stajlara girmedim henüz..
dahiliyesi için son dönem bir hoca geldi.yeni gelmiş adını bilmiyorum ama daha önce gelenlere göre çok çok daha iyi..
genel olarak iyi..patolojiyi offlineda davut hocayla yaparsanız 4 4 lük olur diye düşünüyorum...
drmrkynk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-24-2010, 23:30   #16
aylnn
Sadece Üye

aylnn is an unknown quantity at this point

eee bende yorum yapym
eski dersanem hakkında.Gaziantep tusem kursiyeriydim, şimdi İzmir Atatürk kadın doğumdaym..
Hocalarımız bir kaç hoca dışında harikaydı.
Vedat hoca ( fizyo ) İrşadi hoca ( küçük stajlar ) mükemmeldi.
Pediatride Enver hoca vardı ( çok sıkıcı geçmişti, ikinci gün gelmedik derse çoğumuz zaten....
Patolojiye Davut hocayı beklerken
Emrullah ( Emrah ? ) hoca geldi , o da harikaydı...
Sanırım bir dahiliye dersi de çok kötü geçmişti hatırlayamadım...Keşşaf hoca da çok iyiydi...Benden bu kadar....

Konu aylnn tarafından (10-26-2010 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazmışım :)))
aylnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-31-2010, 10:09   #17
es_ranil
Normal Üye

es_ranil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

es_ranil is on a distinguished road

yorumların geneline baktım milattan önce yapılmış olsa gerek zira hocaların bir çogu çoktan diger dersanelere transferini gerçeklerştirdi.neyse 2009-2010 dönemi ni degerlendirmek gerekirse zira 2 senelik kursiyeri olarak geterli olacagımı düşünüyorum.dersteki geyik muhabbet tus da çıkmıyor malesef..cem yılmaz gelse bahri hocanın yerine kesinlikle daha faydalı olur diyebilirm en azından ikide bir propaganda yemeyiz!neyse ben tusemin son tus kampınada katılmıştım ki bana ücretsiz di zaten..
kamp kesinlikle hayal kırıklıgı söylemek isterim..oktay hoca(kadın dogum) ve saygın hoca(biyokimya),keşşaf(g.cerrahi),çigdem hoca(dahiliye bir bölümü)dışında tusa yaklaşan oldugunu düşünmüyorum.ki bahri hoca zaten referandum içerikli ders işledigi için yorum yapmam alanım dışı haliyle!gelelim dersanedeki performanslara:hakan hocadan bahsedilmiş iyi diye. iki dönem ondan ders dinledim bende begenerek dinledim ama iş 1 ay sonrasına gelince tek kelime kalmayıp netler diplere iniyordu ama saygın hocayı offlinedan dinleyince o zaman anladım gerçegi zira 1 yıl geçsin bakmayın rahatlıkla 15 yapılır..mehmet hasova dan bahsedilmiş resmen facia...yaptıgı tus derecesinin hocalıga faydası olmayacagını birisi söylerse belki düzelir!oktay hocayla tanışınca faydasızlık bariz görünüyo zaten..bizzat kendi hocam ihsan(farma) hocama gelince zaten alıştıgım tarz yani ben begeniyorum ve faydalı oldugunu dşünüyorum..mikrop kesinlikle türkiyenin en iyi hocası altan hocadır..gerisi olagan üstülük taşımıyor benim için.ben dersanelerin hırs adına katkı sagladıgını ve düzen getirdigini düşünüyorum..katkısı elbetteki oldu ama giden paralarıma ve haftasonlarıma degip degmiyecegini aralıkta görücem..

Konu es_ranil tarafından (10-31-2010 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: "bahri hoca" ve en iyilik=siyaset
es_ranil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-31-2010, 14:00   #18
gülden
Normal Üye

gülden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gülden is on a distinguished road

ben de bir dönem tuseme gittim.ders performansları ve özellikle kaynakları gerçekten çok iyi,ben de tek tek hocalar hakkındaki görüşlerimi yazayım:
biyokimya:saygın hoca,gerçekten harika,ondan dinledikten sonra biyokimya netlerim ciddi anlamda arttı.mikrop:altan hoca,o da çok iyiydi,o bahri denen adamdan da dinlemeye çalıştım ama kendisinden nefret ettim,o adamın tusem kadrosunda ne işi var anlayabilmiş değilim neyse farma:ihsan hoca,kararsızım:(anatomi:ufuk hoca iyiydi.fizyo:vedat hoca:ders anlatma tarzını hiç beğenmedim ancak ders çalışma taktikleri çok mantıklı ve ondan sonra daha öncesinde ne kadar yanlış çalıştığımı farkettim ve sonra netlerim artmaya başladıpato:emrullah hoca ve murat hoca iyi,davut hocayı da beğenmedim.dahiliye:çiğdem hoca çok iyi,ersan hoca da iyi ama bi tane kardiyoya gelen bi bayan vardı adını hatırlamıyorum çok kötüydü.pediatrisi çok sıkıntılı bence.cerrahi:keşşaf hoca çok iyi.k.doğumktay hoca da çok iyi.
bence tusemin en iyi tarafı gözlerinde dolar işaretinin olmaması,en kötü tarafı da ilgisizlikleri.ben de kampa gittim sınav ertelendi ama o ankaradaki adamın kılı kıpırdamadı lütfedip de bi açıklama yapamadı:(
son söz:tus insanın kendisinde biter,dersaneler sadece yol gösterir

Konu gülden tarafından (10-31-2010 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazmışım
gülden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-18-2010, 03:37   #19
sevgi86
Sadece Üye

sevgi86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgi86 is an unknown quantity at this point

Ben de 2008'de TUSEM' kaydoldum erken kayıt avantajlı oluyor diye.sonra okul yoğun olduğu için derslere pek gelemedim ama staj sınavlarına bile tusem kaynaklarıyla ve offline ile hazırlandım diyebilirim.
bir tek tusem bana yeter.tek kaynak çok tekrar dediler diye diğer dersane kaynaklarımı elden çıkardım.
özellikle dahiliye ve mikrobiyoloji konu kitapları asistanların elinden düşmüyor.dahiliye soru bankamızla ydus'a hazırlanıyordu bir asistan abla.ve patoloji soru bankası gerçekten tüm dünyadaki en iyi TUS ve USMLE hazırlık kaynağı davut hocanın dediği gibi.
bir soru kitabı bu kadar sürükleyici olabilir gerçekten.
derslere gelirsek, bol kahkahayla geçiyor hiç yormuyor ama pek çok ezberimizi de espriler üzerinden yapıyoruz
TUMER'de transfer olan bir pediatrik hakan hocamız vardı.TUS sırasında sesi kulaklarımdaydı bu kadar mı beynimize kazınır.
aslında dahiliye hocaları da iyiydi ama vaka sorularında sıkıntı yaşıyordum yine de vaka kampı ücretsizdi ona da gittim ama bana mısın demedi.
gel gör ki o kadar debelendim ettim ama sınavda kıytırık vaka soruları geldi
hep ezber hep ezber.
neyse umarım hayırlısı olur fena değil sonuçlar kadın doğum olacak gibi nerede olsa gidicem bakalım.bir pasta yaptırırım kazanmamın şerefine üzerine de tusem yazdırır,kalp içine alırım
sevgi86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-24-2010, 03:52   #20
elemmire
Popüler Üye

Eski tusem kursiyeriyim. Daha önce , çok önce yorum yapmıştım ama son dönem gittiğim kamplarla hocaları tekrar değerlendirmek istiyorum. Güncel olur hem böylece yorumlarım:

Anatomi: Selman hoca bence iyi bir hoca. İlk kez anatomi öğrendim az çabayla.

Fizyo: Vedat hoca anlatırken çok anlamıyorsun ama kısa, öz ve gerekli bilgiler verdiği için tekrar ettiğinde neredeyse her şeyi öğrenmiş oluyorsun

Pato: Davut hoca bence iyi. Kitabı çok iyi. Ders anlatması da fena değil. Ortalama olarak iyi

Mikrop: Tüm dersin geyikle geçtiğini sanıyorsun ama eve gittiğinde bir bakıyorsun her şeyi öğrenmişsin!

Biyokimya: Saygın hoca 10 numara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Farma: İhsan Hoca 10 numara!

Dahiliye: Çiğdem hoca 10 numara!
Ersan hoca da iyi ama Çiğdem hoca apayrı iyi!

Pediatri: Melek hoca vardı önceden ayrıldı. O çok iyiydi! Anlattıkları kulaklarımdan gitmiyor.
Ama bunun dışında tusemin pediatrisi REZALET

Cerrahi: Bence gayet iyi hocalar , hepsini beğeniyorum. En çok da Keşşaf hoca'yı beğeniyorum

Küçük Staj: Ben İrşadi hocayı sadece kampta dinledim ve hiç BEĞENMEDİM

Kadın Doğum: Oktay Hoca 10 numara!!!!

Konu elemmire tarafından (12-24-2010 Saat 03:58 ) değiştirilmiştir.
elemmire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil