www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > MESLEKİ KATEGORİ > Akademik / Mesleki Gruplar > Yardımcı Sağlık Personelleri

2813 (0 Kayıtlı Ve 2813 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 03-16-2012, 10:48   #1
tususev
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 0
tususev is on a distinguished road
Standart Yenidoğan yoğun bakım hemşireliği sertifika programı kursiye

Yenidoğan yoğun bakım hemşireliği sertifika programı kursiyer listesimemurlar.net
SAYI İLİ ADI-SOYADI ÇALIŞTIĞI BİRİM ADI EĞİTİM MERKEZİ ADI
1 ADANA HATİCE CENNET ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
2 ADANA MELİKE BOLAT ADANA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
3 ADANA HURİYE BİNİCİ ADANA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
4 ADANA YILDIZ BAKSİ ADANA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
5 ADANA AYNUR SAÇAK ADANA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
6 ADANA NURSEN YAPA ÖZEL BSK METROPARK HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
7 ADANA GÜLHAN AKIN ÖZEL GÜNEY ADANA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
8 ADANA NURİYE POLAT ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BALCALI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
9 ADANA SELDAĞ YÜCE ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BALCALI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
10 ADANA SUZAN OCAĞ ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BALCALI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
11 ADANA DİLEK IŞIK ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
12 ADANA BİLGEHAN KARACA ADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
13 ADANA SEVDA AKGÜLOĞLU ÖZEL ACIBADEM ADANA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
14 ADIYAMAN HATİCE OK ADIYAMAN T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ EAH ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
15 AFYON ŞENYURT SÜRER ZÜBEYDE HANIM KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
16 AFYON SULTAN YILMAZ ZÜBEYDE HANIM KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
17 AĞRI SELAY AVCI AĞRI DEVLET HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
18 AKSARAY İLKNUR ÖZENÇ AKSARAY DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
19 ANKARA HATİCE BALICA ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ HAST. HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
20 ANKARA DİLEK DEMİR ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ HAST. HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
21 ANKARA İLAYDIN GÜNEŞ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ HAST. HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
22 ANKARA NAZLI YALÇINKAYA ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ HAST. HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
23 ANKARA ŞEYMA ÖZÇELİK ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ HAST. HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
24 ANKARA NACİYE KAYA ANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EAH ANKARA DR.SAMİ ULUS KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. EAH
25 ANKARA ELİF GÜVEN ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
26 ANKARA ÇİĞDEM ÖZTÜRK ÖZEL ANKARA GÜVEN HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
27 ANKARA HATİCE ZEVNE ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
28 ANKARA AYŞE ÇURA ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
29 ANKARA SEVİNÇ AKKOYUN ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
30 ANKARA HATİCE İLDENİZ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
31 ANKARA EDA YOL ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
32 ANKARA FATMA İBİŞ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
33 ANKARA ESRA ÇİFCİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
34 ANKARA NİLÜFER CEYLAN ÖZEL AKAY HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
35 ANKARA SAADET KOZAN ANKARA YENİMAHALLE DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
36 ANKARA SUNA ALTINSAY ANKARA YENİMAHALLE DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
37 ANKARA YADEL BOZKURT ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
38 ANKARA BELGİN BALLI ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
39 ANKARA FATMA KILIÇ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
40 ANKARA PINAR GÜNEŞ ANKARA KEÇİÖREN EAH ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
41 ANKARA FİLİZ POLAT ANKARA KEÇİÖREN EAH ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
42 ANKARA SATİ KABAKCI ÖZELTOBB-ETÜ HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
43 ANKARA ESMA RENÇBER ANKARA SİNCAN DR.NAFİZ KÖREZ DEVLET HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
44 ANKARA SEVİM ÖZBEK ÖZEL HRS ANKARA KADIN HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
45 ANKARA MEHTAP RECEPOĞLU ANKARA GAZİ ÜNİ.ARAŞTIRMA VE UYGULAMA.HASTANESİ. HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
46 ANKARA ASLIHAN BEKTAŞ ANKARA GAZİ ÜNİ.ARAŞTIRMA VE UYGULAMA.HASTANESİ. HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
47 ANKARA YASEMİN KIRMIZIKARLI HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HAST. HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
48 ANKARA RABİYE GÜNEY SAKARYA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
49 ANKARA GÜLŞAN AY TÜRKER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HAST. HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
50 ANKARA ÇİĞDEM DOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HAST. HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
51 ANKARA GÜLTAZE KADEROĞLU ANKARA ÜNV. TIP FAK HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
52 ANKARA GÜLENNUR IŞIK ANKARA ÜNV. TIP FAK HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
53 ANTALYA ESRA DEMİR ÖZEL OLİMPOS HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
54 ANTALYA AYÇİN ARSLAN ÖZEL MEMORIAL ANTALYA HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
55 ANTALYA ÖZLEM SÜZER ANTALYA EAH KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
56 ANTALYA HURİYE TUFAN ANTALYA EAH KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
57 ANTALYA GÜLGÜN KUYUCAK ANTALYA EAH KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
58 AYDIN FATMA KAYA AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
59 BALIKESİR EBRU GÜNDÜZ BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
60 BALIKESİR MUKADDER DİNER BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
61 BALIKESİR SEMRA TEKİN BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
62 BALIKESİR EMEL GÜRZ BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
63 BALIKESİR NURGÜL BAYRAM BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
64 BALIKESİR ESRA PEHLİVAN BALIKESİR ATATÜRK DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
65 BATMAN TUBA DAL BATMAN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
66 BURDUR ÜMMÜ AKSOY BURDUR DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
67 BURSA YASEMİN KEKLİKCİ BURSA ULUDAĞ ÜNİ. SAĞ. UYG. VE ARŞ. MERKEZİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
68 BURSA NİLAY KOÇİN BURSA ZÜBEYDE HANIM DOĞUMEVİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
69 BURSA SERPİL YILDIZ BURSA ZÜBEYDE HANIM DOĞUMEVİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
70 BURSA SELCAN KAYA BURSA ŞEVKET YILMAZ EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
71 BURSA BÜŞRA DEMİR BURSA DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
72 BURSA RECEP AKBULUT BURSA ŞEVKET YILMAZ EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
73 BURSA SONNUR SARIGÜL BURSA DÖRTÇELİK ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
74 BURSA ZEYNEP ÇOBAN ÖZEL DORUK ÖZEL BURSA HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
75 BURSA ÇİĞDEM ÖZEL ÖZEL MEDİCAL PARK BURSA HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
76 ÇANAKKALE SELCEN ŞEN ÇANAKKALE DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
77 ÇORUM ZÜBEYDE TEKİN ÇORUM DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
78 ÇORUM SAİDE DENİZ ÇORUM DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
79 DENİZLİ MERVE VAROL DENİZLİ SERVERGAZİ DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
80 DENİZLİ NİHAL ERBUĞ DENİZLİ DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
81 DENİZLİ NECİBE KARACA DENİZLİ DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
82 DENİZLİ BEYHAN ÇAKMAK ÖZEL DENİZLİ CERRAHİ HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
83 DİYARBAKIR PERİHAN KAYA DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAÜLTESİ HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
84 DİYARBAKIR YILDAN ERDUR DİYARBAKIR ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
85 DİYARBAKIR CİHAN TÜMÜR DİYARBAKIR ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
86 DİYARBAKIR HÜLYA KILIĞ DİYARBAKIR KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HAST. HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
87 DİYARBAKIR ÖMER AYHAN DİYARBAKIR KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
88 DİYARBAKIR NİHAL ÇİTİL DİYARBAKIR KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
89 DÜZCE AYŞEGÜL OKAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYG. HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
90 EDİRNE AYŞE AVCI EDİRNE DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
91 EDİRNE AYLA ŞENTÜRK EDİRNE DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
92 EDİRNE HAYRİYE ERGUVAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
93 ELAZIĞ DUYGU TOPRAK ELAZIĞ EAH ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
94 ELAZIĞ BURCU ŞAHİN KÖSEN ELAZIĞ EAH MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
95 ELAZIĞ BELGİN ÇOBAN FIRAT ÜNV. ARAŞT.VE UYGULAMA HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
96 ELAZIĞ AYGÜL ALADAĞLI ELAZIĞ HARPUT DEVLET HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
97 ELAZIĞ HASRET BOZDOĞAN ÖZEL ELAZIĞ HAYAT HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
98 ERZURUM RABİYA SEVER ERZURUM BÖLGE EAH ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
99 ERZURUM ARZU YALÇIN ERZURUM BÖLGE EAH ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
100 ERZURUM FİSUN SEZER ERZURUM NENEHATUN KADIN DOĞUM HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
101 ERZURUM AYŞE AKBULUT ERZURUM NENEHATUN KADIN DOĞUM HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
102 ERZURUM EBRU BETÜL ALBAYRAK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
103 ERZURUM AYBÜKE YILDIZ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
104 ERZURUM SİNEM GÜL DEMİR ERZURUM BÖLGE EAH ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
105 ERZURUM İNCİ SÖZEN ERZURUM NENEHATUN KADIN DOĞUM HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
106 ERZURUM EDA BALLİ ÖZEL ERZURUM ŞİFA HASTANESİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
107 ERZURUM KEVSER ERTEK ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ YAKUTİYE-AZİZİYE ARAŞTIRMA HAST.
108 ESKİŞEHİR EMEL MARANGOZ ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
109 ESKİŞEHİR SÜNDÜZ SEVER ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
110 ESKİŞEHİR SELMA SÜMBÜL GARA ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
111 ESKİŞEHİR NAZMİYE DURAN ESKİŞEHİR DEVLET HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
112 ESKİŞEHİR SENAY TOPÇU ÖZEL ÜMİT HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
113 ESKİŞEHİR HACER AVŞAROĞLU ÖZEL ÜMİT HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
114 ESKİŞEHİR GÜNEŞ TUNA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
115 ESKİŞEHİR TÜLİN ÖZTÜRK OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
116 ESKİŞEHİR SİBEL ALDEMİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
117 ESKİŞEHİR SUZAN CELİLOĞLU OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HASTANESİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYG. VE ARAŞ. HAST.
118 GAZİANTEP ALEV AKDİŞ GAZİANTEP ÜNV.ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
119 GAZİANTEP HÜLYA ÇİĞDEM KÖROĞLU GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
120 GAZİANTEP HAVVA GÜRBAK GAZİANTEP 75.YIL KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
121 GAZİANTEP ARZU ORTATEPE ÖZEL PRİMER HOSPİTAL HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
122 GÜMÜŞHANE ZÖHRE YILDIRIM GÜMÜŞHANE DEVLET HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
123 HATAY FİLİZ DONBALOĞLU HATAY İSKENDERUN DEVLET HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
124 HATAY HAVVA AYHAN HATAY İSKENDERUN DEVLET HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
125 IĞDIR DİLBER AKSU IĞDIR DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
126 ISPARTA ÇİĞDEM ÇOBAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.ARAŞ.VE UYGULAMA HAST. ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
127 ISPARTA ŞEYMA ÖNÜT ÖZEL ISPARTA HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
128 ISPARTA GÜLAY YİĞİT ÖZEL ISPARTA HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
129 ISPARTA MERYEM KAYA ISPARTA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
130 ISPARTA HÜLYA GÖK ISPARTA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
131 İSTANBUL HABİBE KOCA İSTANBUL BAĞCILAR EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
132 İSTANBUL ZEYNEP YILMAZ ÖZEL MEDİSTATE KAVACIK HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
133 İSTANBUL FATMA GÜL ÖZTÜRK İSTANBUL SÜLEYMANİYE DOĞUM VE KADIN HASTALIKLARI EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
134 İSTANBUL NEHİR ULU İSTANBUL BAĞCILAR EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
135 İSTANBUL YASEMİN USLU İSTANBUL BAĞCILAR EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
136 İSTANBUL GÜLBEYAZ BOLAT İSTANBUL YAKACIK DOĞUM VE ÇOCUK HAST. HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
137 İSTANBUL TUĞBA AYDIN İSTANBUL BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
138 İSTANBUL KÜBRA KIZILTAN İSTANBUL BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
139 İSTANBUL FATMA GÜL ÖZCAN İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
140 İSTANBUL EMEL AYATA İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
141 İSTANBUL GİZEM HAYVALI İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
142 İSTANBUL DERYA KAPLAN İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
143 İSTANBUL NURTEN DİVRİK İSTANBUL OKMEYDANI EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
144 İSTANBUL MELİKE KARCI İSTANBUL OKMEYDANI EAH İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
145 İSTANBUL SEMİHA YÜKSEK İSTANBUL LÜTFİYE NURİ BURAT DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
146 İSTANBUL YELİZ ÇETİN İSTANBUL SİLİVRİ PROF.DR.NECMİ AYANOĞLU DEVLET HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
147 İSTANBUL SEDA AKSOY İSTANBUL SİLİVRİ PROF.DR.NECMİ AYANOĞLU DEVLET HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
148 İSTANBUL MERVE ALİŞAN İSTANBUL HASEKİ EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
149 İSTANBUL ZİNET BATIR İSTANBUL HASEKİ EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
150 İSTANBUL ÇİĞDEM YALÇIN İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
151 İSTANBUL BİLGE AYAZ İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
152 İSTANBUL NEFSE AKSOY İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
153 İSTANBUL BELGİN DERYA BÜYÜKAŞIKÖZEL ACIBADEM MASLAK HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
154 İSTANBUL NUR AĞIN İSTANBUL MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KDC EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
155 İSTANBUL EMİNE CESUR İSTANBUL MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KDC EAH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
156 İSTANBUL EMİNE DURSUN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAK.HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
157 İSTANBUL BAHAR TRABZON İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
158 İSTANBUL GÜLSEVEN FİLİZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
159 İSTANBUL HAVVA BALKAYA İSTANBUL ESENYURT DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
160 İSTANBUL MURADİYE KAMA İSTANBUL ESENYURT DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
161 İSTANBUL HAVVA YILMAZ ÖZEL BAHAT HALK HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
162 İSTANBUL CANAN ŞENTÜRK TAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
163 İSTANBUL NURAY DİLEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAK.HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
164 İSTANBUL OYA DAĞLI MUTLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAK.HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
165 İSTANBUL ALEV DEMİRBUĞA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAK.HAST. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
166 İSTANBUL MUHLİSE ÜNAL DR.SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
167 İSTANBUL NAYLİN İMAMOĞLU İSTANBUL ÜMRANİYE EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
168 İSTANBUL DÜRDANE İŞERİ İSTANBUL ÜMRANİYE EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
169 İSTANBUL MELEK KAYA ELMAS İSTANBUL KARTAL DR.LÜTFİ KIRDAR EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
170 İSTANBUL EYLEM AKYÜZ ÖZEL MEDİCAL PARK GÖZTEPE HASTANESİ KOMPLEXİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
171 İSTANBUL NİMET DOLU SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
172 İSTANBUL BALİSE ADIGÜZEL SAĞLIK BAKANLIĞI İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
173 İSTANBUL SİNEM POYRAZ SAĞLIK BAKANLIĞI-MARMARA ÜNİVERSİTESİ PENDİK EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
174 İSTANBUL PINAR EDA ÖKSÜZ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
175 İSTANBUL DUYGU MUSTAFAOĞULLARI İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
176 İSTANBUL BEDİA ADAL İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
177 İSTANBUL ÜMÜŞ BETÜL GÖL İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
178 İSTANBUL BURCU ERHAN DR.SİYAMİ ERSEK GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EAH İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
179 İSTANBUL YASEMİN ORAKCI İSTANBUL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
180 İSTANBUL LEZİZ GÜNEŞ ÖZEL SAFA HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
181 İSTANBUL SONGÜL CAN ÖZEL İNTERNATİONAL HOSPİTAL İSTANBUL HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
182 İSTANBUL DİLEK YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
183 İZMİR SİBEL AKIN ÖZEL MEDİCAL PARK İZMİR HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
184 İZMİR BETÜL ERSÖZ ŞİFA ÜNİVERSİTESİ BORNOVA SAĞLIK UYG. VE ARAŞ. MERKEZİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
185 İZMİR NADİRE ACINAN İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
186 İZMİR HATİCE KARAHAN İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
187 İZMİR EMEL SÜDÜPAK İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
188 İZMİR SELDA TIRNAVA İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
189 İZMİR GÜNEŞ BİRİNCİ İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
190 İZMİR HATİCE KOCAMAN İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
191 İZMİR ÜLKÜ ÖZCAN KARABULUT İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNV. TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
192 İZMİR NURİYE GARGİN BİRLİK İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
193 İZMİR MERVE SEMERCİOĞLU İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
194 İZMİR GÜLSÜM HARMANCI BUCA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
195 İZMİR SEVGİ MINGIR ÖZEL İZMİR ŞİFA HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
196 İZMİR NURGÜL ÖLÇER DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
197 İZMİR SEHER ELMAS DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
198 İZMİR AYŞE KARAGÖL DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
199 İZMİR CEMİLE KARATAŞ DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
200 İZMİR DERYA ÜNAL DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
201 İZMİR DİLEK DOLU İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
202 İZMİR MİNE GÖKÇE İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
203 İZMİR EZGİ BEGENDİ İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
204 İZMİR HÜLYA KURTULAN BULUT İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
205 İZMİR ÖZNUR GÖKALP İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
206 İZMİR FATMA ALKAN İZMİR TEPECİK EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
207 K.MARAŞ HALİME İNCE ÖZEL MEGAPARK HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
208 KARABÜK HAVVA DEMİRCİ KARABÜK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
209 KARABÜK FİLİZ TAŞTEPE KARABÜK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
210 KARABÜK LEYLA ACARTÜRK KARABÜK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HAST. HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
211 KARABÜK ŞENGÜL ERYILMAZ KARABÜK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HAST. HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
212 KARAMAN DERYA KARAMAN KARAMAN DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
213 KARAMAN CENNET YANMAZ KARAMAN DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
214 KARS FUNDA YILMAZ KARS DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
215 KASTAMONU AYFER YASAV KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
216 KASTAMONU ÇİĞDEM KESER KASTAMONU DR.MÜNİF İSLAMOĞLU DEVLET HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
217 KAYSERİ DERYA MUTLU KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
218 KAYSERİ NÜLÜFER BAHAR KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
219 KAYSERİ NEVİN ÇİÇEK KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
220 KAYSERİ SİBEL NACAR KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
221 KAYSERİ BENGÜ BOZDEMİR ÖZEL ERCİYES KARTAL HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
222 KAYSERİ TUNA KARAOĞLU KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST. KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
223 KAYSERİ ÖZNUR KAPDAN KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST. KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
224 KAYSERİ SÜMEYRA ORAK KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST. KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
225 KAYSERİ MEHTAP ÇOBAN KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST. KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
226 KAYSERİ BETÜL BOZ KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
227 KAYSERİ YASEMİN KILINÇ KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
228 KAYSERİ PINAR TUNÇAY KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
229 KAYSERİ NEJLA ŞAHİN KAYSERİ EAH KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
230 KIRIKKALE DÖNÜŞ SEL KIRIKKALE HACI HİDAYET DOĞRUER DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
231 KIRIKKALE NİHAL GEYGEL ŞAHİN KIRIKKALE HACI HİDAYET DOĞRUER DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
232 KIRIKKALE ZUHAL GÜL KIRIKKALE HACI HİDAYET DOĞRUER DEVLET HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
233 KIRKLARELİ NURHAN KARACAN KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
234 KIRŞEHİR DÖNDÜ TEMUR DENİZ KIRŞEHİR SAĞLIK BAKANLIĞI AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ EAH ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
235 KOCAELİ AYÇİN ÖZTÜRK MARUL İZMİT KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
236 KOCAELİ SEMRA GÜNAY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMAİ HASTANESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
237 KOCAELİ ÖZNUR EROĞLU ÖZEL GEBZE MERKEZ HASTANESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
238 KOCAELİ ELİF ÇANACIK ÖZEL KONAK HASTANESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
239 KOCAELİ NEŞE TAHRAN İZMİT KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
240 KOCAELİ FATMA TUNCEL ÇELENKOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
241 KONYA SEVİM KAYMAZ DR.FARUK SÜKAN KDÇ ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
242 KONYA HANİFE AK DR.FARUK SÜKAN KDÇ ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
243 KONYA SERPİL ARSLANPINAR DR.FARUK SÜKAN KDÇ ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
244 KONYA GÜLTEN GÜNGÖR KONYA EAH KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
245 KONYA HATUN ALTINDAL DALGIÇ KONYA EAH KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
246 KONYA HATİCE ÇELİK KONYA EAH KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
247 KONYA ARZU PERU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SELÇUKLU TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
248 KONYA GÜLTEN BİNGÖL KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
249 KONYA HAKAN FIRTINA KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
250 KONYA TEKGÜL DİLEK ÇAKIR KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KONYA ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
251 KÜTAHYA AYŞE DAŞCI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA EVLİYA ÇELEBİ EAH İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
252 MALATYA İCLAL İNAL MALATYA DEVLET HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
253 MALATYA HİLAL KAYABAŞ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
254 MALATYA ŞÜKRAN CENGİZ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
255 MALATYA SAADET AKIN MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
256 MARDİN ARZU PORDUĞAN MARDİN KIZILTEPE DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
257 MERSİN FATMA BEBEK ÖZEL TARSUS MEDİKALPARK HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
258 MERSİN EDA ERTEM MERSİN TARSUS DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
259 MUĞLA HEDİYE TOPALOĞLU MUĞLA T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA ÜNİVERSİTESİ EAH İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAK.HASTANESİ
260 MUĞLA HÜLYA YILDIZ MUĞLA T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA ÜNİVERSİTESİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
261 MUĞLA GÜLER TAŞKIRAN MUĞLA T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI MUĞLA ÜNİVERSİTESİ EAH İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
262 MUŞ NEVROZE HAZAR MUŞ DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
263 MUŞ ABDULKADİR ATEŞ MUŞ DEVLET HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
264 NEVŞEHİR NURCAN ERTAŞ NEVŞEHİR DR.İ.ŞEVKİ ATASAGUN DEVLET HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
265 ORDU SEMREHAN YÜMLÜ ORDU FATSA DEVLET HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
266 ORDU MERYEM DEMİRCİ ORDU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
267 OSMANİYE İBRAHİM EREN OSMANİYE DEVLET HASTANESİ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BALCALI HASTANESİ
268 RİZE ELİF GÖREN RİZE EAH KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
269 RİZE SERMİN BİLGİN RİZE EAH KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
270 SAKARYA GÜLSÜM GÖKBULUT SAKARYA SAĞLIK BAKANLIĞI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ EAH ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
271 SAKARYA NALAN ALPAY SAKARYA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
272 SAKARYA DENİZ KARABACAK SAKARYA KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAK. UYG. VE ARAŞ. HAST.
273 SAMSUN OYA GÜLOĞLU 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA ARAŞTIRMA HASTANESİ HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ İHSAN DOĞRAMACI ÇOCUK HASTANESİ
274 SAMSUN MERAL ARSLAN CİRİTOĞLUÖZEL MEDİBAFRA HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
275 SİVAS NERMİN ZIBA SİVAS DEVLET HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
276 ŞANLIURFA AYŞEGÜL ÇELİK ŞANLIURFA ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
277 ŞANLIURFA RABİA KARTAL ŞANLIURFA ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
278 ŞANLIURFA SEVİM MUTLU ŞANLIURFA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
279 ŞANLIURFA ELİF TURĞUT ÖZEL OSM ORTADOĞU HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
280 ŞANLIURFA HALİME KÜÇÜK ŞANLIURFA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
281 ŞANLIURFA KATİBE YAĞ ŞANLIURFA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ
282 ŞIRNAK SEVİM KILINÇ ŞIRNAK CİZRE DR.SELAHATTİN CİZRELİOĞLU DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
283 TEKİRDAĞ TÜRKAN AKSOY ÖZEL REYAP HASTANESİ İSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
284 TEKİRDAĞ HAVA ÜSTÜNDAŞ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ARAŞ. VE UYG. HASTANESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ
285 TEKİRDAĞ FİLİZ AKDAĞ TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ İZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
286 TOKAT BURCU ARAS TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNV.SAĞ. UYG. VE ARAŞ. MERKEZİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
287 TOKAT SANİYE KAYA TOKAT ERBAA DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
288 TOKAT FAZİLET YILMAZ TOKAT DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
289 TRABZON MELEK YAVUZ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
290 TRABZON ARZU ÇANTAŞ AYAR KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
291 TRABZON EMİNE AYDIN TRABZON KDÇ HAST. HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
292 TRABZON ELİF SALİH KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
293 TRABZON NEJLA BAŞTAN TRABZON KDÇ HAST. HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
294 TRABZON SEVİL DİLLİ TRABZON KDÇ HAST. HASTANESİ KARADENİZ TEKNİK ÜNVERSİTESİ FARABİ HASTANESİ
295 VAN MUKADDER FIRAT VAN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
296 VAN FERDA YUCA VAN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
297 YALOVA SEVDA ŞENKAL YALOVA DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
298 YALOVA EBRU ŞAHİN YEŞİLALAN YALOVA DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EAH
299 YALOVA SULTAN ÖZÇELİK YALOVA DEVLET HASTANESİ İSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HAST. EAH
300 YOZGAT ELİF TİNEL YOZGAT DEVLET HASTANESİ ANKARA DR.SAMİ ULUS KDÇ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EAH
301 YOZGAT FATMA NUR DURGUN BOZOK ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
302 YOZGAT SUZAN YALÇI ESİM YOZGAT DEVLET HASTANESİ KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HST.
303 ZONGULDAK HÜLYA KORKMAZ KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ UYG. VE ARAŞ. HASTANESİ ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EAH
tususev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil