www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > Özel TUS Çalışma Grupları > Özel 4.SINIF TUS Grubu

5044 (1 Kayıtlı Ve 5043 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 12-16-2009, 12:22   #1
Müfettiş
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
Müfettiş is an unknown quantity at this point
Standart Zor karar 4

Arkadaşlar dersanelerin 4.sınıflara olan kampanyaları ne durumda. Karar vermenizde etkili olan nedir. Tanıdığım bir kaç öğrenci var kafaları karma karışık..!!! Bir gurup öğrenci ismi duyulanı seçmeyi istiyor. Ama hocalarının çoğu gitmiş diye tereddüt etmekde. Diğer gurup öğrenci de ucuz olsun bana yeter diyor. Ama o dersanenin de bu fiyatlara çok uzun süre gidemeyeceği öğrencilerin yarı yolda kalma durumları varmış. Birde yeni açılan varmış. Sektöre çok hızlı girmişler. Bütün iyi hocaları almış diyorlar. Fakat onda ki çekince de ya devam edemezlerse diyorlar..
Peki bu arkadaşlar şimdi nasıl karar verecekler???
Müfettiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-16-2009, 13:09   #2
34nisan10
Normal Üye

34nisan10 is on a distinguished road

ben iyi Bir karar için hepsinede gidip görüştüm.. sizler kimde karar verirsiniz bileme ama a dan z ye herşeyi sorup da bütün sorularınıza kim cevap verirse kim size dr gibi davanırsa ve kimi gerçekten samimi bulursanız oraya kayıt olun derim...nihayetinde çalışıpda bu tus u kazanacak olanlar bizleriz
34nisan10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-16-2009, 13:33   #3
t-u-s
Normal Üye

t-u-s is an unknown quantity at this point

sn 34nisan ?? sence gösterilen ilgiler gerçekcimidir yoksa hepsi yapmacıkmı nihayet hepside bu İşten gelir saağlayan kurumlar değilmi..bunu test etmek sanki biraz zor gibi
t-u-s isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-16-2009, 15:19   #4
dr_elf_tus
Normal Üye

dr_elf_tus is an unknown quantity at this point

bence en aklıcı yöntem; bütün dersanelerle görüşüp, kendi istediğim bir demo derse katılıp, notlarını inceledikten sonra kayıt yaptırmaktır... Sonuçta o dersi ben çalışıcksam bana en yakın gelen not ve hoca anlatımını seçerim... Kampanyalar tabiki önemli ama gidipte körü körüne kayıt olmamak lazım... ne kurumun büyüklüğüne ne de çıkarmış oldukları birinciler önemli... Önemli olan benim ne kadar faydalanabileceğimdir....
dr_elf_tus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-16-2009, 16:36   #5
ayca
Normal Üye

ayca is an unknown quantity at this point

kesinlikle katılıorum..sunulan imkanlardan faydalanıcaz sewdasına körü körüne adım atmamak gerek,en güzeli hepsinin demo derslarini dinleyip hoca farkını görmek...şuan en mantıklısı bu gibi görünüor..
ayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil