www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > PARAMEDİKAL DÜNYA > Sosyal Hayatımız > Aktüel / Gündem / Haberler

5549 (1 Kayıtlı Ve 5548 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-16-2009, 07:31   #1
drjuice
Popüler Üye

drjuice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 563
drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future
Standart Geliştirdiği İlaç Kızını Öldürdü

Geliştirdiği ilaç kızını öldürdü

İlaç firması sahibi kadının geliştirdiği ilaç kızının ölümüne neden oldu

İngiltere''de ilaç şirketi bulunan Dr. Apri Matossian-Rogers'ın 3 milyon sterlin harcayarak geliştirdiği ve deney aşamasındaki `yaşlanmayı önleyici' ilacı, yüksek dozla verilen Oxford mezunu kızının ölümüne neden oldu.

Kuzey Londra'nın Hampstead bölgesinde oturan Oxford Üniveritesi biokimya bölümü mezunu 22 yaşındaki Yolanda Cox, annesi Dr. Apri Matossian-Rogers'ın 3 milyon sterlin harcayarak geliştirdiği deneme aşamasındaki (B71) yaşlanmayı önleyici ilacın kurbanı oldu. 9 aylık gelin Yolanda Cox, annesinin sahibi olduğu Amro Biotech ilaç şirketinde geliştirdiği `B71' adlı yaşlanmayı geciktirici ilaç için `gönüllü denek' olmayı kabul etti. Ancak, 38 yaşındaki ablası Dr. Yvonne Pambakia'nın yaptığı normalin 3 kat fazlası dozdaki iğne ile vücudunda ağır alerjik reaksiyon gösteren genç kadın, fenalaşırken hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, yaşam destek ünitesine bağlanan ve beyin ölümünü gerçekleşen Cox'ın tedavilere cevap vermemesi üzerine yaşam destek ünitesi kapattı ve genç kadın hayata gözlerini yumdu.

Yanlışlıkla `polikistik over sendromu' teşhisi konan Dr.Apri Matossian, geliştirdiği `B71' yaşlanmayı önleyici iğnenin, kanser ve şeker hastalığına karşı oldukça etkili olduğunu öne sürdü. Bu konuda St. Pancras Coroner Mahkemesi'nde dava açıldı. Kız kardeşinin ölümüne neden olduğu şüphesiyle gözaltına alınan ve hakim karşısında çıkartılan Dr.Yvonne Pambakia, ilacı daha önce de kendisine ve annesine enjekte ettiğini söyledi.

Kraliyet Savcılık Servisi (Crown Prosecution Service-CPS), İngiliz Genel Tıp Konseyi (General Medical Council) tarafından 1 yıl açığa alınan Dr. Pambakia hakkında cezai işlem uygulamayınca, polis davanın kapandığını ve yeniden açılmayacağını açıkladı.

Vatan
drjuice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-16-2009, 07:33   #2
drjuice
Popüler Üye

drjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant futuredrjuice has a brilliant future

Pisi pisine gitmek diye buna denir
Alt 06-16-2009, 09:00   #3
steTUSkop
Kurucu-Yönetici

steTUSkop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3
steTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond reputesteTUSkop has a reputation beyond repute

yaşlanmayı geciktirici bir ilacı genç yaştaki bir kızda niye dener ki?!!
steTUSkop isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2009, 09:53   #4
eda
Popüler Üye

eda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 435
eda has a spectacular aura abouteda has a spectacular aura abouteda has a spectacular aura about

Dr. Yvonne Pambakia'nın yerınde olmak ıstemezdım. hem işinden 1 yıl acıga alın,hem kardesını kaybet,hem de kardesını öldürmekle suclan(sonunda temıze cıksan bıle bır kere bu konuda suclanmıs oluyorsun). ömür boyu surecek bır işkence olurdu herhalde???
eda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2009, 10:03   #5
d_zeyneddin
Popüler Üye

d_zeyneddin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 651
d_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond reputed_zeyneddin has a reputation beyond repute
Smile

buna göz açlıgı denir
genç yaşta antiageing kullanmak çoooooooooook ilginç
d_zeyneddin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2009, 13:19   #6
lente
Popüler Üye

lente - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 618
lente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond reputelente has a reputation beyond repute

ürkünç yaa... yazık olmuş kızcağıza... :(

lente isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2009, 18:33   #7
lmuazzez
Aktif Üye

lmuazzez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 410
lmuazzez will become famous soon enoughlmuazzez will become famous soon enough

trajıkomık bır durum ben bırtek yurdum ınsanı yapar boyle seyler sanıyodum hıc ınanmıyorum su genclestırme kremlerıne ama genc yasta kullananlara ayrıca ınanmıyorum bır fırmanın urun katologunda +20 olanına rastlamıstım merak edıyorum hangı 20 yasındakı ınsan kırısırkı
Alt 06-16-2009, 19:08   #8
dr_fbd
Popüler Üye

dr_fbd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 461
dr_fbd has a spectacular aura aboutdr_fbd has a spectacular aura about

bazı insanların böyle takıntılarını anlamak zor istanbulda bi çok liseden mezun olacak GENÇ kız estetik uzmanlarına gidip kaş kaldırıyomuş botox yaptırıyomuş mezuniyet balosu için bu da tam 'duyda inanma'lık
dr_fbd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-16-2009, 19:15   #9
lmuazzez
Aktif Üye

lmuazzez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 410
lmuazzez will become famous soon enoughlmuazzez will become famous soon enough

yazık bu kızlara bız mezunıyete gıderken hangı elbıseyı gıysek ayakkabım nasıl dıye dusunurduk dıyorum ben yaslanıyorum dıye ama nedense hala kırısmadım var bu ıste bı garıplık ama
Alt 06-16-2009, 20:04   #10
drjuice
Popüler Üye

Alıntı:
dr_fbd´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bazı insanların böyle takıntılarını anlamak zor istanbulda bi çok liseden mezun olacak GENÇ kız estetik uzmanlarına gidip kaş kaldırıyomuş botox yaptırıyomuş mezuniyet balosu için bu da tam 'duyda inanma'lık
Doğal güzellikten yanayım.Kızların güzellik takıntısına kıl oluyorum sırf bu yüzden bile erkek olarak doğmayı isterdim.Makyajdır,giyim kuşamdır tamam da estetik ne oluyo.Erkekler ne rahat,kendilerine güveniyorlar, ki kızların asıl problemi de bu sanırım.

Seçenekler
Stil