www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TIP ÖĞRENCİLERİ > TIP Öğrencileri

2003 (0 Kayıtlı Ve 2003 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 06-23-2010, 16:54   #1
medihaber
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 408
medihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the roughmedihaber is a jewel in the rough
Standart diplomasını baba elinden aldı

Tıp fakültesini üçüncülükle bitirdi, diplomasını öğretim üyesi babasının elinden aldı

BOLU(CİHAN)- Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) İzzet Baysal Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yasin Arifoğlu, Tıp Fakültesi'ni 3'üncülük ile bitiren kızı Çiğdem Arifoğlu'na diploma ve plaketini kendisi verdi.

Prof. Dr. Arifoğlu, sarılarak kızını tebrik etti. AİBÜ İzzet Baysal Tıp Fakültesi'nden 2'nci dönem mezun olan 32 öğrenci için Morfoloji binasında tören düzenlendi. Törene, Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, daire müdürleri, akademisyenler, aileler ve öğrenciler katıldı.
AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, törendeki konuşmasında, mezun olan öğrencileri tebrik etti. Prof. Dr. Hayri Coşkun, mezunların aynı başarılarını bundan sonraki hayatlarında da devam ettireceklerine inancının tam olduğunu kaydetti. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da öğrencileri kutladı. Vali İbrahim Özçimen ise mezun olan öğrencilerin çok anlamlı ve kutsal bir görev üstlendiğinin altını çizdi. Tıp Fakültesi'ni birincilikle bitiren Hilal Yıldırım da başarısından dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu aktardı. Yıldırım, diploma ve plaketini Vali İbrahim Özçimen'in elinden aldı.

Tıp Fakültesi'ni 3'üncülükle bitiren Çiğdem Arifoğlu, diploma ve plaketini babası AİBÜ İzzet Baysal Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yasin Arifoğlu elinden aldı. Törende, Tıp Fakültesi'nden mezun olan öğrenciler diplomalarını aldıktan sonra mikrofonda duygularını dile getirdi. Tören, pasta kesimin ardından öğrencilerin keplerini havaya fırlatmalarıyla sonra erdi.
medihaber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-23-2010, 22:03   #2
darkleydi
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
darkleydi is an unknown quantity at this point

yasin hoca süper bir eğitimcidir. hocamı kutluyorum
darkleydi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-23-2010, 22:51   #3
drgülsün
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
drgülsün is on a distinguished road

anatomiyi süper anlatttı...çok şanslıydım....
drgülsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Tags
iğdem arifoğlu, tıp fakültesi, yasin arifoğlu

Seçenekler
Stil