www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > Tustime

Tustime TUSTIME hakkındaki görüş ve duyurular

6397 (0 Kayıtlı Ve 6397 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 01-20-2012, 21:21   #1
dreb
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
dreb is an unknown quantity at this point
Standart TUSTIME ÜDS Sağlık Bilimler Kitabı Çıktı..

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız: http://www.tustime.com/index.php/yay...-17-12-14-10-1
dreb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-25-2012, 22:25   #2
allontoi
Sadece Üye

allontoi is an unknown quantity at this point

beğendiiimi söyleyebilrim.
allontoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-26-2012, 13:34   #3
yasemen_3500
Sadece Üye

yasemen_3500 is an unknown quantity at this point

harika bir kaynak olmuş,kapağı belli ediyor içeriğini kısaca. zamanı az kalanlar için ideal.Teşekkürler tustime
yasemen_3500 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-15-2012, 14:27   #4
brc
Sadece Üye

brc is an unknown quantity at this point

tek kelimeyle harika.artık ingilizceden korkmuyorum
brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-17-2012, 13:00   #5
doruk89
Sadece Üye

doruk89 is an unknown quantity at this point

• Çok iyi hazırlanmış ve çok iyi düşünülmüş bir program. ÜDS konusundaki ihtiyaçlarımızı karşılayacağına inanıyorum. Ben piyasadaki birçok kitabı incelemiş biri olarak piyasada daha iyisinin olmadığını biliyorum.
• Yoğun bir öğrenim hayatımız olduğu için, ÜDS’yi halletmemizin tamamen kişisel çaba gerektirdiğini düşündüğüm ve bu düşüncemin beni açıkçası korkutması nedeniyle, sunulan bu kurs benim için tamamen fırsattı. Gerek saatlerinin gerek içeriğinin çok doğru olduğuna inanıyorum. Tamamen amaca yönelikti. İngilizce sıkıntısı olanlar için ideal bir kitap olduğunu düşünüyorum. Dış kaynakların anlaşılması gerçekten çaba gerektirirken daha basit ve anlaşılır olması güzel.
• Verimli bir süre (50 saat), az da değil benim için. Netlerimin arttığını fark ettim.
• Gayet iyi ve anlaşılır tarz.(İngilizce kitaplarının çok sıkıcı olduğu görüşümü yıktı.)
• Beklentilerimin karşılanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.
• Bir kursiyeriniz olarak zorunlu olmadığınız halde bu kursu ayarlayıp ayrıca biz kursiyerlerinize bunu ücretsiz olarak sunduğunuz için teşekkürü bir borç bilirim. Dersin saatlerini, içeriğini şahsım adına yeterli buldum.
• ÜDS kursu özellikle biz son sınıf öğrencileri için yararlı oldu aslında. Çünkü TUS’a çalışmaktan ÜDS’ye pek zaman ayıramıyorduk. Bu süreçte bunu da aradan çıkarmış olduk. Neye ne kadar ne derece çalışmamız gerektiğini öğrendik.
• Diğer dershanelerle karşılaştırdığımda orada ki tusiyerlerin tamamen maddiyat olduğunu görüyorum. Burada biz daha ön plandayız.
• Faydalı bir program oldu. Daha uzun olsaydı daha da faydalı olurdu.
• Kursu başarılı buldum. Kitap oldukça iyi, okunaklı, sıkmayan, rahat okunabilir.
• Hoca oldukça pozitifti. Dersler eğlenceli ve öğreticiydi.
• Hem tıp dersleri hocaları çok verimli hem de İngilizce hocamız çok verimliydi.
• Bu kalitede bir ÜDS kursu diğer kurumlarca yapılmadı.
• Kurs gayet başarılı ve yeterliydi. Umduğumdan çok daha özverili bir eğitim gördük. Kitap son derece profesyonel, hazırlık için başlı başına yeteceğini düşünüyorum.
• Yoğun ama kısa sürede bitmesi güzel.
• Çok güzel bir kaynak.
• Bu kursta emeği geçen herkese teşekkür ederim. Dusiyer
• Benim açımdan çok efektif geçti. Bu kurs programına katıldığım ve epey zaman harcadığım için çok mutluyum.
• İçerik yönünden dolu dolu geçti. Saati geç olsa da benim için sorun olmadı.
• Genel anlamda bir ÜDS kursunun verebileceği optimum şartlar sağlandı. 50 saatlik yoğun program öğrenmek açısından idealdi. Kitap hem görsel hem de içerik bakımından bir ÜDS sınavına hazırlanacak herhangi biri için piyasadaki en iyi kaynaklardan biri.
• Konu kısmını çok beğendim. Sorularda gayet güzel ve bölüm bölüm alınması piyasadaki diğer kitaplardan daha iyi olmasını sağlamış.
• Gayet güzel iki hafta oldu. Teşekkür ederim çok verim aldım. Alt yapım iyi değildi ama sınav için özgüvenim yerine geldi.
• Bence gayet başarılı bir kurstu. Yorucu ama dolu dolu saatlerce yoğun bir program olmasına rağmen kendimi bir şeyleri geliştirmiş görüyorum. Gayet güzel bir kaynak. Bilgiler öz verildiği için içinde kaybolmuyorum.
• Hocamız, ilk dersimizde kurs bittiğinde çok şey öğreneceksiniz demişti. İlk günün sonunda bunun benim için imkânsız olacağını düşünmüştüm ama şimdi kesinlikle haklı olduğunu görüyorum. Sayesinde çok çok şey öğrendik hem de bu iki hafta boyunca hiç tekrar yama fırsatı bulamadan. Ve bu tamamen pek pek sevgili Elif hocamız sayesinde.
• Ben verimli olduğunu düşünüyorum. İçerik açısından ve saat açısından değerlendirdiğimde içerik güzeldi, saat sayısı çok gibi gözüküyor ama aslında ideal olduğunu düşünüyorum.
• Yayını da beğendim, örnekleri tıbbi makalelerden alınmış olması özellikle en önemli olandı.
• Intern grubu olarak bizim için mini ve yoğun olması faydalı oldu. Saat olarak daha az olmasını ya da fazla olmasını istemezdim. Elif hocanın kabiliyeti, bilgisi bizim için ve Tustime için faydalanılması ve kaybedilmemesi gereken bir değer. Kitap kaliteli hazırlanmış. Teşekkürler.
• Bu kurs benim için gerçekten çok önemliydi evet ama sizin kursu veriyor olmanız inanın çok daha güzeldi. Herkesle bireysel olarak ilgilenmeniz çok değerliydi. Her şey için gerçekten TUSTIME’a çok teşekkür ediyorum.
doruk89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-20-2012, 10:35   #6
doruk89
Sadece Üye

doruk89 is an unknown quantity at this point

tustime üds kitabını da incelemenizi tavsiye ederim
doruk89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil