www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (TIPTA UZMANLIK SINAVI) , Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS) ve USMLE PLATFORMU > TUS Dersaneleri > TUS Televizyonu

TUS Televizyonu tustelevizyonu hakkında görüş ve düşünceleriniz..kursiyerlerinin yorumları..dersler hakkında söylemek istedikleriniz..

2295 (0 Kayıtlı Ve 2295 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 04-24-2010, 01:09   #21
meethot
Popüler Üye

meethot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 468
meethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to beholdmeethot is a splendid one to behold

...böylesi bir açıklamaya gerek bırakacak tipte bir eleştiri ilk defa geldi sanırım...ama olacaktır böyle şeyler...moralinizin bozulmaması ve çalışmalarınızın tüm hızıyla devam etmesi dileğiyle..! eminim ki ; benim gibi, size çok güvenen ve kuruluşunuzdan çok faydalanan, birçok arkadaşım vardır..!!!

Alt 05-06-2010, 19:57   #22
DrReikiMan
Sadece Üye

Tecrübe Puanı: 0
DrReikiMan is an unknown quantity at this point

30 nisan 2010 da yayınlanan dahiliye Paraneoplastik Sendromlar dersi 21 defa izlenmiş

sonra her nasıl olduysa 999 defa izlenmiş görünüyor.

DrReikiMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2010, 19:59   #23
dr_elf_tus
Normal Üye

dr_elf_tus is an unknown quantity at this point

rayting önemli ::))
dr_elf_tus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-08-2010, 09:22   #24
umutsari
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 347
umutsari will become famous soon enough

Alıntı:
DrReikiMan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
30 nisan 2010 da yayınlanan dahiliye Paraneoplastik Sendromlar dersi 21 defa izlenmiş

sonra her nasıl olduysa 999 defa izlenmiş görünüyor.

Sayın ReikiMan,

Size önceki mesajımda siteyle ilgili güncellemelerin ve yazılımsal yenilenmenin devam ettiğini yazmıştım ancak sanırım soruşturmacı doktorculuk yapıyorsunuz siz de... Teşekkür ederim, ben de ilgilenip izleyen sayısını öğrenirim

Reytinge gelince, reyting önemli hakikaten, neticede izlensin diye iş yapıyoruz. Sınavdan sonra günde onlarca meslektaşımın girip baktığı doğrudur, ama biz sayıyla ilgilenmiyoruz emin olun. İzleyen kazanır,umarım sayaç doğru sayıyordur. Diğer ders sayılarında durum nedir acaba?

Dilerim benim anlattığım dersler de bu kadar çok izlenir, bu sayının oluşmasına yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler..

Herhangi bir durumda, cep telefonum ve numaram sitede mevcuttur. Sorusu olan tüm arkadaşlarım direkt bana ulaşabilir.

İyi haftasonları..
umutsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 09:04   #25
aycman
Sadece Üye

aycman is an unknown quantity at this point

ben de deneme yayınlarına bakmıştım kendilerine de söyledim rengarenk bir arka plan arada bir fondan geçen mor çiçek gibi şeyler ilgi dağıtıcı biraz sahne ortamı gibi olsa daha iyi olur dershanede ki gibi yani tahta hoca yanyana barkovizyon öteki türlü hoca laptoptaki yazıya bağlı kalıyor slaytta önemli diye göstereceğini gösteremiyor lütfen yanlış anlaşılmasın belki benim dikkat problemim vardır bunlar dışında gayet güzeldi ...
aycman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 09:12   #26
aycman
Sadece Üye

aycman is an unknown quantity at this point

hep eleştiri gibi oldu ama derslerin 10-15 dk olması kopukluk oluşturmuyor mu ?bi de hala konular ekleniyor mesela konular tam değil mi ?
aycman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2010, 16:15   #27
aslan2311
Normal Üye

aslan2311 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
DrReikiMan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
172 soru yakalayısanız büyük başarı,
bin kişiyi aşkın ücretli üyeniz varsa bu da yüklü miktarda ciro demek.3000 di 1400 küsüre düşürmüşsünüz ücretleri.bir milyon liranın üstünde bir ciro.bu kadar para kazandıktan sonra tabi forum sitelerine reklam yapma ihtiyacınız yok.
enim anlamadığım başka bir konu ise;videolara girince kaç defa izlendiği yazıyor.en azı 60 küsür ortalama 100 defa izlenmiş.
demek 1000'i aşkın ücretli 2500 ücretsiz üyenizin baya çoğunluğu videoları izlememiş ilginç geldi..
umut hocam allah sana sabır versin. reiki ne demek? bir tür hipnotizma mı?

Konu aslan2311 tarafından (06-12-2010 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
aslan2311 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil